Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morawcia

Babyjaga śliczne maleństwo, na pewno szybko zleci, na początku się ciągnie ale będzie coraz lepiej. U mnie ze szkoły rodzenia dziewczyna urodziła w 29 tyg. z powodu nadciśnienia 1200 g maleństwo ale też sobie radzi :-) trzymam kciuki żeby lekarze mieli w poniedziałek same dobre wieści.

Odnośnik do komentarza

Śliczna Malusia...tak Ci gratuluję :) teraz to już musi być tylko lepiej.
Dzięki Kamilaaa_n 100 km mamy także tragedii wielkiej nie ma, aczkolwiek jak mała się pręży pod żebra to ciężko pozycję znaleźć żeby było wygodnie. A i w kościele chyba będzie dłuuuugoto nie wiem czy wystoję.
Jola ja też miałam już nic kompletnie ale chyba przysiądę i zamówię te ręczniki jednak...no I pewnie inne głupoty przy okazji haha.

Odnośnik do komentarza

Taaa ja też miałam nic a nic nie zamawiać, ale te ręczniki mi wpadły w oko. No i jak tu zamówić tylko ręczniki za 1 zł, skoro taki bogaty asortyment ma sprzedawca :D Moja kobieca logika czasem mnie śmieszy :-)
Macie jakiś sprawdzony ten suchy szampon? Bo właśnie na allegro u tej babeczki też jest i nie wiem czy nie wziąć. No chyba, że jakaś marka sprawdzona?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Morawcia

kamilaaa_n
Taaa ja też miałam nic a nic nie zamawiać, ale te ręczniki mi wpadły w oko. No i jak tu zamówić tylko ręczniki za 1 zł, skoro taki bogaty asortyment ma sprzedawca :D Moja kobieca logika czasem mnie śmieszy :-)
Macie jakiś sprawdzony ten suchy szampon? Bo właśnie na allegro u tej babeczki też jest i nie wiem czy nie wziąć. No chyba, że jakaś marka sprawdzona?

Ja polecam Batiste. O zapachu oriental. Tylko ze dla mnie ten zapach nie jest ani troche orientalny a bardziej swiezy. Ale jeśli chodzi o zapachy to co kto lubi. W każdym razie szampon dobry.

Odnośnik do komentarza

Hihi Kamilaaa_n jesteśmy okropne z tymi zakupami. Jak ma ten sprzedawca to ja pewnie już zamówię od razu, powinno wszystko działać tak samo. Zazwyczaj kupowałam sayosa ale już dawno nie miałam potrzeby go używać.
Właśnie zadzwoniła bratowa żebyśmy przyjechali od razu do restauracji bo nawet oni nie mają siedzących miejsc i ze mogę nie wystać tyle a organizacja kiepska, dzieci ponad 50. Miło że pomyślała, no zobaczę, może się po prostu trochę spóźnie.

Odnośnik do komentarza

Ja raz go używałam i efekt średni, ale to miałam z avonu czy oriflame chyba. Nie pamiętam. Wezmę ten suchy, bo w pół się nie zegnę do mycia z raną na brzuchu, zresztą krocze też ciągnie podobno po szyciu to lepiej sobie ułatwić sprawę.
Marzi ja bym na Twoim miejscu jechała prosto do knajpy. każdy zrozumie, po co się masz męczyć. Ludzi tłumy będzie na pewno.
Tych ręczników to tak myślę z 5-6 minimum. Wezmę pewnie koło 10 sztuk. W razie czego w domu wykorzystam.
Mi jeszcze w oko wpadły te kosmetyczki : http://allegro.pl/kosmetyczka-wielofunkcyjna-do-segregacji-kuferek-i5742386584.html wezmę chyba 2 sztuki.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny piękne macie maluszki. Potrzeba trochę czasu, który szybko zleci a wy i maluszki będziecie juz w domu.
Ja też na rane po cesarce stosowałam szare mydło i octenisept. U mnie ładnie się wszystko zagoiło. Najgorsze były tylko te zastrzyki przeciwzakrzepowe które musiałam po wyjściu sama robić sobie w domu:(

Odnośnik do komentarza

Zakupoholiczki! :D ja sie opieram rekami i nogami przed kolejnymi zakupami :P
babyjaga jaka pieknisia ! Imie pasuje idealnie :) trzymajcie sie tam, nie nadwerezaj sie tam!
marzi udanej Komunii, moja w zeszlym tygodniu byla super :) ale od poczatku wystartowalam juz w baletkach ;(

Mam jutro egzamin i probuje sie uczyc, a z mozgu chyba woda mi sie zrobila. Nic a nic nie wchodzi ;/

Odnośnik do komentarza

Babyjago śliczna ta twoja mała,sie rozmarzyłam i musiałam szybko wyłączyć foto bo jeszcze urodze wcześniej.Słodziak mały
Laski dobrze że nie długo rodzicie bo zakupy końca nie mają u Was:p
Ja wczoraj troche podzwigałam bo szukałam toreb(do szpitala) a dziś tylko leżenie mnie nie boli,niewiem czy coś naciągnełam sobie czy może to te rozejscie spojenia.Moj sie śmieje ze mnie ze jak chodze to wyglądam jakbym już na porodówke szła,ale mi do śmiechu nie jest.
Powodzenia na egzaminie
Miłej komuni-najedz sie ciastami za nas wszystkie:p

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

A dzięki dziewczyny. Mam nadzieję że będzie miło. Zrobiliśmy grilla jeszcze o21 , dopiero co skończyliśmy, tak ciepło że się nie chciało wchodzić do domu:)
Jola AN idę w szpilkach bo w niskich i takiej kiecce czuje się jak stara baba, ale zaczynam już zauważać ze wchodzą ciasnej wiec chyba pod stół jakieś szmaciaki. A na codzień chodzę w takich słupkach to te są super wygodne a czuje się mniej jak słonik. :) Forma póki co ok ale brzuch coraz większy i kto wie ile jeszcze...
Kamilaaa_n ledwo zerknełam na te aukcje bo jeszcze nie miałam czasu ale te organizery tez mi już zdarzyły wpaść w oko hihi;) na pewno wezmę. ..a ręczniki jeśli będzie większy wymiar to tez bym wolała większy.
Aj goherek...obyś się tylko przedzwigała i jutro wstała jak nowonarodzona...

Odnośnik do komentarza
Gość Morawcia

Też nie mogę spać już 2 godziny... Do tego dopadł mnie ból zęba, który był kilka lat temu leczony kanałowo i nie wiem co mam z tym zrobić. :-( ząb boli tylko kiedy go dotykam, ale mam powiększony węzeł chłonny i nie wiem czy to jakoś źle nie wpłynie na Milenkę, albo czy nie wywoła przedwczesnych skurczy bo się naczytalam, że to się zdarza. Miał ktoś taki problem? Ten ząb to szóstka, wolałabym go nie wyrywać. :-(

Odnośnik do komentarza

Ja też już od ponad 2 godzin nie śpię. Jakaś ciężka noc za mną bo tylko z boku na bok i ciągle mi duszno było. Szpital mierzi mnie już bardzo. To już 3 tygodnie jak tu jestem i stwierdzam że wyleżałam się za wszystkie czasy :-) Miłego dnia dla was wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Justy współczuje Ci szpitala ale czego się nie robi dla dobra dzidzi.
Morawcia z zębem to rzeczywiście nie za fajnie na sam koniec. Jak Ci nie przejdzie to lepiej wybrać się do lekarza bo stany zapalne mogą się na dzidzię przenieść.
Marzi za te szpilki podziwiam. Nie ma jeszcze takich strasznych upałów a ja nawet w jedne z moich balerin nie wchodzę.
Chciałam jeszcze sobie kupić jakieś nowe buty ale teraz to juz chyba nie ma sensu. Trzeba będzie po porodzie.
Dziewczyny ja też nam ostatnio ciężkie noce. Chociaż dzisiejsza jakby trochę lepsza była. W nocy nie podjadalam ale jak zeszlam na dół psiaka wypuścić to wsunęłam porcję muszli z truskawkami bo mi w brzuchu burczało. Teraz spowrotem z córcią w łóżku bajkę oglądamy. Mąż dzisiaj w pracy póki co próbuje nadrobić coswbo potem jak się Filipek urodzi to bierze na nas opiekę więc trochę go nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...