Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Agnees ja bym się tymi pustymi cyckami nie przejmowała. Moje też wydają się puste a ten łobuz ciągnie. Mojej koleżanki córka też nie akceptowała mm. Więc koleżanka karmiła do roku normalnie. Potem już na noc i ew raz w nocy, a chodziło bardziej o tulaski niż karmienie. Ok 20 mc odstawiła całkowicie. Córka nigdy nie piła z butli i nigdy mm więc można. Ja chcę wytrzymać do roku a potem co ma być to będzie ;)
Ja cały czas bez tabletki i chyba gorzej nie jest więc chyba jeszcze zaryzykuję raz kropelki o 19. Ale powiem Wam że na to prawe ucho głucha jak pień jestem. Mam takie sytuacje że nie wiem co robić bo z drugiej str wiem że jak tabletka zadziałała by szybciej...ach ja to zawsze mam dylematy ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Nie nadrobilam jeszcze wszystkiego, bo mój porzeracz czasu wlasnie usnal przy piersi, pakuje go do wozka i lece na,miasto po zakupy.
Chcialam tylko napisac co nastepuje:
Monmonka, laska z Ciebie :) Twoja sukienka cudna i jestem tego zdania co Mind, ladniejsza niz pozyczona aczkolwiek, również zgodze sie z Mind, ladnemu we wszystkim ladnie :) pazurki super :)

Qarolina oby szybko przeszlo zapalenie ucha, dobrze, ze jednak mozesz kp przy tym antybiotyku. Trzymam kciuki

Szczęściara fajnie, ze Maciek poza domem jest radosny. Stasio na spacerach jest zawsze jakis taki zawieszony. Jak zaczynalismy jeżdżenie w spacerowce to mialam wrazenie ze nie ogarnia tego co sie dzieje, potrafil dwie godziny przyglądać sie wszystkiemu z szeroko otwartymi oczami, a teraz troche popatrzy, troche sie pobawi ale jak za dlugo jestesmy to juz marudzi. Na placu zabaw bylby najszczesliwszy gdybym puscila go w piasek, no ale tego zrobic nie moge :P

Dobra zbieram sie, doczytam pozniej co pisalyscie dzis od rana :)

Odnośnik do komentarza

Będę Was nadrabiać wieczór, ale muszę szybko napisać, chociaż boję się zapeszyc, że Maciek spał 4h ciągiem!! I to do 8 rano. Cudownie się wyspalam.

A teraz już ponad godzinę. Aż nie wiem co ze sobą zrobić.

Mama mówiła że jest nadzieją że się bedzie męczyl jak zacznie raczkować i chyba coś w tym jest.

Buziaki, miłego dnia.

Ciekawe czy któraś wrzesnioweczka jest znowu w ciąży i się nie odzywa.

Maag, Milutka co u Was??? Proszę się zameldować

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Mind, bardzo dziękuję za zdjęcia. Lilka wygląda w tym stroju cudownie :) Strój jest boski, a Lilka jeszcze bardziej ;) Na plaży zrobi furorę :D A jakbyś jeszcze mogła napisać jak wypadają te stroje rozmiarowo w porównaniu z innymi ciuszkami z Pepco, to będę bardzo wdzięczna. Jak Zuzia wstanie z drzemki i zje mlesio, to lecimy do Pepco ;)

Odnośnik do komentarza

Hej!

Szczeciara dokładnie, tez ostatnio myślałam kiedy i który z naszych wrześniowo - październikowo - sierpniowych bobasow będzie miał pierwszy rodzeństwo :D ja bym bardzo chciała ale najpierw chce też się obronić bo przeszlam ciążę paskudnie. Az się boje co byłoby teraz z Franusiem bo ja boje się ze znowu będę leżec plackiem i wymiotowac :/

Qarolina kurcze zdrowia życzę.. no i podziwiam ze kurujesz się kropelkami. Oby przeszlo.

Monmonka ślicznie wyglądasz :) my juz mieliśmy jedno wesele a czekają nas jeszcze trzy w tym roku :D na jednym byliśmy z Franusiem ale to do 21 tylko. I tak średnio wytrzymał. Głośno było i się bał. Wiec to żadna zabawa z takim maluchem ani dla nas ani dla niego..

Ja nie wiem czy my mieszkamy na jakims wygwizdowie... upal w słońcu a wiatr ze głowę chce urwać. Masakra.

Natuska mnie tez coś gardło boli. Oby się nie rozwinęło... zdrówka!!

Co do umiejętności to znowu Franek szybko ogarnia ale ruchowo... Juz stoi a nawet chodzi po łóżeczku trzymając się szczebelkow, ale nie robi kosi kosi i nie bardzo chce pokazywać co gdzie jest. Wie tylko gdzie jest lampa i piesek :P Widać że idzie w rozwój fizyczny póki co :D i jest taki ruchliwy ze ani chwili spokoju.... mnie juz głowa boli. A w weekend mam 3 egzaminy jeee żyć nie umierać. :)

Miłego dnia !:*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Agnes świetna kiecka, bardzo mi się podoba a ty jaka dżaga łoł :) myślę, że śmiało możesz w niej pójść :)
Madzikcz ja też ostatnio oberwałam od Oli, zabrakło pół centymetra a rozwaliłaby mi nochala, to był nieziemski kop bo aż gwiazdki zobaczyłam, tak moja córcia się chilloutuje do snu :)
Byłyśmy w galerii, kupiłam sobie sandałki cichobiegi ale łatwo nie było bo musiałam ogarniać przymiarki i Olę, która sięgała po wszystkie buty uffff, jestem wyczerpana a teraz będę smażyć naleśniki :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Nika chłopięce gaciorki są w pepcko.
Agnees świetna kiecka. Pewnie że możesz w niej iść :)
Sevenka mi Gośka ostatnio w pepcko wieszaki ściągała ;)
Ja Gosi stroju nie kupuje. Nie wybieram się plażować. Nad morzem w sezonie ludzi multum a i tak jakość wody pozostawia wiele do życzenia. Jak będą upały to będzie się pluskać w baseniku na działce a tam może na golasa tj w pieluszce. chyba że mój pepckoholizm wygra ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze,Monmonka dopiero teraz weszlam na internety bo my od dzis na R.O.D.O.S. Lilka nosi z pepco bluzki i getry 80 a stroj kupilam 98/104.byl jeszcze mniejszy bodajze 92/98.ja wzielam wiekszy bo moja troszke cialka ma i balam sie ze bedzie za wąski.ten ktory kupilam jest delikatnie luzny(tzn nie obciska jak stroj doroslego) ale taki wolalam bo to jednak lycra czyli sztuczne dziadostwo:)
Lilka wyszalala sie w piasku nad zalewem,a na dzialce hamaczek no i nowy nabytek:namiocik z biedry:)Trzymajcie tylko kciuki zeby kleszcza nie bylo.
Szczesciara,toz ty teraz wolna jak ptak hihi;)

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58162.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mind super ten namiot. Może jak by były u mnie jeszcze to też się skuszę.
Monmonka pochwal się zakupami. Wiem że coś tam na bank kupiłaś ;)
Ja dziewczyny jestem taka rozdarta. Jak psychiczna jakaś normalnie. To moje ucho niby nie boli bardziej ale poprawy brak. Boje się że jakaś krzywdę sobie zrobię zwlekając z tym antybiotykiem. A poza tym nie mogę tak funkcjonować i chyba wezmę tabletkę ok 23 a potem będę się modlić że Gośka min 3 godziny spała. Oczywiście wcześniej dam jej cyca nawet na siłę. Jak się obudzi wcześniej to będę ją zabawiać, przeciągać. Już nawet wzięłam probiotyk.
Z milszych informacji to Gosia dziś stanęła kilka razy przy kanapie i w łóżeczku. A tak się śmiesznie wściekała jak jej nie wychodziło ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Agnes i Monmonka zazdraszczam figur mi zostalo i to sporo wrecz przybylo takze ten no z "S" na "L".
Nogi mnie bola dzis okrutnie bo obeszlam bank,obkupilam sie w outlecie(spodenki jeansowe orsay za cale 19zl,nowki z metka tylko konciwki kolekcji albo ostatnie rozmiary,sukienka z espirit za 15zl,i koszulki po 9zl noname wszystko nowe z metkami)dzis na siebie nie zalowalam po tym jak rano otwierajac szafe stwierdzilam ze nie mam co na tylek ubrac a w wszystkim schaby wisza:/
A no i mamy sukces-Misiek pierwszy raz pidczas kapieli nie plakal,wsadzilam go jak zwykle do wanienki z tym ze ja usiadlam za nim,tzn.poza wanienka ale obejmowalam go z tylu,juz mial zaczac plakac ale go przytulilam i powiedzialam "ciiii mamusia tu jest,przytula cie" dalam mu buziaka i minelo jak reka odjal,reszta kapieli minela wrecz z delikatnym usmiechem na jego ustach:)
Wiecie jakbym wiedziala,ze to takie proste to juz dawno bym to wyprubowala a nie meczyla sie 9miesiecy esh czasem najprostsze rozwiazania przychodza ostatnie.
Mind jak widze Lilke to wypisz wymaluj ty,slodziaczna jest zreszta jak wszyscy nasi mali forumowi celebryci:)
Qarolina jak ucho?
Madzikcz jak reka?
Esh cos jeszcze mialam pisac a dziewczyny co sie na wesla jutro wybieraja to udanej imprezy,wybawcie sie wyszalejcie i zresetujcie naladujcie akumulatory:)
A no i wizyte u lekarza nam przelozyli na srodw,kurcze nie dosc ze sie czlowiek tucze na koniec miasta w najwieksze korki i upal to oni na miejscu mowia ze lekarza nie ma,jakby kuzwa nie mogli zadzwonic i powiedziec po cos ten nr telefonu w koncu biora.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara gratuluje nocki i trzymam kciuki oby dzisiejsza byla podobna :)

Kari współczuję wycieczki na marne..

Qarolina, może lepiej jednak jak weźmiesz ten antybiotyk.. jesli nie jest bardzo niewskazany przy kp.. szkoda żebyś się męczyła, a jak sie pogorszy, to może byc wtedy problem :/ kurczę trzymają sie was te chorobska :/ zdrowia dziewczyny :*

Ano, ja tez choruje na pepcoholizm :) jak nie Stasiowi to Tosi :)

Myślałam o tym co piszecie na temat kp. Moje dziecko nadal mleko je na pierwszym miejscu, nie ma drzemki bez cyca. Sniadanka, obiadu i kolacji to tak dziubnie, a cycek do pełna. U nas dieta tez uboga jak u Ciebie Monmonka, no ale co zrobic :/ ano i zastanawiałam się czy moze powinnam trochę oduczac Stasia tego cyca, ale jak pomysle, ze ma byc caly dzien na paru lyzkach kaszy, buraczku i suchym chlebie (na przyklad) to chyba jednak wole zeby byl cyckoholikiem.. a jesi chodzi o gotowanie to oboje z mezem już jestesmy chorzy na samą myśl "co jutro na obiad".. mam wtedy ochote wystrzelić się w kosmos.. a teraz hit. Jutro idziemy na obiad do mojej mamy a w niedziele do teściowej. I juz tak dzisiaj się cieszyliśmy do siebie jak dzieci normalnie, ze nie trzeba myśleć co na obiad jutro hehe :P Bartek dał naszym mamom kartkę z produktami, ktorych Stasio i ja nie możemy, taki cwaniak :D

Odnośnik do komentarza

Qarolina przykro czytać, że dalej się męczysz, wcale mnie nie dziwią Twoje dylematy, co innego by było gdyby Gosia akceptowała butelkę, nie wiem co ci doradzić, zrobisz to co serce, rozum i ból Ci podpowiada, kurdę Gosia jest ważna a i Ty zdrowa mamuśka też. Daj znać co zrobiłaś. Powodzenia :)
Mind wielkie dzięki za fotkę z namiotem, jak tylko to zobaczyłam to odrazu w głowie żarówa bingo to jest to czego potrzebuję na działkę :D M. wyruszył do biedronki i kupił :) w domu próba a potem kwestia złożenia i tu poczułam się jak kompletny debil, ta ich instrukcja złożenia - żal :/ a pamiętam jak Maag swój połamała, na szczęście jest YouTube :D

Karii wzruszające jest to jak przekonałaś Michałka do kąpieli, brawo dla was :)
Szcześciara pewnie coś w tym raczkowaniu jest, nasze dzieciaczki mają tyle energii, więc może dlatego tak Ci ładnie spał, oby tak zostało :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Wzięłam właśnie tabletkę. Przekalkulowałam że może się teraz uda. Dałam cycka bo się przebudziła i teraz aby wytrwać do 24. Oczywiście strasznie się wierci ta moja mała ale chcę być dobrej myśli. Jak się obudzi będę lulać na rękach lub ew w wózku. 5 dni dam radę!!!
Sevenka jestem w stanie dużo poświęcić dla tego gagatka. Miałam cukrzycę ciążową i udało się bez insuliny. Pilnowałam się strasznie aż się wszyscy że mnie śmiali. Ale teraz tak jak napisałaś ważna jest zdrowa mamuśka.
Dobrej nocy laseczki.
PS Charlotte też nie nawidzę tego pytania co na obiad...grr

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki mamusie Wy to umiecie poprawic humor kaplementami :). Tak sie zastanawialam czy gole ramiona mie sa juz passe :D.

Qarolina na pewno dacie rade, szybkiego powrotu do zdrowia zycze.

Tez kurde z tymi obiadami ciężko... a dzis robilam donowa pizze i wyszla mi taka dobra ze mmm zjadlam pol :D az sie na dole pochwale a Zosi zrobilam kisiel z jablka i zjedlismy wszyscy :D
Charlotte do roku mleczko jest podstawa wiec narazie nie mysl zle o swoim kp :)

Karii brawo Ty za zakupy :) moze i mi sie jutro.uda cos kupic wkoncu przyszla wyplata ;)

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58165.jpg

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58166.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

wymiata. Z tego co piszesz to jest taka słodziutka i kochana :-) A mąż nawet jeśli dostanie L4 na dłużej, to chyba nie musi tego wykorzystywać co? ;-)

Natuśka, cieszymy się razem z Wami z udanej nocki. Oby takich więcej i częściej! ;-) Oczywiście również się cieszę, że i z Tobą lepiej :-* Co do wysypki to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak obserwowanie dalszych objawów i wyeliminowanie na jakiś czas ewentualnych winowajców sytuacji. A wcześniej Leoś nie dostawał indyka?

Agnes, pamiętaj, że w każdej chwili sytuacja może się zmienić o 180 st. U nas też czasami zdążają się takie noce, czasami pojedyncze, a czasami 2-3 z rzędu z bardzo płaczliwymi pobudkami, a za chwilę jak ręką odjął, wszystko wraca do normy. Nie ma co martwić się na zapas ;-) Na pewno będzie dobrze ;-)

Mila_mi, trochę wiary w siebie i Twoją latorośl ;-)

Sevenka, szalejesz z tym winem ;-)
Ja to po ciąży jak butelkę wypiłam, to nic nie poczułam :-p Ale ja mam mocną głowę. No a cycka to Ci mogę trochę oddać :-p Przed ciąża miałam duże, a teraz to jak melony :-p Połowy swoich ciuchów przez to nie mogę nosić...

Agnes, sukienka bombowa! Zazdroszczę możliwości noszenia sukienek bez ramiączek ;-)
A pizza mniam! Zjadłbym taką całą ;-)

Mind, spoko, i tak poleciałam do Pepco i kupiłam ten najmniejszy 92-98. Zuzia co prawda nie waży dużo, ale jest dość długa i nosi 74/80, a ja też wolę, żeby tak się ten strój nie opinał jak na dorosłym, zwłaszcza, że jeszcze trzeba przewidzieć miejsce na pampka ;-)
Namiocik super, no i najważniejsze, że Lilka zadowolona :-)

Qarolina, moim zdaniem jesteś czystym dowodem na to jak matka potrafi być silna i ile może zrobić dla swojego dziecka. To jest piękne, jak my mamy potrafimy się czasem poświęcać i ile wycierpieć dla dobra dziecka :-* Możesz być z siebie dumna, że tyle wytrzymałaś z tym bólem, ale tak jak piszesz, lepiej nie zaszkodzić sobie samej. Pokombinujesz troszkę z tym karmieniem, a na pewno antybiotyk Gosi nie zaszkodzi ;-)
No oczywiście brawa dla Gosi! :-)
I muszę Cię rozczarować, bo w Pepco oprócz stroju kupiłam tylko jednego rampersa :-p

Karii, u nas też z reguły te najbardziej banalne rozwiązania przychodzą na samym końcu. Człowiek za dużo kombinuje. Najważniejsze, że koniec końców kąpiel Miśka zakończona sukcesem ;-) A zakupów tylko można pozazdrościć ;-)
PS. My na wesele idziemy w Boże Ciało, więc jeszcze kilka dni ;-)

Charlotte, jeśli mogę Ci coś doradzić, to może właśnie spróbuj Stasia przetrzymać na tych kilku łyżeczkach, a następnym razem zje więcej. My od samego początku próbowaliśmy przetrzymywać Zuzię i dawać większe porcje, co się bardzo opłaciło, bo dziecko w tej chwili je 5-6 posiłków na dobę, czyli pod tym względem już ma wyrobione dobre nawyki żywieniowe. Co do obiadów, to znam ten ból. My z mężem często stoimy w sklepie jak dwa debile i totalnie brak nam pomysłu na obiady. Na szczęście w niedzielę też do teściowej śmigamy na obiad, tylko, że my mamy 100 km ;-) A dzisiaj wybrałam się na spacer do mojej mamusi i wróciłam z całą blachą biszkopta z kremem i truskawkami w galaretce, mniam :-p Skubana, zrobiła dzisiaj 3 placki - dla siebie, dla synusia i dla córeczki ;-) Tak to jest jak moja narwana mamusia nie jest w stanie po operacji w spokoju wysiedzieć w domu na L4.

Mam nadzieję, że o nikim ani niczym nie zapomniałam.
Spokojnej nocki :-*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Właśnie wzięłam druga tabletkę i jest już o niebo lepiej. W nocy niestety musiałam z Gosia 1,5 godz walczyć bo się obudziła ale przeciągnęłam ją tak że cycka dostała dopiero po 3 godz od wzięcia tabletki. Niestety dłużej ani ona ani ja już nie dawałyśmy rady.
Życzę Wam spokojnej soboty :*
PS Manmonka zawiodłam się :P ale czekam na foto Zuzi w stroju ;)
PS 2 Manmonka Ty jesteś jedną nocny marek :D

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
U nas z rana 21 stopni już gorąco:)
Wczoraj padłam o 10 więc nocka nie najgorsza chociaż pobudek kilka było a nad ranem płacz. Powoli dochodzę do wniosku,że Igorowi z rana dokucza brzuszek.
Wczoraj z synkiem byliśmy w Castoramie kupiliśmy kwiaty na balkon, kupiłam też wosk do drewna i pobieliłam mebelki na balkonie. Teraz ciągle chodzę,zaglądam na balkon i pękam z dumy:))) A Malutki był wczoraj przekochany i grzeczny,przejechaliśmy komunikacją pół miasta,siedział sobie w wózku i oglądał świat:)
Quarolina,jak u Was po nocce? Współczuję stresu,ale mam nadzieję, że Gosia grzecznie przespała te 3 godziny i nie musiałaś się denerwować:)
Agness, śliczna sukienka,laseczka z Ciebie:)))
Mindtricks, namiocik świetny,jedziemy dzisiaj do Biedronki,może też uda nam się dostać:) spodenki plażowe już mamy,były w paczce którą kiedyś kupił R. Lilcia jak zwykle przesłodka:)))
My się dzisiaj wybieramy na zakupy ciuchowe,wyglądam jak ostatni dziad,muszę w końcu coś sobie kupić. W kwestii biustu się nie wypowiadam,u mnie najgorszy problem jest w tym że mam sporą różnicę między jedną a drugą i obawiam się że nawet po skończeniu karmienia się to nie wyrówna. A kupna stroju kąpielowego nie wyobrażam sobie w tym roku. Oczywiście mam fajny kostium,jedna pierś mieści mi się cała, a drugiej pół,po prostu czysty seks:)))
Miłego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:))
Monmonka,czy moge podac moj adres do wysylki kawalka tego ciasta??:)
Agnes,zapomnialam wczoraj,ale sukienka super,a ze ty taka szczuplutka i ladne ramiona masz to wygladasz sexi!
Kari,fajnie ze udalo ci sie znalezc sposob na Misia.super ze mogl poczuc twoja bliskosc i asekuracje wiec mogl na spokojnie oswoic swoj strach:)brawo matka!;)
Sevenka,kocham winko.tez ostatnio wypilam i pimimo ze zawsze mialam raczej mocna glowe to ten jeden kieliszek "poczulam":))ech,trzeba powoli wracac "do ludzi" i do normalnosci hihi.
Charlotte jak pisalas o obiadach to zupelnie jsk u nas.nienawidze wymyslac.i tak jak wy jak tylko mozemy zahaczyc sie u kogos na obiad to kamien z serca normalnie;)

Aha Sevenka ja tez nie zczailam tej obrazkowej instrukcji skladania.musze isc potem do centralnego punktu wsi to moze uda sie odpalic filmik na youtube:))anamiot jest mega!
Milego dnia!!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...