Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:):)

no u mnie jak waga staneła na 65.5 tak sobie stoi i za cholerkę ani gram w dół ech
ale ze dalej mało spie, itd. to jakoś mniej mnie to obchodzi :(

Wczoraj byłam z moją dziunią na szczepieniu i badaniu i moja pediatra znów kuna tylko na wadze sie skupiła o jak mnie wk... masakra miałam tyle pytań itd. a ta tylko ze za dużo wazy i tyle, i znow ze jak tylko skonczy 5 miesiacy to juz nie bedzie jej dawać nutramigenu kuna jak by nas straszyła- nie wiem co jej jest bo babka była super a tak sie zafiksowała na jej wadze ze nawet nie zapyta jak sie czuje, czy ja cos boli czy była chora no nic
Stwierdziała ze jak urodziła sie o wadze 3000 to powinna ważyc obecnie 5500 a nie 6500 no kuna ja sie ciesze ze dziecko mi rosnie i w ogóle a ta mi psuje humor...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Nie pochwaliłam się Wam :yipi:

Dzisiaj byłam u lekarza , dała mi babeczka zwolnienie kolejne na 4 tygodnie i powiedziała czy rozmawiałam ze swoim lekarzem ortopeda o zabiegu.Odpowiedziałam że tak, ale ten to , albo niekumaty, albo jakiś ułomny jest.Ona powiedziała że to skandal bo sama diagnoza mówi za siebie że skoro zerwane więzadła to na chłopski rozum trzeba zrobic rekonstrukcję :happy: i napisała do kliniki ortopedycznej opinie że noga powinna być zoperowana.16 sierpnia mam kolejną wizytę w klinice i zobaczymy czy poskutkowała coś opinia mojej GP:happy:

Ale jutro rano znowu muszę do niej iść bo się kobiecina w datach machnęła i zamiast 03 to mi wypisała zwolnienie z dniem dzisiejszym:whistle:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Kwiatuszku , a może warto zmienić lekarza który by był zainteresowany nie tylko wagą, ale ogólnie Julcią?

Ja na 15.10 mam wizytę u mego GP o przedłużenie zwolnienia idę i przy okazji tabletki niech mi daję bo mi się kończą ;)

Migotka5
Kwiatuszek tez bym pediatre zmieniła.Sie lasia skupiła na jakichś wytycznych książkowych jakby nie wiedziała ze 4miwsiac to apogeum przyrostu tłuszczu u maluchów.Adas wyglądał jak Maly Budda.

Dokładnie tak myślę, -wrecz czuje ze ona zabezpiecza sie na wyskok wzrostu-niedługo;):)
Pewnie tylko bedziemy chodzic do tej przychodni na szczepienia- jest prywatna, zawsze jest miejsce,recepte od reki sie dostaje itd. a jak cos to gdzie indziej będę chodzić- nie bede sie denerwować

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki, witam powakacyjnie :)

Zaraz Was poczytam i teraz już zaglądać regularnie będę.
Na wakacjach sobie pofolgowałam trochę, nie będę ukrywać :) Słodyczy więcej było, ale raczej do południa jedzone, więc jakimś cudem nie przytyłam ani grama, w szoku byłam jak wlazłam na wagę :) Może mi to powietrze morskie służy he he :)

Za to jak w poniedziałek, po prawie trzech tygodniach przerwy w ćwiczeniach, poszłam na fitnes, to tak się przetrenowałam z ciężarkami, że we wtorek M. mi musiał stanik zapinać, bo łapami nie mogłam ruszyć :hahaha:
Dzisiaj już lepiej, więc znowu idę się pomęczyć wieczorem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...