Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia u mnie ciąża indukuje ciśnienie. Juz mam taką tendencje.ale leki są po to żeby je brać i panować nad NT.nie martw się. Ja dziś byłam u kardiologa i dowiedziałam się że dopegyt jest zupełnie bezpieczny.
Jeszcze trochę a stane się lokomanka.euthyrox. dopegyt.mamadha premium. Acard. Uff to na razie na tyle....a to dopiero początek 4 miesiąca. ...

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze zacząć tydzień:
1) rozmowa z rana z młodszym synem: Robert błagam, mama się chce umyć przestań wyć i kopać w podłogę jest 7 rano sąsiedzi się wściekną… na co straszy syn: mama brudna? Tak mama chce się umyć. Syn: mama go( miesza polski i angielski ;)) się myć. Szczepan bawi Roberta … normalnie gwiazdka w październiku.
2) ciężarówka schodzi do garażu i widzi flaka…!?#& dzwoni do męża czy jest daleko już od domu w drodze do pracy … mąż wraca i zmienia koło :D to się nazywa mieć farta!
Magda1010 dokończysz studia, najwyżej zrobisz indywidualnym trybem.

Gratuluję oryginalnych souvenir'ów z wakacji :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny ale się rozpisałyście jak mnie nie było ja witaminy biorę od początku vita-miner+DHA i kwas foliowy od 3 tygodnia jeśli chodzi o koszt to nie wiem ale opakowanie starcza na miesiąc 2 osobne kapsułki do łyknięcia
ja w sobote na działeczce 4 duże wiadra winogrona ciemnego nazbierałam w niedziele rodzinny obiad na wsi a dzisiaj robiłam soczki z winogrona pychotka własne to jednak własne bez porównania ale cały dzień robiłam i teraz sobie leże i odpoczywam może uda mi się przeczytać wasz wszystkie wpisy
witam nowe kwietnióweczki
gratuluje udanych dobrych badań

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

@Magda1010 - ja się zastanawiałam czy nie zrobić teraz od października właśnie podyplomówki, ale odpuściłam z uwagi na to, że w kwietniu pewnie odpadnę z chodzeniem na zajęcia a i po porodzie łatwo nie będzie jak chcę karmić piersią, ale jeśli chcesz to trzymam mocno kciuki i aż sama się zaczęłam zastanawiać czy na pewno nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza

No niestety Kochane, gnojek jest gnojkiem i wózka raczej już nie będzie :( jutro mam w domu teściów (oh ah..) ale w środę idę na komisariat i nie odpuszczę typowi, niech się nauczy, że oszukiwać nie wolno a wyłudzanie kasy i wzbogacanie się na ciężarnych jest więcej niż przesadą :(

Odnośnik do komentarza

@Pralinka - no potrafią, aż się wierzyć nie chce. Ja jak ja, nie narzekamy jakoś specjalnie na pieniądze, ale ile jest biednych rodzin, które kupują używane, bo najnormalniej w świecie ich nie stać na nowe i co.. pomyśleć, że one też mogły paść 'ofiarom' gnojka :S uważajcie na te zakupy przez internet, ja na pewno będę do tego od teraz podchodzić z duużym dystansem.

@Secondtry - a próbowałaś zwiększyć ilość błonnika w diecie? bo mi właśnie to bardzo pomogło - polecam wafle z biedronki, jak tylko robiło mi się niedobrze to zjadałam kilka, one się nazywają.. Sunny Corn. Dzisiaj w KOŃCU udało mi się znaleźć gdzieś korzeń imbiru do herbaty, może na te poranne mnie poratuje choć nie wymiotowałam już dawno.

Odnośnik do komentarza

@Vena127 - gdyby to było 100 zł to nie bawiłabym się w komisariat i nerwy, ale to jest spora kwota a poza tym razi mnie strasznie oszustwo i kłamstwo (przecież wiedział, że to kobieta w ciąży!).

Tak patrzę na Twój suwaczek, już 15tc? :) czujesz już ruchy czy to za wcześnie? ja się nie mogę tego doczekać :)

Odnośnik do komentarza

pralinka kolorowych snów.

Miila ruchy czułam tylko raz, po zjedzeniu tosta z dżemem porzeczkowym :D to był pierwszy w tej ciąży i w dodatku leżałam płasko na plecach, więc miałam szansę poczuć. Mała ostanio była dość mała, więc regularnych ruchów spodziewam się za 2-3 tyg.
Jesteś bardzo szczupła, a z tego co pamiętam Twój bobas jest długi, to masz szansę dość wcześnie czuć ruchy.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hejka wszystkim,
mnie trzy dni nie było i już nie mam szans nadrobić wszystkiego co napisane :) a właśnie chciałam zapytać co z tymi ruchami, bo jestem mocno przekonana, że od niedzieli też czuję sporadycznie, ale zawsze! Właśnie jak leżałam po południu, a wczoraj w aucie. Maleństwo wg wyliczeń dzisiaj ma 14t i 5dni ale wg usg był o 6 dni większy ostatnio. Próbowałam je jakoś rozruszać wczoraj wieczorem, ale tak na zawołanie to ma mnie w nosie. Czekam z utęsknieniem na coś bardziej regularnego. Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...