Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że spokojnie wystarczy taki program.
Dziewczyny mam problem, muszę się wygadać bo nie wytrzymam. Chodzi o mojego męża. W tygodniu jest okej, chodzi do pracy,coś tam robi jak mu każe. Już się przyzywyczailam, że mało czasu mi poświęca w ogóle czy na rozmowę czy na zainteresowanie. Ale jak przychodzi weekend i wyjdzie do tych kolegów, na te mecze to co tydzień lub dwa wraca nawalony jak bombka. Wczoraj wyszedł już o 14 wrócił ok 22. Dość,ze siedzimy same z córką,to jeszcze tona łez. Nie trafiają aargumenty,ze mnie rano,ze rani Zuze,Zosie bo ona też czuje i słyszy. Płacz,groźby,prośby nic. Ja nie mam rodziców, nie mam do kogo się zwrócić. Nie chce ciągle obarczac babci moimi problemami,bo ona potem to przeżywa ze mi tak źle. A w jego rodzicach niestety nie mam żadnego wsparcia. Bo uważają,ze skoro nie piję w tygodniu i przynosi wypłatę to o co mi chodzi. Takie myślenie prlowskie. Ja nie zabraniam mu napić się piwa z kolegami,ale wypij jedno,dwa i wróć do domu póki ma rodzinę jeszcze. A on swoje... już kompletnie nie wiem co mam robić.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

kamila to na pewno bardzo wplywa na Twoje samopoczucie, a przeciez jest ono teraz najwazniejsze! Porozmawiaj z mezem ze Was takim zachowaniem krzywdzi. Bo ma juz swoja rodzine, ktora teraz powinna byc jego oczkiem w glowie! Lata kawalerstwa sie skonczyly, a on chyba nie do konca to zauwazyl.. I wiesz, rozmowa z tesciami? Wydaje mi sie ze zawsze beda bronic i usprawiedliwiac swojego syna. Ja chociaz nie jestem jeszcze w malzenstwie to juz czasami widze jak matka mojego narzeczonego go broni przed tym ze chce go nauczyc wiekszej samodzielnosci! Bo moze ona jest ma kazde ich zawolanie, ale ja nie zamierzam dac sie tak wrobic i skakac przy doroslych facetach
Takze trzymam kciuki i zeby wszystko sie samo ulozylo tak jak wczesniej u jednej z nas z mama ;)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny.
Evita, ja mam juz od poczatku ciazy karte rosne. Poza rabatami dostalam kilka prezentow, jak chocby kilka paczek chusteczek nawilzanych velvet babay :-)
Kamila, bardzo mi przykro. Osobiscie nie jestem autorytetem w zwiazkach. Poprzedni skonczylam z powodu alkoholu wlasnie, ale to bylo picie caly tydzien, obecnego nawet nie zaczelam, wiec sie chyba nie nadaje.
Mysle jeadnak, ze powinnas sprobowac porozmawiac z mezem na spokojnie w tygodniu, jak jest trzezwy. Czy to tak zawsze czy to jego ucieczka przed tym, ze nie wie jak sie obchodzic z ciezarna zona? Pewnien znajomy powiedzial mi, ze on sie boi ciezarnych kobiet, nie wie jak sie zachowywac, jak rozmawiac, ucieka... Dziwne, bo dorosly facet i niby wie, ze to nadal ta sama kobieta, a jednak go blokuje jak malego debilka.
Moze sprobuj pogadac, ze nie chcesz mu robic zakazow czy grozb, ale ze go potrzebujecie i moze sprobowalby wyposrodkowac troche czas dla Was i naswoje odreagowywanie. Ale nigdy nie rozmawiaj o powaznych sprawach z facetem jak jest pijany. Wtedy Twoje lzy spowoduja reakcje odwrotne od zamierzonych.
Wspolczuje i trzymam kciuki, zeby sie poukladalo. Sciskam mocno ( na ile z takimi brzuchami mozna scisnac)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny! A Ja mam lato za oknem w pełni. ..spałabym jeszcze ale P. jechał z szefem na giełdę i puścił tv na full , że słyszałam w sypialni, jeszcze to słońce...nie dało się spać .
Aga mam kartę rossne ale oprócz grosików przy kasie to jeszcze na porządną promocję nie trafiłam.
Kamilaaa_n...ech nawet nie wiem co powiedziec bo już widać po wpisach ze super z Ciebie babka i z takim musisz się użerać co tego nie docenia:( Ciężko coś doradzić bo nie do końca rozumiem tego Twojego. Taka straszna niedojrzałość... ja miałam samych takich, tylko imprezy w weekend im były w głowach, głównie razem ale czasem z kolegami i tak mnie to zawsze wkurzało . Tylko związek to związek zawsze się zawijałam i tyle a rodzina to jest odpowiedzialność.
Musisz go poprosić o rozmowę, znajdź chwile tylko dla Was, zrób dobrą kolację, zrób siebie na lux i pogadaj od serca . Że nie jesteś szczesliwa, potrzebujesz jego mieć przy sobie, tęsknisz za wspólnymi wieczorami, że też chciałabyś poszaleć ale bez jego wsparcia jesteś skazana na bycie tylko mamusią a jesteś też kobietą i tak chcesz być traktowana. Ze niczego mu nie zabraniasz ale musi być jakiś umiar żeby przy okazji nie rozwaliła się Wasza rodzina a nie jest w tej chwili dobrze. Zeby ustalic jakies zasady np jeden dzien z weekendu na randke dla Was albo wyjscie rodzinne albo film i popcorn wieczorem przy piwku. . co tam jeszcze wymyślisz tylko bez agresji bo to będzie koniec rozmowy. Zero krzyków. Nie wiem nie znam chłopa i co do niego trafi dokładnie.
Kurcze w ogóle mnie to wkurza, może się nie wyszalał jeszcze w życiu czy co. . My to się wybawilismy za wszystkie czasy ( osobno) i mogliśmy spokojnie na dupie usiąść, nikogo nie nosi. P. Nieraz nawet jak miał pocztę do załatwienia po pracy to po mnie przyjeżdżał po drodze z pracy żeby już trochę więcej czasu razem spedzic:) Jak ktoś pracuje całymi dniami to każda godzina razem jest ważna. Mam nadzieję, że dacie rade przecież to już drugi Skarb w domu, nie może wszystkiego zrzucić na Ciebie, choćby emocjonalnie ie musi Cię wspierać a nie dokładać problemów. Wrrr...skopałabym!

Odnośnik do komentarza

sudectiive
jak mam sie dodatkowo stresowac obskubanymi pazurkami to wolalabym je miec zrobione i na spokojnie sobie przec :D

Ile Ty masz lat? Masz jakiekolwiek pojęcie jak przebiega poród? Chyba nie bardzo.....skoro myślisz, że w tych mękach i bólach chociaż przez sekundę zastanowisz się nad paznokciami :) Niektórzy nie powinni mieć dzieci jak Boga kocham :) najpierw trzeba dojrzeć do pewnych rzeczy a potem zabierać się w robienie dzieci.

Odnośnik do komentarza

~katilka
sudectiive
jak mam sie dodatkowo stresowac obskubanymi pazurkami to wolalabym je miec zrobione i na spokojnie sobie przec :D

Ile Ty masz lat? Masz jakiekolwiek pojęcie jak przebiega poród? Chyba nie bardzo.....skoro myślisz, że w tych mękach i bólach chociaż przez sekundę zastanowisz się nad paznokciami :) Niektórzy nie powinni mieć dzieci jak Boga kocham :) najpierw trzeba dojrzeć do pewnych rzeczy a potem zabierać się w robienie dzieci.


A kim Ty jestes ze masz prawo oceniać innych? Może ty nie doroslaś do życia skoro przeszkadza Ci ze kobieta chce się czuć dobrze w takich chwilach? Chce być nadal kobieta a nie przysłowiową matka Polka co tylko dzieci rodzi i nie dba o siebie? Może jej to poprawia samoocenę i czuje się silniejsza? Zastanowiłas się nad tym? Czy tak łatwo ocenić? Nikomu krzywdy nie robi tym ze chce się czuć piękna...

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, własnie takie czytanie poprawa też samopoczucie. Fajnie, że Was tu znalazłam :)
Dziś już jest oczywiście lepiej, pojechał z Zuzą na rower, zaraz ma skręcać meble do jej pokoju. Rozdwojenie jaźni chyba ma... Tak zrobię, pogadam z nim w tygodniu na spokojnie, właśnie obrócę trochę i nie o nim pogadam tylko o mnie i dzieciach, niech wie dokładnie jak to wygląda z naszej perspektywy.
Właśnie też ostatnio myślałam o Dagmarze, mam nadzieję że wszystko u niej w porządku.
Jeszcze raz wam dziękuję bardzo. Bardzo mi pomogłyście.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

fiu, fiu nie wiedziałam że temat paznokci może wywołać takie wzburzenie na forum :D
post, który wcześniej dodałam był napisany na wyrost żeby pokazać że kobiety mogą na różny sposób zniwelować stres porodowy :) tak mi się przynajmniej wydawało :)
zresztą, nikogo nie powinno interesować czy ktoś będzie miał zrobione paznokcie czy nie, w końcu będzie się myślało przede wszystkim o maluchu :P
i tak, ja myślałam akurat o tych paznokciach po powrocie do domu ^^
rozśmieszyło mnie to wzburzenie, bo jestem pierworódką w młodym wieku a umiem podejść do wielu rzeczy z większym dystansem niż niektóre doświadczone mamy ^^

faktycznie dagmara zapadła się pod ziemię. babyjaga chyba też już wcześniej to zauważyła

Odnośnik do komentarza

Nie przejmujcie się, troll jakiś przebrzydły...najlepiej ignorować i nawet nie wdawać się w rozmowę. My i tak wiemy swoje :)
Sylwia i co z Tobą? Wszystko ok,?
Małżonek bierze mnie właśnie na zakupy...no dziewczyny u Was też tak bosko ? Lato, lato wszędzie ...@;)

Odnośnik do komentarza

Tak pięknie dzisiaj w Krk, normalnie kocham taka pogodę. Już spacerek i lody z mężem zaliczone, rosołek się gotuje i odpoczywamy :-D
Wczoraj byliśmy z mężem u znajomych, mój trochę sobie tam wypił i ja samochodem wracałam, P. cała droge trzymał mi brzuch żeby Oliwka "nie trzęsło" i zamiast mówić mi gdzie mam jechać to gadał do niej, normalnie przepociesznie to wyglądało xD

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Też jedziemy na lody właśnie:) zakupy w ciąży to jak tortura, tyyyle dobrego a ja taki wieloryb, ehhh jeszcze troszkę... mniej więcej obejrzałam na co mogę liczyć ciążowego na komunie ale jeszcze się rozejrzę. Szkoda mi wydać 160 zł na kiecke na 1 raz ciążową może jeszcze coś znajdę uniwersalnego albo do tych moich czarnych spodni jakaś bluzke ładna, szpilka i tez będzie.
Mimina KRK dziś jak marzenie...aż żyć się chce...a Mąż super hihi :) Sudectiive przesyłam ciepłe myśli chociaż:)

Odnośnik do komentarza

Marzi może właśnie jakaś fajna maxi/do kolana spódnica jak lubisz i do tego bluzka, bo spódnicę będziesz miała nawet jak dzidzia się urodzi, a podejrzewam, że w maju może być dosyć ciepło i mogłabyś się męczyć w długich spodniach :) a sukienki ciążowe są piękne, tylko szkoda, że drogie i później do niczego się nie nadają. Ja niedawno zdobyłam fajną taką elegancką bluzkę z gumką na dole więc też fajnie się układa i nie odstaje na dole :)

sudectiive wysyłam słoneczko, dosyć daleko do Ciebie jest więc jutro spodziewaj się przesyłki :D

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...