Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kwiatuszek81

Wracanie do formy :):)

Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Tak się zastanawiam Daff i po fotkach to ja tam zbędnych kg nie widzę.Figurka świetna u Ciebie !

Oopsy dziękuję :love:
Ale że co? Chcesz mnie z tematu usunąć? :hahaha:
Ja tu jestem z Wami, żeby co nieco o ćwiczeniach poczytać, czasem coś doradzić itp itd.
Przecież nie narzekałam nigdzie na moje gabaryty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwiatuszek81
Oopsy Daisy
Tak się zastanawiam Daff i po fotkach to ja tam zbędnych kg nie widzę.Figurka świetna u Ciebie !

a przepraszam a gdzie to można zobaczyć?????:Cherlipanii:

Ekhmm jak jesteś bardzo ciekawa, to w galerii mam parę, ale to raczej takie mało aktualne :)
Plus w wątkach konkursowych ze zdjęciami takie bardziej na czasie, ale to musiałabyś już poszperać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Cześc dziewczyny,

moja Julka ma już 8 miesięcy. Zaraz po porodzie duzo schudłam, tak więc do zrzucenia miałam tyko 2kg! Jednak karmienie piersią wywołało u mnie wilczy apetyt i teraz zamiast 2kg mam 5kg :( Poszłam na fitness 2 razy w tygodniu i ograniczyłam jedzenie. Po miesiącu nie widziałam żadnych efektów. Słyszałam że po ciąży bardzo długo waga stoi w miejscu i trudno schudnąc też tak miałyście? Dodatkowo mam problem z piersiami tzn. one są ...hmmm dużo mniejsze niż przed ciążą (nie karmie piersią już 5 miesięcy!) czy to kiedyś wróci do normy? bo wczesniej miałam miseczkę B a teraz hmmmm małe A :)

Mogę tylko na przykładzie moich piersi się wypowiadać, a one niestety mówią: nie, nie wróci :glass:
Z tym, że u mnie nie zmniejszyły się po samej ciąży czy zakończeniu karmienia, a to odchudzanie krzywdę im zrobiło.
Z ładnego, pełnego C zostało marne B...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że masz marne B ja nawet tego nie mam! :le: buuuuu!
Zaczyna odchudzanie od jutra! Jutro ważę się i mierzę i wszystko jak na spowiedzi Wam opowiadam (na psychologi nam mówili że w ten sposób będę musiała dotrzymac słowa)
ZACZYNAM! :bieznia:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja słodyczy praktycznie nie jem zadko sie zdaża brzuszki robiłam wcześniej po 200 ale potem mi sie znudziło;/ musze od nowa zacząć a roweru nie mam mam tylko steperek

http://kuba-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.pnghttp://s9.suwaczek.com/20090418310120.png
http://izabela-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż w tej chwili ważę 60kg przy wzroście 164 cm. A dążę do 55 kg (waga z przed ciąży). Najgorzej jest wieczorem, mała zasypia o 20.00 i wreszcie mam chwilę dla siebie. Qtedy tez mam czas by spokojnie zjeśc i się zaczyna....:36_6_5:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam dziwne wrażenie że nie znajdę czasu na bieganie, steperek czy fitness....choc może o tylko kwestia dobrej organizacji? Mała spi strasznie niespokojnie w nocy i dodatkowo jestem nie wyspana i wiecznie taka ....zmęczona. Więc jak tu się zmotywowac na bieganie? hmmmmm
a słodycze ciężko ale jest do zrobienia. Moja zmora to jednak podjadanie i jedzenie po 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Otóż w tej chwili ważę 60kg przy wzroście 164 cm. A dążę do 55 kg (waga z przed ciąży). Najgorzej jest wieczorem, mała zasypia o 20.00 i wreszcie mam chwilę dla siebie. Qtedy tez mam czas by spokojnie zjeśc i się zaczyna....:36_6_5:

he w sumie to masz fajnie, bo jak moja zasypia przed 20-tą to ja razem z nia jestem tak zmeczona no i potem od 23 mam maraton często pobudka co godzinę na jedzenie-

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
mam dziwne wrażenie że nie znajdę czasu na bieganie, steperek czy fitness....choc może o tylko kwestia dobrej organizacji? Mała spi strasznie niespokojnie w nocy i dodatkowo jestem nie wyspana i wiecznie taka ....zmęczona. Więc jak tu się zmotywowac na bieganie? hmmmmm
a słodycze ciężko ale jest do zrobienia. Moja zmora to jednak podjadanie i jedzenie po 20.00.

he niedoczytałam:):) moja je np co godzine, a np od 3 do 5 w ogole nie spi potem zasypia na godzine albo max na 1,5 wiec o 20-tej to jestem jak:8_1_222:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwiatuszek81
Cancer2786

he niedoczytałam:):) moja je np co godzine, a np od 3 do 5 w ogole nie spi potem zasypia na godzine albo max na 1,5 wiec o 20-tej to jestem jak:8_1_222:

Zaczekaj trochę się pogubiłam w twojej wiadomości. Julka ma 8 miesiecy i spi 2 razy w ciągu dnia ( po 1,5h) w ciagu dnia je 5 posiłków. Na noc zasypia o 20.00 i budzi się różnie przeważnie około 7.00. W nocy budzi się dośc często...conajmniej 2 razy na jedzenie a w tak zwanym między czasie na wodę lub smoczka :ehhhhhh:
Mała jest na mleku modyfikowanym i wg. niektórych lekarzy już nie powinna jeśc w nocy a inni twierdzą że ma jeszcze do tego prawo. Próbowałam ją "oduczyc" ale z marnym skutkiem. Nawet było gorzej.... zwariowac można. :lup: Więc jak na razie dałam jej i sobie spokój. No ale ona ma 8 miesiecy a ja jeszcze ani jednej całej nocy nie przespałam.

Twoja je jeszcze Twoje mleczko? A w nocy jak spi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blondi22
no ja słodyczy praktycznie nie jem zadko sie zdaża brzuszki robiłam wcześniej po 200 ale potem mi sie znudziło;/ musze od nowa zacząć a roweru nie mam mam tylko steperek

Zgodnie z obietnicą... mała śpi (a ja normalnie bym teraz sprzatała) a ja idę :bieznia:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Dobrze, że masz marne B ja nawet tego nie mam! :le: buuuuu!
Zaczyna odchudzanie od jutra! Jutro ważę się i mierzę i wszystko jak na spowiedzi Wam opowiadam (na psychologi nam mówili że w ten sposób będę musiała dotrzymac słowa)
ZACZYNAM! :bieznia:

To prawda, to rzeczywiście działa motywacyjnie :)
Tylko nie możesz nas oszukiwać :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Blondi22 Trzymam Cię za słowo! :smile_move:
Od poniedziałku wracam do pracy po urlopie macierzyńskim to będzie mi dużo łatwiej... bo wiesz nie ma tam lodówki pod ręką!:ehhhhhh:

O tak! Ostatnio jak dwa dni pracowałam w domu, to M. stwierdził, że od razu widać, bo wszystkie zapasy z naszej szafki ze słodyczami zniknęły :glass:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786

Najgorsze co można robić :)
Niedojadanie przez cały dzień i nadrabianie wieczorem... Ale wiem, wiem łatwo się mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Blondi22

Zgodnie z obietnicą... mała śpi (a ja normalnie bym teraz sprzatała) a ja idę :bieznia:

:brawo:
Sprzątanie nie zając :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cancer2786
Kwiatuszek81
Cancer2786

Zaczekaj trochę się pogubiłam w twojej wiadomości. Julka ma 8 miesiecy i spi 2 razy w ciągu dnia ( po 1,5h) w ciagu dnia je 5 posiłków. Na noc zasypia o 20.00 i budzi się różnie przeważnie około 7.00. W nocy budzi się dośc często...conajmniej 2 razy na jedzenie a w tak zwanym między czasie na wodę lub smoczka :ehhhhhh:
Mała jest na mleku modyfikowanym i wg. niektórych lekarzy już nie powinna jeśc w nocy a inni twierdzą że ma jeszcze do tego prawo. Próbowałam ją "oduczyc" ale z marnym skutkiem. Nawet było gorzej.... zwariowac można. :lup: Więc jak na razie dałam jej i sobie spokój. No ale ona ma 8 miesiecy a ja jeszcze ani jednej całej nocy nie przespałam.

hehehe to moja Julia ma 5 miesiacy i tez ani jednej nocy nie przespalam karmilam ja moim mlekiem tylko 5 tygodni i o dtego czasu jest na mm ale na nutramigenie wiec tak jakby moje jadła;):)
i czasami je co godzine czasami co 3 :):) np ostatnie 3 noce od 22 jadla co godzine ;):)
też jej nie odzwyczajam bo uwazam ze jak chce w nocy jeść to znaczy ze jest głodna i tyle, ja sama w nocy pije wode czy sok z 3 razy to samo mój mąż wiec ...czemu julcia miała byc być bez picia i jedzenia w nocy, w tym ze tak jak u twojej he wodą jej nie oszukam----potrafi wypić 100ml a wtedy to juz na maxa jest szamotanie sie, bo niby coś ma w żołądku a widać ze jest głodna:bardzoglodny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwiatuszek81
Cancer2786
Kwiatuszek81

hehehe to moja Julia ma 5 miesiacy i tez ani jednej nocy nie przespalam karmilam ja moim mlekiem tylko 5 tygodni i o dtego czasu jest na mm ale na nutramigenie wiec tak jakby moje jadła;):)
i czasami je co godzine czasami co 3 :):) np ostatnie 3 noce od 22 jadla co godzine ;):)
też jej nie odzwyczajam bo uwazam ze jak chce w nocy jeść to znaczy ze jest głodna i tyle, ja sama w nocy pije wode czy sok z 3 razy to samo mój mąż wiec ...czemu julcia miała byc być bez picia i jedzenia w nocy, w tym ze tak jak u twojej he wodą jej nie oszukam----potrafi wypić 100ml a wtedy to juz na maxa jest szamotanie sie, bo niby coś ma w żołądku a widać ze jest głodna:bardzoglodny:

No dobra, pijecie, ale kotleta z kapustą pewnie o 2 w nocy nie wciągacie :)
U dziecka to jest bardziej kwestia przyzwyczajenia niż głodu. Mówię to z własnego doświadczenia, bo Kuba też wyglądał na mega głodnego jak całą flachę w nocy wciągał. A jak się za niego zabraliśmy, to wystarczyły 2 noce w ciągu których budził się co chwilę i zaczął przesypiać ładnie do rana. Głód w ciągu dwóch nocy z pewnością aż tak diametralnie mu się nie zmniejszył :)
Podziwiam Cię, że masz siłę co godzinę karmić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...