Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) mam do Was pytanie i mam nadzieję, że pomożecie. Z mężem staramy się 8 miesięcy o potomstwo. Teraźniejszych cykl jest dziwny i sama nie wiem co myśleć. Mianowicie moja @ spóźniła się około 8 dni, była skąpa nie bolał mnie brzuch a zawsze zwijalam się z bólu Do tego zawsze trwała około 7 dni dziś 3 dzień i od rana mam tylko ciemno brązowe plamienie. Czy to jakiś problem z hormonami? Czy może zagnieżdżenie? Liczę na Wasza pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Wiki moim zdaniem jak testy ciemnieja to ciąża jak nic. Więc odrazu gratuluję. Teraz pozostaje Ci się nie denerwować. Jak masz możliwość to zapisz się szybko do lekarza. Może da coś na podtrzymanie ciąży.

MadziaK dzisiaj mam 25dc. Ale dumam że ta jedna dawka luteiny mogła mi tak podziałac na tą owu. Oj ja nie mądra nawet bym się skusila na określenie że głupia. Po co ja te tabletkę brałam. Ale nie cofnie się czasu. Może i dobrze że się pokazały te kreski. To zapytam też czy teraz mogę brać jak już jest owu i po owu właśnie.

Pena co do badań w diagnostyce jestem pewna bo mają na miejscu labo. Ludzi było mało i zaraz jak wyszłam to druga Pani zabrała probowki. Ja zwykle siedzę chwilę po pobraniu aby przestało lecieć z żyły więc widziałam. Tylko długo na stronę wrzucają wyniki. Jak byłam na glukozie to podają odrazu ten pierwszy pomiar na czczo bo nie mogą podać glukozy jak jest duży wynik. To czekałam 10 minut jak nie mniej. A na stronie jeszcze nie było. Ale posłucham się twojego doktora i jak dziś pozytyw to owu jutro albo pojutrze to w przyszły poniedziałek albo wtorek zrobie progesteron znowu. To będzie 8-9dni po.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gobo dziwne rzeczywiście ale okres okresówi nierówny. Zobacz jaki będzie rozwój sytuacji czy jutro znowu zacznie lecieć czy nie. Ja kiedyś miałam 5 dni. Takie że cieklo teraz mam 3 dni a potem 2 dni takie czyszczenie. Więc może i u ciebie się zmienia. Trzymam kciuki za szybkie zaciazenie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gobo A test robiłaś? :-) Czasem w dniu spodziewane miesiączki jest delikatne krwawienie mimo ciąży i może tak być chyba nawet przez pierwsze 3 miesiące ciąży w terminie @. Może Twoje przeczucie jest uzasadnione czego Ci życzę!

Magalena za 8 dni jak nie dostaniesz okresu to zrób ten progesteron A co Ci szkodzi :D ! Myślę że jedną tabletka luteiny czy duphastonu raczej by aż tak nie spowodowała rozstrojenia organizmu. Moze rzeczywiscie masz pozna owulacje :-)
A u mnie znów pod górkę bo jak się w tym cyklu nie uda to w czerwcu znów przerwa w staraniach bo maz wyjeżdża na 3 albo 4 tygodnie. To pozostają jeszcze wakacje bo po wakacjach albo wracam do pracy i wstrzymuje starania na jakiś czas albo pójdę na urlop wychowawczy bezpłatny ale trudno mi sobie wyobrazić brak drugiej pensji w naszym budżecie. Nie lubię być ba czyimś utrzymaniu. Od zawsze pracowałam na siebie.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Aśka i ja ściskam mocno. Pena dobrze pisze ze najgorzej że się spóźnia i daje nadzieję. Ale w końcu się uda. Trzymaj się mocno i nie poddawaj.

Pena oby i wam się udało.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
U mnie klania się 24dc i od wczoraj mam ból piersi.Wczoraj to może nie tak mocno jak dziś bo teraz to aż wzięłam apap. Jeszcze chyba tak mnie cycki nie bolały...jakby ktoś je kijem obił tak z góry. Sutki wrażliwe,ale do zniesienia. Myślę,że to teraz odbicie po tamtym cyklu który pomieszał mi dupek. Teraz nic nie biorę i działanie hormonów z podwójną siłą.
A tak poza tym to pogoda psia. Deszcz pada i jest zimno,że zamiast zająć się obiadem to siedzę pod kocem z herbatą w ręku. Wczoraj było tak cudnie,a dziś ? Eh...

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Jakos dziwnie się czuję raz mi niedobrze aż na wymioty zbiera. Raz mnie głowa boli. I tak dumam że to może przez ten skok progesteronu jak niby owu. Możliwe to?
Tyle dobrze ze lepiej się czyje bo mnie już katar i kaszel nie męczą. Czasem jeszcze zakaszle ale trochę.
Szkoda tylko że się przesunela ta owu bo jak się nie uda to będę miała okresowy wyjazd. 2 lata temu też miałam taki wyjazd w góry :/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena też nie znoszę "okresowych" wyjazdów. Moje 30-te urodziny polecieliśmy świętować na Teneryfę na 10 dni a @ mi się przesunęła i przylazła tydzień wcześniej, już 3 dnia pobytu i to jeszcze z samego rana, kiedy akurat szykowaliśmy się do wyjazdu do parku wodnego. Kurwicę miałam taką, że wszystkiego mi się wtedy odechciało :-/

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja teraz nic nie biorę i nie mam apetytu. Dosłownie cuzje się jak przed@ bo tylko na słodkie patrzę. Ale że od poniedziałku żadnego nie mogłam się przemoc na następny etap odchudzania to stwierdziłam że od soboty zaczynam. Więc dziś 3 dzień bez słodkości i mnie nerwy też noszą ale już dam radę dalej.

Karolcia współczuję wyjazdu. Muszę się zaopatrzyć w duże tampony i będzie można jakoś to przetrwac. Byleby mnie nie bolało jak zwykle tego pierwszego dnia. Apka mi pokazuje na 28maja @ a 29 mam imieniny a więc ciekawie.

Goosia a jak córcia? Do przedszkola chodzi?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 w tamtym tyg była tylko pon i wt bo w nocy dostała takiego kataru,że ją w domu zatrzymałam. Nie była miesiąc po tym zapal.płuc i potem znowu kilka dni. Co prawda katar nigdy straszny dla Nas nie był ale u niej już kończy się poważniej. Inhalowałam ją przez te dni i o dziwo wszystko wróciło do normy. Dziś mimo pogody baaardzo chętnie poszła do przedszkola. Tak więc temat niechęci zostawania w przedszkolu już dawno zakonczony tylko choroby krzyżują plany(ale to jest normą niestety) Dzielną coreczkę mam ,a tak się martwiłam. ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Nacia może zaczyna się spóźniona @? Oby wyniki były dobre.

Gosia to super że jej przeszło. I z chęcią chodzi. Mojej bunt też przeszedł i już się nastawia że będzie chodzić. Odkąd poszłam z nią i zobaczyła kilkoro dzieci to teraz już chce chodzić. Mówiłam jej ze musi sama jeść bo w przedszkolu jej nie będą dawać to już też sama tylko je. Jeszcze ja się czasem złapie że jej daje jeść a ona mnie upomina :D dziecko mi rośnie :D leci ten czas nieubłaganie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 uuu to u Was jest nieźle. Moja to w przedszkolu zupełnie nic nie zjada. Nic kompletnie. Tylko to co w domu i dopiero obiad po przedszkolu. Nie wiem czy to się zmieni... Panie próbują ją zachęcić ale wszystko ble. Nawet jej ulubione potrawy nie smakują. No nic zostało tylko czekać jak to będzie wyglądać. A jeszcze tylko maj i czerwiec bo w wakacje nie będę jej posyłać niech dzieciak się wyszaleje . Potem od września powrót z tym,że do innego przedszkola państwowego bo się dostała.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Wpadłam się przywitać i pożegnać na jakiś czas z racji tego że od piątku urlop postanowiłam oczyścić umysl od owu i ciąży czas na pełen relaks :D
kochane tym które czekają na owu życzę owocnych staranek, a czekającym na testowanie oczywiście pozytywnych testów:D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Samozycie ja byłam na wizycie w 22 czy 23 dc po negatywnej becie kazałam szukać cysty, babka powiedziała mi że ciazy teraz nie ma szans zobaczyć, jedynie ze owu była z prawego jajnika, poza tym nie ma nic co by mogło wskazywać na ciąże. Potdm już beta była pozytywna i byłam u niej w 4+3 to miałam pęcherzyk i w nawiasie dopisane ciążowych pytajnikiem bo za mały na ciazowy, miał 2,7 mm. I ciszko żółte ciążowe w prawym jajniku. Więc w 25 dc też raczej nic nie będzie widać u Ciebie.
Patka miłego urlopu!

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Patka i ja życzę miłego urlopu. Ty już chyba po owu ale szalejcir dalej :D

Samozycie ja się też nie znam na tych usg ale wydaje mi się że w badaniu ginekologiczny może stwierdzić czy szyjka zamknięta itp. Ale ty chyba jeszcze 5 dni do @ to też nigdy nie wiadomo.

Ja siedzę właśnie do lekarza w kolejce. Udało mi się krzesło zająć. :D mam nadzieję że się nie spozni za długo bo już jest moja godzina 15.15 a 3 panie przede mną. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...