Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Nacia Gosia ma rację tak czy siak trzeba było zrobić. Jak lekarz nie będzie nic widział to i tak ci pewnie zleci to badanie. A tak będziesz miała spokojna głowę.

Patka na mrówki nie wiem ale sprawdź czy nie masz mszyc na róża bo może do nich lezą.

Mojej córce się coś odmaniło i zamiast wyjadac mięso z obiadu to wyjadą ryż a mięso odkłada :D

My dziś czekamy na burze. Tzn robimy wszystko wkoło domu ale burza nie chce przyjść o deszczu nie wspomnę. Od kilku dni nadają. Pewnie w nocy będzie jak ja najbardziej się boję. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena okna umyj wtedy zawsze leje żeby je od nowa upaprac hihi ;)
Co do prezentów na komunie to konsola czy rower to lekkie przegięcie. Przecież to jest komunia, duchowe przeżycie i biżuteria zegarek pismo Święte czy coś w tym stylu jako pamiątka jak najbardziej, ale nie prezenty po 1000 zł, świat stanął na głowie :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

O właśnie okna umuje dobry pomysł ale jutro :D dzisiaj skopalam kawałek ziemi bo pies jak był na łańcuchu to nagarnal taka duża górę. A dzisiaj wyrownalam trochę. Więc sił brak już.

A z komunia to racja czasem przesadzaja. Ja swojemu chrzesniakowi kupiłam tabletka. Jakiś mały zwykły aby do gier miał. Dałam chyba 300zl ale już 4 lata minęły i dalej działa. A więc dba. Chociaż jakby zazyczyl sobie za 1000zl to bym mu nie kupiła.
Tutaj mój nie jest chrzestnym tylko wujkiem i zegarek chyba będzie ok. Ona lubi blyskotki to kupię jakiś złoty z białym lub różowym paskiem. A rower to wiem że kiedyś się dawało a teraz to nie wiem. Wczoraj u mnie była to wspominała że jak kasę uzbiera to kupi sobie deskę elektryczna czy coś takiego. Ech... Ja tam latalam za nowym rowerem :D chociaż wiem że rodzice jej nie pozwolą kupić więc po co kasę dawać. Łańcuszek albo biżuterię jakąś to zawsze dziadki im kupują więc nie będę dublowac. Pogadam jeszcze dzisiaj z moim aby nie było że sama decyzję podjęłam :D
Mnie się ciągle spać chce. I ciągle podjadam. Nie mogę dalej przestać lakoci zjadać. Ale narazie waga stoi w miejscu więc się nie załamuje. Chociaż miałam i takie momenty że znowu sobie nie radzę... Ale za jakiś czas się motywuje i znowu nie jem... I tak w koło.
:D
Lece kolacje robić... Bo już 18

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena ja dostałam rower i rolki na komunię ale to były zupełnie inne czasy :)
Madziak elektronika to jeszcze ale wyobraź sobie że ktoś dziecku skuter albo quada kupuje... W poniedziałek byliśmy w sklepie i akurat dziadkowie dla wnusia szukali

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem takich prezentów bo co to ma dziecka uczyć? Drogie prezenty nie mana nic wspólnego z komunia. Niech kupują takie prezenty na urodziny to jest odpowiednia okazja.
Patka porażka z takimi prezentami :/
Za moich czasów dostawało się biżuterię lub zegarek, i tylko od chrzestnych, ewentualnie dziadkow, ja dostałam pierścionek od wujka i kolczyki z pierscionkiem od cioci.
O matko ale się objadlam chyba zaraz pekne.
Magdalena a co takiego podjadasz? Ja to nie rozumiem w ogóle tego zjawiska, jestem głodna to jem, nie jestem to nie jem ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madzia ja to jakieś ciastko albo paluszki albo jakiegoś owoca skubne. Tak z nudów. Mój znowu nie pojadą ale jak się nudzi to widzę że częściej na fajkę wychodzi. To taki nałóg więc pewnie dlatego nie rozumiesz bo na szczęście go nie masz. A ja znowu nabyłam. Muszę się znowu odzwyczaic.
A ja rzadko jestem głodna. Ciągle pije wodę albo jakiś sok albo kawa i dlatego nie czuję głodu. Mogłabym cały dzień nic nie jeść. A pić muszę. Tyle że później głowa mnie boli. A szczególnie jak nie zjem śniadania.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena mój tak często nie pali, ale raz na jakiś czas ma coś w rodzaju "genu glodomorra" i wtedy leci wszystko czekolada ciasteczka jakieś chipsy i to może trwać nawet 30 minut :D A tak na co dzień do filmu to podjadamy albo paluszki albo popcorn :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie widzę.
Mam nadzieję że ten test robiłaś z rana jak się powinno robić.
I tym bardziej powinnaś iść na betę skoro te kreski nie są ciemniejsze. Ja ci się szczerze dziwię że tyle wytrzymujesz i tyle kasy już na te testy wydała że byś miała dwie bety a ja to bym nie wytrzymała. Ale do piątku nie daleko więc twój wybór.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...