Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271
A mnie coś dziś lewy jajnik kłuje i w pachwinie. Już dawno go nie czułam i zastanawiam się czy to owu czy coś innego. Dziś 19dc i za +/-9 dni @ . W dodatku mój M dziś wraca ,a miało go nie być do piątku :)

To ten twój tez kierowca Gosia ?

To pozostaje ci życzyć miłego wieczoru :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Oj coś w tym tygodniu wszystkie "lewe" jajniki. Mój też od czasu do czasu zakluje. Oczywiście te lewy.
Oby się okazały nie takie do końca lewe i pokazały się 2 kreski. Tak pisalyscie wszystkie że tydzień i się okaże ale u mnie to prawie 2 tyg bo do następnej niedzieli albo i dalej. Gdzie ja największy zawrót głowy do pakowania i szykowania będę miała

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

C.d. (bo minie wstawilam) i ucielo post. :D 19 komunia ale z racji że to rodzina mojego i niezbyt dobry mamy kontakt tylko ja jeżdżę z moją do ich dzieci więc nie wiadomo czy wogole będziemy szli. Może do kościoła chociaż. Ale i tak bybtrzebbaylo jakoś upominek kupić tylko nie mam pojęcia co. Nie chcę kasy dawać bo wydają na głupoty i nic porządnego dziecku nie kupią.
Macie jakieś pomysły na upominek komunijne?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena no właśnie teraz to ludzie dają elektronikę bardziej :)
Samozycie my naszym chrzesniaka dajemy medalik lub łańcuszek na chrzest :D
Znacie jakiś skuteczny sposób na mrówki proszek nie działa? :( mam wrażenie że przy mrozach jest ich znacznie więcej

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Przy rozach miało być, gdyby nie wchodziły mi na roze było by okey i wcale nie przeszkadzaly by mi ale wchodzą i je obgryzaja :(

W domu stosowalam pudełko pułapkę. Z brosa. Wbi je żel który jest w środku i zanosza go do gniazda. Pomogło bardzo szybko.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Samozycie Śląsk:D ocet nie pomógł:(
Gosia muszę się przejść za tym środkiem do centrum ogrodniczego :)
Scandi ja mialam proszek brosa i nic nie zadziałał:/
Czytałam opinie odnośnie płynu do oprysku "pożegnanie z mrówka" tylko nie wiem czy gdzieś w sklepach dostanę po za internetowymi w razie wu, nigdy niczego na mrówki niestosowalam przyznam się szczerze ale w tym roku to mam prawdziwa inwazję na rozach na pniach drzew :(

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...