Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Domary racja. Lepiej się tej cholerny pozbyć niż ma znowu wracać. Fajnie ze jeszcze zdążysz z wymazem. Trzymam kciuki.

Denerwuje się bo nie ma wyniku. Teraz się nastawiam że po 18 będzie a jak nie to jutro.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
magalena jak robilas pozniej badania to wyniki sa wieczorem, a jak rano o 8 to juz o 14 mialam :)

DoMaRy to fajnie ze sie szybko uwiniesz i zdazysz, a bakterii i tak sie musisz pozbyc bo to zagrozenie

mika jak tam U ciebie sytuacja?? @ przyszla??

czarna byliscie u lekarza z mezem ??? co tam U Ciebie wgl??

ja czekam na okres ;/

U mnie.. okresu nadal brak. Dzisiaj 34 dc. Ostatni cykl 39dni. Wczoraj 33 dc i robiłam test i negatywny wiec czekam na @

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Yyyy zglupialam... Nie rozumiem... Dziś mam 23dc :D chyba mi się owu całkiem przesunela albo wogole jej nie było. Dzisiaj jakiś dziwny śluz rozciagliwa jakby kurze białko... A oto wyniki...

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74805.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena u mnie taki wynik mówił że nie było wcale owulacji. Dostałam tabletki clostylbegyt i działały dwa albo trzy cykle później przestały więc dostałam Letrozole i na nim zaszlam w pierwsza ciążę A progesteron w szczęśliwym cyklu był 42 chyba więc nawet więcej niż norma na pierwszy trymestr ciąży :-)
Najlepiej jak pójdziesz na monitoring cyklu bo może być tak że albo nie masz wcale owulacji albo tylko w tym cyklu tak wyszło (to też normalne) no chyba że będziesz mieć później.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Madzia czasem tego pierwszego dnia mam taki ból że na pół zgięta chodzę ale dawno takiego aż mocnego nie miałam. Właściwie to ostatnio wogole nie miałam. Nawet piersi mnie teraz nie bolały. Cykle miałam 30-31dniowe a odkąd brałam ta luteine 3msc to mam albo 28 albo 34 albo 36 a więc w cały świat. Więc może być to.
Przepraszam że tak dosłownie ale muszę się napić. Nie wody tylko coś mocniejszego. Takie zwykłe badanie. Praktycznie podstawowe. A wszystko wyjaśnia.
O do owu to nie wiem. Właśnie zrobiłam test i czekam na wynik. Le raczej to nie owu. Dziwię się że ten skok LH jednak jest. Ale może jak Madzia pisze ze jajeczkowanie jest ale nie pęka. Robią się jakieś cysty co później pękają.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madzia ja i alam akurat tak ze pęcherzyk nie pekal no i robiła się cysta, bez dupka chyba bym okresu nie dostała wcale, brałam od 14 dc aż do krwawienia, w okolicach 28 dc już miałam mocno spuchniety brzuch i piersi, i bywało że bolało tak że aż mi słabo było z bolu, zwykle na wieczór trwało to pół godziny do godziny, w końcu jak się robił okres ok tydzień po terminie to leciały skrzepy i bardzo wtedy bolało i dużo krwi było aż mi się słabo robiło.
A może u Ciebie ta owu jednak później była a progesteron ma urosnac tydzień po owu, to już minęło od tego drugiego terminu o którym wspominalas że owu mogła być później?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Mika cysty czynnościowe robią się jak nie pęknie pęcherzyk, czyli jeśli gin mowi że owu była to znaczy że cysty nie ma. Są też jakieś inne cysty które się usuwa operacyjnie, niezwiązane z cyklem, ale to też by było widac na usg.

Właśnie nie mowil czy owu była a ja nie zapytałam z tego wszystkiego. Mówił tylko ze jajniki i macica ładna i jestem zdrowa.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...