Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Nika Gaja bardzo mi się podoba. Sami rozważamy to imię, zresztą jak przy pierwszej ciąży.
Mamy już Liliankę - teraz zrobiło się ich coraz więcej i Namirka jedynego w swoim rodzaju:)

Do niedawna rozważaliśmy z P. też Milenkę, ale odstrasza mnie fakt, że jest ich tak dużo. A dla chłopca Milan. Narazie to tyle z typów, może jakieś dojdą jeszcze przez te 6 miesięcy:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie to jeszcze sporo czasu na wymyślenie imienia.... :) Ale na razie nie mam pojęcia jakie miało by być... Mojemu K podoba się dla chłopca - Igor, Borys, mnie...może Gabriel. A dla dziewczynki - Zuzia, ale że duuużo ostatnio pojawiło się tych imion, więc raczej odpada. Może Amelia, Anastazja... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

Odnośnik do komentarza

Moje i męża typy: Aleksander, Maksymilian, Leonard. Czyli Olek, Maks lub Leo. Był też Ignacy i Konstanty ale odpadli.
Dla dziewczynki totalny brak pomysłu- jeszcze nie pojawiło się imię które by mi i mężowi w 100% dogodziło. Albo za krótkie, albo nie ma fajnego zdrobnienia, albo będą przekręcać,albo zbyt oklepane, albo złe skojarzenia... Póki co najbliżej nam do Aleksandry, Apolonii, Bereniki ale nie wiem czy któreś zostanie wybrane. Jeśli chodzi o imię mniej kłopotliwy będzie chłopiec.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze nie wiem czy będe miała chłopczyka czy dziewczynkę i nad imionami tez się jeszcze tak na poważnie nie zastanawiałam zawsze mi mówili ze bede miała samych synków więc kiedys tam marzyłam sobie ze będzie Igor, Borys, Kornel i Florian, a o dziewczynce marzy mój narzeczony ale tez nie ma pomysłu na imie ja myslałam o imionach Daria (po tatusiu ;) ) lub Jolanta (Jolka)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...