Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Bashia będzie dobrze! Malutka musi zacząć jeść spróbuj właśnie zmienić mleko może nie smakuje... Dawaj często niech je nawet w przerwach po 20ml zawsze to coś. No i jakby nie było na mm to szybciej powinna przybierać. Trzymam kciuki musi się udać;)
Ewulka no coś Ty nie za późno przynajmniej moim zdaniem...Przecież która to była 14? Ja ostatnio wyszłam dopiero o 16ciepło ubrane słonko jeszcze świeci więc czemu nie. Rano jak idę z nim to potem wynosze go przed drzwi i śpi na świeżym powietrzu wtedy mu chyba najlepiej bo spał aż do 14 od 11. W ogóle jak czasami widzę jak dzieci są zabudowane w wózkach to się mi wydaje ze za mało go ubieram ale jemu wiecznie gorąca ciągle spocony i wtedy mu źle...

Odnośnik do komentarza

bashia ale niektóre mm mają słodszy smak i może takie byłoby kuszące dla twojej córeczki? ;) ale zawsze dobre i te 10 ml extra, w sumie w ciagu dnia to juz się cos uzbiera:)
a myslałam jeszcze jaki smoczek masz w butelce? Moze zmien na więcej otwórków - bedzie szybciej leciało mleczkoto i mała może więcej zje? ja odczulam róznice na Avencie z jednym i dwoma otworkami. Mały chetniej je jak lepiej leci..

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Bashia, a może Twoja córka to z tych niejadkòw bedzie?
Nie wiem czy na tym etapie dziecko może być już niejadkiem...?
Ja mam z kolei odwrotny problem. Dzis mała płakała co półtorej godz o mleko. Zjadala swoją porcję, dokladki nie chciała, a po poltorej godz.wrzask. Ani herbatka, ani pierś, ani smoczek, ani spanie..nic. Tylko przy mm się uspokajała:)

W jakim odstępie czasowym karmicie swoje pociechy?
Dodam, że z Hani niezły pucuś się zrobił:)

Odnośnik do komentarza

Rewolucja - ja wlasnie bylam okropnym niejadkiem ale to dopiero jak wmuszali we mnie niby pyszne kanapeczki i obiadki ;) szkoda ze mi to nie zostalo do dzis bo bym miala figure modelki a tak to jest problem ;) i chyba Ty mi pisalas kiedys ze idzie zaoszczedzic na mleku i tu musze Ci przyznac racje. Od urodzenia Lenki dopiero jedna puszke mleka kupilismy, wczesniej sporadycznie robilismy mm ale od 2 tygodni to pol na pol mm z kp. Ale zblizamy sie do konca puszki no moze za 3 dni ;)

Ania125 - wlasnie chyba jej bede co chwila dawac dobre i nawet 10ml. A nad zmiana smoczka z dwoma otworami wlasnie myslalam i chyba ten proces przyszpiesze. Jutro wybiore sie po niego. A mleka narazie nie kazali zmieniac bo pytalam o zmiane mleka.

Didus135 i MamaEwy - taka mam nadzieje ze jak bedzie jadla wiekszosc mm to moze szybko przybierze na wadze i ominie nas szpital.

Odnośnik do komentarza

Olciak - u nas w uk sa w standardzie 5w1, rotawirusy i pneumokoki oczywiscie wszystko za darmo ;)

I jeszcze pytanie odnosnie tych szczepien. Bo u nas zalecaja by szczepic w dniu w ktorym wypada szczepienie a nie zeby przekladac. I nam wypada trzecie szczepienie 13 grudnia i niestety juz bedziemy w Polsce. Czy nic sie nie stanie jak zeszczepimy pod koniec roku dopiero?

Odnośnik do komentarza

Ewelad, ja myślę, że to takie jednorazowe, bo to dopiero dzis taki apetyt się pojawił.

Mam do Was pytanie odnośnie smoczkow do butelki.
Hania w szpitalu nauczyła się jeść z jednego smoczka( były takie jednorazówki butelki Bebiko). Dostaliśmy taką butelkę na drogę i tak już zostało. Tylko z tego jednego smoczka je. Próbowałam podawać mu inne, ale nie umie i nie chce.
Pytanie mam do Was w związku z tym. Która firma robi takie najzwyklejsze smoczki z dziurką na czubku? Może kojarzycie te butelki?
Sorki za brak składu i ładu, ale sie spiesze, bo kąpiel się zbliża i mała śpiąca i jęcząca:)

Odnośnik do komentarza

my tez szczepimy. 5w1 i pneumokoki. z rotawirusami mozna ponoc samemu dac sobie rade, grunt to poić i poić, bo powiklania sa z odwodnienia..
u nas mał zaczyna ząbkowanie, już od ok 2 tyg zresztą.. niestety, fajne to nie jest. jedyne co ja uspokaja, to noszenie na rękach, a i to czasami. wsmarowuję żel, ale tylko troszkę chyba dziala.
niestety, gryzak jest dla niej nadal zbyt duzym wyzwaniem, nie za bardzo rozumie, po co jej wciskam to do rączki, a kiedy dla demonstracji usilowalam wcisnac jej odrobine miedzy zabki, miala odruch wymiotny. no tak, fatalna matka jestem.. dzis ucieklam na zakupy, zeby nie sluchac tego placzu. tata ma silniejsze nerwy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

nie ząbki a dziąsla:)
a, jeszcze jedno, wiecie moze, gdzie mozna kupic taki socjalistyczny smoczek, większy niz te dla dzieci 0-3? duzo noworodkow w "Moich 600 gramow szczescia" mialo te smoki, no i sobie wkrecilam, ze taki Helen by zaakceptowala.. juz 4 smoczki jej kupilam, kazdy ma... w glebokim powazaniu, powiedzmy.. a tak to moglaby to sobie cyckać zamiast swoich przepysznych paluszków..taki smok jaki rewolucja pokazala jako smok butelkowy jak na moje oko..

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Aniu, ja tz codziennie zagladam na priva, zeby zobaczyc zdjecie Jakuba i Karolci i nadal nic... moze możnaby umiescic je jeszcze raz? bo skoro butle rewolucji widze, to moze juz te zdjecia jakos wskakuja?...
napisalam do Mari wiadomosc, zeby przekazala jakiejs aktywnej dziewczynie uprawnienia admina, zeby przyjac nasze nowe dziewczyny, ale ona tu chyba nie zaglada... ma moze ktoras z Was prywatny namiar na nia, zeby ja poprosic?...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...