Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mamusie !!! Mam nadzieję że niektóre z Was mnie jeszcze pamiętają, bo wchodzę na forum po 2 tygodniach przerwy i czuje się jakbym spotkała się z dawno nie widzianych koleżankami:) przeczytałam tylko ostatnie 3 strony bo boję się że Malutka się zaraz obudzi. Ale widzę że każda ma jakieś problemy....oj oby się one szybko skończyły i nasze maluszki były całe dnie uśmiechnięte:) moja Rozalka od 2 tygodnia ma problemy z brzuszkiem i robieniem kupki i gdyby nie to to byłaby super radosnym dzieckiem. A tak bidulka płacze pręży sie i jest bardzo niespokojna. W dzień ostatnio wogole nie może spać....boże gdzie te czasy jak walila 3 godzinne drzemki:) na szczęście noce przesypia co prawda ostatnio z pobudkami co 3 godziny ale śpi ładnie do 6 rano. A na brzuszek wyprovowalysmy już wszystko: kropelki (Bobotic delicol sabsimplex debridat i dicoflor), usg jamy brzusznej, badanie krwi i moczu, masaże, termofor, herbatkę koperkowa ...i kataterki i tylko one skutecznie przynoszą ulgę...troche boję się je używać ale przejrzałem internet wzdłuż i wszerz i postanowiłam że skoro dają ukojenie to będę pomagać. Teraz zastanawiam się nad wcześniejszym wprowadzeniem jabłka jutro pogadam o tym z pediatra....może któraś z Was podawała je wcześniej tzn przed skończeniu 4 mż??? Dodam że Rozalka pije Już tylko mleko modyfikowane nutramigen 2 tygodnie temu odstawiam pierś bo myślałam że może to pomoże i pomogło na tydzień a teraz znowu mamy problem. Bidulka strasznie się męczy:( nie wiedzialam że to macierzyństwo jest takie trudne....serce mi rozrywa jej płacz i to że nie potrafię jej pomóc:( niektóre z Was piszą że wasze dzieciaczki już gaworza i śmieją się....moja Rozalka jakąś zablokowana...widzę że chciała by wydusić z siebie jakieś dźwięki ale nic z buźki nie wychodzi aż się denerwuje czasami...nie mogę się doczekać jej śmiechu i gadania:) Mamusie bardzo was wszystkie serdecznie pozdrawiam i życzę masy cierpliwości!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmha66xppcy.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfpc0zd22fy8vw.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowa Mamusie :)
Dorotka ja bardzo dobrze Cie pamietam :)!
Piszecie o krostach moja tez ma na buzi krostki ale pani dr powiedziała ze skóra niemowlaka jest bardzo wrażliwa i moZe to być nawet od proszku do prania w którym piorę moje ubrania albo od tego ze wyciera twarz w pieluszkę tetrowa bo moja tak lubi trzeć głowa o tetrę :p te krostki szybko bledną.
Karmie butelka raz dziennie w nocy. I czasami jak mam bardzo nabrzmiałe piersi i cieknie z nich jak z kranu to tez odciagam podaje to co odciagnelam a potem jeszcze pierś. Mam problem z prawa piersią bo produkuje więcej niż lewa chyba przez to ze częściej przystawiał Nusie do prawej niż do lewej. Sama sobie zrobiłam problem niestety :-/
Dzisiaj nie było mnie z Wami na nocnym karmieniu bo mąż się zmobilizował i nakarmił Niunie. Hania zasnęła o 23:30 i spała do 5:30 także super :) jeszcze mąż karmił wiec bajka. Kolejna pobudka była o 8:30. Obsrala się znowu po same pachy... :p przebrałam, zjadła i znowu śpi :)
Pozdrawiam Was u życzę miłej niedzielki :* w poniedziałek będę miała w końcu telefon !:)

Odnośnik do komentarza

Moja prawa pierś tez produkuje więcej pokarmu, dołączam do klubu.
Błażej niestety też zaczął interesować się telewizorem. Staram się jednak żeby w niego nie patrzył. Mąż oczywiście komentuje że już Małemu zakazy wprowadzam :/ A ja najchętniej wyrzucilabym telewizor przez okno. Jakbym odrzuciła do tego router to jestem pewna ze relacje rodzinne w domu uległy by poprawie.
Swoją drogą zaangażowałam dziś męża do karmienia. Mały znowu nie chciał za bardzo współpracowac do tego budził się co 2 godziny a pitem co godzinę. Mężowi juz nerwy puściły o 5:30 i musiałam interweniowac. Uważam że nie powinniśmy denerwować się przy dziecku. On ma tylko nas i musi wiedzieć że może na nas liczyć nawet jak się będzie budził co 15 minut...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
nie nadąża Was czytać ale widzę ze była dyskusja o alergii. U nas Antek tez ma takie czerwone krosteczki które miejscami zlewają się w placki. Są suche ale przy śnie i na spacerze sa prawie nie widoczne. Jak byliśmy teraz w szpitalu to ołożna tez od razu stwierdziła że alergia i żeby odstawic wszystko co od krowy. Na razie nie wprowadzam żadnych zmian bo uważam że to pochopna decyzja ze strony lekarza. Wg mnie jest juz troche lepiej i mam nadzieje se przejdzie z wiekiem. Zastanawiam się tylko czy to nawilżac czy natłuszczac...Pamiętam jak moje dziewczyny miały problemy ze skórą które pojawiały się i znikały bez powodu kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Gość Jessica mama Julii

Hej podczytuje wasze forum bo sama rodzilam w czerwcu :) Mama Joasi jak mogę Ci doradzić to posmaruj fenistil żel moja córcia miała jeszcze gorzej i wysłałam lekarze mms ii kazała posmarować fenistilemi i naprawdę pomogło chodź początkowo niezbyt uważałam że pomoże :) Wczoraj właśnie miała znowu lekko czerwone i posmarowałam i zeszło :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Jessica mama Julii

Tak niestety miała straszne kolki :( Które ustapily na szczęście przed kaxdym karmieniem po 15 kropelek SAB SIMPLEX i ciągle miała na policzkach takie chrostki i myślałam że ma skaze bialkowa.. do 12 tyg z nabiału jadłam tylko masło a później zaczęłam nabiał i teraz jem wszystko i jest ok :)A raz właśnie miała całe czulko czerwone ze chciałam aż na szpital jechać i wtedy lekarka kazala posmarować fenistilem i zeszło.. :) A na policzkach chrostki zostały niestety

Odnośnik do komentarza

Dorotka i ka Ciebie pamietam :)
Maag brawo ze meza dalosie wykozystac :)
Moj wczoraj tez uspil mała , js nakarmilam, poprzytulalam do lozeczka a ta w smiech :D potem jej czytalam ksiazke ' polozna' i tez byla dla niej zabawna.

O 3 Zosia obudzila mnie kaszlem :\ jak maz wychodzil na uczelnie to mi ja przyniusl do lozla bo tez kaszlala. Teraz ma od 10.00 temperature 37° i kaszel :( jutro jak najszybciej do lekarza.

Zycze powodzenia na chrzcinach ;).
Ps. Zosi kupilam mate i ja bardzo polubila , wpatruje sie w te zabawki dluuugo dluuugo

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52410.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:) u nas wczoraj marudny dzień, chyba przez tą fatalna pogode:/ mały tak przyzwyczaił się do spacerów że był rozrazniony prawie cały dzień, w dodatku w dzień nie umie w domu spać dłużej niż 30min więc w nocy padlam na twarz, jeszcze sami byliśmy bo tatuś do wieczora był na szkoleniu:(
Poza tym, pierwszy raz dzisiaj musiałam odciągnąć pokarm! Alek się zbuntowal i w ogóle nie chciał jeść z lewej piersi;( nie wiem co się stało, mam nadzieję że to chwilowe. Co do krostek u nas też raz są A raz znikają:/ pediatra powiedziała że to normalne i raczej nie jest uzależnione od pokarmu, w dodatku moja koleżanka powiedziała że ok 4 msc mogą pojawić się jeszcze większe bo wtedy jest jakieś apogeum jeśli chodzi o stabilizację naszych hormonów, wtedy też najprawdopodobniej polecą nam włosy:/
Witam nową mamusie:)
Życzę udanego chrztu A reszcie miłej niedzieli!

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki niedzielnie!u mnie istny armagedon,starsze dzieci w domu jeszcze chwila to ja oszaleje>:)biją się,ganiaja,plują na siebie!!!!aaaaa ratunku.nawet męża zgrzali konkretnie,oby do wiosny.zaraz lecę z córkami do kościoła na 17 może się stresuje. Jeśli chodzi o krostki to u nas czasami się pojawiają i już wiem napewno że nie jest to zależne od tego co zjem.poprostu pojawiają się i zaraz znikaja,smaruję buzię kremem z ziajki przy starszych mi się sprawdził i teraz też jest ok

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki u nas tragedia z karmieniem moja wcale nie chce jeść z piersi. Tylko ja wezmę to się pręży i płacze. Więc sciagalam i jej dałam. Ale jakoś sama widzę że mi zanika. No mam nadzieję ze chociaż w nocy uda się karmić piersia. A jak nie to trudno. W końcu zaczynam się z tym godzić. Dr mówiła ze dobrze byłoby, gdyby udało się karmić do 4 msc. Przy takiej wadze urodzeniowej. Ale co zrobić.
Agness współczuję ze chora.
Moja starsza też znowu chora. Temperatura i kaszel.
Charlotte ja dawalam tak 3 x 1 kropla nasivin. Woda morska. Częste odciaganie. Maść majerankowa A na noc piersi smarowalam aromactiv.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witam nową mamusie oraz te które dawno się nie odzywaly. Zacznę od tego ze noc u nas piękna. Co prawda Wojtus płakał z godzinkę wieczorem bo nie chciał zasnąć po kąpieli i butli ale jak zasnął o 21. 30 to tak aż do 5 rano,zjadł i spał jeszcze do 8. Dzisiaj też grzeczny,ucina właśnie druga drzemkę.
Agnes temp 37 to u niemowląt normalne ale z kaszelkiem jsk najbardziej idź do lekarza. Tez mamy podobną matę, Wojtek dostał od cioci. Wcześniej go interesowała ale ostatnio nudzi mu się na niej leżeć.
Charlotta a może to sapka. ,chyba że odciagasz stasiowi gilki z noska.
U mnie w mieszkaniu dziś tak gorąco, teść na palił w centralnym. 26 st, cały czas wietrze.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Mindtricks
Szczęściara09
Świąteczne ubranka. Nie kupowałam u nich jeszcze ale wyglądają ślicznie

https://m.facebook.com/Małpka-207575346277771/

Szczesciara,super te ubranka.nie tylko swiateczne.juz upatrzylam kilka modeli ale musze potem obejrzec na spokojnie.ciekawe ile wysylka kosztuje.

Mindtricks jak będziesz wiedziała ile kosztuje wysyłka to daj znać :D

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Milutka dzieki ;) szkoda, ze tak kiepsko u Was z karmieniem ;/ dobrze, ze choc te dwa miesiace sie udalo, ale jak masz zwariować i Malutka nie współpracuje to moze nie ma co sie meczyc na sile..

Calineczka no wlasnie jak mu sciagam to dosc sporo tego jest, tak jakby mu ten katar splywal na gardlo, bo nawet czasem slychac jak przelyka. Tylko dziewczyny pisaly, ze nie powinno sie znowu tak czesto odciagac..

Szczesciara mega te ubranka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...