Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki dzisiaj i ja wymiękłam.. obiecałam sobie, że zacznę zamawiać dopiero w lipcu a właśnie wydałam w smyku 130 zł.. zamówiłam pajacyk z kapturkiem na wyjście ze szpitala, 5 szt body z długim rękawkiem i trzy pajace.. odkładałam na wyprawkę długi czas a teraz jakoś strasznie ciężko mi się te pieniądze wydaje.. nie chciałabym żeby poszły na coś niepotrzebnego..

Odnośnik do komentarza

Super ciuszki dziewczyny :)
Ja się jutro wybieram na łowy i w piątek mam nadzieję że się obkupie :D
Ja już leżę. Poszlabym spać najchętniej bo mi się tak nudzi. Mąż patrzy na mecz.
Cały tydzień siedzę z małą w domu dzisiaj wyszłam tylko na zakupy Na obiad ale już jutro w końcu gdzieś pojedziemy bo mam dosyć tego siedzenia w domu.
Muszę zamówić sobie laktator tylko nie wiem jaki. Jak sobie przypomnę jak mnie cycki bolały przy oliwce jak miałam ściągać pokarm to masakra. W ogóle mi to nie szło teraz na sama myśl mi się odechciewa.....

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Charlote,mi sie wydaje ze pod ko iec czerwca beda juz wyprzedaze i wieksze znizki wiec zawsze mozna poczekac,zwlaszcza w takich smykach czy tesco ciuszki beda za grosze.ja w lipcu odbiore 4kartony ubranek od bratowej meza,ale raz ze sa to rozmiary od 0-12miediecy a dwa ze to ubranka po chlopcach wiec pewnie nie wsxystko uzyje.no wiec oprocz lumpkow planuje(tak,to jest dobre slowo;))zastopowac z ciuszkami.zostaly wiec tylko lozeczko i materac,rzeczy apteczno-pielegnacyjne a one sporo kosztuja i juz sie tak milo na nie pieniazkow nie wydaje jak na slodkie ciuszki;)
Ja w pierwszej ciazy tez nie bralam witamin,Emilka 3800,a teraz biore i Lilcia idealnie w normie,wiec u mnie to sie raczej tez nie sprawdza choc slyszalam o tych opiniach ze sztucznym przyrostem wagi.
Ja nie kupuje laktatora przed porodem,poprzednio nie uzylam ani razu.doradca laktacyjny tez odradzil.ale wybiore sobie model w razie czego i maz szybciutko zakupi w razie potrzeby.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

No to chyba rzeczywiście nie ma się co przejmować ta wielkością dzidziusia :) moja córka waży dziś 1250 g czyli podobno w normie :) wszystko z nią w porządku : zdrowa ruchliwa...taka w normie :) ale co najważniejsze z szyjka wszystko dobrze, od założenia szwu wydłużyła się nawet o 7 mm i teraz ma pełne 30 mm:) w przyszłym tygodniu muszę się tylko położyć do szpitala na 3 dni żeby dostać zastrzyki z celestonu na rozwój płuc...ale generalnie jestem bardzo szczęśliwa po tej wizycie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmha66xppcy.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfpc0zd22fy8vw.png

Odnośnik do komentarza

madzikcz
Bylam wlasnie u mojej gin. Emilka wazy juz 1060 g. Wszystko niby w porzadku mam troche za duzo leukocytow i bakterie w moczu ale gin. Stwierdzila ze moze to byc od kataru jaki mam od tygodnia. Od dzis jestem tez na l4 ciekawe co ja bede robic

Bakterie w moczu i leukocyty od kataru - to bardzo dziwne dla mnie... Ja mam katar od początku (jest coś takiego, jak katar ciążowy, ale prócz tego mam alergię) - i nie mam przez to w moczu żadnych odchyłek (prócz momentu, kiedy miałam paciorkowce, ale to wyleczyłam i mam piękne wyniki). Gdyby to mnie dotyczyło, sprawdziłabym to..

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, u mnie dzisiaj dzień minął na badaniach. Z rana glukoza, wyszło mi 86 na czczo i 122 po 2h wiec wydaje mi się, że jest dobrze. Jutro potwierdzę to z lekarzem prowadzącym. Później miałam echo serca malucha i wszystko jest prawidłowe, jestem przeszczesliwa. Badanie trwało ok 10 min i sprawdzana była budowa serca i przepływy. Ciesze sie bardzo, ze jestem juz po bo stresowalam sie przed tym badaniem. W moim przypadku nie było to połączone z usg 3d.
Jedyne co mnie martwi to poziom hemoglobiny i hematokrytu. Brałam juz hemofer później sorbifer a efekty są dość marne. Z poziomu 10 w zeszłym miesiącu podskoczylo mi do 10.4. Do tego pije soki z buraków, lemoniade pietruszkowa i sok z pokrzywy. Jem mięso, duzo warzyw i pestki dyni. Wszystko łącze z Wit C i unikam łączenia żelaza z wapniem i juz nie mam pomysłu co powinnam jeszcze robić. Chyba wybiorę się do dietetyka lub hematologa. Macie może jakieś inne sposoby, których jeszcze nie znam na podniesienie hemoglobiny? ☺

Odnośnik do komentarza

Dorotka to rzeczywiście lepiej zebys była pod ścisła kontrola lekarzy. A wtedy na pewno wszystko bedzie dobrze :)
Maz wlasnie zrobił sobie kawe i tak mi pachnie ze juz bym sir jej napiła :p przed ciąża nie piłam w ogole kawy a teraz tak bardzo mi smakuje, ma tez tak któraś z Was ?:) zamowilam wczoraj kojec z motherhood bo tak mnie plecy w nocy bolą ze ciezko mi sie przekręcić z jednego boku na drugi. Mam nadzieje ze on cos pomoże

Odnośnik do komentarza

Dorotka w takim ukladzie rzczywiscie moze lepiej dmuchac na zimne..

Maaag ja spie z kojcem motherhood i jest boski ;) na poczatku musialam sie do niego przekonac, to nie byla milosc od pierwszego wejzenia, musialam znalezc swoja pozycje, ale teraz nie wyobrazam sobie nocy bez niego. Jak mi sie zdarzy, ze przez sen sie z niego wykopie, albo zasne bez (jesli juz, to zwykle przez meza;p) to rano bol plecow murowany.

Odnośnik do komentarza

A co do kawy to znajoma mi opowiadala, ze jak chodzila w ciazy to pila kawe sypana litrami, do tego zawsze wyjadala fusy z kawy i nosila zawsze przy sobie niezmielone ziarna i je chrupala.. mega dziwne ;p
Ja przed ciaza pilam kawe, glownie rozpuszczalna, a w weekend zawsze taka czadowa z kafeterki jak mezus zrobil, jak zaszlam w ciaze to przestalam pic, a teraz od czasu do czasu zdarzy mi sie, ze wypije jak mam smaka ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja siedze w labo na badaniach. Ludzi masa, ale nikt nie widzi, ze jestem w ciąży :))) POLSKA!!!!
Linaina spróbuj brać żelazo w nocy, kiedy wstajesz do WC. Na pusty żołądek. Mój lekarz mowi, ze przynajmniej 2 godz przed i godz po żelazie nie powinno sie jesc ;)
Ja biorę Tardyferon w nocy ;)

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Linaina gratuluję dobrych wieści, ja jeszcze mam cały miesiąc czekania do tego echa , ale dam radę :D
Ja byłam w poniedziałek na wizycie, niestety usg nie było bo coś się panu doktorkowi nie łączyło, i mam mieć za tydzień, a chciałam już moją małą lokatorkę zobaczyć i dowiedzieć się co u niej, jak rośnie :) no i jak moja szyjka. Wyniki z krwi ok, i mocz czyściutki, na wadze 10 kg na plusie :/ mam nadzieję,że szybko mi zlecą po porodzie.
Co do takich zdjęć, jestem za, uważam,że to piękna pamiątka, ja poproszę mojego M.za jakiś czas i chcę mieć takie ale w domowej atmosferze, to nie musi być cały album ale chociaż kilka z pomysłem :)
miłego dnia dziewczyny

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...