Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Madzia to możesz częściej chodzić do łazienki udawać że coś robisz. Moja już niby umiała robić ale kazala mi siadać na sedes. W ubraniach siadlam na klapę bo ona chciała inaczej wstawala. A znowu bratanica stawiała nocnik na sedes i wtedy zaczęła wogole siadać. Ale tylko że mną. Jej mama nie miała daru przekonywania albo dziecko jej aż tak nie ufalo :D najpierw w ubraniach a potem już się sama rozbierala. Aż doszła do tego że nie trzeba stawiać. Na nakładkę nie chciała siadać wogole. No ale ciocia pojechała do szpitala bo byłam w ciąży i dziecko nie siadalo same więc mama z nią nie chodziła i miała prawie 3.5 roku jak stwierdziła sama ze trzeba zdjąć pampersa bo Natasza mała w pampersie a ona duża to nie będzie chodzić. :) mądra dziewczynka tylko rodzice jej nie prowadzą i nie pokazują co lepsze i dziecko samo musi do tego dorosnąć.
Z synem robią tak samo. 2giego maja skończył 2 lata. Doskonale pokazuje że robi w pampa siu siu i kupke ale ona twierdzi że to za wcześnie i nie będzie mu tłumaczyć. Nawet nocnik nie mają bo im nie był potrzebny po córce więc wyrzucili. A teraz pora kupić nowy i nie ma komu bo za wcześnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U nas też pogoda do niczego. Od kilku dni nadają burze ale nic nie ma. Nawet grama deszczu. Ja się czuję fatalnie. Muszę znowu w piecu rozpalić bo mam 17stopni w domu. I coś mi zimno się robi. A nie zapowiada się na słońce które nagrzeje w domu przez okna. :D

Miłego dzionka zycze

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie ja mam około 8dni po owu ale też ciągle myślę. A szczególnie jak daje mi jakąś nadzieję te klucie w jajniku czasem. Chociaż Teraz a chora to napewno się nie udało. Tak czy siak mam naglowie komunię i wyjazd.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madziak młoda nam nie chciała z nocnik korzystać był płacz jak została sadzana A miała taki grający chodziła wolała że chce siku ale nie na nocnik tylko do wc więc kupiliśmy nakładkę na kibelek i takie schodki :)
Magdalena U mnie od rana leje, wyśle Ci ta pogodę ja już nie chce deszczu :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka z chęcią wezmę od ciebie ta pogodę. I tak na dwór się nie ruszam więc niech podlewa.
Jutro jadę na progesteron to się dowiem czy była owu czy nie. Mam tylko nadzieję że się będę dobrze czuła. Chociaz ja przeważnie mam jeden dzień gorszy 2 całej chorobie. Nie ma wyjścia muszę dać radę.
Wyjelam z zamrażalnika udka kurze i nie mam weny na nie ale cora chce zupę pomidorowa krem z grzankami więc ugotuje rosół i tyle chyba. Ale nie chce mi się.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika a progesteron robiłaś po owu? Może masz niski i dlatego tak długie cykle? Pena chyba tak miała. Piszę chyba bo już moja pamięć czasem zawodzi.
U mnie kropi od 30minut więc może się rozkręci..

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w centrum ale tutaj suchota. Nawet chwasty wysychaja :D

Scandi może masz takie uczucie. Taki nerwobol. Skoro jajnika nie ma. Czasem w miejscu po zebie też boli jakby był ząb. Ale jak cie mocno niepokoi to może sprawdzic trzeba to na usg.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A może owu masz z drugiego i promieniuje. A jak miałaś usg dopochwowe to może coś tam się podraznilo po. Rzeczywiście ciekawe co tam może boleć jak nie ma co :)
Ja zasypiam. Męczy mnie już to przeziębienie i chciałam się zdrzemnac ale cora ma za dużo sił i jeszcze jej się smiechawa włączyła :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

patka19
Scandi rozumiem że zastanawiasz się czy to nie ciąża... nasze organizmy są dziwne czasem I nie ma co analizować aby za bardzo się nie nakręcić :)

W tym cyklu raczej to nie realne ale zawsze jakiś cień nadziei jest. Chociaż dzisiaj dopiero około 3 dpo więc za wcześnie na objawy. No ale jakoś tak mi przeszło przez myśl. Oj ja głupia.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Kurde dziewczyny...
Tak tu się wtrąciłam w Wasz wątek więc pisze jak mam jakieś pytanie :p
Przy moich 58 kg brzuch mam płaski (oczywiście nie taki jaki bym chciala) a ostatnio obojętnie co zjem to mam banie jak w 9 miesiącu. Wczoraj znowu czułam mdlosci cały dzień i nic nie mogłam przełknąć. Dziś wstałam i do tej godziny nie zjadłam nic bo nadal mnie mdli a brzuch znowu nabrzmiały

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...