Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)
jeśli mogę chętnie dołączę do Was według googlowego kalendarza termin wypada mi na 12-13 października ;)
jutro druga wizyta u gin . Na pierwszej około 2 tygodnie temu jeszcze nic nie było widać ale ja to wiem czuję i można powiedzieć że pewna jestem że dzidzia moja w brzusiu :* to będzie moje drugie dzieciątko mam już 6 letniego synka

Odnośnik do komentarza

WISIENECZKA
Czy idzie wyłączyć te filmy?!
są strasznie wkurzające...
Madziorek114 dołączyłam na to forum o którym pisałaś.

właśnie widziałam i powitałam :)

zapraszam resztę dziewczyn naprawdę super tam się pisze przez ze jest podział na watki itp. widać tez kto kiedy się logował, kto aktualnie jest na forum itp. to ułatwia ze można się lepiej poznać i łatwiej wszystkich zapamiętać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxggzu3669b7w6v.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie nowe mamusie ;)
Widzę,że jest nas tu co raz więcej. Życzę wszystkim dużo spokoju i siły!
Mam pytanie do dziewczyn,które mają już dzieci:
ile kg przytylyscie w poprzednich ciążach???
Bo to jest zmora moja.w pierwszej ciąży przytyłam 25kg!teraz bym chciała tego uniknąć, ale chyba mi się nie uda :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Mari83
Witam wszystkie nowe mamusie ;)
Widzę,że jest nas tu co raz więcej. Życzę wszystkim dużo spokoju i siły!
Mam pytanie do dziewczyn,które mają już dzieci:
ile kg przytylyscie w poprzednich ciążach???
Bo to jest zmora moja.w pierwszej ciąży przytyłam 25kg!teraz bym chciała tego uniknąć, ale chyba mi się nie uda :(

ja ok 13 kg ale teraz myślę ze będzie gorzej cały czas chce mi się jesc ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxggzu3669b7w6v.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam sentyment do tego forum i zostaję tutaj. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tutaj zostanie.. Choć zaczynam czarno to widzieć - najpierw fb, teraz te inne forum. Szkoda. Ale myślę, że to tutaj będą jeszcze dołączać nowe dziewczyny i nie będzie tak, że tylko październikówki nie przetrwają na parentingu, kiedy to inne miesiące mają sie całkiem dobrze..

Mamarozczochrana007 Witaj:) mamy podobny termin i podobne objawy ;). Choć ja akurat mięso i cebulę znoszę. Kawa u mnie też odpada i może także dlatego jesteśmy senne;). Wg usg urodzisz chyba jako pierwsza z nas wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Gość Polinka83

W pierwszej ciąży przytyłam 22 kg syn urodził się 3350g 52 cm w drugiej ciąży przytyłam 12 kg a córcia urodzona 4200 i 60 cm. I jak dobrze pójdzie na wizycie u gina to też zostanę z Wami na dłużej :) miłego dnia mamusie ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ja też się stąd nie ruszam, jakoś się przyzwyczaiłam do tego forum.
Powiem wam, że zaczęły się u mnie poranne wymioty. Męczę się strasznie, a w pracy z rana to wyglądam jak zombi. Na dodatek wieczorem mam straszne nudności. Tragedia, całymi dniami chodzę głodna, a nic nie mogę jeść bo mi nic nie smakuje. Żywię się jedynie chrupkami kukurydzianymi i suchym chlebem. Mam nadzieję, że to szybko minie. Któraś z was miała podobne objawy?

Witam wszystkie nowe mamusie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d2btnsi9e.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja też zostaję :-) Już się przyzwyczaiłam.
Paula0706
Współczuję Ci, ja na szczęście nie mam objawów typu wymioty. Jedyne co odczuwam to około 14 jestem senna hehe. Jak śpię w południe to noc mam nie przespaną. Dlatego wolę nie ucinać drzemek i spać w nocy.
Mój ginekolog wyznaczył wczoraj termin na 6.10 więc kalkulator pomylił się o 4 dni:-)
blauweogen
U mnie też pada. Właśnie wróciłam ze spaceru z psem i pogoda "barowa".

Odnośnik do komentarza

Mari83
Witam wszystkie nowe mamusie ;)
Widzę,że jest nas tu co raz więcej. Życzę wszystkim dużo spokoju i siły!
Mam pytanie do dziewczyn,które mają już dzieci:
ile kg przytylyscie w poprzednich ciążach???
Bo to jest zmora moja.w pierwszej ciąży przytyłam 25kg!teraz bym chciała tego uniknąć, ale chyba mi się nie uda :(

Dzień Dobry! Ja w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg, ale w tej cały czas jestem głodna i boję się że może być więcej.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ja tez tutaj zostaje patrzylam na tamto forum ale jakoś bardziej podoba mi się tutaj:-) kwestia chyba przyzwyc ajenia jest tu calkiem dobrze a reklamy jakoś mi nie przeszkadzają :-)
Co do objawów to juz pisalam mam teraz tak ze jak zjem cos slodkiego pali mnie w gardle myślę ze to zgaga ..
Jeśli chodzi o papierosy blauweogen to nie wiem nigdy nie pailam :-) ale dobrze ze udało się tobie odrazy rzucic

Odnośnik do komentarza

Paula 7006 mam to samo taki paradoks z jednej str glod a z drugiej wszystko stracilo swoj smak. Okropne uczucie, jak to przebrniemy to nic nas nie zaskoczy ha i bedzie tylko lepiej.
Tonkerbellek w pierwszej ciąży irodzilam dwa tyg wczesniej ot akcja porodowa skurcze i sn urodzilam synka ktory ma dzis 3 latka. Wiec faktycznie moge urodzic najwczesniej haha.
Mari83 ja przytylam 16kg ale uwielbialam banany i czekolade, potrafilam cala spalaszowac na raz jak mi podeszla. Powiem Ci ze na chrzcinach zostalo mi 4kg, a i szybko cwiczeniami chodakowskiej schudlam, i ta dieta karmiacej.
Wczoraj bylam na aqua aerobicu i powiem wam ze suuuper sprawa. Polecam

http://s2.suwaczek.com/201610017251.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...