Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Po obiadku go posadzilam z krówka weganska no i po siedział krowke pociumkal, nic nie nasikal bo pielucha była pełna więc nie miał czym, ale nie płakał przynajmniej to może już jakoś pójdzie.
Domary kurcs współczuję kochana że znów cos :/
W Krakowie nie pada a miało padać cały dzień, tak delikatnie tylko pokropilo. Takze fajnie bo nam sie wyjazd autobusami udał i nam nie dolalo :) ale czarno jest, siadlam, nakarmilam młodego obiadem i zasypiam na stojąco.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

DoMaRy tą drożność masz mieć robioną przez pochwe ? Ja miałam laparoskopowo przeź brzuch i wtedy nie robili żadnej czystości czy posiewu pochwy. Wiadomo bakterie trzeba wyleczyć ale może dałoby się zrobić tą drożność inną metodą by nie tracić kolejnego cyklu. Ja w 3 cyklu po laparoskopii byłam w ciąży:-) I kobitka co że mną miała w tym samym dniu robione tak samo zaszła w 3 cyklu i przy wyjściu ze szpitala mówiłam jej "do zobaczenia na porodowce" i okazało się że urodziła w tym samym szpitalu co ja kilka godzin po mnie haha

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

MadziaK a więc pierwsze koty za ploty. Ważne że posiedział trochę i się go nie boi. Teraz już z górki. Ważne aby mały kroczkami do przodu.

Domary esz niech szlag weźmie ta bakterie. Jeszcze nie wszystko stracone bo może nie będzie trzeba już robić. A długo się czeka na wyniki tych badań co ci termin mija? Może te kilka dni to z lekarzami da się naciągnąć. Jedziecie gdzieś na wakacje aby głowę uspokoić? Wiem że to nie łatwe ale może jednak.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena nie trzeba być na czczo ani na progesteron ani na beta hcg. Nie chce Cię kusić ale 8 dni po owu beta u mnie wynosiła 2.2 A 10 dni po owu już 7.7 :D

DoMaRy nie wiem jak przy IUI ale mi po laparoskopii lekarz pozwolił działać jeszcze w tym samym cyklu :-) Moze los Ci wynagrodzi tą cierpliwosc i za kilka dni będziesz mieć prezent w postaci ||

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

E klinice nic bez ważnych badań nie zrobią bo nie podejmą ryzyka
Za dużo czasu straciłam przez toksmoplsxmoze
Poczekam do wieczora . Gin ma mi odpisać jakie leczenie i czy jak dziś jutro zacznę to na przyszły tydzień wymaz , na jego wyniki 4 dni czekania i drożność by się udała w maju

Odnośnik do komentarza

Pena tak wiem że może i beta by już wyszła ale zrobię najpierw progesteron i grzecznie poczekam do @ a jak nie przyjdzie tego do 19nastego to zatestuje. Wtedy będzie około 16dpo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy
E klinice nic bez ważnych badań nie zrobią bo nie podejmą ryzyka
Za dużo czasu straciłam przez toksmoplsxmoze
Poczekam do wieczora . Gin ma mi odpisać jakie leczenie i czy jak dziś jutro zacznę to na przyszły tydzień wymaz , na jego wyniki 4 dni czekania i drożność by się udała w maju

Zatem pozostaje cierpliwie czekać i mieć nadzieję trzymam mocno kciuki aby jednak się udało.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mirabelka zgadza się albo coś będzie albo nie ale dziwne to u ciebie. Koniecznie daj znać jak się ma sprawam

maszkaron. Zgadza się Teska i kilka innych dziewczyn zajęło głowę chyba czymś innym.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jaki tu spokój.... :D
Dzień dobry. Mimo pochmurne pogody. I tego, że zasnąć nie mogłam od 23 do 1.30 :D i jeszcze tego, że 15 razy się budziłam. Ale mam nadzieję! że dobry będzie dzień.
Moja mama kochana olśniła swoją córkę tym, że zegarek na komunie mogę jechać do sklepu i kupić a nie przez internet zamawiać. :D szczerze nie pomyślałam przez chwilę, że mam auto i mogę jechać :D jak nic nie wybiorę to dopiero zamówię. Do przyszłej niedzieli zdarzą przysłać.

A co do spania to córeczka do mnie przyszła nad ranem i byłam pewna, że już się wyspała a tu bach i odlot. Śpi dalej :D więc ja zrobiłam kawę i czekam aż wstanie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mirabelka i Żaneta dajcie koniecznie znać czy robicie dzisiaj test?

Nacia a ty po wizycie się odezwij też koniecznie.

Ja mam jakieś obawy przed tym progesteronem więc chyba przez to te spanie w kratkę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja nie miałam nigdy monitoringu cyklu. Niby skok LH jest ale nie wiem czy odpowiedni. A z racji tej luteiny co mi cykle rozwaliła to chciałam zbadać.
Już po pobraniu. Zapomniałam zapytać kiedy będą wyniki ale pewnie po 14 jak zwykle. Chociaż dzisiaj wyjątkowo mało ludzi było.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...