Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

A to ja znów pije, zawsze muszę mieć kubek z herbata pod ręką i co przechodzę lub go zauważ to wypijam lyczka dosłownie, męża to wkurza bo stoi taki kubek z zimna herbata cały dzień a ja mu nie pozwalam wynieść do kuchni bo na pije mimo że na dnie 3 cm zostały hihi
Nacia ja nic nie widzę, to zaciemnienie na teście to od moczu, po jakim czasie od testu robisz te zdjęcia? Bo wygląda że nie od razu tylko po czasie gdy już się ten zaciek robi, albo te testy są jakieś felerne.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Mirabelka bez kreacji, nie ma za co przepraszać im bardziej dosłownie nam odpiszesz tym bardziej będziemy mogły postarać ci pomóc. Ja piszesz ze jesteś po owu i tydzień do @ to może plamienia implantacyjne. Albo jak patka pisze masz może słabe naczynka i dlatego. Czytałam kiedyś że czasem lekkie plamienia się zdarzają po stosunku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie @ mi się spóźniał 6 dni aż w końcu dostałam ale miałam niecaly dzień i to mega słaby, nie tako jak zawsze. Ale brzuch mnie mega mocno bolal. Teraz jestem 3 dni po tym "plamieniu" i znowu jakieś dziwne plamy. Dodam, że zawsze @ dostawalam regularnie. Co 28 dni i trwał 4. Teraz od czasu gdy pracowałam na chłodni wszystko się zmieniło, w głowie mi się kręci, strasznie nie lubię zapachu papierosow gdzie kiedys popalalam sama. Nawet jak mój pije piwo to tez jakbym je bardziej czułam. Dlatego nie wiem czy to czasem nie są nerwy... zmiana pracy, zmiana mieszkania, mój tata dostał najgorsza diagnoze - nowotwór. Sama już nie wiem

Odnośnik do komentarza

Ja też chyba kupię sobie test w sobotę
Bo jednak nie mam okresu a plamienie znowu wróciło tzn raz jest raz nie ma . Na sobotę muszę kupić jakiegoś torta bo robimy podwójne urodziny moje i Natana .moje 31 a małego 3 . I jemu już prezent mamy na oku tylko odebrać a mi mąż szuka .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Mirabelka współczuję przeżyć. Stres robi swoje. Zrób betę najlepiej a jak będzie coś nie tak to spróbuj dostać się do gin jak najszybciej. Głowa do góry w sprawie taty. Diagnoza taka nie jest najgorsza. Wiem z doświadczenia. Moja mama miała w zeszłym roku tak. Z tym da się żyć. Ważne żeby był wcześnie wykryty. Moja Mama dostała ta diagnozę kilka miesięcy przed 50tymi urodzinami. A więc życie nie wybrało dobrego prezentu. Trzymajcie się mocno i wspieraj ie. Nie dajcie mu się poddać i trwahcie z nim z tą walka a napewno wszystko będzie dobrze.

Dobrej nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O rety 20 stron czytania! Szok!

Bibs gratuluje coreczki ! Wymiary podobne do mojej biedroneczki :-) Duzo zdrowka i czulosci :-) Wspaniale ze juz jest po drugiej stronie brzuszka!

Nacia nie chce Cię zniechęcać ale u gina coś będzie widać jak beta wyniesie więcej niż 1000! Skoro jeszcze domowe testy nie pokazują dwóch ciemnych kresek to nie licz że u gina coś zobaczysz bo to oznacza że beta nawet 20 nie wynosi o ile jesteś w ciąży.

Mirabelka zrób beta hcg i umów się na wizytę bo każde krwawienie w ciąży należy sprawdzić. Może masz niski progesteron i potrzebujesz luteiny.

A ja czekam na owu powinna być jakoś w przyszłym tygodniu , w środę za tydzień mam wizytę i w razie czego wezmę zastrzyk na pęknięcie jakby jeszcze nie pękał pecherzyk do tego czasu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście nie mogę spać.
Oglądam zegarki. Z moim ustaliłam że prezent może być. Prog finansowy też więc szukam. Doradzcie mi który lepszy. Mi się bardziej ten różowy podoba ale ten drugi bardziej pasuje na komunie chyba.

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74761.jpg

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74762.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tak ten raczej wezmę bo mi się moja komunia przypomniała jak to na drugi dzień poszliśmy do kościoła a dziewczynka dostała sportowy czarny zegarek i wyglądała nieco dziwnie w sukience i zegarku czarnym sportowym :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanko do tych które mają dzieciaczki, jak to u was było z nocnikiem. Mój młody jak ja idę sikac to leci też i siada i mówi siusiu ale jak chce go posadzić żeby on zrobił to zaczyna płakać, jak widzę że chde kupe to go posadzkę to też plscse i nje zrobi. On miał długo zaparcia okropne przez problemy trawienne i nie chce go dodatkowo stresować. No ale ma podad dwa lata i już chyba powinien coś zacząć? Jak do niego przemawiam to rozumie i mówi że będzie do nocnika sikal, ale jak przychodzi co do czego to placze i od razu chce wstawać :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia no różnie to jest z tą beta raz rośnie szybciej raz wolniej. Myślę że jak jest już końcówka 6 tygodnia to spokojnie można iść na wizytę i już powinno coś być a nie sugerować się beta.
Mirabelka na mam na szyjce pękające naczynka. Właśnie w trakcie stosunku lubia strzelić i wtedy jest jednorazowe krwawienie. W ciazy musimy uwazsac i delikatnie wszystko robić bo mamy konflikt a nigdy nie wiadomo skąd jest krwawienie i gdyby się tak zdarzyło to do szpitala na immunoglobuline muszę jechać

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83 nic na siłę. Jak sam nie chce i widzisz ,że tym się denerwuje to odpuść. Niech nocnik stoi na widoku,a gwarantuję że zaskoczy Cię mile ;) dziecko w tym wieku jest przekorne i czym będziesz dłużej o tym molestować tym dłużej to się przeciągnie . Moja młoda przed drugimi ur korzystała z nocnika. Stał w pokoju...czasem jej wspomniałam ,że tam się robi siusiu i kupkę. Siadała nawet w pampku i miałyśmy z tego ubaw. Aż któregoś pięknego dnia poprosiła o zdjęcie pieluchy i usiadła na nocnik...zrobiła siusi to ją pochwaliłam ale też bez cukrowania. Potem poszło z górki. Ważne tylko ,aby przypominać na początku o sisianiu kiedy już zalapie aby uniknąć mokrych majtek. A gdy się zdarzy to tłumaczyć,że czasem się nie uda ...

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Madziak moja siku zaczęła od ubikacji. Nie chciała na nocnik. Dopiero po jakimś czasie. A z kupa też byk problem. Płakała jakby bała się kupę zrobić do toalety lub nocnika. I robiła przez jakiś czas do pieluchy. Później samo przyszło. Nie martw się przyjdzie pora.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Co do zegarka to czekam jeszcze na werdykt mojego. Żeby nie było że sama decyduje bo czasem każe mi wybrać ajak wybiorę to ma focha. W końcu to jego siostrzeńca to niech on wybiera :D ale u mnie się bardziej różowy podoba. Tamten elegancki ale ona i takie i takie lubi.

Jeśli chodzi o nocnik to nie ma co naciskać. Ja swojej nocnik dalam. Zabawki sadzala. Siadala czasem w pampersie ale szybko dała się przekonać żeby usiadła bez pampa. Tzn nie musiałam przekonywać. Zaproponowała i się zgodziła. Dałam jej książkę raz a raz klocki i siedziała a jak zrobiła to sama pokazała. Później znowu nie chciała. Ale moja najpierw robiła kupę na nocnik. Na odwrót niż zwykle dzieci robią. A potem doszło siu siu. Z racji że jak już wam pisałam mója w nocy nie siusiala tylko jak się obudziła to i na noc nie zakładałam pampa. Chyba tydzień albo dwa tylko jak się nauczyła w dzień robić. Tak jak Gosia pisze ze nie ma co naciskać. Jak już wie kiedy robi siu siu i kupke to przekona się aby i tam spróbować.

A ja miałam od 2 dni katar cieknacy. Myślałam że alergia ale raczej nie. Wieczorem zaczęły boleć mnie oskrzela. A dzisiaj już gardło zawalony i mówić nie mogę. Chrypka i kaszel mokry. Dobrze ze teraz a nie za tydzień. Ale mam jakieś specyfiki jak nie przejdzie przez weekend to pójdę do lekarza. Mała ma trochę kataru ale to taki jak z dworu do domu się wejdzie z zimna. Byle się nie rozwinęło.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, też tak myślę ze nie ma co na siłę bo tylko odwrotny skutek to przyniesie, już dawno go nie sadzalam ale właśnie trojaczki które na yt obserwuje się odpieluchowaly i mi się przypomniało że to moje dziecię nie chce siadac w ogóle, jedynie jak ja siedzę to sam siada ale nic nie robi do nocnika, i wkłada do niego zabawki co najwyżej. No to czekam może sam dojdzie tmdo tego ze lepszy nocnik niż mokra pielucha.
My dziś znów jedziemy autobusami na zakupy, młody nie ma już chleba a on je specjalny z kaszy jaglanej bez jajek, także w jednym miejscu taki mi się udało wyczaic. No i coś poogladamy, szukam jakichś ubrań które są luźne lub elastyczne, nie stricte ciążowe, żebym mogła i po ciąży je nosić, a cała moja garderoba jest obcisla dość, może coś sie trafi. Pogoda u nas brzydka, ma niby padać ale na razie nie pada, biore młodemu kocyk a sobie parasol :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...