Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny :)

Ciężki dziś dzień miałam, bo domowy, bez możliwości wyjścia na spacer przez beznadziejną pogodę. Ciągle padało (2 x była burza), a jak nie padało, to nie mogliśmy wyjść od razu, bo miało być karmienie, a po karmieniu znów padało i tak zleciało. Miałam iść ze starszakami do kina, ale przez deszcz, to K. pojechał z nimi samochodem. Przynajmniej oni mieli atrakcje. A jutro będzie o tyle fajniej, że mam dzień gościowy, do południa będzie koleżanka z dziećmi w wieku jak moje chłopaki (trzeciego synka będzie rodzić za około tydzień :D). A popołudniu wpadnie koleżanka z synem w wieku starszaka (kolega z klasy), która czeka żeby w ogóle zajść w ciąże, bo coś jej nie wychodzi i chce się zapatrzyć w Jasia, żeby się udało w końcu zajść ;)

A mój Jaś dalej taki marudkowy i dalej w dzień mało śpi, mam nadzieję, że ma to związek ze skokiem rozwojowym, a nie czymś innym. Grunt, że w nocy ładnie śpi :)
Uwielbiam jak woła „ej” albo „hej” :D. Najczęściej chce kogoś zobaczyć i iść na rączki, byle tylko nie leżeć samemu w sypialni ;). Towarzyski jest :D


Polinka, no nareszcie Cię widzę, cieszę się, że się odezwałaś po dłuższej przerwie. Dobrze czytać, że u Was wszystko ok, nie licząc „przygody” z dotarciem do gabinetu usg.
Bruno waży 6800g? To znaczy, że przybrał prawie 3 kg w ciągu niecałych 2 miesięcy, wow!
Padłam jak przeczytałam tekst o bitej śmietanie :D
Śliczna fotka rodzeństwa :)

Monika, to mój kot chyba nie linieje aż tak jak Twoja kotka, ale i tak sporo tej sierści jest na podłodze (pełno takich pojedynczych włosków), dlatego u nas codziennie jest odkurzanie :D
A coś jej dajesz na to linienie?

Werka, w szpitalu lekarka na dyżurze mówiła, że jak ktoś chce, to można maści używać już po 2-3 tygodniach, ale na ranę po cc nic nie da ta maść, że to jest coś jak… placebo, bo efektywność maści o zapachu cebuli nie została do tej pory potwierdzona w klinicznych badaniach. Ja i tak nie zamierzałam używać, a pytałam tak z ciekawości ;). I powiedziała jeszcze, że jak ktoś ma mieć bliznowca to i tak będzie miał, mimo używania maści. A jak ktoś ma mieć ładną bliznę, to bez maści ją będzie miał. Ja po wcześniejszych 2 cc nie miałam problemów z gojeniem się blizn (jak i po innych operacjach), a moja siostra wczoraj pokazała mi po raz pierwszy bliznę po cesarce (minęło 1,5 roku od cc) i choć ona mówiła, że ma ładną , to mnie zaskoczyła, bo ma właśnie bliznowca, a ona nawet nie wiedziała, że blizna nie jest prawidłowa, hehe, w ogóle jej to nie przeszkadza. Po drugiej cesarce pewnie jej wytną i problem zniknie, choć dla niej to żaden problem, bo jak mówi, blizna nie jest widoczna.

Tusia, powodzenia z przygotowaniami do ślubu i chrzcin :)
Zdrówka dla Hani, niech kaszel szybko przejdzie!

Bia, przy karmieniu mieszanym trzeba Małego dopajać i to nie tylko w upały, ale normalnie na co dzień.
Zdjęcia dzieciaczków z pieskami przecudne :)

Ania, Filipek to prawdziwy dzielniacha! Ale Ty też jesteś dzielna, bardzo!
Mój mąż ma rodzinę od strony taty w Radomsku ;)

Beacia, może rzeczywiście nie masz hemoroidów tylko to co ja. Mnie też się pojawia i znika, w sensie wchłania przy regularnym wypróżnianiu, a przy nieregularnym wychodzi i tak w kółko. Przez te lata chyba się już do tego przyzwyczaiłam ;)
Z 3 imprezami Maciusia nawet nie było dużo biegania, więcej chyba nawet K. przygotowywał ;). A 3-cia imprezka była dla kolegów syna, więc wtedy było najmniej pracy ;)

Odnośnik do komentarza

Ania, a propos wielkości porcji mleka w ml, to mnie w szpitalu przy wszystkich dzieciach mówili, że dziecko w pierwszej dobie zjada na 1 porcję 10 ml, w drugiej dobie 20 ml i tak co 10 ml więcej do 10 dż., czyli 10-dniowe dziecko zjada 100ml, a potem patrzy się co jest na opakowaniu mm. Myślę, że przy mleku z piersi jest podobnie. To są szacunkowe ilości, bo też zależy od apetytu dziecka, od jego wagi itd.
Dla przykładu mój Jaś zjada teraz 120 ml co 3h, w nocy przerwy ma dłuższe (6-8h).

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Polonka
Lepiej niech nie słyszy ;)
Kiedyś koleżanka zazartowala czy bym męża nie wypożyczyła!
BeaciaW
To niezła burzę Ci przeslalam.U nas była konkretna. Też planowałam wyjście a że się zbieralo długo to zrezygnowałam zwłaszcza że wiało tak to pewnie też by mnie złapało :-D

Ja Jaskowi wody ani żadnych herbatek nie daje.Tylko cyc.Jak bylo bardzo ciepło to wisiał ba nim ale wolę to niż herbatki.
Te herbatki rumiankowa i koperkowa to tylko na brzuszek dobre jak np. dziecko ma problem z wypróżnianiem.W dodatku rumianek jest moczopędny.

Jasio nie ma żadnych potowek ani innych krostek.
Ostatnio pojawiły się 3 na policzku.Ale jak tylko prxemyje ciepła wodą to przechodzi.

Pampersów nie używamy bo pamiętam że starszy był na nie uczulony.Super były Huggissy ale juz ich chyba nie. robia niestety :'(

Używamy teraz rady z biedronki bo te tescowe okazały się slabe.

Na ropiejące oczko to najtaniej i najskuteczniej sól do przemywania i masaż kanalików.Tylko trzeba to robić kilkanaście razy w ciągu dnia i powinno przejść.Sprawdzone na 2 synkach :D

Powiem Wam ze synek jest taki silny że nawet trzymany pionowo na rękach proboje sie odepchnąć lub wykręcić.Ledwo mam siły by go przytrzymać!!!!!
Ciekawe co będzie dalej....
Starszak bardzo tęskni.Podobno całuje nasze zdjęcie ślubne i mówi że nas kocha :S
Słodki.Nie wiem jak to wytrzymam pierwszy raz nie będzie mnie widział 4tyg !! Za braciszkiem też tęskni i podobnie całuje zdjęcia z smsa.

Jasio też łapie mnie za pierś jak je lub za biustonosz.Jak bardzo chce pierś to rak rączką macha jakby próbował ją zlapac i wsadzić sobie do buzi :S
A jak się żali że nie ma jeszcze jedzonka to tak wola ,,elllaa !" A ja na to wtedy no synku Ella.Ale nie ma tu żadnej Eli !Hihi

Zmykam spać.A cha smarowac piersi mozna Bepanthenem.Tez jest dobry ja odparzona pupke.

Spokojnej Nicki many I dziatki.

Odnośnik do komentarza

Tak narzrkacie na pogode a w Szczecinie ladnie :)
Dziubala moj kot ma problem poniewaz woli chodzic glodna niz zjesc cos co jej nie odpowiada,jest wybredna na maxa. Jak ucieka na podworko to ona nic nie je bo sttasznie schudla, w domu zas nie je mi prawie zadnej karmy ,jedynie miesko:)ale mam psa a on za to nie moze jest miesa ,gotowanego ,tylko sucha karme. Tu zaczyna sie problem pies nie rozumie ze mu to szkodzi i widze ze jest mu przykro temu kotu tez daje karme a jak pies wychodzi z moim partnerem to kitce daje miesko. Odbilam od tematu- daje jej rozne witaminy na siersc narazie zadne nie daly dobrych efektow.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Bia - od poczatku uzywam s, oczka calmy i pomimo odstawienia od piersi synka na 2 tygodnie bez problemu z powrotem zaczal ssac piers, ale z piersi je godzinke i pozniej zaczyna mocno plakac i musze dac butle z odciagnietym mlekiem.

Monika - u mnie udalo sie wlasciwie odstawic w zupelnosci sztuczme mleko, daje piers i swoje odcoagniete mleko. Czasem zdarza siee dzien ze musze dac 20-30 ml sztucznego raz dziennie, aby synka dokarmic, bo na przyklad za malo sciagnelam.

Dziubala - a to ciekawe z tymi masciami. Na szczęście mam ladna cienka blizne, ale jeszcze zaczerwieniona. A Twoj Jas dostajenco 3h te 120 ml i nie domaga sie wiecej lub czestszego karmienia? Moj tak, ale moze to dlatego, ze mleko z piersi jest rzadsze od sztucznego i przez to szybciej spalane. Ile Twój synus polezy sam wlłóżeczku ? Bo moj maks. 20 min i domaga się uwagi.
Dziewczyny po cc - macie jeszcze ten fald skory nad blizna? Co prawda brzuch mi ladnie sie wciąga, ale mam jeszcze tem schodek. Macie na niego sposob?

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Właśnie po karmieniu pi cycu i nie mogę zasnąć,duszno a maz chrapie.....więc piszę sobie :D
Dziubala
U mnie też dziś lalo a miałam nadzieję na spacer.Podobno do niedzieli ma padać w całej Polsce.No chyba że się nie sprawdzi.
Werka
Ja mam faldke i jeszcze brzydko troszkę.Do zrzucenia z 10 kg.Na faldke chyba najlepsze to ćwiczenia.Nie pamiętam kiedy rodzilas więc najlepiej spytać swego gina czy już można ćwiczyć i robić np.brzuszki.
Ja lokalu zaczynam się pod tym kątem ruszać ale jeszcze na brzuszki się nie odważyłam bo jestem jeszcze 1mc przed wizytą u gina.

Jeśli chodzi o mm to mój czasami się bardziej domaga mleka a czasami piersi.Mam tylko nadzieję że nie będę musiała odstawić mu Wit K jak przekroczy 250ml.
Najlepiej sprawdzać dawki karmienia na opanowaniu mm.
Może to i prawda z tymi masciami po cc,ale ha stosuje 2 raz cobtratubex i zauważyłam ze troszkę szybciej blednie.
Ale tylko troszkę bez szału.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie :-*
Trochę kiepska pogoda u nas dzisiaj, mam nadzieję że nie będzie ciągle padać żebyśmy mogły iść na jakiś spacer... Ewentualnie wystawię Izę na balkon, bo deszcz tam nie dociera, ale to nie to samo, bo tak jak pisałam kiedyś to nie to samo jak wózek nie jeździ :-p

Dziubala - Iza też gorzej śpi w dzień, rzadko kiedy mam szansę cokolwiek zrobić, chociaż mam nadzieję że to się zmieni bo zaczyna ją interesować karuzela nad łóżeczkiem. Z nowo nabytym bujaczkiem jest różnie, zależy od humoru :-) Ale jak na moje oko trochę za słabo buja, moje dziecię potrzebuje mocniejszych wrażeń :D Na szczęście sama mogę ten leżaczek rozbujać mocniej, a później zostawiam już słabsze bujanie, też tam jest karuzelka z przygasającymi światełkami i też już czasami się na to zapatrzy. Ale i tak najlepiej się przytulić do mamy na ramieniu :-) U Ciebie też pewnie taka kiepska pogoda, w końcu Krk od Gliwic nie jest tak daleko, więc przynajmniej z gośćmi będziesz mieć dzisiaj jakąś rozrywkę. A koleżanka niech się porządnie zapatrzy :-)
mamuśka738 - no przesłałaś tyle że teraz przestać padać nie może :-p Ale to dobrze z jednej strony bo u nas już straszna susza była. Jak Jasiowi wystarcza cyc bez dopajania to też ok. W razie czego herbatek nie musisz podawać, może być sama przegotowana woda jakby była taka potrzeba. Niezły siłacz z tego Twojego Malucha. Iza też już coraz ładniej trzyma główkę no i ma bardzo silne nogi, ale to z racji jej brzuszkowego pośladkowego ułożenia. Jak to tak masz że spać nie możesz? :-p Ja w nocy w zasadzie od razu padam jak Iśka uśnie heheh.
monika1709 - używasz może u kota do czesania furminatora? Jest super na ten cały podszerstek, mój pies o wiele mniej przez to zrzuca sierści, a właśnie produkuje mnóstwo tego puchowego podszerstka.
Werka83 - oj jak mnie wnerwia ten fałd skóry nad cięciem... Może być tak że on sam zniknie ale to może trochę długo potrwać. Wiadomo, najlepsze są ćwiczenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Hej !
U nas dziś burzowo,wieje i chłodno.
Wyszłam o 8 do apteki min. po herbatkę laktacyjną i dowiedziałam się że jak jest w niej też koperek a jest to jak pojawiła się laktacja to trzeba pomału odstawiać bo może wywołać KOLKI !!!!!!!!!!
BeaciaW
Ja tylko troszkę wody daje na gazik by uniknąć aft oczywiście przegotowaną to przy okazji mały się napije.
To Twoja niunia może szybko zacznie chodzc jak ma nóżki mocne :D

Odnośnik do komentarza

1. Hej mamuśki !
W KOŃCU mogę do Was napisać. Uwierzcie, że praktycznie w ogóle nie miałam czasu, aby cokolwiek tutaj nabazgrać, niby czytam wszystko regularnie ale chciałam też się udzielić, a tutaj czas nie pozwalał. Wyobraźcie sobie, że odkąd urodził się synek mam praktycznie codziennie wizyty znajomych, rodziny. Odwiedziny non stop, a dzisiaj w końcu WOLNE od wszystkich możliwych odwiedzających. Wczoraj była u mnie teściowa, po 2 godz. spacerze ona padła, a ja obiad, kanapki do szykowania, mycie naczyń, zajmowanie się Kubusiem no i oczywiście nieustanna rozmowa z teściową zwaną potocznie gadułą XXI w., więc sobie wyobraźcie.
2. U nas dzisiaj chłodno, pada deszcz, więc nie widzi mi się spacer w taką pogodę z 3 tyg. maleństwem. Może przejaśni się potem to pomyślę ale nie sądzę, aby aż tak poprawiła się pogoda. Może uda się z werandowaniem w takim razie? Jak wy kobietki planujecie dzisiaj spacer ze swoimi maleństwami? Czy w ogóle planujecie, jeśli u Was również brzydko, deszczowo i szaro-buro? :)
3. Po ciąży dochodziłam do siebie z jakieś 2 tyg. Nie mogłam usiąść na tyłku, miałam wrażenie, że zrobiły mi się hemoroidy, bo nie mogłam się załatwić, a każde wyjście do toalety sprawiało mi ból. Na dzień dzisiejszy o wiele lepiej korzystam z łazienki, uff... :) Niedługo, bo za jakieś niecałe 3 tyg. zamierzam iść do lekarki. Zobaczymy co mi tam powie :) Aha i przestałam chyba dzisiaj już krwawić, bo 3 tygodniach od porodu, w końcu!
4. Mój synek je mm. Niestety ale odciągam pokarm co dwa, a nawet co 3 dni i odciągam go w ilości ok 5ml, może 10... . Chyba totalnie mi już zanika. Niestety mimo wielu prób karmienia, a przede wszystkim rozruszania tej laktacji wychodzi ostatecznie, że synek będzie karmiony tylko i wyłącznie mm. Od początku zresztą był karmiony mm, bo na dzień udawało mi się ściągnąć max. 60ml.
5. Farbowanie włosów - powiedzcie mi kobietki Kochane czy Wy podczas połogu farbujecie włosy czy czekacie z tym na za jakiś czas? Mnie kusi, pod koniec sierpnia mamy chrzciny i chciałabym zmienić kolor włosów z naturalnego mojego mysiego na jakikolwiek ale ładny ale nie bezpłciowy, no i się zastanawiam... .
6. Ulewanie - u mnie Kubuś czasem sobie ulewa. Wczoraj, w tym ruchu odwiedzeniowym nawet zwymiotował i się zakrztusił. Czy Wasze pociechy też już się z raz chociaż zakrztusiły? Wiem, dziwne pytanie ale tak z ciekawości pytam :)
beaciaW ja też uważam, że werandowanie to nie to samo co wózek i spacer wózkiem :D Przecież dziecinki tak bardzo lubią być wożone :)
mamuśka 738 ja dosłownie mam to samo, fałdkę na brzuchu i 10kg do zrzucenia, bo tyle jak zrzucę to będę bardzo szczęśliwa :) A, i ja mam na brzuchu jeszcze rozstępy i to czerwone :( Podobno maść Cepan pomaga na nie, muszę spróbować, bo teraz to wygląda okropnie... .
monika1709 jak ja bym chciała być tak wybredna jak Twój kot :) I żebym miała chętke na baardzo drogie rzeczy to bym wtedy mniej jadła, ale to niemożliwe, bo ja lubię bardzo wiele i to niewymagających posiłków :P
Dziubala ja mam synka, który lubi sobie zjeść i je gdzieś z ponad 100ml. Chociaż od wczoraj coś mu nie odpowiada i daje mu na raty mleczko mm ale może mu przejdzie. Skąd ja to znam z tymi wyjściami. Właśnie, spacer przecież uwarunkowany jest tym kiedy zje dzieciątko. U mnie to nawet wyjście do Kościoła jest uwarunkowane tym kiedy zje synek :) Ale współczuję koleżance porodu :P Ojej... fajnie, że się cieszysz z tak dużej ilości gości. Ja zaczęłam mieć powoli dosyć odwiedzin, bo przez ponad 2 tyg. ilość gości była ogromna i zaczęłam nie mieć siły na tyle, aby wszystko ogarnąć. Ale mnie potrafili wszyscy codziennie odwiedzać i spędzać dużo czas w domu, jak to wiadomo człowiek się zagada i dawno nie widział, co potem wpływa na zmęczenie jednak. Mój Kubuś ma różnie ale zauważyłam, że coraz mniej śpi w dzień, na szczęście w nocy jest lepiej i już np. dzisiaj zdarzyło mu się przespać ponad 4h naraz :)
Ania92 mnie się wydaje, że nie masz się czym martwić jeśli chodzi o dawki mleka, bo mój taki sam żarłok. A jak przychodzi godzina posiłku (jak w zegarku) to wtedy płacze jak nie wiem co, ile sił płuca dają :D No, bo Kubuś chce jeść i on musi mieć od razu jedzonko :D Nieźle, nieźle :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/18507
http://suwaczki.maluchy.pl/li-68339.png

Odnośnik do komentarza

Heheh, ach te telefony :D
Dziubala, przypomniało mi się, byłam wczoraj u teściowej, ona też ma problem z gołębiami i wystawiła na balkon po prostu starą pluszową maskotkę - gołębie sobie poszły. Myślę, że to działa podobnie do tego kruka o którym była mowa kiedyś tutaj. Pewnie po jakimś czasie się przyzwyczają, ale wtedy może pomoże zmiana maskotki albo przestawienie jej w inne miejsce? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Anciap
Ja nie mam rozstępów ale tych kilo chciałabym się już pozbyć.
Dzis nie wychodzimy na spacer a innej potrzeby nie mam.Za chłodno wietrznie i pada.
Mój pierwszy raz zachlysnal sie o G .1 w nocy w szpitalu.Sprawdzałam od razu gdzie przycisk do położnych ale na szczęcie się obyło bez pomocy.Tak łapczywie i szybko je że często mu się ulewa czasami się też zachlysnie.Ale jest szybki silny i bardzo głodny.Dlatego jak go karmie to tłumacze by powoli jadł i przy tym go glaszcze by go uspokoić.Działa.

Odnośnik do komentarza

My tak egoistycznie tylko chcemy się pochwalić! Od urodzenia do zeszłego czwartku - czyli w 13 dni moje dzieciątko schudlo z 3950 do 3380. Byłam bluska depresji, mleka coraz mniej a ona coraz chudsza. Wprowadziliśmy mm 2 razy dziennie - na noc i rano. I dzisiaj nasza KLUSKA waży już 3800 :) :) :) ja walczylam z laktatorem wiec mleka mam więcej! Możemy zrezygnować z 1 posiłku z mm!! Taka fajna mięciutka się robi :) pierwszy super szczesliwy dzien od tych prawie 3 tygodni :))) miłego dnia!! Nad morzem u nas upał straszny dalej! Wczoraj zanosilo się na burzę ale nic z tego nie wyszło

Odnośnik do komentarza

Ver0nica - no to pięknie Mała przybrała! Gratulacje!
ancia_p - Iśce na szczęście coraz rzadziej zdarza się zakrztusić, zdarzało się przy butli, wtedy ją szybciutko myk na ramię przerzucałam i odkrztuszała od razu.

Mamusie z brzydką pogodą - w co ubieracie dzisiaj swoje maluchy na spacer? U mnie jest pochmurno, 20 st. i lekko wieje. Sam bodziak z długim rękawem + półśpiochy i ewentualnie coś do okrycia? Czy na to coś jeszcze? No i na główkę cienka opaseczka. Bo mam dylemat... Chętnie bym z nią wyszła bo nie pada...

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Veronika to fajnie niech dalej rosnie i przybiera na masie.
Ania-do fryzjera chodzilam w czasie ciazy i teraz tez. Nie xhciej jak moja kotka bo brzydko wyglada az mi wstyd ze taka chuda ale co mam zrobic? Moj nie raz sie zachlystnal bo albo za duze cisnienie w piersi albo zachlannie je. Ja tez wtedy go glaszcze i mowie by wyluzowal bo to jego piers i tylko on z niej je wiec nie zabraknie mu ani nie ucieknie.
Moj maly tak glosno ssie piastki ze az w kuchni slyszalam ,po chwili zawolal mnie a ze nie zareagowalam odrazu to zaczal plakac ,cwaniak.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie moj maly nie spi od 9:00 a jest 14:30 ... Moze jest mu za goraco ? Ale lapkuni stopki ma chlodne a bruszek i glowkw goraca (goraczki nie ma ) nie wiem. Cos go rozprasza...
Dzis bd testowac kapiel w krochmalu no nie moge sobie poradzic z brzudka szyja (3 fakldki) i zadko kiedy aie wietrzy. Dziewczyny co robicie z osadem na jezyczku po mm zeby zapobiec afta ?

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Veronica
To super ze mała zaczęła przybierać bo to zawsze stres dla mamy i niebezpieczne dla dzidzi.
BeaciaW
Ja bym założyła całe śpioszki i jak wieje to czapeczka.Zawsze możesz zdjąć jak będzie za ciepło.Tak chyba wygodniej.
Blania.domanska
Pisałam dziś z rana że ja mocze gazik w przegotowanej ciepłej wodzie owijam wokół małego palca i daje Jasiowi do buziaka.Tylko do max długości opuszki palca wkładam do buzi nie głębiej bo można te delikatną buźkę poranic.

Odnośnik do komentarza

Blania, A dlaczego mialyby robić się afty po mm?

Moja przyjaciółka podpowiedziala mi, że ona na ten fald skory kupowała wysokie majtki, lekko obciskujace, aby spinac mięśnie brzucha. Ona dostala ta radę od poloznej. Kupilam sobie takie gatki, zobaczymy, czy będzie efekt. A po jakim czasie można robić brzuszki?

Czy któraś z Was dawala espumisan na kolki? Wczoraj bylo ciężko, ale dzisiaj synek już spokojny. Czym się objawiają takie kolki?

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...