Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ndorka super, ze juz w domu. Ale widzisz taka historia musiala sie zdarzyc, zebys spakowala torbe hehe. Ja to juz mialam torbe spakowana w grudniu. No ale u mnie jednak byla troche inna sytuacja, bo bylo duze zagrozenie, ze w kazdej chwili moge urodzic. A teraz to co wczesniej spakowalam teraz przepakowywalam niektore rzeczy usuwalam. Wiec w praktyce torbe pakowalam dwa razy hehe:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, kilka słów o sobie zanim nadrobię co pisałyście. Jeszcze nie rodzę, choć jest rozwarcie na 1cm. No ale kiedy urodze to wielka niewiadoma nadal ;) lekarz zrobił mi chyba ten masaż szyjki o którym niektóre pisały, no średnio przyjemne odczucie, zaczęłam krwawic po tym, ale uprzedził że tak się może zdarzyć. Mała ma się dobrze, waży podobniez około 3,200. Także czekamy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jestem i ja :) wizyta trwała ponad godzinę. Szyjka zamknięta, trzyma, skurczow brak, mały waży ok 3190 więc z wielkoluda zrobił się średniaczek :) i nic nie zapowiada żeby miał wyjść przed 1 marca więc spokojnie czekamy na godzinę zero :)
Wypytywania o milion rzeczy, m.in. Wiem se u nas nie robią lewatywy tylko mam sobie jakiś płyn kupić i z tego się robi samemu w domu. No i cała.noc przed nie jeść i nie pic nic, a po cc nie wolno się ruszać ani podnosić głowy nawet bo w miejscu gdzie wkluwaja znieczulenie może powstać krwią i wtedy jest potworny ból głowy, a także boli potem kręgosłup na co się skarżą niektóre.panie mówiąc że źle zostały uklute. Więc będę leżeć.jak placek zeby szybko wydobrzec :)
No i chyba tyle z wizyty.
Zaraz własne.do wanny to poodpisuje wszystkim :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Monii to fajnie ze wózek gotowy do wysyłki, pokaz koniecznie jak już będziesz go mieć. Haha jeszcze nie rodzę ani nie urodziłam ale mam nadzieję że już wkrótce Wam taka wiadomość napisze ;)
Ewelina nie mam nic przeciw wpychaniu się w kolejkę, pod warunkiem że dzidzia jest gotowa i wszystko jest ok :)
Karinka no ciekawie by było jakby tak większa ilość na raz na porodowce wylądowała :D
gosia Miś to lezakuj sobie, zasłużyłas sobie na odpoczynek ;]
kwietniowka zdrówka kochana, a z tymi moderatorami to koszmar :/ powinni takie rzeczy rozwiązywać od ręki i jeszcze przepraszać..
ndorka cieszę się że już w domu, pakuj Kochana ta torbę :) odezwij się potem mam nadzieję że lepiej się czujesz
Monii no chyba to jest jakiś rodzaj stymulacji żeby rozkręcić skurcze, tak to przynajmniej zrozumiałam.
Madzia to Ty to faktycznie jesteś zaprogramowana na ta cesarke :D nawet szyja się słucha i nie otwiera :) to czekamy na 1 marca i na Filipa, chyba na razie jedyna względnie pewna data porodu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam sie ponownie z wanny ;)
Zalotka współczuję tego masażu szyjki, oby był skuteczny i coś przyspieszył, zawsze możesz też męża wykorzystać ;)
Widzę że nasze dzidzie podobnej wielkości są :)
Kwietniowka fajnie za napisałaś, już dawno pisałam żebyś przekazała wiadomości przez fb ;) szkoda se wszyscy chorzy, rozumiem że to córcia w szpitalu? Czy Ciebie położyli? Kurcze zdrowiejscie tam szybko. Ty już też zaraz masz termin. Oby ta moderatorka coś pomogła.w.koncu.
Anitka uważaj tam z tym malowaniem, żebyś nie przesadzila.
Ndorka super.ze.juz w domku, widzę że więcej z nas popakowala się do szpitala gdy coś się wydarzyło hihi ;)
Gosiamis to widzę że korzystasz z końcówki ciąży na całego ;) dziś mi też to ginka zalecila, ale.jak jej mąż powiedział jak to spalam że szczeniakami w kuchni na podłodze żeby ich dogladac i z zająłem i malpa na piersi, i cała byłam szczęśliwa i wcale mnie to nie męczyło to się śmiała że to rzadkie i oby mnie opieka nad Filipkiem nie męczyła :)
A w wawie to jeszcze większe.korki niż w Krk, myślałam że zejdę.jak przez.pol ronda w Wawie jechalismy 40 minut!! Co do ścigania to z nami też się lubią ścigać, zwłaszcza jakieś.nowe bmw czy inne mercedesy, widzą mazda lat 10 i się zaczyna, a mazda jest podkrecona na max i tak pięknie odchodzi że wszyscy zostają w tyle ;) raz na autostradzie gość nowa skoda superb nam światłami miał seby go puścić, jechał nam na ogonie i świecie prosto w lusterka, mąż.go puścił i długa za.nim, okazało się że gość dał radę tylko 190 :D a tak bardzo chciał uciec że zaczął slalomem jechać więc kazałam mężowi odpuścić bo jeszcze by debil wypadek spowodował.
Gosiamis prawda że.np na rondzie mogilskim jest.fatalne oznaczenie, i widzę że rejestrację spoza Krk się gubią, my zawsze puszczam takich z obcymi rejestracjami, ale widzę że inni nie bardzo.
Monii masz.racje że czasem jedzie się i nagle.jak spod.ziemi wyrasta auto jadące 20km/h, no zabić można bo to niebezpieczne, słabszy refleks i wypadek gotowy :/ A jeszcze pod.tira jak się pchają to chyba samobójcze, tylko że potem to ty masz problem jak takiego przejedziesz :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madzia, Zalotka gratuluje udanych wizyt, piekne wagi maluszkow. Ciekawe czy Madzia bedzie kolejna, planowa mamusia czy jednak ktos ja wyprzedzi :)
Ndorka fajnie, ze juz w domu, pewnie bardzo sie cieszysz, ze wrocilas do dziewczynek, bardzo stesknione?
Moni bardzo ladne ubranka, fajnie, ze dostalas ich az tyle, bedziesz mogla malutka kilka razy dziennie przebierac, tylko to prasowanie....
Camilla no jasne, ze nie trzymamy juz choinki :) ale tutaj jakos dlugo sie schodzi z tym koledowaniem. Wczoraj ksiadz byl u nas o 21.30. To i tak wczesnie w porownaniu z zeszlym rokiem :)
Wiola jak tam Wojtus? Pisalas, ze polozna juz u Was byla. Ona przychodzi tylko raz? Bo mi w szpitalu mowili, ze ma obowiazek przyjsc do 4 razy, ale jak sie po pierwszej wizycie nie powie, ze ma jeszcze przyjsc to sobie odpuszczaja.
Grazka Julka chyba pochlania kazda Twoja minute, bo cos Cie tutaj nie widac :)
Ewelina88 jak sie czujesz? Moze jutro wyjdziesz skoro wszystko jest ok?

Odnośnik do komentarza

ania a właśnie sobie o Tobie pomyślałam bo chyba idziemy bardzo równo, ten sam termin i chyba też masz 1cm rozwarcia, dobrze pamiętam? Jak się czujesz? Faktycznie to koledowanie to u Was się zeszło... 21.30?? Masakra.. Nie wiem czy bym o takiej porze chciała gościc księdza, chyba to trochę przesada :/
Madzia najwazniejsze że wszystko ok, Ty zadowolona i spokojna :)
gosia a co z Tobą? Czyżby Marysia jednak się zdecydowała wychodzić czy tak zabiegana jesteś ze nie zdążyłas nic napisać od rana?

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Anita122

Madzia, Kwietniówce raczej chodziło o to, że ma szpital w domu bo wszyscy chorzy:)
No i dobrze, że nic tam u Ciebie się nie dzieje. Więc są duże szanse, że spokojnie dotrwasz:)
Ndorka super, że już w domu.
Kwietniowka zdrówka dla Was:)
Ja pomalowałam drugi raz i padłam na łóżko. A bałgan w całym domu przez ten jeden pokój. Nie wiem skąd wziąć siły na to wszystko:/

Odnośnik do komentarza
Gość anita122

Zalotka, to różnie u Ciebie może być. W sumie nie wiadomo kiedy i trzeba czekać. Najlepiej zostawić wszystko naturze.
Monii ja w poprzedniej ciąży robiłam to samo, czyli malowałam sufity, ręce w górze i nic mi to nie dało bo poród był wywoływany a Jagoda się pojawił dopiero w 40 plus 6. Także nie podziałało:)
Z tego coś wiem trzymanie rąk w górze może wywołać skurcze.

Odnośnik do komentarza

od kwietniowki raz jeszcze bo posty sa ucinane przy zatwierdzaniu i juz ktorys raz probuje wysłać i tnie wrrr
Madzia, tak jak Anitaa pisała, szpital mamy w domu bo cała rodzinka chora...
Madzia i zalotka dobrze, że wizyty udane :) ładne wagi dzieciaczków :)
Ndorka, witaj w domu :) Dobrze że Cię wypuścili, dziewczynki na pewno się cieszą :)
Dziękuję kari_nka :* i inne dziewczyny :*
Ania późno ta kolęda i godzina i data!!!! A to u ciebie tez może być zaraz :)
Ale nie długo będzie się działo tutaj :)
Moniii ja też czekam na zdjęcia Waszego wózka :)
Ja zrobiłam paczki dla cukrzyków, ale pycha, musze schować bo skończę do jutra :D
Przepraszam dziewczyny jak komuś nie napisałam, ale chcę szybko i zapominam dużo....
Miłego wieczoru Wam życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kmjjwk9uu.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhmjihbmr9v.png

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie kurwica lapie. Od 3 dni wejsc na forum graniczy z cudem. Jak jiz przeczytam to bach wywala a zeby napisać... Wrrrerrr
I tym sposobem nawet nie pamiętam kto i co!!! Dziewczynom w szpitalach chociaz teraz to chyba tylko Ewelina bo ndorka wyszla ale mogę mieszać... Trzymam kciuki zeby bylo ok.
Ciekawe kto następny!!!bo opcji jest kilka
Ja dzis miałam USG i moje dziecię niestety sie nie odwrócilo... Lekarz mnie zbyt bo to nie prowadzący. Powiedzial ze szanse male ale jeszcze sa ale tak się zastanawiam bo ulozony jest miednicowo czyli w poprzek? To Gosia jesli moge spytac a nóż któraś wie to musze miec cesarkę? Czy jest opcja i probuje sie naturalnie? Bo ja to wole SN i przeraza mnie ciecie. Oczywiście jak mus to mus ale tez jak pomyśle o naturalnym to moja wyobraznia maluje obraz rozerwanej kokochy z uszkodzonymi zwieraczami i seksem jakby chlop mieszal kijem w wiadrze...ech
Wiola poczytaj o tej Wit c. Znam osobiście osobę która pokonała w ten sposób nowotwór niby ostatnie stadium...alebwbto trzeba uwierzyć i wierzyć.
Anitaa wspolczuje historii z telefonem. Nienawidzę złodziei!!!
Jutro mam wizytę u prowadzącej ale mam z nią na pieńku ostatnio i ide tylko dlatego ze zostal mi miesiąc wiec nie wiem co mi powie. Jedyny dobry news u mnie to gbs ujemny.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Zalotka próbuję odżyć po bieganinie dzisiejszej a poza tym wejście na forum graniczy z cudem i się wpieniłam
Aniu, jak waga dziecka jest rozsądna, to możesz próbować dołem. Tylko weź pod uwagę, że pupa dziecka jest miększa i ma mniejszy obwód niż główka i jej przejścia boją się lekarze...Temat naprawdę to dogłębnego rozważenia. Ja bym się nie odważyła...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane widze ze nadal dwupaki u Was ;-) Szybko rzucilam okiem ze Ndorka juz w domu to super.
Kochane moje unas wszystko ok tylko problem ze Julka non stop na cycku siedzi. Musze jej raz dziennie butle dac bo albo mam malo mleka albo nie nwiem co jest grane. Ona na cycku spi je i sra a ja czasami zapominam ze jeszcze nic nie jadlam. Wszystko jest cudownie Julka zdrowa, placze tylko jak cycka nie ma i naprawde nie ma na co narzekac tylko ze ja jakos po porodzie nie umiem sie otrzasnac. Czuje jak bym zawiodla ze corka stala za drzwiami a ja tam na sali polozna za reke lapalam i mowilam ze nie dam rady...ech plakac mi sie chce. Wiem ze powinnam byc szczesliwa i dumna z siebie ze wszystko ok ale jakos nie moge sie ogarnac. Moj maz to najchetniej by przeszedl na karmienie butelka bo Julka po butli spi jak zabita i nie marudzi ale on wie ze ja chce karmic piersia chociaz nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa. Polozna byla u nas 2 razy i mowi ze wszystko u nas perfect. Ja tez juz mniej krwawie no zyc i cieszyc sie. Jutro wrzuce fotke mojej Julki bo jutro juz tydzien. Spokojnej nocki Wam zycze i wszystkiego dobrego. Boze juz mi lepiej bo sie wygadalam....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...