Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja Warszawa - gdzie z NFZ?


Rekomendowane odpowiedzi

moja przyjaciółka również miała problemy ze swoim dzieckiem i chodziła na rehabilitację do Alina Knobloch. Ona na pewno przyjmuje na Puławskiej w CM Enel (https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/ Wiem bo sama kilka razy je zawoziłam. Niestety nie wiem czy gdzieś przyjmuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Może jak wpiszę się w wyszukiwarkę to znajdziemy odpowiedź.
Kilka lat temu miałam wypadek samochodowy i złamany bark. Chodziłam na rehabilitację na NFZ i prywatnie i niestety nie ma porównania. Gdy chodziłam państwowo to miałam wrażenie że bardzo przeszkadzam pani rehabilitantce i nigdy zabiegi nie trwały tyle ile powinny. Gdy zirytowana poszłam prywatnie wszystko odbywało się punktualnie z uśmiechem na twarzy i w przyjaznej atmosferze. Pan rehabiltant szybko postawił mnie na przysłowiowe nogi chociaż mógł przedłużać sprawę bo z każdy zabieg przecież dodatkowo płaciłam, To ja wybieram kiedy mnie pasują terminy a nie musiałam się dostosować jak było w przypadku NFZ. Gdybym jeszcze raz potrzebowała rehabilitacji to na pewno od razu poszłabym prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...