Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Sandra u mnie był pęcherzyk ciazowy z pytajnikiemc
wielkosci 2,7 mm i to wychodziło na 4+3, dwa dni później już pęcherzyk miał 6 mm i już był ciazowy i było 4+5, taka ejeslicmasz 4+0 to nie będzie nic widać, po tygodniu już powinien być widoczny pęcherzyk ciazowy z pęcherzyki zoltkowym. Takze csekaj spokojnie po prostu za wcześnie poszłaś :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak a ty jak się czujesz? Już coraz bliżej niż dalej. Jeszcze trochę i będziesz miała połowę. Ale zleciało.

gosia wracając do tematu to mnie się wydaje że i moja będzie wybrzydzac w przedszkolu jeśli chodzi o jedzenie. Kiedyś poszliśmy do bratowej na obiad to moja triche kotleta zjadła i powiedziała że nie będzie jadła bo jej nie smakuje :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście do przedszkola nie pójdzie bo tam dają co mają. Znajomej córka nie jada tylko jajek i mieli zgłaszane a i tak dali jej pastę jajeczna na kanapkę. No i na szczęście bardzo ja nie uczula ale wysypke miała swedzaca. A co by było jakby inaczej reagowała na nie. Strach pomyśleć.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK
Rozumiem Cie bardzo dobrze! Mój Piotruś też niebardzo wszystko może jeść... też muszę uważać chociaż pani alergolog powiedziała że mamy mu dawać wszystko oprócz orzechów i białko jajka ... Ale zauważyłam że po kilku potrawach ma uczulenie ... dlatego uważam co mu daje lub w małych ilościach i odrazu patrzę na skórę. No tak już to będzie mam nadzieję że wyrośnie z tego.

Twój synek dalej nosi pampersa?

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Princessa mój jest na diecie weganskiej bezglutenowej. Po gluten je miał potworne zaparcia, ma gen odpowiadający za celiakie ale nie wyszły mu przeciwciała, jednak okazało się se ma niedobory przeciwciał IgG oraz IgA a co za tym idzie nie możemy sprawdzić czy ma celiakie. Za to te niedobory mogły spowodować takie dziwne reakcje na białko zwierzęce, nawet na czyste aminokwasy pochodzące od zwierząt bo dostawał neocate po którym wymiotowal i miał potworny refluks. Ig już ma w normie choć bez szału ale problem pozostał. No i w naszym przypadku chodzi o to by układ immunogoliczny zapomniał że te rzeczy szkodzily. A miał po nich to o czym pisałam plus bardziej alergiczne objawy jak spuchniete dziąsła, slinienie, drapanie jezyka i noska, czerwone spokójwki, czasem lekkie krostki na policzkach. Takze szczęście w nieszczęściu że nie musi iść do przedszkola bo nawet w prywatnym nie dopilnuja jego diety.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Pampers nosi ponieważ przez rok miał potworne zaparcia, jedynie po wlewkach robił kupe, w związku z czym nie sadzalam go na nocnik bo i tak by w stresie. Teraz siada i się śmieje ale nie chde nic do nocnika zrobić, wiec czekam, niebawem będzie na tyle rozumny ze sam nie będzie chciał w pieluche

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Zaneta to nie ucz, myślę ze im więcej będziesz naciskać tym bardziej będzie się bal. Może odpuść całkiem na tydzień czy dwa i potem spytaj czy idzie z tobą siusiu, mój leci i siada w ubranku i mówi siusiu. I się cieszy bardzo, ale z gola dupka zaraz wstaje. Mi nie przeszkadza przynajmniej na spacerze nie muszę się spinać że trzeba wracać bo siusiu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak83 ale on ma 3 latka i czas najwyższy .Nawet mój mąż go bierze do kibelka i niechce . A jak założę jemu majtki i spodnie to jak chce siku to sika w nie stoi i sika. A później płacze że mokro. Każdy mi mówi że jest za duży na pampersa ale.co ja mam zrobić

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Żaneta no ja siłę to nie ma co. A najpierw to sprawdź czy on wogole wie o czym mowa. Czy wie że robi siku i kupke. Jak już to wie to już jakiś sukces. Możesz pobawić się z nim np wziąść miski na nocnik. Albo zachęcać go np jakimś łakociem że jak spróbuję zrobić to dostanie. A z tym odpuszczeniem to też dobry pomysł. Pamiętam jak moja się uczyła to miała problem z sedesem. Na nocnik nie było problemu a na sedes się bała. I np szła że mną że idzie na sedes jak tylko zdejmowalam jej ubranko to sztywna się robiła i nie chciała więc odpuszczalam. Chociaż moim zdaniem im później się uczy tym gorzej. B to jednak już jakieś przyzwyczajenia. Ale trzeba zacząć nie ma co zwlekać. Jest na yt taka bajka "Nina musi siu siu" może będzie chciał oglądać. Są krótkie więc i zrozumiałe. Są książeczki też i różne inne sposoby aby go zachęcić więc przyjdzie i pora na twojego :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Slyszalam o takiej metodzie 3 dni odpieluchowania. Najlepiej w weekend. Pierwsy dzien zaklada sie majtki bez pampera i co 15 minut sadza na nocnik. Dziecku daje się nagrodę za suche majtki nie za to że zrobił coś do nocnika. Na drugi dzień już co pół godziny A w trzecim dniu co godzinę i ponoć to się sprawdza. Tylko nie wolno ulec i założyć pampera. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i duża ilość ciuchów na zmianę. U nas jeszcze za wcześnie na to bo ponoć dopiero ok 18 miesiąca dziecko świadomie robi siku czy dwojke.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena metoda moim zdaniem nie dla każdego dobra. Bo łatwo się mówi posadz dziecko co 15 minut na nocnik jak dziecko się boi nocnika :D a więc na niektórych to zadziała. A kiedy najlepiej to nie wiem. Moja miała rok i 2msc jak kupiliśmy nocnik. Dokładnie w sylwestra. A w czerwcu na dzień dziecka już skakala na tranpolinie bez pampersa. Mówię w czerwcu bo jeszcze na noc jej zakładałam chyba przez 2 tyg. A w czerwcu już wcale. Do tej pory 2 razy zesiusiala się w łóżko. I to powiedziała że chce siusiu i zaczęła robić. To jakoś po nocce było a więc nocnik był ciągle przy łóżku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jaka tu cisza:) są jakieś testujące na dniach? U mnie jakoś będzie 10dpo, taka nowość dla mnie w tym cyklu, że nie mam wogole pms . Zero bólu piersi, tylko bolące jajniki od czasu do czasu ale po zabiegu to normalne. A na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził że wszystko ok, Endo prawidłowe jak na tę fazę cyklu, owu była :)
No może tylko mam totalne zmiany nastroju, płacze bez powodu, a potem się śmieje.

Odnośnik do komentarza

Samożycie tule mocno ale to chyba normalne że nastrój się zmienia. Ja też tak mam a więc dla mnie to norma. Ja miałam mieć w niedziel @ ale napewno jej nie będzie. A u mnie dalej śluz plodny. Dawno tak długo go nie miałam i tyle. Ciągle chodzę z wkładka bo ciągle mi mokro i ten glutki rozciagliwego leca. Nie mogę się za bardzo np rozciagnac albo dźwigać cory bo mnie kłuję na razy z lewej i prawej strony. Trochę w okolicy cięcia cesarskiego.
Ale racja cisza się zrobiła na forum. Teraz taki czas chyba że oczekujące na owu i na dwie kreski to cierpliwie czekają.

nacia i jak wyniki tsh?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem czy mam. Jedynie co mi amh wyszło trochę wyższe ale jakby brać pod uwagę mój wiek czyli 29 to jest w normie a jak brać już rocznikiem 30 to ciut za dużo. Jak byłam na biopsji to robiła najpierw usg jajników i macicy i nie było żadnych pęcherzyków więc raczej to nie pcos. Zwykle testy wychodziły mi w 18dc i to tylko jeden dzień takie ciemne kreski a tu dwa. Może wieczorem się przejdę do miasta po testety jak mnie będzie męczyć mocno ta sprawa. Bo moja nie podjedzie bo on mechanik i do pracy na roboczo jeździ więc trochę utytlany nie wchodzi nigdzie tylko do domu prosto. A nikogo więcej nie mam co by mi kupił i podwiozl. A co ma być to będzie.

Cieszę się bo już zegarek przyszedł. Bardzo ładny. Ładnie zapakowany z dwoma paskami. Białym i brązowym. Działa i jest taki mały a nie wielki jak na całą rękę a ona mała i szczupła to będzie pasować i wybrałbym z pieskiem.
A no zamówiłam dzisiaj butki dla córki bo nie kupiłam nigdzie w sklepie i nie chce mi się już szukać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Martaaa93
Cześć dziewczyny!

Postanawiam do Was dołączyć. Poroniłam 3 miesiące temu w 10 tyg (poronienie zatrzymane 6tydz.) zabieg miałam 16.02.19r. Teraz był to nasz 1 cykl starań.
Dziś 26dc (ostatni cykl 29 dni). Bardzo chciałabym żeby @ nie przyszła ... powodzenia testującym! :)

Przykro mi że też musiałaś doswiadczyc takie niemiłe przeżycia ale tutaj dziewczyny są kochane i nie spotkałam lepszej formy wsparcia.
Zatem witaj i czuj się jak u siebie. Daj znać kiedy testujesz i czy maj jakieś objawy? Może coś porownujrsz z poprzedniej ciąży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Marta witaj ! Przykro mi z powodu Twojej straty :-( Życzę byś szybko zobaczyła dwie kreski i spokojnie do 9miesiaca donosila maleństwo! Będzie dobrze trzeba w to wierzyć!
Samozycie ja zmienne nastroje miałam w ciąży więc może jest u Ciebie coś na rzeczy :-)
Dziś mam monitoring. Czekam na usg i liczę że już po owulacji albo dziś będzie :-) oj tak tak przydałby się córce brat albo siostra ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...