Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Meiyin nie bedziemy juz dyskutowac o szczepionkach bo rzeczywiscie wariantow jest duzo i kazda nasza dzidzia bedzie zdrowa i nic sie nie stanie :) nasze dzieciaczki kochane i swietne sa :)
A my jutro chrzcimy malutkiego :)
Bashia dawaj jak najwiecej mleczka i bedzie dobrze!- Nawet w takich momentach gdy myslisz, ze nie chce jesc.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Daniela to są smoczki Soothie Avent:-)
Joanna ja rozpuszczalam jedna miarke w 25 ml i w pierwszy dzień podawalam przed każdym karmieniem i efekt był taki że mała trochę zjadła, resztę wyplula i
zarówno ona jak i ja całe bylyśmy w tym krochmalu. Oprócz tego Agatka przez 3 dni nie mogła zrobić kupki. Potem próbowałam dawać to 32 razy dziennie ale Agatka nie chciała i strasznie się denerwowala i zrezygnowałam... Agatka przestala ulewac na tydzień przed skończeniem magicznych 3 miesięcy:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Dziewczyny co oznacza dokladnie zapadniete ciemiaczko? Dotykam corcie i wydaje mi sie ze ciemiaczko jest nieco nizej niz zwykle. Czy takie zapadniete ciemiaczko jest mocno wyczuwalne? Spanikowalam na maxa i rozwazam pogotowie :( poza tym mala zachowuje sie normalnie ma apetyt itp

Odnośnik do komentarza

Olga nie martw się, RudaMaruda jest w trakcie przeprowadzki i zapowiadała, że będzie rzadziej się udzielać :-) także myślę, że to jest powodem jej milczenia! Powodzonka jutro na chrzcinach :-)
A Ruda odkąd napisałaś, że powtarzasz swojej córci, że jest piękna, mądra, itp., itd. to ja też zaczęłam i powiem Ci, że to naprawdę działa na psychikę nadwrażliwej mamy, czyli moją :-) Mam mądrego, ślicznego i zdrowego Synka!!
Któraś z Was pisała też dawniej o ubieraniu maluszka, że stroi codziennie, ja wtedy pisałam, albo miałam napisać (sama nie wiem), że ja stroję na jakieś wyjścia, a na codzień raczej jakieś pajacyki i wiecie co?! Zaczęłam stroić mojego maluszka w normalne dni :-) a co! Niech wygląda jak siedzi z mamą :D
Dziś go bardziej męczy, teraz chwilę u taty jest, ale u mnie mu najlepiej, więc wracam :-) tzn. jak nic mu nie dolega, to i ze mną, i z mężem jest mu wspaniale :P ale jak brzuszek dokucza, to widzimy, że naprawdę przy mnie jest spokojniejszy.
Ewelina niestety nie wiem :(

Odnośnik do komentarza

mamuśka była taka scena w filmie "Służące" (kto nie widział niech obejrzy bo to swietny film!) gdzie opiekunka co rano powtarza malej dziewczynce ze jest dobra, miła, ważna... Bardzo mnie to wzruszało wtedy i teraz uważam że to wpajanie wazności jest niesamowitym sposobem na zbudowanie tego poczucia u dziecka. A przeciez takie proste!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ewelina ja tez slyszalam ze zapadniete ciemiaczko to oznaka odwodnienia.

A ja tez stroje moja Lenke ;) a co?? Niech ladnie wyglada ;) i jeszcze sytuacja sprzed kilku tygodni. Zaczelam mierzyc sukieneczki ktore bym mogla juz ubierac. Moj M wtedy z haslem ze mnie nagra i jej pokaze za 20 lat jak ja sie nad nia znecalam mierzajac jak on to stwierdzil tysiac sukienek. Odpowiedzialam mu ze kobieta musi sie poswiecic zeby pieknie wygladac. I bylo po temacie. A czy to moja wina ze dostala tyle sukienek? I ze jej mama troche dokupila? A tak na serio to nie moge sie oprzec jak w tesco co chwila -50%

Odnośnik do komentarza

Olga1 - u nas w parafii w Polsce tez co laska ale doszly mnie sluchy ze 200zl daja! Jak dla mnie to przesada bo przeciez nie zawsze msza jest w intencji maluszka wiec nie dosc ze ktos zaplaci mu za intencje to jeszcze rodzice placa za chrzest!! A jak jest kilka chrztow? Rozboj w bialy dzien! My chrzcimy w Polsce ( w drugi dzien swiat Bozego Narodzenia) poniewaz chcemy zjechac kiedys do Polski wiec w razie potrzeby jakiegos zaswiadczenia bedzie wszystko pod reka i napewno 200zl mu nie dam pomimo ze mnie stac! Sorki ze tak nie skladnie pisze ale malo co spalam bo tak mnie kregoslup boli ze lezec nie dam rady :(

Odnośnik do komentarza

My chrzcimy 6 grudnia i ustalilismy z mezem ze max 200 ale sklaniam sie do 100:)
Ja mam taki problem. Od kilku dni odkladamy mala do lozeczka na noc i teraz latwiej nam zaobserwowac ze jest bardziej ruchliwa niz myslelismy. Strasznie sie kreci przegina az obraca sie o 360 stopni. Glowke tez podnosila bardzo wczesnie, wygina sie w literkr C, przy przewijaniu zawsze prostuje nozki, obawiam sie ze to moze byc wzmozone napiecie miesniowe, jak myslicie? W poniedzialek wybieram sie do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim.

Daniela spróbuję dodać jeszcze raz zdjęcia może sie uda je zobaczyć.

Kasia90 chrzciny masz w moje urodziny super data.

Ja Kubusiowi tez podawalam ten krochmal do zagęszczania ale on strasznie po tym wymiotowal. I lekarka doradzila nam na te nasze ulewanie podawać syrop gastroluss beby i jest znaczna poprawa maly juz ladnie przybiera robią sie juz mu faldki takie to słodkie jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu mojej koleżanki synek szybko i mocno głowe podnosił, poszła do lekarza, babka stwierdziła wzmożone napięcie i wysłała na rehabilitację. Koleżanka poszła (ale nie do wskazanej rehabilitantki tylko innej) i się okazało że maluszek w normie po prostu się szybciej rozwija... Co ciekawe potem okazało sie że polecana przez lekarkę rehabilitantja to jej dobra znajoma i odkąd zaczeła w Toruniu przyjmowac to podejrzanie duzo dzieci z napięciem zdiagnozowała pani doktor... ;/
Z tym diagnozowaniem róznie bywa, dlatego fajnie ten Zawitkowski pisze, żeby nie dac się zwariować...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Olga1
Dobre pytanie z tym chrztem bo od kilku dni mam w domu wojne ile dac dla ksiedza a chrzciny jutro. Moja tesciowa( matko jak ja nie znosze tej kobiety) stwierdzila zebysmy dali 500 zl wg mnie to stanowczo za duzo i jak to powiedzialamt glosno to powiedziala ze dorzuci nam 200 zl zebysmy tylko dali 500 zl bo co ksiadz o niej pomysli. Wmowila mojemu mezowi jaka jest stawka i ten trzyma jej strone ale w koncu stanelo na moim i dalismy 200 zl co i tak jest duza kwote.
Do tego jak oplacalismy chrzest to przez godzine wypytywal nas po co jest chrzest, w jakim celu sie chrzci dziecko, jakie sa sakramenty sw itp . koszmar.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...