Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil-chyba jak w przypadku większości mam lekki stresik.W sensie czy organizacyjnie podolam.Czy sie spozniac nie bede.Takie tam rozterki.
Cieszę sie ze wyjdę do ludzi.
Adasiem będzie zajmowała sie 3dni babcia,2dni mąż i ja w weekendy.
Tylko Adas mi w nOcy ostatnio sie budzi z 5 razy(zeby),więc mam nadzieje,ze mu przejdzie bo wizja worow pod oczami mnie czeka.

Ja teraz na aquaaerobik jeszcze od poniedziałku codziennie chodze i pływam po.
Widziałam sie z koleżanka i mowi,ze nie widać tych 65 kg:P

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka super, że babcia jest do pomocy. Zawsze lepiej się mama czuje, jak dzieciaczka zostawia z bliską osobą :)

A organizacyjnie na pewno świetnie dasz sobie radę :) Z doświadczenia Ci powiem, że jak człowiek do pracy wraca, to bardziej ogarnięty się robi i ze wszystkim zdąży, a nie takie ślamarzenie się w domu i do 13 w piżamie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

No dobra!
Nowy tydzien,nowe postanowienia.Za tydzien koncze 32 lata.Mój metabolizm pewnie przechodzi w stan lenistwa ( widze i czuje to po sobie ). Czas na powaZne decyzje.
Od dziś jem do 19!A pozniej szlaban.
Wymyslilam,że jak bede glodna to mam sprzatac albo isc spac.I musze sobie jakas atrakcyjna nagrode ustanowic za wytrwanie w postanowieniu.Hm,tylko co?
Masaz,kosmetyczka czy np nowy ciuch?Hmm...
Trzymajcie za mnie kciuki i zapraszam " uspione " forumowiczki.

No wlasnie:
Ana,Kwiatuszek jak tam wasza forma?Na urlopie?Czy już cel osiagniety i temat nieaktualny?

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Kwiatuszek to dawaj tu że mna choc na tydzien bez kolacjone,z uczciwym wazeniem się z rana i slownymi reprymendami za ewentualne grzeszki.
Ano widzisz.Dzieci coraz ciezsze to i wiecej kalorii trza.
Ale ja bym jednak bardzo chciala ta 5tke z przodu na wadze zobaczyc.

A nie ma problemu
oki doki to moze od dzis
od razu mowie
ja osatni posilek oddddd ixxxxxx jadam max 17-ta:):)
potem soki, woda, czasami kosteczka czekoladki jak mi cukier spada-bardzo szybko u mnie leci:):0
hmy dzis grzeszek to....bulka z szynka i majonezem ( a propo byly takie dwie i jeden sledz i tyle na dzis....zeby nie bylo ze to dodatkowo)

migotka ja snie o 5-tce na początku:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Migotka5
No dobra!
Nowy tydzien,nowe postanowienia.Za tydzien koncze 32 lata.Mój metabolizm pewnie przechodzi w stan lenistwa ( widze i czuje to po sobie ). Czas na powaZne decyzje.
Od dziś jem do 19!A pozniej szlaban.
Wymyslilam,że jak bede glodna to mam sprzatac albo isc spac.I musze sobie jakas atrakcyjna nagrode ustanowic za wytrwanie w postanowieniu.Hm,tylko co?
Masaz,kosmetyczka czy np nowy ciuch?Hmm...
Trzymajcie za mnie kciuki i zapraszam " uspione " forumowiczki.

No wlasnie:
Ana,Kwiatuszek jak tam wasza forma?Na urlopie?Czy już cel osiagniety i temat nieaktualny?

Zaciśnięte :)

Odnośnik do komentarza

ja do Was dziewczyny dolacze za jakis czas...kurcze niespodziewalam sie ze ten brzuch bedzie wygladal az tak zle :36_19_1: rozstepy mi wyszly dwa tyg przed porodem,ale ze brzuchol byl spory to ich dokladnie nie widzialam...za to teraz widze je po kazdej kapieli :( wiem ze one zniknac nie zniknal ale chcialabym poprawic kondycje skory na brzuszku no i zrzucic jakies 10kg ktore mi zostaly po ciazy ..
przyznam szczerze ze nie czytalam watku od poczatku...to z ciekawosci zapytam sie ..Jak Wasza waga po ciazy?? wrocila do tej przed ??
daffodil Twoj sliczny brzus widzialam na fotkach... zazdroszcze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
ja do Was dziewczyny dolacze za jakis czas...kurcze niespodziewalam sie ze ten brzuch bedzie wygladal az tak zle :36_19_1: rozstepy mi wyszly dwa tyg przed porodem,ale ze brzuchol byl spory to ich dokladnie nie widzialam...za to teraz widze je po kazdej kapieli :( wiem ze one zniknac nie zniknal ale chcialabym poprawic kondycje skory na brzuszku no i zrzucic jakies 10kg ktore mi zostaly po ciazy ..
przyznam szczerze ze nie czytalam watku od poczatku...to z ciekawosci zapytam sie ..Jak Wasza waga po ciazy?? wrocila do tej przed ??
daffodil Twoj sliczny brzus widzialam na fotkach... zazdroszcze :)

ooo ciemnooka witam ale super urodziłaś:):)
hura
nie wiem czy mnie pamietasz ja byłam w kwietniówkach :):)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Ciemnooka ja przytyłam az 25 kg w trackie wiec miałam co zrzucać i 21 kg zrzuciłam w 3 miesiące a teraz nic mi waga nie leci, a brzuch został...i w nic sie nie mieszczę:(
ale i tak cel dałam sobie jeszcze plus 3 kg wiecej bo tyle przed samą ciążą mi przyszło:):)
wiec w sumie 7 kg zostało:):)

Migotka - ja na razie dalej z wagą stoję ech akurat mam miesiączkę- i przed wczoraj miałam dobę taką mega -krwawienie i podjadałam czekoladki bo tak mi curkie leciał, ze po ścianach chodziła:(

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
ja do Was dziewczyny dolacze za jakis czas...kurcze niespodziewalam sie ze ten brzuch bedzie wygladal az tak zle :36_19_1: rozstepy mi wyszly dwa tyg przed porodem,ale ze brzuchol byl spory to ich dokladnie nie widzialam...za to teraz widze je po kazdej kapieli :( wiem ze one zniknac nie zniknal ale chcialabym poprawic kondycje skory na brzuszku no i zrzucic jakies 10kg ktore mi zostaly po ciazy ..
przyznam szczerze ze nie czytalam watku od poczatku...to z ciekawosci zapytam sie ..Jak Wasza waga po ciazy?? wrocila do tej przed ??
daffodil Twoj sliczny brzus widzialam na fotkach... zazdroszcze :)

Moja wróciła, ale nie tak sama z siebie niestety :)
Sporo ciężkiej pracy mnie to kosztowało i też nie od razu się do tego zabrałam, bo leń ze mnie.
Jakoś tak 1,5 roku po ciąży zaczęłam działać i jakoś poszło.
Teraz ćwiczę nadal sporo, ale polubiłam to tak, że życia bez ćwiczeń już sobie nie wyobrażam :)

Mnie na szczęście rozstępy nie dopadły. Może to kwestia genetyczna, po moja mama po dwóch ciążach też ani jednego nie miała.

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek81
Ciemnooka ja przytyłam az 25 kg w trackie wiec miałam co zrzucać i 21 kg zrzuciłam w 3 miesiące a teraz nic mi waga nie leci, a brzuch został...i w nic sie nie mieszczę:(
ale i tak cel dałam sobie jeszcze plus 3 kg wiecej bo tyle przed samą ciążą mi przyszło:):)
wiec w sumie 7 kg zostało:):)

Migotka - ja na razie dalej z wagą stoję ech akurat mam miesiączkę- i przed wczoraj miałam dobę taką mega -krwawienie i podjadałam czekoladki bo tak mi curkie leciał, ze po ścianach chodziła:(

Kwiatuszek i tak super szybko praktycznie wszystko zrzuciłaś.
Ja przytyłam 18 kg i tylko 10 zeszło od razu, a reszta nic a nic się nie chciała ruszyć. Ale przyznaję, że obijałam się i niespecjalnie starałam :)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek pamietam Cie :)

daffodil ja poki karmie piersia to o diecie nawet nie mysle...a poki co jedyne cwiczenia to zapewnia mi moj malec :) Mysle ze masz racje co do tych rozstepow..moja mama tez dostala po ciazy a ja mimo wszelakich kremow anty i tak dostalam :(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
kwiatuszek pamietam Cie :)

daffodil ja poki karmie piersia to o diecie nawet nie mysle...a poki co jedyne cwiczenia to zapewnia mi moj malec :) Mysle ze masz racje co do tych rozstepow..moja mama tez dostala po ciazy a ja mimo wszelakich kremow anty i tak dostalam :(

No wiadomo przy karmieniu z dietką nie poszalejesz, bo od razu mniejszą ilością pokarmu to będzie skutkować.
Czasem trafiają się szczęściary, na które karmienie piersią działa odchudzająco, ale na mnie niestety niespecjalnie to działało :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
cinamoonka
kwiatuszek pamietam Cie :)

daffodil ja poki karmie piersia to o diecie nawet nie mysle...a poki co jedyne cwiczenia to zapewnia mi moj malec :) Mysle ze masz racje co do tych rozstepow..moja mama tez dostala po ciazy a ja mimo wszelakich kremow anty i tak dostalam :(

No wiadomo przy karmieniu z dietką nie poszalejesz, bo od razu mniejszą ilością pokarmu to będzie skutkować.
Czasem trafiają się szczęściary, na które karmienie piersią działa odchudzająco, ale na mnie niestety niespecjalnie to działało :)

zdecydowanie na mnie nie dziala :) a powiedzialabym nawet ze wrecz przeciwnie ,bo wiecznie glodna jestem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kwiatuszek81
Ciemnooka ja przytyłam az 25 kg w trackie wiec miałam co zrzucać i 21 kg zrzuciłam w 3 miesiące a teraz nic mi waga nie leci, a brzuch został...i w nic sie nie mieszczę:(
ale i tak cel dałam sobie jeszcze plus 3 kg wiecej bo tyle przed samą ciążą mi przyszło:):)
wiec w sumie 7 kg zostało:):)

Migotka - ja na razie dalej z wagą stoję ech akurat mam miesiączkę- i przed wczoraj miałam dobę taką mega -krwawienie i podjadałam czekoladki bo tak mi curkie leciał, ze po ścianach chodziła:(

Kwiatuszek i tak super szybko praktycznie wszystko zrzuciłaś.
Ja przytyłam 18 kg i tylko 10 zeszło od razu, a reszta nic a nic się nie chciała ruszyć. Ale przyznaję, że obijałam się i niespecjalnie starałam :)

A wiesz u mnie tylko 6kg zeszło tak - po urodzeniu- i serio wtedy byłam podłamana, no ale nawet jak sciagałam pokarm to jadłam prawie nic, same warzywa wiec ...no i też waga idzie jak matka sama z dzieckiem jest przynajmniej jak rozmwiaam tak widzę:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek81
Daffodil
Kwiatuszek81
Ciemnooka ja przytyłam az 25 kg w trackie wiec miałam co zrzucać i 21 kg zrzuciłam w 3 miesiące a teraz nic mi waga nie leci, a brzuch został...i w nic sie nie mieszczę:(
ale i tak cel dałam sobie jeszcze plus 3 kg wiecej bo tyle przed samą ciążą mi przyszło:):)
wiec w sumie 7 kg zostało:):)

Migotka - ja na razie dalej z wagą stoję ech akurat mam miesiączkę- i przed wczoraj miałam dobę taką mega -krwawienie i podjadałam czekoladki bo tak mi curkie leciał, ze po ścianach chodziła:(

Kwiatuszek i tak super szybko praktycznie wszystko zrzuciłaś.
Ja przytyłam 18 kg i tylko 10 zeszło od razu, a reszta nic a nic się nie chciała ruszyć. Ale przyznaję, że obijałam się i niespecjalnie starałam :)

A wiesz u mnie tylko 6kg zeszło tak - po urodzeniu- i serio wtedy byłam podłamana, no ale nawet jak sciagałam pokarm to jadłam prawie nic, same warzywa wiec ...no i też waga idzie jak matka sama z dzieckiem jest przynajmniej jak rozmwiaam tak widzę:):)

To przy kolejnym dziecku będę musiała małża z domu wywalić chyba :hahaha:

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
Daffodil
cinamoonka
kwiatuszek pamietam Cie :)

daffodil ja poki karmie piersia to o diecie nawet nie mysle...a poki co jedyne cwiczenia to zapewnia mi moj malec :) Mysle ze masz racje co do tych rozstepow..moja mama tez dostala po ciazy a ja mimo wszelakich kremow anty i tak dostalam :(

No wiadomo przy karmieniu z dietką nie poszalejesz, bo od razu mniejszą ilością pokarmu to będzie skutkować.
Czasem trafiają się szczęściary, na które karmienie piersią działa odchudzająco, ale na mnie niestety niespecjalnie to działało :)

zdecydowanie na mnie nie dziala :) a powiedzialabym nawet ze wrecz przeciwnie ,bo wiecznie glodna jestem :)

Oj znam to, znam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...