Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki :)
Ja na chwilkę bo mój P. ma wolne więc załatwiam milion spraw.
Mój Bartek przybrał 5500 g od wagi urodzeniowej i 20 cm od długości początkowej.
Ja gotuję i mrożę w słoiczkach i podaję naprzemiennie z gotowymi tak jak Ania ( pewnie dlatego że ściągnęłam jej pomysł :p)
Iwcia nas chrzest wyniósł 200 zł ale u nas pytałam wprost ile bo nasz ksiądz bez owijania w bawełnę powie.
od początku używamy dady kupiłam 2 pampersa białe później zielone i ani jedne ani drugie mi nie podeszły. Mało tego dady też wolę te tańsze, ale tak jak teraz będą w promocji domki to kupię 2 pomimo, że to te droższe. Nie wiem jak długo będę jeszcze używać 4 ale chyba 200 szt zużyję :p
Ania daj znać jak te pieluszki z rossmana bo miałam chęć kupić ale jakoś zawsze rezygnowałam...
A ja zaraz uciekam na polowanie do rossmana właśnie, bo wreszcie przyszła mi paczka z hipp i mam do odbioru drugą i wykorzystam te kupony od razu :)
Patrycja ja pierdziu my dopiero 6 skończyliśmy a Wy już 7 miechów??? Gratki dla Zuzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Ewulka my mamy kontrole u urologa i nefrologa co 1 m-ce z racji odplywow pecherzowo moczowodowych. Nefrolog zauwazyla i dala masc. Urolog tez widzial wczesniej, ale mowil ze do 3 lat nic sie z tym nie robi. Potem masc albo nacinaja. U nas nefrolog dala juz masc bo z powodu odplywow nest wieksze ryzyko zakazen. Ale samemu tez mozna zauwazyc. U nas ledwo koniuszek glowki bylo widac. Taka dziurka w napletku na 1mm. Teraz sie powieksza. Podobno jesli nie ka problemu z oddawaniem moczu i sika do gory mocnym strumieniem to nie ma potrzeby u zdrowego chlopca leczyc tego przed 2 lub 3 rokiem. No my musimy przez odplywy wlasnie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry piątkowo :)

Nati od urodzenia 5300 na plusie tak jak mamusia ;) sama ja mierzyłam mniej więcej 69 cm :)

17 kwietnia to taka piękna data powiem skromnie, bo Kowalska się właśnie wtedy urodziła :)

My mamy płaszczyk do sprzedania 68 cm użyty raz na chrzciny ( w październiku, było 8 stopni) , więc mogę powiedzieć, że jak nowy tylko bez metki :). )
My mamy zapowiedzianych gości na weekend, więc mop i ściera wrze :)
Pojechałam do takiego zabawkowego kupić małej Lilii coś jak przyjedzie w niedzielę i jakbym miała kasę to bym Natalce chyba wszystko kupiła, bo te różne zabawki takie fajne ;) no ale ona ma dwa pudła, więc kupiłam symboliczne bączka ( jak ja miałam w dzieciństwie) nawet zainteresowana kierowniczka.

My używamy zielonych pampersów. Używaliśmy dade, ale miałam wrażenie, że cały czas ma mokro.

Rozszerzenie diety wstrzymaliśmy, bo na siłę zmuszać nie będę. M przywiózł krzesełko do karmienia od teściów, bez nóg, więc będziemy musieli fundnąć nowe.

Wszyscy śpią, więc idę i ja w kimonko.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

Wyszlam dzis na spacer pierwszy raz od 10dni!!! Ale milo bylo :) Malutki wazy teraz ok 7,5 kg. Wiec przybral z 3,5 kg. Musimy isc na szczepienie ale 2 tyg po chorobie odpuszczam a wiec dopiero za jakis czas bedziemy wazyc i mierzyc u lekarza dokladnie.

A Wy dziewczynki juz szczepilyscie na ta szczepionke w 6-7 mcu?

Sto lat dla Zuzki!!!!

Maly tak pelza, ze robi "przejscie" na 360 stopni na brzuszku.

Mam nadzieje, ze mi sie niedlugo maly naprawi bo znowu pobudki w nocy non stop i nie wiadomo co mu jest.

My uzywamy pampersow zielonych. I bardzo fajne te babydream sa. Wiec czasami zamieniamy.

Aniu myslalas o tym ombre na wlosach?

A ja dzis obiadu nie robie - poszlam po jedzonko do garmazerki i sie dzis lenimy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny może głupie pytanie ale jak mrozicie w tych sloiczkach? W tych po obiadkach? I zakrecacie tym wieczkiem? Bo ja kompletnie nie wiem :/

Moje dziecię dziś zasypia jedynie przy pralce z baby slep :) i mamy już trzecia drzemkę :)

IWCIA no oby pomogło. Z tym ze nam od razu powiedział ze dwa tygodnie i zobaczymy to zrobimy zabieg w znieczuleniu miejscowym :/ no oby nie. Kurczę pamiętam ze MARI miała też zabieg chyba. Szkoda ze sie nie odzywa :/

Wiecie ja to się cieszę ze mam chrzciny już za sobą :)

Dziś próbowaliśmy obiadek z rybka pierwszy raz. Myślę ze jest ok. Jeszcze kurczę ten gluten muszę zacząć i żółtko. Ale to najpierw zacznę może gotować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

olga - zastanawiam się chociaz nie zawsze to ładnie wychodzi, często mają dziewczyny ombre a wygląda jak odrosty po blondach... chyba wolę już zmianę na jednolity kolor ewentualnie z refleksem :) ale pogadam jeszcze z moją fryzjerką jak przyjdzie co do czego...
Fajnie że wyszliście :)
mmadzia ja myję dokładnie te słoiczki i w nie pakuję odpowiednią ilość i zakręcam, stygnie i bach do zamrażarki, aha jeszcze na dnie pisze markerem z czego zupka i data bo mam sporo tych wersji i bym nie pamiętała.
ewelajna póki co pieluszki ok, zobaczymy po paru dniach czy się nic nie dzieje, nie są tak miękkie jak pampersy zielone ale wydają mi się przyjemne, zobaczymy jak będzie dalej.
Dziewczyny- czy te czerwone rossmanowe pieluszki są lepsze od tych Fit&fun?
kowalska - obrazek z dedykacją dla ciebie :)

monthly_2016_03/fasolki-sierpien-2015_44722.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Sto lat dla Zuzi :-*

Ewa przybrała ok 5kg i widzę że to chyba taka norma. I też czasu brakuje jej na wszystko, no chyba że dwójkę robi :-) w mojej przychodni dzieci nie mierzą wiec nie wiem ile urosła.

My już wszystkie szczepienia zaliczone. Kolejne po skończonym roku.

Na chrzest daliśmy 150zł i jak już kiedyś pisałam to było ma tyle dużo ze mieliśmy chrzest na mszy na której chrztów się nie robi :-)

A co do ubranka to chyba lepiej jeszcze poczekać bo to różnie bywa. 3lata temu pod koniec kwietnia zima była

My właśnie zaliczamy wiosenny spacer, jest bosko :-D

No i dołączam do pytania mmadzia- jak z tymi obiadkami? Bo czekam na zamówiony parowar i też mam zamiar sama zacząć robić bo to chyba dużo taniej wychodzi

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Mamaama wg mojej wiedzy dzieciaczki od urodzenia mają zaokrąglone plecki bo to chroni kręgosłup. Powoli będą się prostować. Najwyraźniej Twoja córcia jeszcze ma czas na siadanie. Nawet now pamiętam kiedy u nas sie prostowaly plecki ale jakiś czas temu ze zdziwieniem zauważyłam ze są proste.
U nas dziś święto górnej lewej jedynki! Przebiła sie na moim palcu...to nasz 4 ząbek.
My też juz po szczepieniach. Następne we wrześniu chyba ze jeszcze sie zdecyduje na pneumokoki.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

hejka:-)

wczoraj byłam w kinie na planecie singli- film który chciałam obejrzeć był bardzo późno, więc stwierdziłam że obejrzę coś lekkiego- masakra!!! jeden z najgorszych filmów jaki widziałam, wyszłam z kina po raz pierwszy w życiu przed końcem seansu
my pieluch używamy wszystkich- co się trafi, co kto przyniesie, dady, rossmannowe zwykłe i te premium, były też z kauflanda-słabe, z aldi-super, zapach zielonych pampków mnie drażni, a białych używaliśmy na noc, bo muszą wchłonąć całonocne siuśki, ale ostatnio notorycznie je przesikuje i mam wszystko do przebrania, więc nie ma sensu za nie płacić

ja też się mogę pochwalić, ze u nas starsza siostra zakochana w bracie, nie zdarzyła się żadna negatywna sytuacja i mówi do niego ' mój syneczku' hahaha i stwierdziła autorytatywnie, że nasz dzidziuś jest najsłodszy na świecie:-) a jesli nie zareaguje na pierwsze wezwanie syna, to beszta mnie ze zniesmaczoną miną:-)

rewolucja thx jest spoko, te gile nie jakieś straszne, oby przeszło

ania nie ściemniaj, tylko przyznaj że przed fotkami przychodzi stylista i wciera żele we fryz Krzycha:-) ja kolory miałam różne, ale w formie to raczej smutna kita całe życie:-) pampersy z rossmana są podobne, zdecydowanie różne są te rossmannowe premium activ

Mamaama u nas plecki proste, tzn syna, bo ja mam garba od roboty hahah

ewelajna gratki zęba, u nas cisza

Truskawka ja mam spodnie , które walą gumą jakby- elastyczne jeansy i też nic nie pomogło

MamaOliwci super z tymi włosami!

Mamuśka że love od pierwszego kataru to nic, gorzej że coraz częściej od pierwszego zerknięcia na PIT-a:-) u nas wróciło piękne jedzenie, czego i Wam życzę:-) dzisiaj zapodałam dorsza w białych jarzynach i aż mlaskał chłopaczek

bashia mnie coś świta, że może chodzić o szczepienie p/ rotawirusom-ono musi być wykonane do granicznego terminu i my się właśnie spóźniliśmy 2 dni i już nie można było zaszczepić

Janinka ja ostatnio ważyłam młodego jak skończył 6 mscy i podwoił wagę urodzeniową, czyli książkowo

Ewulka ja gotuję na 3 dni rano i trzymam w słoiczkach w lodówce, raz zamroziłam, ale papka się rozwarstwiła jakoś tak nieapetycznie i nawet nie dawałam, tylko wyrzuciłam

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...