Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Silv dzięki za zaproszenie poszperałam troszkę podglądnęłam was i zazdroszczę figur u mnie 10 kg na plusie muszę wziąć się za siebie. I oczywiście wrzucę swoje fotki jak będę czasowa na razie ogarnęła mnie gorączka przed świąteczna.
Kp i Lenka też robiła kupki wodniste z dużą ilością śluzu mało na wadze przybierała i teraz też nie ma rewelacji u nas na bank to alergia na nabiał i jajka. Po dwóch tygodniach diety + probiotyk dicoflor i podawania kaszki dla alergików kupka ok gęsta o musztardowym kolorze czasem jedna dziennie lub co drugi dzień. Od dwóch tygodni codziennie gotuje zupki mała je uwielbia mam nadzieje że idziemy ku dobremu.
jeśli chodzi o sen to w nocy Lenka zasypia ok 21 do jedzenia kolo 6 się budzi i tak jest od ukończenia miesiąca może mały przyrost wagi przez to- przybiera ok 120 g tygodniowo teraz 6400 waży a jest jedna z najstarszych na forum.

Od wczoraj mała ma katar troszkę się obawiam oby nie powtórzyło się zapalenie oskrzeli jutro wizyta u lekarza mam nadzieje że będzie ok nie zniose świat w szpitalu :-( próbowałam wizytę na dziś ale nierealne polska służba zdrowia szkoda słów.
Moje dziecko od dwóch dni obsesyjnie pcha wszystko fo buźki strasznie charuje dziąsełka sprawdzałam ale ząbków brak. Pięknie przewraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie czasem ma lenia ale ogólnie myślę że rozwija się prawidlowo.

Odnośnik do komentarza

Na bączki dawałam sab simplex, u nas chyba jednak pomógł, oby już nie wróciły tak bolesne !!
Mari, beznadziejnie :/ człowiek idzie do lekarza, cieszy się, że wszystko ok, a tu jednak coś nie tak :( My w styczniu mamy drugą wizytę, ta pierwsza trwała krótko i niby wszystko ok, ale czy ja wiem.... oby!! Powodzonka :-)
Silv nie wiem, co lubi Twoja mama, ale moja np. lubi prezenty typowo dla niej, teściowa natomiast bardziej praktyczne (sprzęty do kuchni, itp.:/). Ja wdałam się w mamę ;) i wiem, że moją mamę ucieszyłby np. jakiś dzień w spa, albo zaproszenie do kosmetyczki na jakiś zabieg - coś w ten deseń. Misiaczek podsunęła filiżaneczkę - fajny pomysł!!! Ja zaczynam myśleć o Dniu Babci i Dziadka, i planuję zrobić im fotoksiążkę ze zdjęciami wnuczka :) Gdyby ktoś miał sprawdzoną stronkę do projektowania, to poproszę :)))
Olga1 to ja kilka stron wcześniej szampana proponuję, a Ty mi tu taki numer, Dziewczyno!!!! nieładnie!! a na serio, to jak dojdziesz do siebie, to napisz, co takiego się działo:/ operacja na nerkę..... mam nadzieję, że mimo że brzmi to groźnie, to jednak szybko będzie wszystko ok!!!! trzymam kciuki !!!!

Odnośnik do komentarza

Silv bilety do teatru? na kabaret?

Ewelina ja kilka razy podałam koperek, ale on właśnie może wzmagać gazy i nas tak było, tzn pomimo braku brzuszkowych problemów pojawiły się męczące bączki, więc już nie podaję

didus nie stwierdzam dłuższego snu raczej, a nawet jeśli śpi dłużej , to raczej nie od tego-mój synek generalnie fajnie śpi, bo budzi się ok 5-6,30, zjada i dosypia do 8-9, więc ja podaję kleik bardziej w celu oswojenia innych konsystencji, teraz planuję kleik kukurydziany przez kilka dni

olga trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!! i zdrowiej!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oga1, jak to? Tak nagle? Trzymaj sie, odppczywaj i badz dzielna! Pozdrawiamy z Anielka.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ja moje kupkowe pytanie!
Mari, ja w ogóle nie przejmpwalabym sie tymi kupkami, gdybym jakis vzas temu nie przeczytala tutaj wlasnie na forum, ze kupki ze sluzem mpga swiadczyc o jakichs problemach. Skoro jednak Anielka dobrze sie rozwija, nie bede sie przejmowac.
Ale tak mi przyszlo do glowy, ze oprocz galerii brzuszkow, galerii mam i dzieci, na naszym prywatnym forum powinna byc galeria kupek. Wtedy kazda z nas mialaby pewnosc, ze kupki jej dzieciecia sa w porzadku. Ach.... To dopiero bylaby galeria :-P trzeba byloby ja oznaczyc symbolem 18+ albo: " tylko dla ludzi o mocnych nerwach" :-P takie glupoty przychodza czlowiekowi do glowy podczas nocnego karmienia :-P
Mari, po takich historiach jak Twoja, ja zzupelnie trace zaufanie do lekarzy. U nas niby z bioderkami ok, ale jak sobie przypomne ta 10-sekundowa wizyte, to smiem watpic, czy aby lekarz wszystko dobrze zbadal, ech... Dlatego tez wolalam zapytac Was o te kupki, niz leciec do lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Olga co sie stalo tak nagle? Zdrowia i pisz nam na biezaco!
Mamuska my w tym roku robilismy dla dziadkow kalendarz scienny kazdy msc inne zdjecie. W empiku byla promocja i jeden(przy zamowieniu 4)kosztowal 19 zl. Bez promocji 73zl
Ale jakosc naprawde swietna i kreator bardzo przyjemny.
Skoro tak radzicie odstawiam od jutra koperek i obserwuje

Odnośnik do komentarza

OLGA kochana zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :* no i czekamy na relację co to się stało...

JOANNA mi się wydaje ze chyba można ja na noc nie męczyć i niech śpi. Ale to zawsze na tą jedną stronę śpi? Agatka np w łóżeczku spała zawsze skierowana w jedną stronę a w łÓżku u nas w drugą więc się wyrownywalo. Teraz śpi z głową na wprost i mam schize żeby się nie zachlysnela jak jej się odbije czy coś.

Z prezentami ja też nie pomogę bo nie mam pojęcia. Nie umie nigdy nikomu nic kupić...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

My tez robiliśmy m.in kalendarz na prezent dla dziadków :D
A powiem Wam ze mając dziecko doceniam kolekcjonowanie wspomnień więc dla naszego rodzenstwa kupiliśmy porządne, duze fajne albumy na zdjęcia wklejane z przekladkami z pergaminu.

Odnośnik do komentarza

Olga1trzymaj sie kochana, daj znać co i jak jak dojdziesz do siebie razem z Kubusiem przesyłamy buziaki.

Mamuska01 my tez juz myslimy nad prezentem dla babci i dziadka i równiez bedziemy chcieli zrobić fotoksiążki jak i dla jednych tak i dla drugich.

My tez juz po prezentach światecznych robilsmy skromne.
Dla moich rodziców jak i dla męza zrobiliśmy kalendarze z naszymi zdjęciami, siosra moja i męża tez dostanie taki kalendarz i cos do domu mam nadzieje że będzie sie podobać.
Dla męza mam zegarek a synek dostanie misia uczniaczka wiem ze za duży jeszcze ale dorośnie :)) A co ja dostane to nie wiem mąż wspominał o nowym telefonie więc może będzie telefon :))

Tu podaję linka z którego robiliśmy kalendarze i jest wiele innych rzeczy które można dać na prezent :)
http://www.colorland.pl/

Milego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Olga1 trzymam kciuki,bedzie wszystko dobrze i daj znac nam obowiazkowo :*
Joanna89a moj Marek wczoraj przed spaniem arie odstawil przez dobrych kilka minut nie moglam go uspokoic ale mysle ze mial wczoraj zbyt duzo bodzcow.Zabralam go wczoraj ze soba na rajd po marketach.
Meiyin pomysl z galeria kupek super :) nie pamietam kiedy sie tak rano usmialam :)
Ja w tym roku przyznaje ze poszlam na latwizne z prezentami mojej mamie poslalam pieniazki Bo niestety widziec sie nie bedziemy a dla tesciow zawsze skladamy sie z siostra meza I ona zajmuje sie reszta.Dla synka czeka paczka z ubrankami i bucikami a dla starszej oczywiscie Barbie i ubranka plus prezenty od dziadkow babci I prababci.
Dziewczyny podsunelyscie mi super pomysl na prezent z okazji dnia babci I dziadka.
Silv niestety nie pomoge z prezentem u mnie przewaznie praktyczne kremy ubrania badz bizuteria.
Milego dzionka ;)

Odnośnik do komentarza

Cześc mamusie!

Olga1 - zdrówka i szybkiego powrótu do zdrowia! W miarę możliwości dawaj znac co u Ciebie! Ściskam mocno!!
Kowalska - super pomysł z tymi bombkami! Gdzie takie coś robisz?
Joanna89 - ale dałaś mi właśnie inspiracje! Mój mąż też chodzi na basen i nie ma w czym bo gdzieś plecak posiał i chodzi w takim starym dziadzie, że wstyd. Dostanie plecak! to już postanowione! I trzymam kciuki za oświadczyny! Taka piekna mama z córką to skarb i trzeba "zaklepać"
Silv - ja z prezentami to zawsze mam zagwozdkę, mamie swojej kupuję to co jej akurat potrzebne, choć odkąd została babcią (to jej pierwszy wnuk i zawriowała na jego punkcie) najbardziej cieszą ją rzeczy "z Piotrusiem", choćby zwykłe jego wywołane zdjecia. Może jakiś kubek z fotką Twoją i Agatki?
Ewelina - my męczyliśmy się z okropnymi bąkami do 3 miesiąca, może lepiej i żadne krople nam nie pomagały. Co nam pomogło to masaż brzuszka. Codziennie w każdej mozliwej chwili masowaliśmy z męzem brzuszek, okręznie zgodnie ze wskazówkami zegara i to pomogło. Dodatkowo na brzuchu kładliśmy przy każdej okazji. Nawet na drzemki dzienne śpi na brzuchu. I fanfary były jak nie wiem co!

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Moja maruda w koncu zasnela oby wstal z lepszy humorem.Wypil 70ml i zwrocil z powrotem w czwartek mamy kolejne szczepienie tak wiec Pani doktor obejrzy go dokladnie.Dziewczyny przypomnijcie jakie objawy mialy Wasze dzieci przy bakteri.
Ewelina na baczki u nas pomagalo przyciskanie nozek do brucha i cieple oklady na brzuszek a jak lezal na brzuchu to kladlam mu na plecy nad pupa. Sa takie male poduszeczki z pestkami wisni wrzucasz ja na kilka sekund do mikrofali i gotowe.

Odnośnik do komentarza

Silv dziękuję za zaproszenie:) Czytam was już kilka miesięcy i też miałam wyobrażenia o każdej z Was, ale nie pokryły się z rzeczywistością :P ja też dziś się ujawnię:)
Olga dużo zdrówka dla Ciebie!:)
Ja też mam zawsze ogromny problem z prezentami, w tym roku to w ogóle jeszcze nic nie mam a już zaraz Wigilia:P
My chrzcimy Julkę w Pierwszy dzień świąt ale robimy uroczystość tylko dla najbliższych, dla rodziców naszych, chrzestnych i babć także bardzo kameralnie, ale to ja i moja mama będziemy wszystko przygotowywać, co jest dla mnie nowością bo dużego doświadczenia w kuchni nie mam ale odkąd zostałam mamą i żoną dużo przyjemności sprawia mi siedzenie w kuchni i pichcenie:) jestem z tych które z miasta studiowania przyjezdzają już na gotowe także mega wyzwanie :D
SH to tak zwane używaki:P Uwielbiam je. Może temat na prywatne : łupy z SH:P
Mari teraz każda z nas będzie się zastanawiała czy lekarz dobrze zbadał nasze dzieciaczki, niestety tyle się słyszy o pomyłkach że ciężko uwierzyć komuś na 100, współczuje ale rehabilitacja napewno szybko przyniesie pożądane efekty:)
Dziewczyny a wysyłałyście kartki bliskim, znajomym itp? no słyszałam o akcji Nivea, generujemy kartki ze zdjęciem naszym i oni już robią za nas całą resztę, i to jest darmowe tylko ja oczywiście nie umiem dodać zdjęcia tam, mi sie wydaje że jest ok a oni mi piszą że nie spełnia warunków, poproszę męża i wyśle do dziadków Julki takie kartki chociaż mamy ich bardzo blisko ale będzie im miło :)

Odnośnik do komentarza

Olciak ta strona to www.colorand.pl warto zapisać się do neswera to zawsze jest jakiś rabat , czasami na www.grupon.pl są również fajne oferty na zdjęcia czy fotoksiążki. I inne rzeczy.

kowalska super pomysł z taką babka. Ona będzie stając. ?

To ten sklep z tą odzieżą to tylko na internecie tak?

My właśnie na spacerku Kubuś słodko śpi. ; )

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...