Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

[quote="gooosia271"]Dziewczyny a ten progesteron to czasem nie spada przed @ do tak niskich wartości?[/quote.]
Możliwe ale ja ma @ mieć za ponad tydzień a więc jestem w drugiej fazie.
Test owu negatyw na całego. Co do drugie terminu owu to nie wiem najwyżej musiałabym zrobić progesteron jeszcze 8-10 po tym co zwykle w 18dc miałam pozytywny test owulacyjny. Ale teraz nie miałam pozytywnego więc nie wiem czy jest sens.

Wizytę mam w poniedziałek więc będę konsultowac z lekarzem. A więc narazie idę spać po dwóch kieliszeczkach nalewki wiśniowej. Chociaż odespie.
Dobrej nocy i dziękuję wam wszystkim za wsparcie.
Kochane jesteście.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A no dodam jeszcze że ja usg jajników i macicy miałam chwilę przed biopsja. A to by 1 dzień @ więc nie wiem czy by jeszcze było widać w razie czego te czysty czy to one pekaly i dlatego @ była.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena przy tak niskim to by raczej nie peklu, chyba że on Ci po owu tak spada a owu jednak jest. Jak będziesz na wizycie to spytaj koniecznie czy owu była, to widać w drugiej fazie cyklu ho jest ciałko żółte w jajniku z którego była.
Mika jak lekarz wiedział że już po owu u Ciebie i mówił że ok to znaczy że cysty brak, też by na bylo widać już, bo pęcherzyk by nie pękł.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie będę go naciskać i to mocno a jak będzie mnie zbywal to wyjdę. I poczekam na tą wizytę u tej kobitki 7 czerwca. Bo teraz mam u tego co mnie do niej skierował.
Gdzieś wyczytałam że powinno się progesteron badać przez 3 dni z kolei albo nawet do 3 razy dziennie. Bo o każdej porze dnia może być inny. Ale raczej do normy lutealnej mi nie podskoczy.
Podejrzewam że przez tą luteine ta owu nie wustepuje. Odkąd mam takie nie regularne te @.
Ale c o ma być to będzie. Głowa do góry. Mam nadzieję że to jest ta przyczyną niepowodzeń i da się to podciągnąć.

A tymczasem dumam gdzie jechać po ten zegarek bo jak nie kupię to muszę zamówić. Z racji że idziemy raczej tylko do kościoła to nie chce wydawać majątku na niego. Byliśmy wczoraj w sklepie i najtańszy jakiś sportowy do tego znaleźliśmy za 270zl. Jak ja mam dać tyle za zegarek to ile ja bym musiała dać chrzesniakowi? Chyba 1000 :D Pani jeszcze z uśmiechnięta mina mówi że te najlepiej sprzedają się co roku na komunie. Niestety ale mnie na taki bajer nie stać aby dac jako upominek a nie prezent.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Aśka daj znać jak Ci wyszedł test. Trzymam kciuki.

Żaneta jak masz plamienia to nie testuj bo możesz mieć fałszywy wynik. Może masz też problem z progesteronem skoro ty masz długie dziwne cykle i to jeszcze plamienia.

Nacia jak po piątkowej wizycie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Robiłam wieczorem. Wyszedł negatywny :( a okresu dalej nie ma. Jak zbliża mi się okres to zawsze boli mnie pewne miejsce w jednej piersi. Zawsze tak 2-3dni przed. A w tym miesiącu nic. No nic. Poczekam jeszcze z 2-3dni i zrobię kolejny test. Jak byłam w poprzedniej ciazy to 2 testy były negatywne (robiłam w dniu @ i dzień po) dopiero 3 test pokazał ledwo ledwo widoczna druga kreskę. Poszłam na betę i wyszedł 6 lub 7 tyg (nie pamiętam). Może i tym razem muszę poczekać.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...