Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena3 dziękuje za miłe przyjęcie ;) piersi mnie bolą już od 3 dni, pryszcze na twarzy się pojawiły. Bolą mnie jajniki i podbrzusz, męczą wzdęcia. W poprzedniej ciąży tez mnie męczyły wzdęcia wiec jakaś nadzieja jest. Wtedy pierwszy test robiłam 27dc i wyszedł negatywny. Drugi robiłam tydzień po spóźnionej @ i wyszła blada kreska. Najgorsze jest to czekanie...

Pena89 dziękuje za ciepłe słowa ;)

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Magalena czytam twoje wpisy i tak myślę że chyba ta jedna tabletka luteiny Ci ta owulacje przesunela. I dlatego takie zamieszanie.
Najważniejsze żeby była w ogóle ta owulacja.
U mnie dzisiaj 9 dpo. Nie wierzę że się udało w tym cyklu bo Przytulanki były 3 dni przed owu A później już niestety nie.....Ale zrobilam głupia dzisiaj test. Nie wiem po co....

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi moim zdaniem też to sprawka tej luteiny. Dlatego się przesunela. Ale ie cofnie się czasu. A test zawsze daje nadzieję więc pewnie dlatego chciałaś sprawdzić.

Marta objawy takie dwuznaczne. Bo ja też takie miewalam i w ciąży i przed @. Ale bądźmy dobrej myśli. Trzymam kciuki. :)

Samożycie ja to muszę raz na jakiś czas wyjść na zakupy polazic. Nie mam wkoło nikogo tylko rodzice i sasiedzi a brat z bratowa to się nie liczą. Więc trochę ludzi spotkam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie
Scandi nie załamuj się, czekamy razem:) mnie też kusi żeby zatestowac ale przed @ to nie ma sensu, mało której wyjdzie cokolwiek przed okresem. A negatywny test bardzo obciąża psychicznie, nawet jak wiesz że za wcześnie go zrobiłaś.

Kiedy masz termin @?
Ja 20 lub 21. Oby tylko wcześniej nie przyszła bo w niedzielę komunię mamy.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

hejka dziewczyny :))
czytam codzien jak obowiazkowa lekture i czekam na wasze kreseczki :))

samozycie fajnie sie zapowiada :)) 3mam mocno kciuki i czekma niecierpliwie na testowanie

magalena ale sie u Ciebie cos poprzestawialo, ale te testy owu bardzo ladnie Ci pokazywaly. nie wiem czy jedna tabletka mialaby az taki wplyw na cykl, a moze Ty w ciazy jestes stad takie objawy :))) Obyy

Martaa witaj i pisz co tylko chcesz :))) wspolczuje przezyc i wiem o czym piszesz bo przezylam miesiac temu to samo :(( smutne to bardzo ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. Robisz jakies dodatkowe badania diagnostyczne???

ja czekam na okres, moze niebawem sie pojawi bo jutro bedzie miesiac ;( ciezko w ogole ostatnio w domu, bo jakos nerwowo i nie wiem czy bedziemy od razu kontunuowac temat dziecka, mam mieszane uczucia. chociaz bardzo chcialabym bo jak widze ciazowe tematy i pomysle ze gdyby to mnie smutek dopada :/

Odnośnik do komentarza

Maszkaron twoje gdybanie jest jak najbardziej zrozumiałe. Trzeba czasem sobie pogdybac bo nie da się wiecznie weselic i udawać że życie jest łatwe. Dobrze ze pisze to z siebie wyrzucasz. Mnie też cora ostatnio często pyta gdzie jest Agatka i dlaczego nie z nami. Tłumacze na tyle ile ona zrozumie ale nie raz na cmentarzu poleciała mi łezka.
A ciąża u mnie nie możliwa. Kiedy by zaskoczyło? Jak testy robiłam od 15 do 20dc i nie było kresek. A 23dc progesteron był 0.1 więc nawet jakby się połączył tam wsio to by się nie zagniezdzilo. Ja tam ten cykl spisała na straty. Chociaż i tak się na niego nie nas awialm. Wiadomo że jak te dwie kreski na teście były to działamy ale wątpię żeby zaskoczyło. Zrobię progesteron w środę albo w czwartek. Jak oczywiście nie Przylezie @.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie i Scandi u mnie podobnie, bo okresu mam dostać 19. Ja już mam wszystkie objawy jak przed @ :( choć mam jeszcze odrobine nadziei ze może jednak się udało.

Maszkron robiłam tylko toksoplazmozę, różyczkę i PPJ (ANA1) bo to mi jakieś 5 lat temu wyszło dodatnie, ale teraz na sZczecie ujemne. Choruje na Hashimoto od 17 lat o wtedy tez TSH mi bardzo skoczyło. Więcej badań na razie nie robię.

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

Odnośnik do komentarza

Marta dzięki za podpowiedź. Nie pomyślałam o usg. W zeszłym roku jakoś miałam robione i było sio ok.
Ale to już załatwię wszystko po powrocie bo już głowy nie mam na to wszystko.

Anella jakie zrosty masz? Mojej koleżance w 3 ciąży jak zrobili jej cc to się okazało że ma na usg nie było widac(podobno). Donosił szczęśliwie bez problemów.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...