Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się tylko Wam ale ja chciałam zaoszczędzić na foteliku i nie dość ze kupić taki do 36kg to jeszcze w miarę tani no bo przecież ja to ostrożnie jeżdżę- tak to sobie tłumaczyłam. Ale jak mój się o tym dowiedział to dostałam opieprz za samo myślenie ze tani (bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza) i ze do 36kg (bo to dla niego zbyt duża rozpiętość żeby dobrze spełniał swe zadanie). Tak więc kupimy coś do 20paru kg (jakoś tak) i będzie musiał być dobry. Ale też nie ma co się cena tylko sugerować. My np teraz mamy ten 0-13 z ferrari beone, kosztował tylko coś 250zł a na testach wychodzi fajnie.

Wiecie co? My też w tym roku nad morze się wybieramy ale tak jakoś w czerwcu chcemy pojechać. Małą i tak chodzić jeszcze nie będzie więc my się na zwiedzanie spacerowanie nastawiamy. No chyba że się odwazymy i w Bieszczady pojedziemy. Bardzo bym chciała ale to daleko... no zobaczymy jeszcze trochę czasu mamy.

My właśnie jedziemy od moich rodziców do teściowej- jak to w niedzielę. Oby ten czas szybko zleciła :-D

Zdrówka dla wszystkich chorowitkow od ciociuni i Ewuni :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Pewnie, nie ma co szczędzić na bezpieczeństwie naszych dzieci, ale liczę na to że znajdziemy podobny bardzo dobry fotelik ale za cenne nieco niższą. Poza tym jak kupiy do 25 kg to wiadomo ze na kilka lat więc i pewnie 1600zl to jak na kilka lat to nie jakiś tam mega wydatek.
Dzisiaj jedliśmy królika z warzywami... stresowałam się wprowadzaniem mięsa ale jak zobaczyła że tam jest tego nie wiele % więcej warzyw to jestem spokojniejsza.
Chciałam dzisiaj sobie "odpocząć" niech chociaż w niedzielę tatuś się Olkiem pozajmuje ale nie... no przecież książę zmęczony bo wczoraj u kuzyna był na imieninach i rano wstał na giełdę żeby z kumplem jechać. Kura domowa musi być tam gdzie jej miejsce i zajmować się tym co do jej zadań należy... eh jak bym mu j*** to by światło zobaczył.

Odnośnik do komentarza

Dobry Jeżu Anaszpanie.. odsmoczkowanie to katorga, spacery trwają jakieś 20 minut, bo później ryk na całe Katowice a i dalej mam wrażenie, bo psy z całego województwa wyją razem z Tośką ;)

Patrycja tak używam Nivei na wiatr i mróz i jest ekstra. Fajnie tłuściutki, ładnie pachnie i nie ma wody :)

Karolcia no raczej, że nigdzie nie idziesz! ;)

Rewolucja haha Jaś jaka klasa :D
Współczuję wizyty u kosmetyczki, mi też raz jedna zrobiła czarne i kanciate brwi.. Przy mojej białej karnacji wyglądałam jak... no bardzo źle :D
Mężowie z reguły tacy są. Mój za każdym razem jak wychodzimy to ubiera tylko siebie i stoi w przedpokoju i gada na mnie, ile to ja się mogę szykować. Co z tego że muszę sprawdzić czy wszystko w torbie jest, ubrać młodą, nakremować jej buzię, ubrać siebie, wpakować ją do fotelika, a on? Stoi i "ja wychodzę bo mi już gorąco, ileż można czekać?!" Zabijałam go w myślach i marzeniach tyle razy, że Ridż czy tam Bruk z mody na sukces to nic w zmartwychwstaniach przy nim ;)

Mmadzia haha dobry driver z Ciebie :D
Gratuluję ząbka! :) myślę, że Tośka oddała swój Agatce :P

Kasiaaaaaaaaaaaaa może skok? Moja też jest nieodkładalna przy nim

Misiaczek ja mam identycznie.. jakby nie pamiętam życia sprzed urodzenia a to przecież dopiero 5 miesięcy..

Olga my na pewno jedziemy do Niemiec i do Kołobrzegu - rodzina męża, która strasznie chce poznać Tosię. Mam nadzieję, że do tej pory nie będzie już takim typowym HNB, bo będzie trzeba uciekać szybciej niż przyjedziemy. Mój mąż jest też mistrzem w wyszukiwaniu kilkudniowych ofert z przelotem i noclegiem po kosztach, więc może odwiedzimy jakiś cieplejszy kraj :)
Co do siatki - najważniejsze żeby mały nie skakał po niej z góry na dół, jak rośnie równomiernie to dobrze.

Olciak powodzenia w przeprawie.. Sporo przed Wami ale kto jak nie Wy? ;) Zdaj relację później!

Inez ja ostatnio oddałam małą mężowi i sama coś tam robiłam a ten mi "no weźmiesz ją w końcu? Już od pół godziny chce mi się pić a z nią nic nie mogę zrobić". To że ja czasem z nią sikać chodzę to pikuś przy tym, że mąż nie mógł się napić i mówił to takim tonem jakby umierał

Narazie tyle bo młodzież wstała, a to coś nowego! Przecież przespała całe 30 minut, co ja się czepiam? :P

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Rudamaruda jeszcze troche czasu ale na pewno zdam relacje.Podziwiam Cie w twojej wytrwalosci ja to pewnie bym nie wytrzymala I w koncu dala smoka ale sklonilas mnie do myslenia I zaczelam ograniczaczac.
Ewulka fotelik super w testach dobrze wypada ale cena naprawde b.wysoka.
MamaOliwciiKubusia I MagdaG duzo zdrowka dla Was wszystkich :* nie chorobsko szybko idzie precz.
Karolcia I Ewelajna ja to mojego chetnie bym sie pozbyla na pare dni zeby psychicznie odpoczac.
Justynka87 musi pilnowac nie ma ze to czy tamto I powiem Ci ze przysnelo mi sie po obiadku tak wiec baterie troche podladowane :)Tobie rowniez duzo pozytywnej energi I mam nadzieje ze tez zregenerowalas sily ;)

Odnośnik do komentarza

olga1 dużo zdrówka :* w miarę możliwości daj nam znać co i jak :) ściskam mocno!
rewolucja odpoczywaj kobito!

co do fotelika to my mamy maxi cosi pearl, bo mamy do niego bazę. My kupiliśmy używany, w bardzo dobrym stanie. Choć trochę mnie nastraszyłyście, że może być po wypadku.

rudamaruda z jednej strony zazdroszczę, że woli smoka w nocy od cycka, z drugiej współczuję. U nas Prezes od początku gardził smokiem, teraz nawet na dwór czy do samochodu nie chce.

My dziś drugi dzień ziemniaczek, bez zachwytu z odruchem wymiotnym. Jutro będzie dynia. Marchewkę na razie odstawiłam, bo jakieś krostki wyskoczyły, ale możliwe, że to AZS. Także obserwuję :D

a teraz na koniec i muszę, po prostu muszę! MMADZIA cholera jasna jaka Ty piękna jesteś! I, że niby Ty jesteś mama 3 dzieci? i taka figura?! fiu fiu!

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Witam na koniec weekendu!
Czytałam wszystko na bieżąco ale nie robiłam notatek, więc dzis tak ogolnie.
Wczoraj doczytałam, ze nasza gondola do 9kg i teraz się stresuje, ze mi dno odpadnie przy wnoszeniu na 4 piętro. Bo licząc Lidke i te wszystkie ubranka i kocyki, to już może być coś koło tego. Całe szczęście spacerowka rozkłada się na płasko, tylko muszę jakiś spiworek dokupić.
Nad fotelikiem tez już powoli myślimy.
Mój M jest generalnie ok, ale też czasami mam ochotę wystrzelić go w kosmos;)
Chorowitkom życzymy z Lidzia zdrowka i Olga1 trzymamy kciuki żeby wszystko sprawnie poszło.
Jeszcze miałam duuuzo napisać, ale Kogel-mogel się zaczyna, a ja wprost uwielbiam ten film, a zwlaszcza "Corciu, corciu juz Ty za maz wychodzisz...". Odezwę się później.
Miłego wieczoru!

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ja po malej przerwie melduje sie. Wyjechalismy na weekend do moich rodzicow zrobic niespodzianke na dzien babci i dziadka :D a tam nie ma internetu a moj w tel cos szwankuje tak wiec podczytywalam nie wszystko przyznam ale jak uda sie to nadrobie. W srode mielismy szczepienie z Oliwcia. Zniosla calkiem calkiem :) wazy 8100g w drugiej dobie po szczepieniu pojawila sie biegunka taka wodnista na szczescie w 3 dobie przeszlo wiec uwazam ze to po szczepieniu chyba? Coraz lepiej rozszerzanie diety idzie (jupiiii) bo juz bylam zrezygnowana bo Oli w ogole nie chciala otwierac buzki ale widocznie nie byla gotowa ;)
Mmadzia gratki zębolka! U nas chyba tez cos niedlugo wyjdzie bo masc poszla juz w ruch no i gryzie wszystko co wpadnie jej w reke. Pieluche tetrowa wklada do buzi zagryza mocno i wyszarpuje ja takze swedza ja na pewno dziasla ;) co do kierowcy to wiesz po moim drivingu to kiedys pisalam ze rozwalilam auto o betonowa barierke haha a prawko mam juz 6 lat takze wiesz my kobiety tak juz czasem mamy ;) co do fotki fiu fiu lalunia z Ciebie :) bardzo ładna kobitka a i coreczki tez przesliczne. Jednym slowem ekstra rodzinka ;) a zaskoczeniem bylam dla ciebie? Hihi jak sobie mnie wyobrazalas?
Olga przesylam mnostwo pozytywnej energi i myslami przy tobie. Ani sie obejrzysz a bedzie po wszystkim i bedziesz spowrotem z meżem i synkiem ;)
Rewolucja szerokiej drogi. Oby mineła spokojnie :)
Cos to jeszcze mialam pisac. Aha za fotelikiem samochodowym my tez juz sie rozgladamy bo juz czas. Wanienki sie pozbylismy z miesiac temu juz i kapiemy sie w wannie duuuzej. Powodzi na podlodze juz nie mamy a i wiecej miejsca gwiazda ma i to wykorzystuje szaleje w wodzie chlapie nogami i rekami ze ja cala mokra ;) oo i dziewczyny polećcie mi krzeselko do karmienia pliiiis ;) a na priv dodam fotuśke bałwana tzn syna hahaha :P a raczej i jednego i drugiego :D

Odnośnik do komentarza

Olek też ostatnio ma zabawę z wypluwaniem smoczka, wciąga go z powrotem a jak za daleko poleciał to szuka buźką... czyli podobne zabawy mają. Nie jestem pewna, ale coś czuję że ząbek wychodzi ma coś na dziąsełku a jak w tym miejscu płoży się palec to czuje ulgę... i denerwuje się musi mieć coś w buźce :P

Odnośnik do komentarza

TRUDKAWKA no ja nie wiem jak sobie wyobrażałam ale nie tak. Włosy np widziałam oczyma wyobraźni ze masz czarne :)))

A najbardziej to SILV mi rozwalila system ale tego też nie umie wytłumaczyć czemu :)

Żaba poszła spać ale się umeczylam przy niej i wogole non stop by jadła. Co godzinę pierś a mogłaby i częściej. I jakas taka marudna nic jej nie pasuje. Przecież chyba jej drugi ząb się nie przebije zaraz po pierwszym? MMoże zły dzień miała. Muszę się jednak chyba zacząć psychicznie przygotowywać na wprowadzenie jedzenia bo jak tak będzie co godzinę jeść to może mało ma? Muszę poobserwowac jak to będzie przez parę dni.
Ehh już zmęczona jestem bo widzę ze moje wypowiedzi jakoś ładu ani składu nie mają. To się kładę :) miłej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Wow! Tutaj fotelik za 1600zl na tapecie A ja myślałam ze w 600zl się zmieścimy..... (!!!)szczerze, wiem ten moment zbliża się nieubłaganie coraz bliżej Ale jeszcze szczegółowo nie oglądałam się jaki model, ceny itd.

Co do wyjazdu na wakacje, ja myślałam o Chorwacji Ale na początek sezonu. Może czerwiec ? Tak żeby jeszcze nie było bardzo ciepło.
Tylko raczej z biura jakiegos bo na własną rękę nie mam żadnych kontaktów itp itd. Na pewno to drożej wyjdzie no ale cóż..:(
Chciałabym nad polskie może, ale duuuuzo km trzeba by przejechać, a cenowo wychodZi drożej niż za granicę.. śmieszne to, ale taka prawda :/ no i pogoda nie pewna, a siedzieć z takim maluchem w pokoju 24/h na wakacjach -nie, dziękuję.

My dzisiaj też w odwiedzinach u teściów.. tradycja niedzielna ;-)
Ciekawe jaką dzisiaj noc ma w planach mój kochany Skarbek.. póki co śpi po jedzonku, więc ja chyba też się poloze :-)

Aha, mój Mały też bawi się smokiem ;-) wciąga go z buźki i wsadza spowrotem tylko nie zawsze trafia ;-) i potem trzyma go tak jakby bokiem i patrzy na mnie z taką miną "HELPPPPP" :-)

Odnośnik do komentarza

szokująco drogi ten fotelik ;) ale na pewno dobry... tylko taki to opłacałoby mi się kupic przed urodzeniem Krzysia, a teraz już mam jakiś 1000 wydane na obecny z bazą... więc już pociągnę temat ;)
Kochane nie wiem czy się "chwaliłam" ale zabrałam się w koncu za gotowanie dla Krzysia, udało mi się kupić eko marchweki i ziemniaczki, do tego dałam bio-dynię ze słoiczka... i miałam z tego ogromną frajdę :) zwłaszcza że mały ładnie zjada. Poczułam się w końcu jak matka karmiąca :D teraz mam wenę szukania innych składników na zupki i inne przysmaki, nadmiar ląduje w zamrażarce :)
MamaEwy my planujemy góry i akurat podróz mnie najmniej przeraża, choc to kaaaawał drogi :) ale zaplanujemy na nia odpowiednio duzo czasu ;) bardziej ciekawa jestem jaki to wypoczynek będzie z takim roczniakiem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

Madzia to mnie zaskoczylas zdjeciem! Powinnas dostac na dupke :P Taka pieknosc, a pisalas o sobie tak brzydko!!! Oj oj :P i w ogole nie wierze Tobie, ze dwie dziewczynki to Twoje :P przyznaj sie, ze to siostry Twoje!

My Aniu tez mamy fotelik z maxi cosi z ta baza i mysle, zeby kontynuowac.

Padlo pytanie o fotelik do karmienia. My dostalismy z ikei to krzeselko biale, proste, klasyczne i wiem, ze bedziemy zadowoleni z niego.

Truskawka jak relacje z partnerem?

Kadaga w koncu rozpracowalam jak ustawia sie w tym szczeniaczku z fisher price kolysanki na 10 min :D

Kasiu u nas marchewka z ziemniaczkiem oraz marchewka z ziemniaczkiem i kalarepa zrobily szal :) i moze to malutki Twoj polubi.

Rudamaruda rozsmieszasz mnie swoimi postami :D

Ewelajna i Wera swietne dzieciaczki i Wy!

Rewolucja bawcie sie super :)

Ewelad, Rewolucja, Mamuska a gdzie Wy na forum prywatnym?

Dziewczynki jakie rozmiary Wasze dzidzie nosza? Bo my powoli w 74 wchodzimy.

Zaraz ide spac bo rano o 9.00 szpital :( Malutki u moich rodzicow jest na 3 dni. A pozniej maz wezmie wolne. W ogole jak pusto i smutno bez maluszka :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

MamaEwy niektóre dzieci przechodzą skoki bezobjawowo, Tobie się trafił taki egzemplarz. Ciesz się! Ja Ci mogę moją podrzucić przy skoku, gwarantuję że pokochasz swoje dziecię jeszcze bardziej :P

Rewolusją udanego wyjazdu! Co by Ci brwi szczęście przyniosły :* :D

Kasia współczuję ale pociesze Cię - później jest podobno jeszcze gorzej ze skokami :P

Olga mam nadzieję że czas w szpitalu Ci szybko zleci i nawet nie zauważysz jak wrócisz do domu. Będziemy trzymać kciuki - to zawsze pomaga, więc bądź dobrej myśli :*

Ewelajna jak ciężko idzie z rozszerzaniem diety to poczekaj trochę, widocznie dzieć niegotowy. Jeszcze się naje :)
Śmiej się śmiej z nieszczęścia mego, ja tu już słuch tracę że o nerwach nie wspomnę :P

Inez współczuję i łącze się w nockach. Tosia wstaje o 3 i zasypia przed 5... No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Dobrze, że chociaż nie wyje wtedy tylko gada, turla się, piszczy. Jak jest u nas w łóżku to nas bije po twarzach albo po nich kopie. Zależy jak leży :P

Magda współczuję choroby i mam nadzieję że faktycznie już się kończy

My ciągle jeździmy w gondoli, nie zmienimy póki Toś sama nie siądzie.

Ewulka już był poruszany temat-dzieci w kombinezonach i kartkach nie wozimy. Nawet dorośli nie powinni tak jeździć ale to inny rodzaj pasów więc jeszcze do akceptacji. My mamy śpiworek do fotelika-nie drogi a rewelacja, bo jak się w aucie nagrzeje to odpinam górę i młoda zadowolona.

Ja myślałam o foteliku następnym tyłem do jazdy ale mam trzydrzwiowy samochód i muszę rozeznać temat.

Olciak ja już widzę, że Toś inaczej je no i znów powoli zasypia sama. Wcześniej tak mi się uzależniła od smoczka, że potrafiła się budzić jak tylko wypadł :/ raz zdarzyło jej się przespać ciągiem 5 godzin, jak nigdy odkąd się urodziła :)

Dużo osób poleca te zwykłe krzesełko z Ikei. Podobno jest stabilne i mega proste w czyszczeniu a to ważne. Kupiłam już zestaw sztućców, takie plastikowe, kolorowe. 6 kompletów za 4.99 bodajże. Mała uwielbia się nimi bawić, ciekawe jak będzie z jedzeniem nimi ;)

Uciekam spać bo moje dzieci już śpią. Starsze (mąż) strasznie chrapie.. Macie jakieś pomysły jak go wyleczyć? Łokieć w żebra starcza na zbyt krótko :/

Dobrej nocy Mamusie :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Olga1 a to w tym szczeniaczku mogą być jakoś inaczej te kołysanki niż na 10min? Muszę w nim pogrzebać juro:D
My tez już zaczynamy 74cm, co prawda narazie tylko bodziaki i niektóre bluzeczki.
To Twój synek jest i będzie w dobrych rękach, więc możesz skupić się na tym by szybciutko wyzdrowiec, wiem łatwo mi mówić... Ale niech jak to któraś z dziewczyn ładnie napisała forumowa moc będzie z Tobą.

Dziewczyny zaczynam być coraz bardziej ciekawa tego Waszego prywatnego forum. Jak długi muszę przejść okres próbny żeby się do niego dostac:)?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie,
my dziś dzień w rozjazdach, miałam nadrabiać jutro, ale jednak nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności ;)

Rewolucja Pewnie uwielbiasz weekendy ;) Rozumiem, że brak późniejszej wizyty na forum spowodowany jest atrakcyjnym wyjazdem, a nie zamknięciem w sobie :)))
Inez może dzisiejsza nocka będzie lepsza! Oby :)
Kasia90 ja chyba zacznę pić polecaną tu pokrzywę, bo moje włosy są już wszędzieee !!! Pocieszam się, że to normalne...... ale jak widzę ile ich leci, to mam w planach zaprzestanie czesania jak RudaMaruda :) a co do teścia, to......miałam z moim takie "małe" spięcie, bo ja to raczej z tych zołzowatych synowych jestem, broniłam siebie i męża jak lwica (mąż siedział cicho.....wrrr), ale mam nadzieję, że zapamięta sobie, że co jak co, ale na pewne rzeczy po prostu sobie nie pozwolę! oczywiście swoje musiałam potem wypłakać..... życie ;)
Mamaaa u nas, podobnie jak u Inez, musiała być suszarka/odkurzacz/okap/itp., niczym Tomasz Lis - na żywoooo :))) ale to było w kolkowych czasach..... daaaawno temu :P
Ewelad pocieszyłaś mnie w kwestii rozszerzania.... Dziś marchewka podejście nr 2, już tak buźki nie otwierał jak za pierwszym razem, no i....... wyszły krostki na brzuszki :((( Dziewczyny, miały Wasze bąbelki wysypkę po marchewce??
Doczytałam, że u Kasi2307 była wysypka...uff, Kazik nie jest sam :D
Melduję, że Bashia będzie nas nieco rzadziej odwiedzała, bo ma dużo na główce, ale kochać nas nie przestaje :)))
Olga Kaziulek już 74 nosi, a czasem to i 80tką nie pogardzi :) Ale najważniejsze: pamiętaj, że dasz radę :***
Kadaga co do prywatnego, to nie chodzi o okres próbny, a o czekoladki dla Silv :))) zasada jest taka: kupujesz duże merci i zjadasz całe samiuteńka, myśląc o Silv.... :))) ufamy tu sobie, więc jak już tak będziesz po, daj znać, chwila moment i dostęp na prywatne gwarantowany :P
RudaMaruda :D podziwiam Cię!
Idę spać, mój mąż też chrapie.... (nie mam na to złotego środka niestety:)), ale póki co cisza...pewnie rozkręci się akurat jak ja zawitam do sypialni!!
Dobrej nocki!!!

Odnośnik do komentarza

Mój też chrapie grrr nie znoszę tego. Liczę ze jak schudnie (o ile schudnie) to mu się poprawi.

Dziewczyny znacie może jakiś dobry szampon taki na łupież i podrazniona skórę? Będę wdzięczna za jakieś namiary :)

MAMUSKA jak czytam to twoje Kaziulek i inne zdrobnienia to normalnie się rozczulam :) żeby ci tak tylko nie zostało na codzień bo potem dziec nie będZie wiedział jak ma na imię :) mówisz do niego czasem Kazik? :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

No i stało się !!! Broniłam się rękami i nogami, robiłam wiele innych rzeczy żeby to się nie zdarzyło ale niestety nie udało mi się przed tym ustrzec... muszę Wam coś powiedzieć: uzależniłam się od Was :)). Otwieram oczy, biorę telefon i sprawdzam co u Was... zanim pójdę spać to samo... mój P. zapytał mnie wczoraj czy ja czasem na jakiejś sympatii nie siedzę, a siedzę mówię na sympatii jak nas porzuciłeś :P

Co do krzesełka do karmienia to tak: szukałam bardzo długo, oglądałam bardzo dużo, sadzałam Bartka w bardzo wielu modelach, pytałam wielu znajomych mających już krzesełka i wybrałam ten właśnie najprostszy z Ikei. Krzesełko małe i proste, zajmuje niewiele więcej miejsca niż zwykłe krzesło, łatwo sie czyści, można dokupić poduszkę redukującą dla mniejszego dziecka (ja taką mam) bardzo stabilne a przy tym lekkie. To czego szukałam, a w krzesełku z Ikei nie ma to regulowane oparcie (na chwilę bo jak maluch już lepiej siedzi zupełnie nieprzydatne) Najlepsze że to krzesełko kosztuje 49,90 zł + ewentualnie poduszka 19.90 zł :)
RudaMaruda tak ,chyba z tym rozszerzaniem diety po prostu wyluzujemy i będziemy tylko po woli próbować po kilka łyżeczek tak jak na początku ...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Oj Mamuska Kaziu nie jest sam z ta wysypka, moja tez dostala, przestalam dawac i znikaja wiec od jutra ziemniaczek:)
Ja myslalam ze to tylko moj taka ciapaaa i sie boi odezwac do tatusia, o co w tym chodzi? Ja kiedys sie nie odzywalam, w ogole mowe mi przy nim odbieralo, a teraz straszna przyjemnosc mi sprawia bycie zawsze na przekor chocby mial racje :p maz sie ze mnie smieje ale tyllo tak moge sobie ulzyc bo mocniej nie umiem :( zazdroszcze Ci mamuska odwagi !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...