Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yoanna bez logow.

Co do mycia okien/szafek/wieszania firan etc.z tym rzeczywiście z tym lepiej uważać bo pomijając juz nawet problem odklejającego sie łożyska to już za chwilę się rozrośniemy, zmieni nam się środek ciężkiści i bardzo łatwo o utratę równiwagi i upadek/potluczenie/obicie siebie i dzidziola przy takich akrobacjach.
I tu chcę publicznie pochwalić mojego partnera, wychodząc na zakupy wspamniałam (natchniona forum :-) )że chyba czas umyć okna. Wracam i co? Wszystko pomyte! Kto ma najlepszego konkubenta na świecie? Taaak, ja :D

Odnośnik do komentarza

@yo-anna - super <3 mój mąż też robi w domu dużo, ale obraża się kiedy o coś proszę TERAZ np. dziś (umycie kociej kuwety, bo już śmierdzi tak, że zaraz zwymiotuje), mimo, że miał to zrobić to foch bo kazałam mu teraz. Od wczoraj mamy jakąś spine, chyba przez tą wtopioną kasę :S

Odnośnik do komentarza

Miila może jeszcze nie wszystko stracone, murze odda kasę, albo kurier się spóźnia. To prawda, że złość i marne pocieszenie, ale kasa rzecz nabyta ważniejsze życie i zdrowie, a teraz to Ty się nie zadręczaj i nie stresuj.

Secondtry pasiasty cardigan śliczny, wszystko mi się podoba od kolorystyki przez fason na materiale kończąc :)
Za bardzo nie mogę szaleć z tymi zakupami, bo mąż mówi że przecież mam, ale jak mi się coś spodoba to oczywiście popiera zakup, bo tak jak mówicie ciężarówce się nie odmawia :)

kodomo oszczędzaj się kobieto, ja też na tyłku nie usiedzę, się nie ma po co ryzykować.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miila moze jeszcze w poniedzialek kurier zawita do Was, trzymam kcikuasy! A swoja droga jesli to oszust, to sukinsyn, oby go skrecilo, zeby na ciezarnych kasę zarabiać lewą.... ale rozumiem ze zglaszacie na policje jakby cos? Wyslij nr na prive to ja zadzwonie.

Piekna pogoda, ja pod Otwockiem bylam w lesie na grzybach... Och cudownie bylo. Oczywiscie z kanapką, bo jakby inaczej, ale i tak bylo cudnie. Moj synio "prawie sam" znalazl kilka grzybów, ale radochę mial, a my z nim;)

Dzis mam pierwszy w miare dobry dzien w tej ciazy, oby tak dalej.
Milego popoludnia.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

soofka
Ja chowam ciuchy w które się nie mieszcze i wyję bo nie mam w co się ubrać. Dobrze że nie pracuję, przesiedzę pół roku w domu w jednych dresach i już

ostatnio też już pochowałam kilka par gaci... może za rok w nie znowu wejdę, w sumie to OBY :)
a gdzie tam jeszcze, chyba wór po ziemniakach muszę na tyłek szykować bo plusowe kilogramy dopiero nadejdą :D

Odnośnik do komentarza

Ze Wy macie siłę na te porządki, ciuszki córki leza luzem w kartonach i na kartonach i nie mam sily ich posegregowac dla drugiego dziecka. Szafe kupilismy sobie zeby pochowac posciele reczniki ale nie mam sily ani czasu a tak chcialam ta szafe. Z corka chodze na gora poltorej h na dwor bo na wiecej nie mam sily, w domu troche zabawy troche usiade i jest lepiej. Boje sie przemeczac bo boje sie o ta szyjke. W 30 tyg wtedy mialam rozwarcie wiec kto wie dlatego wole uwazac.
Ale czuje sie taka matka do niczego, bawimy sie tulimy sprzatam po niej karmie ale to taki wysilek.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie mój trzylatek jest bardzo za mną i czuję że jest trochę zazdrosny o dziecko w brzuchu.Dziś powiedział że chce do brzuszka he he.Też staram się go tulić a on wisi na mnie pół dnia.Muszę go kilka razy dziennie podnieść więc ciężko jest się oszczędzać. W mieszkaniu też codziennie jest coś do zrobienia.Mój partner jest z tych co w domu raczej mało pomagają choć widzę że przez te plamienia się stara. Ale najgorsze że ja jak jest nieposprzątane nie poleżę zwłaszcza że wróciły mi siły i mam chyba syndrom wicia gniazda :D

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

@Secondtry - masz na myśli nr mój czy oszusta? :)
Oczywiście, że sprawę zgłosimy na policję, choćby to się miało ciągnąć to mu nie odpuszczę za to co zrobił - my jak my, ale ile jest osób, które kupuje używane artykuły dziecięce, bo nie ma kasy na nowe - ech, dramat po prostu.
Nie zamęczam Was już tematem, dziś mi trochę lepiej i staram się o tym nie myśleć aż tyle, bo nie ma sensu. Tak jak mówicie, zdrowie ważniejsze :)

@Melly - Twoje obawy są zupełnie uzasadnione, jak każdej z nas, ja mimo że to pierwszy maluch to zastanawiam się ciągle jak to będzie, ile się zmieni itd. A jak dowiedziałam się o ciąży to była radość ale i łzy, więc to chyba normalne :)

@Vena127 - tak się cieszę, że i Tobie lepiej! z naszej najgorszej trójki zostaje jeszcze Secondtry - ale widzę, że i u niej lepiej (nawet nie wiesz jak się cieszę kochana) :)
Ja dzisiaj też nawet nieźle, ale nie mam co narzekać - mąż zrobił mega pyszny obiad, posprzątał w domu, ogarnął nawet słodkości do kawy dla gości a ja się nie przemęczałam i czuje się nawet dobrze :) muli mnie już tylko rano i jak jestem głodna - tu zaczynam się martwić ile będę miała na plusie, skoro jem aż tak często :P

@soofka - też mam takie podejście, że przesiedzę w dresach bo mało wychodzę, kupię jedne dzinsy z gumką, poratuje się leginsami i długimi swetrami i to chyba tyle :)

@Magda1010 - kuruj się i pilnuj, bo ból kości to zwykle grypsko :(

Odnośnik do komentarza

kodomo ja też tak mam, że drażni mnie bałagan, ale muszę odpuszczać trochę i widzę, że z liczbą dzieci powoli obniżają mi się standardy. Z drugiej strony zaczynam więcej wymagać pomocy i sprzątania po sobie od facetów. Nawet mój trzy latek już musi odkładać buty i kurtkę do szafy, układać klocki przed bajką na dobranoc. Nie daję już rady wszytko zrobić sama.
Mój starszak raczej nie powinien być zazdrosny, ale 2 latek pewnie będzie. Tak czy inaczej sprawdziłam, że najlepiej sprawdza się angażowanie dzieci w pomoc nad maluchem. Ostatnia czysta chusteczka, do wytarcia pupy była dla starszego syna, trzymał pod nadzorem butelkę …od prostych rzeczy na początku do coraz większej interakcji z rosnącym niemowlakiem. A prawda jest taka Dziewczyny, że każda z nas która spodziewa się kolejnego dziecka musi zaakceptować fakt, że już będzie inaczej: czas dzielony na wszystkie dzieci, każde będzie musiało poczekać na zaspokojenie swoich potrzeb, bo mama jest tylko jedna. I nie trzeba mieć wyrzutów sumienia, bo to jest naturalna kolej rzeczy. Właśnie dlatego też odkryłam, że faktycznie łatwej mieć więcej niż jedno dziecko ;)

Secondtry, Miila jak dobrze, że zaczynamy mieć dobre dni, żyć się w końcu chce i widać światełko w tunelu :)

Ja też zaczynam smarować brzuch i piersi, skoro mogę tolerować zapachy … niestety dziś odkryłam pierwszy cellulit z nim trzeba się zaprzyjaźnić do czasu skończenia karmienia :'(

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja wczoraj bylam u gina, wyszlo mu wszystko oj, ten płci nie staral się określić, wyslal mnie na test PAPPA, ale wszędzie zamknie bylo i bede dzwonic w poniedziałek czy jest sens robic jeszcze.

A czym sie smarujecie przeciw rozstępom? Ja na razie tylko zwykły balsam jak codziennie, ale myślę smarowac na zmianę kremem z Rossmanna i olejem kokosowym.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,

Podczytuje Wasz wątek od początku, Ale się nie ujawnialam. Termin 26.04 :)

Miila czy byłaby szansa abyś podała namiary na tego gościa. Sama mam zamiar kupować używany wózek, Ale z wyższej półki. Ostatnio właśnie śledzę ogłoszenia na olx. Jakiś Nick, skąd jest itp. Myślę, że mogłoby się To przydać osoba, które będą szukały takich wózków.
Mam nadzieję, że odzyskasz kasę. Bo to szczyt chamstwa takie oszukiwanie. Jeszcze kobiety w ciazy, gdzie stres jest jakże nie wskazany. Ale wierzę w karme, więc wróci to do niego szybciej niż myśli.

Z góry dziękuję.

*Aniołek 23.12.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rugpj3f1criy2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...