Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

ja może nie łykam tabletek, ale trochę sobie pomagam - ostatnio kupiłam w aptece figurę no-appetite. to taki napój, co później pęcznieje w żołądku i mniej sie chce jeść. serio. ja piję wieczorem bo mam problemy z podjadaniem (chyba jak większość z nas :?), a jak sobie zrobię takiego słodkeigo "drinka" to po jakiś 15 min ochota mi przechodzi. jest słodzony stewią, nie cukrem, więc nie ma obaw, że tuczący ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Wrażliwa84

Witam wszystkie obecne mamy i te przyszłe również.
Jestem mamą 2.5 miesięcznego bobasa, poród cc , problemy z kręgosłupem...karmię piersią plus mm. Dużo przytyłam ale ja nie o tym...
Chcę uczulić wszystkie obecne i przyszłe mamy aby umiały walczyć o swoje i umiały się bronić przed głupimi komentarzami. Ja niestety dziś tego nie zrobilam.
Oto co mnie spotkało na spacerze:
Specjalnie szłam szybkim tempem żeby spalić trochę kalorii. Dzień zaczął się naprawdę dobrze. W drodze powrotnej kupiłam sobie lody naturalne bez chemii. W końcu raz na jakiś czas należy mi się coś słodkiego...
Przyczepił się do mnie jakiś obcy facet! Cytuję jego słowa:" Smakuje Pani proszek, który je ? Pewnie żre Pani samą sól i cukier i pije słodkie napoje i dlatego jest Pani taka gruba!!! Do szkoły trzeba chodzić i uczyć się co się je..."
Pomijam fakt, że od dawna jem zdrowo ze względu na chorą trzustkę i astmę, pomijam fakt że mam wykształcenie wyższe...
Żałuję tylko jednego, że nie odpowiedziałam temu obcemu facetowi takiej oto riposty : " A Panu to nie staje czy co?" ...bo ewidentnie miał jakiś problem.
Ale... byłam sama z dzieckiem wokoło nikogo a on nie wygladal na normalnego. Coś odburknęłam i oddaliłam się szybkim krokiem.

Nie dawajcie się mamuśki!!!

Pa.

Odnośnik do komentarza
Gość agataaaa

ćwiczenia 4 razy dziennie i dieta i powoli wracam do formy. Jem 5 posiłków, przygotowanych przez diet4u. Kolejny miesiąc ćwiczeń i diety i kolejne kilogramy lecą w dół :) Jedzenie jest bardzo dobre, z produktów dobrej jakości, posiłki są zróżnicowane.

Odnośnik do komentarza

Nie rezygnujcie z aktywności fizycznej również teraz zimą. Warto jest ćwiczyć ponieważ jeśi nie będziecie się ruszaly to wszystkie kilogramy , które udało sie Wam zrzucić latem wrócą.... Większość dziewczyn tyje wlaśnie teraz zimą.

Poczytajcie sobie o odpowiedniej bieliźnie termoaktywnej:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-dobrac-bielizne-termoaktywna/

Jesli kupicie sobie odpowiedni komplet to możecie biegać nawet jak jest mróz.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle- jeżeli szukasz najlepszego sposobu to tylko metoda lignaform. Bezpłatna edukacja o jedzeniu i bardzo szybkie efekty! Mają lekarzy, podczas diety możesz się konsultować. I chudniesz bez efektu jojo.

Odnośnik do komentarza

Z naturalnych i w pełni bezpiecznych wspamagaczy odchudzania i powrotu do dobrej formy zdecydowanie mogą polecić saunę. Od kiedy mam w domu saunę na wymiar od firmy Infraline nie martwią mnie nadprogramowe kalorie bo wiem że kilka sesji w saunie i szybciutko spalę je wszystkie w prosty i przyjemnym sposób. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...