Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny. Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie.
Nie pisałam, ani nie czytałam Was przez ostatnie dni, ponieważ jakoś nie miałam do tego głowy. Zmarła bardzo bliska mi osoba i jakoś tak wszystko zeszło na dalszy plan.
Ale wczoraj, żeby trochę oderwać myśli od tego, wybrałam się do kina na 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. I powiem Wam, że film bardzo mi się podobał, były momenty radości, ale i łza się w oku zakręciła, także jak najbardziej polecam. A po powrocie do domu, zdawałam mężowi relacje z filmu i on się mnie pyta co się dowiedziałam z tego filmu o facetach- no to mu mówię, że faceci nie lubią dziewczyn w dresach, a on na to, że on bardzo lubi jak chodzę w tych swoich opiętych na tyłeczku dresach hehe.
U nas z nowości to wyszła jedna dolna jedynka, a druga też jest już na wylocie i chyba w związku z tym, Aluś od dwóch dni nie chce pić w dzień z butelki, kaszki i zupki podawane łyżeczką je bardzo ładnie, tylko z tą butelką jest problem i to też dziwne, bo herbatkę pije- tylko mleka nie chce. I w związku z tym mam prośbę, polećcie mi naprawdę dobrą kaszkę, która byłaby najlepsza dla małego brzuszka na noc.
Pytała, któraś z Was czy podajemy przyprawy typu natka, koperek i tak, ja do każdej zupki podaję natkę pietruszki, wydaje mi się, że synkowi lepiej smakują zupki właśnie z natką- zresztą ja jestem maniaczką natki- dawałabym do wszystkiego co gotuję, mam cztery donice z pietruszką w domu, także u mnie natka jest dostępna przez cały rok . Ja zupek również nie mrożę, stwierdzam, że lepsze są takie świeżo ugotowane, a że dużo czasu ugotowanie zupki nie zajmuję to gotuję codziennie świeżą.
W tym tygodniu stwierdziłam, że muszę się rozglądać powoli za jakimiś bucikami dla synka- bo myślę go zabrać w Wielkanocną sobotę z koszyczkiem do kościoła i tu mam niemały problem, bo mój okruszek ma dość szeroką stopę (Szkoda mi takich ślicznych trampeczków, które mamy od chrzestnej, a które właśnie okazały się za wąskie) .Już oglądałam w sklepie takie śliczne buciczki, ale wstrzymałam się z zakupem bo muszę zabrać synka i mu te buciki przed zakupem zmierzyć, żeby znowu nie okazały się za wąskie.
Co do seriali to ja również jestem wierną fanką ,,Przyjaciółek"- uwielbiam szaloną Dorotkę, a ostatnio polubiłam ,, Drugą szansę".
Pisałyście również o zmianie fryzury na wiosnę i mnie również nachodzi na jakieś extra cięcie- co prawda na pewno nie obetnę włosów na krótko, bo wiem, że bym żałowała, ale skrócę o jakieś 10-15 cm, przez ostatnie miesiące zapuszczałam grzywkę, a teraz nachodzi mnie, żeby znowu tą grzywkę znacznie skrócić. A i jeszcze farbowanie- lubię swój naturalny kolor włosów- ale myślę nad jakimiś delikatnymi refleksami.

Odnośnik do komentarza

Stokrotka Współczuję straty bliskiej osoby. Pewnie, że pamiętamy :) nawet któraś z Dziewczyn wywoływała.... Co do kaszek, to u nas niestety nie wchodzą (jak wszystko ostatnio), ale polecana była tu z Hippa jaglana z ryżem i kukurydzą, Nominal jaglana i Bobovita ryżowo-bananowa. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam :)
Rewolucja ojjj tak, takie wyjścia to balsam dla duszy :))) ale i też niebezpieczne! bo chcę częściej :D ps. ale masz sny ;)

Odnośnik do komentarza

Rewolucja buahahahahaha to mialas sen :D ale jaja :D
Bys musiala sobie poczytac w necie i obejrzec zdjecia brwi permanentynych bo nie wiem jak to wytlumaczyc :) ale bardzo mi sie to podoba.

My tez bez zebow. Juz myslalam pare dni temu, ze wychodza a jednak nic sie nie pojawia :( malutki tez odrzucil butelke i walczylismy z nim bardzo strzykawkami podajac mleko, lyzeczka itd bo martwilam sie, ze sie odwodni :( dzis dopiero pierwszy raz po tygodniu wypil mleczko na noc.

Stokrotka przykro mi po stracie Twej bliskiej osoby :(

No ja tez sie zakrecilam z tymi nickami Mamusiek :D

Mamuska Ty ostatnio masz szalone zycie towarzyskie :D buziaki dla Kazia by juz sie naprawil wraz z moim brzdacem.

Ewelajn najpierw Justynka z Tosia nam kradly zabki a teraz Wy chyba nasze dostajecie :P zaraz bedziecie mieli cale uzebienie :) a jak wyglada usmiech Bartusia z zebolami? :) mocno je widac?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Justynka niestety jak się okazuje mam skrzywione gusta filmowe, więc już nic nie piszę na ten temat:-) żeby nie było, że oglądam wyłącznie albańskie kino moralnego niepokoju, to napiszę, że kocham polskie filmy, ale raczej te, które są grane przez tydzień , a film pokroju wspomnianego mogę obejrzeć w domu, przy gotowaniu zupy, jednym okiem i z przerwami:-)

Magda u nas 3 drzemki, na spacerze ok 1h, a w domu 20-45 minut

rewolucja thx, mnie też głowa boli:-/

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kochane witam wieczorową porą
i ja tak na szybko przepraszam że nie odniosę się do Waszych wpisów i nic nie napiszę co u nas, proszę napiszcie co podajecie maluchom przy ząbkowaniu - paracetamol czy ibuprofen ? w syropie czy czopku ?
u nas dziś wieczorem tragedia zębów nie widać a mały strasznie cierpi i przez to marudny i cały czas rączki a ja nie wiem jak mu pomóc
chłodze gryzaki, smaruje żelem, ale to chyba średnio pomaga
wielkie dzięki
odezwę sie może jutro będzie lepiej
spokojnej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Karolek ja podawałam ibum. U nas nic nie pomagało innego ale nie pocieszę cię bo ten okropny stan trwał z przerwami prawie 6 tygodni a lek podawałam tylko 6 razy i tylko na noc. A to ze zębów nie widać nic nie znaczy. U nas 2 na dole wyszla niezapowiedziana i calkiem niespodziewanie. Wytrwałości dziewczyny w tym zabkowaniu. Ja myslalm ze u nas będzie przerwa ale niestety nie zapowiada się bo pokazaly się górne 2 i czekamy aż się przebiją.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamaama

Dziewczyny jak Wy to widzicie że idą ząbki? Tzn ze się będą przebijac? To jakoś widać? Ja wypatruje tych zębów i nic a córka ślini się strasznie, językiem jeździ po dolnych działach i zaczęły się pobudki w nocy :-/

Podajecie już jogurt?

Patula ja na szczęście nie miałam styczności z gronkowcem.
Miłej niedzieli :-)

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki i Fasolki :-)
U nas dziś szaro buro ale właśnie zaliczamy spacer, Księżniczka musi się przewietrzyć :-D
Ciężką no dzisiaj miałam- milion pobudek i jedzonko co 2godz ale z racji tego ze tryb ZOMBIE już od dawna działa to jakoś funkcjonuje ;-)
Chciałam się Wam pochwalić ze Ewa od wczoraj ćwiczy nową rzecz- zaczyna po ciupince zadzierac dupke do góry. To do raczkowania? Siadania?
I dzisiaj pierwszy raz w menu była rybka, łosoś. Tak smakowało że gdyby był duży słoiczek zamiast małego to na pewno by zjadła :-)
Miłej niedzieli:-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Mama ma ja pierwszego zabka w ogóle nie widziałam zanim się nie przebił. Jedyne co to bardzo się ślinił i wszystko pchał do buzi i ze snu się wybijał tak 3-4 dni przed pojawieniem się ząbka. Górne jedynki wychodziły około 6 tygodni i to już bylo baaardzo widac. Obrzęknięte dziąsła i normalnie caly zarys zębów. Jak dziecko leży na plecach i podniesiesz górną wargę powinno być widac. No ostatnie dwa tygodnie dziąsło jeszcze jakby podeszło krwią i obniżyło się tak jakby zwisało. Mam nadzieję ze Wasze dzieci będą lepiej to przechodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Ewelajna 5 zębów?!? Już? I dwójki idą? O kurcze! Ja wypatruje tych zębów bo maruda na całego, w nocy co godzina się budzi i poplakuje a zębów nie widać. 6 tyg szły? Może to i u nas tez tak długo idzie i stad taki humor słaby :(
Rewolucja piękny sen! Olga wstydzilabys się tak wagarowac hahaha :)

Dziewczyny jutro zamierzam podać małemu rybkę. Tylko zastanawiam się nad warzywami? Co polecicie?

Stokrotka właśnie ja chce hodować taka natkę na oknie- z ziarenek ja sadzisz czy z korzenia?

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki kochane. Ja hak zwykle sie zbieram do posta kilka dni :D Ci zrobię ze doba ma za malo godzin? :/ A wiec tak, mamy dwie dolne jedynki! Wyszly dzis rano po wczorajszym koszmarnym, przeplakanym wieczorze. Dwie godziny noszenia, tulenia i padla dopiero po nurofenie bidulka. Tak mi jej żal bylo ze szok. Do tego M mnie wkurzył na Maksa. Dziecko biedne placze z bolu a on wpatrzony w telefon i sie smieje z jakichś glupot. Ma szczęście ze za zimno na otwieranie okna bo by telefon zbieral z ziemi. Póki co ma zakaz korzystania z telefonu w domu pod groźbą eksmisji za swój brak empatii. Poza tym Niunia zabiera sie pomalu do raczkowania, podnosi pupę i robi pompki :) O samodzielnym siadaniu nawet chyba jeszcze nie myśli.
Stokrotka, strasznie wspolczuje straty. Dobrze ze się odezwalas.
Ewelad, jak katar u zięcia? U mojej cos ani lepiej ani gorzej :/ co do gustów to o nich sie podobno nie dyskutuje ;) Ciężko teraz o dobre kino dlatego ja rzadko bywam. Jestem sknera i wole głupoty oglądać za free na necie.
Rewolucja, co za sen! :D Mnie sie jakos ostatnio rzadko cos sni a bardzo lubie snic. Odpoczynek psychiczny to naprawde luksus przy dzieciach wiec wiec gratuluje ;)
No i tyle bo ksiezniczka wzywa. :/oby dzisiejszy wieczór byl spokojny.

Odnośnik do komentarza

hejka:-)

jak czytam wasze zębowe historie, to aż się boję, bo u starszej córki proces przebiegł spokojnie

ja dzisiaj podałam pierwszy jogurt ze startym jabłkiem-kilka łyżeczek, ale smakowało bardzo

kasiaa ja gotowałam dorsza z ziemniakami, cukinią, kalafiorem, selerem i odrobiną marchewki, więc było na biało:-)

Inez u nas w sumie chyba lepiej z gilem, ale to nie jest jakiś uciążliwy katar- oby przeminęły z wiatrem gile naszej parce:-) gratki ząbków! a za brak empatii M się zemścisz, jak będzie na łożu śmierci, czyli przy temp 37,1:-) ja też jestem sknera (tym bardziej czuję się zgwałcona psychicznie i finansowo przez ten film hahaha), ale kino to moje wychodne, więc chodzę, bo jak wrócę do pracy to będzie trudno się zorganizować

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Patula, mały zaraził się w szpitalu przy porodzie(remontowali windę na porodówce). Mąż w tym czasie zaraził się paciorkowcem, bo trzymając mnie, nie mógł się podrapać w nogę, więc drapał się butem.
Hospitalizacja w tyg.i oczywiście antybiotyki.

Później, jako 5latek zaraził się w przedszkolu. Miał gronkowca na udach z tyłu( tak jakby od kibelka). A że on ma alergię, zdrapał sobie skórę i gotowe.
Podobno troje dzieci w tym czasie zaraziło się.

Inez, gratki zębolka :)

Kasiaaa, niestety nie pomogę, bo rybka tylko słoiczkowa była

Ewelad, jaki jogurt dałaś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...