Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Mamuśka, miotłą go !!!!
Pospolite imiona są piękne ;)
Coś spróbuję zadziałać z tym telefonem i dodam w końcu te zdjęcia...choć te moje brwi odstraszą Was od biednej Rewolucji :(

Karolek, hahaha :)

MamaEwy, no tak, księżniczki też robią kupę :)

Inez, teściowa nigdy nie zrozumie synowej. A swoją drogą, to przynajmniej jemu mogła coś ugotować.

Odnośnik do komentarza

Hej nie było mnie od wczoraj a tu tyle do nadrobienia, ale już dałam radę. Przepraszam że nie odpowiem wszystkim ale to co chciałam napisać już zapomniałam.

Mmadzia gratuluję zabka ja się nie mogę doczekać kiedy i u nas będzie.

Karolek ja również polecam mufke, my mamy zwykłą z wełny owczej kupiłam w sklepie internetowym Hurtownia Kubuś za 21zl i jestem bardzo zadowolona.

Dziś byli u nas moi rodzice zaprosiliśmy ich na obiad z okazji dnia kobiet babci i dziadka i weszliśmy im prezent te książki mina bez cenna. Jutro jedziemy do moich teściów. W

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

olga my też zawsze jeżdzilismy się gdzieś wygrzewać (oprócz ostatniego lata oczywiście :) ) i mysleliśmy czy się gdzies nie wybrać z małym, ale on w sumie będzie miał dopiero około roczku, moze nawet nie zacznie chodzić i może się to skończyć tak że 3/4 czasu spędzę w hotelowym pokoju z dzieckiem... bo na plaży taki raczkujący długo nie zabawi, na brodzik za mały żeby sam sie trochę pobawił i chyba za duzo zachodu a za mało radości z tego :) Nawet lot to mnie jakos nie przeraża, tylko co na miejscu? na lezaku przy basenie sie nie wyciągnę z Krzysiem :P
my myslimy póki co o wynajęciu np domku nad jeziorem, albo w górach żeby były fajne widoki, spokój, w razie niepogody jakies atrakcje, knajpka, basen itp
rzuciłam okiem na ta kaszkę i powiem ci że chyba nie warto... w składzie tylko maka ryżowa i sztuczny aromat a kosztuje dwa razy tyle co zwykły kleik :) niezły chwyt marketingowy. To juz lepiej zrób sam kleik ryżowy na mm i dodaj łyżeczkę deserku, np bananopwego - bo pamiętam że kaszka bananowa wam pasowała :) Będzie naturalnie, taniej i zdrowo :) ale sie pomądrzyłam ;-)
rewolucja pokaż się :D
My szumisia nie mamy ale nadal radio miedzy stacjami Krzysia usypia wieczorem :) polecam :)

nasz wózek mufki nie ma ale mam skórzane rękawiczki i nawet przy -12 nie zmarzły mi ręce - ale moze jestem jakaś gruboskórna :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jak tak ma wyglądać ten skok to ja dziękuję! tak jak Ty meyin nigdy nie był łatwy w obsłudze, no ale teraz to już tragedia! Wszystko jest na nie! Nawet cyc, kiedy wcześniej nigdy nie gardził cycuchem. mam nadzieje, że to ten skok i szybko minie, bo inaczej to jakiś mały terrorysta mi rośnie :/

olga jak się czujesz? w poniedziałek ta operacja? dobrze kojarze?
rewolucja ja bym utłukła kosmetyczkę! mi kiedys taka jedna się dobrała i zrobiła dwie rózne brwi! nosz kur... jedna okrągła a druga szpiczasta,... wkurzyłam się i powiedziałam, że co to ma być i nie zapłaciłam flądrze! Jakbym chciała na odpierdziel to bym sobie sama przyłożyła i odrysowała od szklanki.

co do obiadu - dziś mój mąż miał ugotować obiad i nie zgadniecie? do tej pory bym o suchym pysku siedziała. Oczywiście cały czas z wyrzutem urazy mówi, że dziś go zrobi.

My od dwóch dni marchewka - brak entuzjazmu. dziś ziemniaczek - prawie wymioty :D także rozszerzanie nam nie idzie :D

inez80 mój też budowlaniec i tych pierdół jest od groma. Do tego wszędzie magazyny o budownictwie i nic nie można wyrzucić, bo on może jeszce do tego artykułu wróci. Do tego mój krem na parapecie to bałagan jakiego świat nie widział, ale obok suwmiarka to istna ozdoba do salonu!

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Silv, czarna lista mi umknela, ja tak zapobiegawczo proszę bo dawno mnie tam nie bylo.
Mmadzia tez mam takiego dlatego tlumacze sobie ze ta dieta bezmleczna to dla dobra Ali ale tez i dla mojej wagi. Może nie będę musiała wymienić garderoby.
Rewolucja gratulacje za zorganizowanie i miłego wypoczynku!
Olga, jasne ze pamiętamy. Czekamy na dobre wieści :*
Kasiaaa2307 no to się rozumiemy, jesli dodam ze ostatnio na przykład robił w przedpokoju stelaż do parawanu dla znajomych to juz wiesz dlaczego nie ogarniam porządku w tym domu mimo najszczerszych chęci.
A gdzie nam justynKa przepadla?

Odnośnik do komentarza

Wreszcie chwila wieczornego relaksu :)
mmadzia gratuluje pierwszego ząbka, zwłaszcza, że jak piszesz wyszedł w miarę bezproblemowo.
U nas też ząbkowanie na całego, młody ślini się strasznie, wszystko pcha do buzi, aż się cały trzęsie. Ale ząbków póki co nie widać, eh...
Rewolucja, heh ja na mojego męża też mówię Łosieczku, ale on wie, że to tak pieszczotliwie :) Ja jestem jego słoneczkiem, a on moim Łosieczkiem.
Olga1 powodzenia w szpitalu i szybkiego powrotu do zdrówka życzę.
Wy tu o wyjazdach wakacyjnych... ja marzę o kilku dniach w Zakopanym, jakoś mam straszny sentyment do tego miejsca i mogłabym tam jeździć co roku. Przed porodem planowaliśmy z mężem jeszcze w czerwcu jechać do Zakopca, ale wtedy szyjka macicy mi się skracała i miałam nakaz prowadzenia oszczędnego trybu życiu, mało chodzenia itp. Zrezygnowaliśmy wtedy z wakacji ale w tym roku już nie odpuszczę.
Dziewczyny wiem, że już poruszany był tu temat fotelików samochodowych, ale w sumie chyba nic konkretnego nie polecono. Ja po przeczytaniu różnych opinii zastanawiam się nad fotelikiem graco nautilus- jest to fotelik niby od 9 do 36 kg, no i własnie zastanawia mnie ta duża rozpiętość wagowa, chociaż posiadacze tego fotelika bardzo go sobie chwalą. No i sama już nie wiem, w tym tygodniu mamy jechać z mężem i synkiem do sklepu w którym jest duży wybór fotelików i przymierzyć czy Alan w nim nie utonie. Musimy w najbliższym czasie zakupić fotelik, bo w tym od wózka to synek już ledwo się mieści, jest w nim strasznie ściśnięty. Mamy bardziej doświadczone, może Wy coś doradzicie w tej kwestii. Myślę, że to bardzo ważny zakup, w końcu chodzi tu o bezpieczeństwo naszych najdroższych skarbów.

Odnośnik do komentarza

Rewolucja no to miłego wyjazdu życzę :-)

Olga jeszcze kilka dni i będzie po wszystkim. Czas szybko zleci i na pewno Bedzie wszystko dobrze skoro wszystkie będziemy tu o Tobie myśleć :-)

Kasiaaa2307, Inez jak ja doskonale rozumiem o czym piszecie. Mój budowlancem nie jest ale dużo rzeczy robi sam i do tego potrzebuje mnóstwo rzeczy- wiertarki, lisice, wyzynarke... i wszędzie tego pełno no ale wiecie- ja to tylko zawsze się czepiam jak to każda baba :-\

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Inez jestem:*
Co za franca teściowka:/ Pocieszajce tylko to ze nie musisz z nią mieszkać:D ufffff

Właśnie nadrabialam Was podczas długiej kąpieli :) Oczywiscie odnieść sie do wszystkiego co bym chciała znów nie podołam ale:

Mmadzia gratulacje zabka u Agatki! No i smacznego:) Masz ochotę to jedz kobieto:D

Rewolucja udanego wyjazdu, bawcie sie dobrze i uważajcie na siebie. Haniek bedzie aniołkiem jak zwykle, zobaczysz:)
Kosmetyczka małpa niech zawód zmieni jak cos jej nie wychodzi. Mi kiedyś taka "udana" z przodu brwi za dużo wyrwała i do tej pory nie odrosły:( Przez to mam nieregularne i mnie do szału doprowadzają.

Olga ściskam kciuki i ja!! Pamiętamy kochana:)

Kasiu dla Ciebie cierpliwości w przetrwaniu "skoku":) Dasz radę.. Moja tez gardziła cycem podczas skoku ale tylko prawym. Przez to jadła z niego mniej i została dysproporcja.. zawsze jest mniejszy niż lewy:D
A zjadłaś w końcu obiad?:D

Co do wakacji to my mamy juz rezerwacje na Chorwacji i jedziemy samochodem. Mamy zamiar wyjechać na noc żeby Tosiek spał:) będziemy mieszkać w apartamencie 2 pokoje z aneksem kuchennym (jedziemy z moimi rodzicami). Mam nadzieje ze jakoś to bedzie:D choć nie ukrywam ze sie trochę boje;)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczorek mamusie, u nas wielki dzień przesiedliśmy się dzisiaj do spacerówki, wanienka poszła już całkiem w odstawkę, czyli piwnico witaj, w ruch poszło krzesełko do karmienia. Został do wymiany jeszcze fotelik samochodowy ale dalej nie wiem jaki???

Stokrotka właśnie mam ten sam dylemat, co Ty odnośnie fotelika, też myślę nad tym fotelikiem graco tym bardziej , że korzystnie mogę go kupić na stronie swojego banku.
Jeszcze chodzi mi po głowie taki http://allegro.pl/fotelik-coletto-vento-0-25kg-isofix-przod-tyl-k-ow-i5803214670.html bo można go przodem i tyłem ustawiać, tylko że trochę drogiiiii

No i w przyszłym tygodniu powoli wprowadzamy mleko następne.
Mmadzia gratulacje pierwszego Ząbka, u nas póki co siedzą pod dziąsełkiem niby je widać ale przebić się nie chcą,.
Rewolucja udanego urlopu, czekam na rady w razie w, co mama mieć powinna na wyjeździe przy dwójce skarbów, my ruszamy za tydzień.
Olga1 trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczorek mamusie, u nas wielki dzień przesiedliśmy się dzisiaj do spacerówki, wanienka poszła już całkiem w odstawkę, czyli piwnico witaj, w ruch poszło krzesełko do karmienia. Został do wymiany jeszcze fotelik samochodowy ale dalej nie wiem jaki???

Stokrotka właśnie mam ten sam dylemat, co Ty odnośnie fotelika, też myślę nad tym fotelikiem graco tym bardziej , że korzystnie mogę go kupić na stronie swojego banku.
Jeszcze chodzi mi po głowie taki http://allegro.pl/fotelik-coletto-vento-0-25kg-isofix-przod-tyl-k-ow-i5803214670.html bo można go przodem i tyłem ustawiać, tylko że trochę drogiiiii

No i w przyszłym tygodniu powoli wprowadzamy mleko następne.
Mmadzia gratulacje pierwszego Ząbka, u nas póki co siedzą pod dziąsełkiem niby je widać ale przebić się nie chcą,.
Rewolucja udanego urlopu, czekam na rady w razie w, co mama mieć powinna na wyjeździe przy dwójce skarbów, my ruszamy za tydzień.
Olga1 trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Inez ooo nie, to u nas na szczęście tak nie jest, na teściową nie mogę narzekać (tzn.zawsze tam czepnąć to bym się mogła;), raczej dobra z niej kobietka, na męża w sumie też nie (odpukać.... :)) - tylko on wie jak mnie to drażni, że dowiaduję się o tych wizytach za późno :/ a mimo to nie może zakodować sobie, żeby mi o tym napisać. Tylko tyle wymagam. Ja wiem, że to drobnostka, ale z takich drobnostek w końcu składa się nasza codzienność :) Jeszcze jakby przyszedł, powiedział słodkim głosem "ojjj, kochanie, nie gniewaj się", itp., to nieee, będzie czekał aż paniusi foch minie :D
A co do urazu do teściowej - nie dziwię się....
Rewolucja my się tam Twoich brwi nie boimy ;) gorsze to moje aktualne przytycie, ale to kwestia dobrego zdjęcia i jako tako będzie :D
Olga nie, nie, tutaj mój Skarbek będzie już Kaziem :)))) a zdjęcie to nie dziśśś :D choć zerknę na prywatę później, czy czasem nie było jakich zdjęciowych rewolucji :P
A o Twoje zdrówko to każda z nas będzie pięknie trzymać kciuki !!!
Kasiaaa dobry pomysł z tą szklanką i brwiami :D
My dziś próbowaliśmy marcheweczkę, mniam, mniam, jak się pięknie krzywił, jak go otrząsało.......hehe...ale buźkę otwierał chętnie :)
Rewolucja No to kciuki trzymamy za udany wyjazd!!! tylko tam nie szalejcie za bardzo:P hahaha
Mmadzia ja w ramach diety zjadłam dwa kawały drożdżowca na kolację :D
Dobrej nocki :*

Odnośnik do komentarza

e_wcia, już mogę Ci napisać co jest potrzebne mamie na wyjeździe (choć jeszcze nie wyjechaliśmy)..No więc...przynajmniej 6 par rąk i jeszcze kilka godzin dla doby :)
Ale oczywiście będę miała na uwadze i dokładnie zdam relację.
Zmiany u Was na całego:)
Kąpiecie się w dużej wannie? Czy może brodzik?
Ja z wielkim bólem też biorę właśnie spacerówkę na wyjazd, ale boję się, że Hania by nie wytrzymała w gondoli tyle czasu. Mam gruby śpiwór, więc podałamy...
Dalszy ciąg później, bo Hanuś robi koope. O 6 nad ranem, w środku nocy :) widziałyście coś takiego? :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...