Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mindtricks ja też kilka razy usłyszałam pytanie, czy rozwiązanie tuż tuż, a niektórzy są bardziej bezpośredni i potrafią powiedzieć "ale jesteś gruba" :-/ Hehe no cóż jak widać nie każdemu jest dane wyglądać szczupło i zgrabnie w ciąży.

A poniżej mój najsłodszy ciężar swiata :-)

monthly_2016_06/wrzesnioweczki-2016_48829.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/a542f2a4e4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny śliczne brzuszki :) ja też się pochwalę.
Już mam 10 kg na plusie jeszcze pewnie drugie 10 przytyje.
Mi się nie chce ćwiczyć w ogóle. Mam nadzieję że po porodzie się to zmieni bo byłam aktywna bardzo i fajnie się wtedy czułam.
Mnie wzięła jakąś zalamka i mam nerwy.... ogólnie nic mi się nie chce i chciałabym już wrzesień.

monthly_2016_06/wrzesnioweczki-2016_48830.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Karola mi poszło w dupsko i brzuch :) hehe
Ale po tobie też nie widać 13 kg. Tylko sam brzuszek ci wystaje. To moja druga ciaza więc pewnie więcej przytyje z Oliwka przytylam 16 kg a nic nie robiłam tylko cały czas jadłam i zero ruchu od początku ciąży bo była zagrożona tylko lezalam i się objadalalm to i tak mało moim zdaniem. Powiem wam że po pierwszym dziecko to już za dwa miesiące wygladalam lepiej niż przed ciaza taki bylam szczypiorek a nie k armilam piersią. Teraz czuję że będzie inaczej.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane . Ja wlasnie wrocilam z wychodnego.
Bylam w lumpki z oryginalnymi sprowadzanymi ciuchami. I kupilam tyyyyyle rzeczy dla dziewczynek , pajace , kaftaniki,body , sweterki,sukieneczki ...obled.
Dostalam tez piękne zaslony i kilka spodniczek dla siebie . Nie sposób zliczyć ilosci ubranek ani porobic zdj bo sa tego dwie ogromne siaty. A zaplacilam 100zl nie cale. Także jestem zadowolona.

Za to przyszedl stanik i koszula do karmienia i z tego jestem mniej zadowolona.

Wrocilam do domku, ide zaraz wstawić moje zdobycie do pralki .
I relaks ahhh

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wasze brzuszki tez sa śliczne :) moj jest raz mniejszy raz większy. Nie wiem ile przytyłam bo ostatnio ważyłam sie u lekarza jakies 3 tyg temu a wizyta za tydzien :) wtedy Wam powiem. Ale teraz na wakacjach jak byłam to niczego sobie nie żałowałam zjadłam dwa gofry :D i loda :p wiec troche pogrzeszylam.
A jeśli chodzi o cwiczenia to nie wiem czy moge bo nie pytałam ale chyba nie mam przeciwwskazań skoro dobrze sie czuje i wszystko jest dotychczas w jak najlepszym porzadku. Bolą mnie plecy a po tych ćwiczeniach mi lepiej. To jest specjalny zestaw dla kobiet w ciąży wiec żadnych cudów nie ma :) ćwiczylam sporo przed ciąża wiec teraz nie jest tak zle choć załapałam sie troche nie powiem :p

Odnośnik do komentarza

O rany, Staś się znów przekręcił i kopie mnie po szyjce :/// nic przyjemnego, aż mnie zatyka jak przywali ;/ od dłuższego czasu lezał poprzecznie (albo główką do dołu), bo kopał głównie pod żebra i w bok po prawej stronie. Oby jak najszyciej się przekręcił..
U mnie na wadze aktualnie 60,5, czyli od dwóch tygodni stoję w miejscu. Brzuch dzisiaj wydaje mi się jakoś mniejszy niż zwykle..

Odnośnik do komentarza

Jestem przerażona.....
dziś pierwszy raz tak źle się poczułam. Zrobiło mi sie slabo i chwycił mnie ból brzucha taki jak na okres. A że miesiączki miałam straszne ( wymioty spadek ciśnienia i ból okropny) to się wystraszyłam. Akurat mnie chwycilo jak wracałam ze sklepu do domu i myślałam że nie dojdę. Ze zaslabne gdzieś :(
Teraz już na szczęście opuściło wszystko ale nie wiem co o tym myśleć? Miała któraś z Was takie przeboje?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73fyw7r4ny.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...