Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie kamilaaa_n, rzeczywiście lepiej zawsze mieć przygotowany plan B. Czy nawet P. do samochodu zapakuję to czego ew może mi zabraknąć to zawsze nie będzie musiał po domu szukać tylko gotowca będzie miał zawsze pod ręką :)
A ja już powiesiłam ostatnie ciuszki i ręczniki z kapturkiem, które teściowa przywiozła. To te m.in. które wezmę do szpitala dla dziecka. Jeszcze zostaną prześcieradełka jak dojdą. I prasuję te które P. przywiózł od znajomego. ..same sukienusie prawie to zejdzie z tym:)
A i ręcznik papierowy tez biorę, taki zwykły w rolce wystarczy? Do podcierania? Bierzecie to Tantum rosa? Bo ja postanowiłam ze na te 3 dni octanisept wystarczy a z Tantum się zacznę w domu bawić.

Odnośnik do komentarza

Ja biorę ręcznik papierowy, mam na liście w szpitalu. Zwykły, jedną rolkę. Jakiegoś velvet czy coś (żeby taki chłonniejszy był). Tantum w domu wykorzystam, gdzie tam będę latać z wodą saszetkami itp. ;D Octanisept wezmę, przyda się do mycia rany po cc. Teraz już mam cały plan dbania o nią.
Przy pierwszej cesarce, w ogóle nie pozwolili mi ściągać plastra przez kilka dni, ba nawet jak założyli go po cięciu to nie sprawdzili przed wyjściem do domu. Zaczął po kilku dniach mnie tak boleć brzuch, twardy był. Poszłam do szpitala, i tam mi zdjęto szwy, panie mi przez te małe dziurki wyciskały ropę. Myślałam, że umrę tam, ból jak cholera. Skończyło się ponownym szyciem tydzień po cc. Teraz wiem, że już nawet w szpitalach zdejmują plastry, bo szybciej się goi. Nie dam się już zrobić tak jak wtedy. Octanisept wielka butla, szare mydło, i rana będzie cacy :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Kamila z tym dawaniem rzeczy połoznym to racja.Moja siostra miała taką sama sytuacje i mówiła zebym czasem nie dawała całej paczki pieluszek,a nie pomyslałam i kupiłam duża, tylko dać im 10 szt jak sie upomną to dać następne
Ja tantum rosa biore-mam 2 saszetki,miejsca nie zajmują,lepiej mieć pod ręka,oscenisept też biore

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje. Super wiadomość. Teraz musi być już tylko lepiej. Nawet punktów widzę że sporo dostała więc da radę.
Położyłam się na chwilę może teraz zasnę na pól godzinki. Chociaż po takiej wiadomości to nie wiem.
Ty Kochana odpoczywaj bo trudach cesarki i stresach ostatnich dni.

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Babyjaga!!!!! Bosko!!!! Tak się cieeeeeeszę, że bym podskoczyła, ale trochę mi brzuch wadzi ;)
Leż, odpoczywaj, nabieraj mocy!!!! Cudna dziewczynka i jakie ładne pomiary!

Gosia, no właśnie. Ja mam tą małą paczkę pampersów chyba 42 sztuki, ale też podzielę. Dam im połowę, w razie czego się panie upomną.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Morawcia

Babyjaga serdeczne gratulacje! Aż się wzruszyłam :-) trzymajcie sie tam obie dzielnie!
tak myślę, że z moim terminem na 28 czerwca będę po kolei patrzeć jak się wszystkie wypakowujecie, a sama będę musiała cierpliwie czekać. A akurat z cierpliwością to u mnie różnie. :-D no ale cóż zrobić, chcąc być jedną z pierwszych mogłam się zaszyć na forum lipcówek.

Odnośnik do komentarza

Cześć brzuchatki.
Babyjaga gratulacje moje. Niech córka zdrowo rośnie a Ty odpoczywaj i nabierają siły na kolejne dni.
Widzę, że po ostatnich wiadomościach od dziewczyn, reszta wzięła się ostro do roboty. Ja też już pozamawialam większość rzeczy w apteka Gemini a dziś chcę pozostałe rzeczy zamowic na alegro i prawie już będzie koniec, tylko po jakieś drobne rzeczy wyskocze do sklepu i chyba już będzie finito.
Miłego dnia kobietki, bo u mnie ciepło (ma być nawet do 26 stopni). Pzdr :)

Odnośnik do komentarza

babyjaga wielkie, wielkie gratulacje! to był chyba najbardziej wyczekiwany poród na tym forum! :)
zbierajcie siły, odpoczywajcie i cieszcie się sobą !

przez to napięcie na forum nawet jakoś nie miałam ochoty się odezwać.. ale teraz lepiej mi się zrobiło :) widzę torby poszły w ruch, chyba czas swoją dopakować też.. kurcze, cały czas siedzi mi w głowie ten kremik z filtrem, chyba muszę połazić po sklepach i coś wreszcie kupić bo na koniec zostanę bez niczego.

Odnośnik do komentarza

Kochane Kobiety.
Niestety dzis jej juz nie zobacze,poki co nie wolno mi nawet glowy podnisc. Znieczulenie powoli odpuszcza, byla szpryca z paracetamolu i morfiny.
Przedziwne uczucie zbta cesarka. Bolu nie ma ale czuje sie grzebanie w brzuchu. Brrrr
Pewnie, zebbede jej opowiadac o ciotkach co ja tak wspieraly :-) teraz trzymamy obie kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...