Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamusie ;)
Mam taki młyn , że nawet nie ma czasu siąść i napisac do was;/ Synek się pochorował , ja mam częste mdłości zajęcia w domu .... i tak czas leci . 9 wrześnie zdałam prawko i jestem szczęśliwa z tego powodu teraz jesteśmy na etapie szukania auta ;) trzymajcie kciuki za nas;) mam nadzieję , że u was wszystko ok , nie dam rady chyba nadrobić wszytskich wpisów przy moim Wojtusiu , którego pełno wszędzie ;) Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Ehh dziewczyny trochę mnie tu nie było.. ale się naczytałam...Secondtry trzymam kciuki oby jak najszybciej Ci przeszło i niech wreszcie przyjdzie czas wyłącznie radosnego czekania na zdrowego maluszka. Mi na szczęście przeszło w 9 tygodniu. W niedzielę zaczęliśmy 11 tydzień. Dziś jeśli zdążę po pracy dostać się do ginekoloa to umówię się dopiero na pierwsze badanie usg.. Ale wyniki moczu chyba nie są za specjalne.. :/

Dziewczyny a co do teściów .. Moja tylko płacze ze szczęścia i paranoicznie zabrania mi robić cokolwiek...a o przyszłym dzieciątku zaczyna nawijać jakby miała już swoje własne plany wobec niego .. :O

Odnośnik do komentarza

Zdjecia maja po 1,7 mb, nie chcą wejść nijak:(

Wlasnie przyszlo moje zamowienie ciążowe z zalando.pl. lubie tam kupowac, zwykle nie mam problemu z rozmiarami. Ale te ciążowe to jakas masakra. Z 8miu rzeczy, ktore zamowilam w zasadzie tylko dwie sa prawie dobre... Zamowillam 2 pary fajnych jeansow z guma ciazowa juz, jedne sliczne ale fuck za ciasne troche a drugie duze i w realu brzydkie jak noc. Rajstopy 60 den mialy byc ciazowe cena 66 pln - nie sa absolutnie ciazowe, spokojnie za 30 pln mozna kupic bez przymiotnika ciążowe. Ale to jest biznes...Macie jakies fajne marki ciążowych ciuszkow.?

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Nowy lekarz jak najbardziej trafiony :)
Po pierwszej wizycie wyszlam bardzo zadowolona :)
20.10.mam badania prenatalne. Jeszcze tyyyyle czasu ;) dluzylo sie będzie bardzo pewnie....
Poki co termin porodu potwierdzony 29.04-1.05 :) choć lekarz po wielkości macicy skłania się bardziej ku połowie kwietnia :)
I chyba magik jakis z niego bo przewiduje ze to chłopiec u nas będzie ;) po mocy ciąży, kształcie macicy i wielkości zarodka w danym tyg ;) hihi :)
Śmieje sie ze pewnie za 3 tyg zobaczymy i zastanawia sie,czy sie potwierdzi jego prognoza ;) hihi
No zobaczymy :) ja z dystansem podchodze do takich prognoz ;) prenatalne więcej nam pewnie powiedzą ;) ps.a tak na dxiewczynke sie caly czas nastawialam :P ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Ensueno
widzę, że podobnie jak ja masz termin na koniec kwietnia ... u mnie to 27 kwietnia i badania prenatalne też mam dopiero 21 października.

Zawsze lubiłam sukienki "worki" luźne i póki co z ciuchami nie mam problemu, ale przyznam że spodnie zaczynają mi już uciskać w pasie.... Szef w pracy zawiadomiony - to rodzinny facet wiec cieszył się, że "więcej nas będzie Polaków" ;) Największą radość póki co sprawia mi, kiedy mówimy na naszą dzidzię "Jaś". Dzięki temu dzidzia jest jakby już bardzo realna :) teraz czas na zawiadomienie dziadków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) Rozpisalyscie się ze ciezko nadrobic zaleglosci. Ja w piatek rano ostatnio wymiotowalam (przed przyjazdem narzeczonego), pozniej czulam sie co raz lepiej. W niedziele nawet jadlam mięso. A wczoraj po wyjezdzie mojej miłości znow zaczely sie mdlosci, nie mam na nic apetytu ani sily.
Tesciowie bardzo sie ucieszyli ze zostana dziadkami, nie moge na nich narzekać, bo traktuja mnie jak swoja córkę.
A co do żelu do higieny intymnej to po pierwszej infekcji zaczelam uzywac takiego dla kobiet w ciazy i jak widac nie wiele to dało.
@secondtry- sprobuj zmniejszyc zdjecie bo mi tez nie chcialo wrzucać i udalo sie dopiero przy 500-200 kb.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

A co do badań prenatalnych....
Czy któraś z was jest ze Szczecina? Gdzie robicie to badanie....?
Mnie wysłali na sw Wojciecha ale okazuje sie,ze tam prawdopodobnie nie zalapie sie juz na bezpłatny pakiet.... :( płatny zas to koszt 370 zł (z pappa)...
Na NFZ wzedxie mówią mi ze trochę za późno dzwonie,bo za 3 tyg to terminów juz nie maja... :(

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Ensueno83
A co do badań prenatalnych....
Czy któraś z was jest ze Szczecina? Gdzie robicie to badanie....?
Mnie wysłali na sw Wojciecha ale okazuje sie,ze tam prawdopodobnie nie zalapie sie juz na bezpłatny pakiet.... :( płatny zas to koszt 370 zł (z pappa)...
Na NFZ wzedxie mówią mi ze trochę za późno dzwonie,bo za 3 tyg to terminów juz nie maja... :(

Hej, ja też zostałam przez mojego lekarza skierowana do tej samej kliniki. Fakt koszt jest ogromny. Dzwoniłam 2 tyg temu i też terminu nie mieli, ale trafiłam na bardzo fajną Panią w recepcji - jakoś posżła mi na rękę, zapytała Doktora i mnie wcisnęli. Tam ponoć teraz jest jakiś projekt norweski, który takie badania refunduje i powinno być za darmo, tylko nie wiem jak to będzie w październiku. Ja też mam termin prenatalnego na październik, mam ogromną nadzieję, że uda mi sie za darmo, jak nie trudno będę musiała zapłacić.
Ponoć to najlepsza klinika pod tym względem. Mają świetny sprzęt i długoletnie doświadczenie.

Odnośnik do komentarza

Ensueno83
A co do badań prenatalnych....
Czy któraś z was jest ze Szczecina? Gdzie robicie to badanie....?
Mnie wysłali na sw Wojciecha ale okazuje sie,ze tam prawdopodobnie nie zalapie sie juz na bezpłatny pakiet.... :( płatny zas to koszt 370 zł (z pappa)...
Na NFZ wzedxie mówią mi ze trochę za późno dzwonie,bo za 3 tyg to terminów juz nie maja... :(

jak dostaniesz skierowanie to muszą Cię przyjąć, co to za kanalie...

Odnośnik do komentarza

Zapisała mnie na 20.10 póki co... Mówi ze będziemy liczyć na to ze jeszcze zmieszcze sie w projekcie... A jak nie,to trudno, 370 zł pójdzie w sina dal :P chyba ze można u nich tez samo USG zrobić, bez pappa, wtedy ok 200 zł taniej będzie,bo pappa wszędzie ok 200zl... Tylko nie zapytalam czy jest taka mozliwosc... A pappa zrobilabym dopiero jeśli w USG nie daj boże wyszloby cokolwiek niepokojacego...

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Witajcie :-)
Tez zostane mama w kwietniu 2016. Czytam wasze posty juz od miesiaca, ale jakos tak schodzilo z rejeztracja. Bedzie to moje pierwsze dziecko. Termin mi wychodzi puki co na 27 kwietnia wg internetowego kalkulatora. Tydzien temu widzialam mojego maluszka. Mial juz 2, 5 cm. Pozdrawiam was wszystkie goraco

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b4dd1888.gif

[link=http://kobietaintymnie.pl/suwaczki.html][image noborder]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b4dd1888.gif[/image][/link]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny które chcą badania w Szczecinie sprawdźcie, bo chyba na marcowych kobitki mówiły, że są akcje z dofinansowaniem z UE za darmo. Chyba że już się skoczyła pula :/

U mnie pomogła długą kąpiel, ale po nocy masakra, bo syn zachorował o 2 nad ranem i do piątej to już było po śnie :( nie wiem jak się ogarnąć taki ma katar, śpi na siedząco… na bank do końca tygodnia będę chora z najmniejszym. Ech dobrze, że na grypę się zaszczepiłam w ostatni czwartek.

Ubrania ciążowe to jakaś masakra, w ogóle na mnie nie pasują. Nosze zwykłe tylko wersje biodrówki (spodnie, legginsy) bluzki od biedy się znajdą, ale głównie kupuję orsey(jak byłam w Polsce), H&M wersje nie ciążowe tylko takie kombinowane: styl empire, marszczone, tuniki … na szczęście wszystko idzie w brzuchu, a tyłek nie bardzo się zmienia to ostanio przechodziliśmy w tym co miałam.
Niestety teraz będzie trzeba jakąś kieckę kupić bo na połowę listopada mój mąż proszony na chrzestnego.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o sex to na pieczenie polecam lubrykat, bo od hormonów jesteśmy bardziej suche … a mi dodatkowo pomaga od razu po podmyć się łagodzących podrażnienia żelem intymnym.

A w sprawie apetytu, to przez ostanie 7 tyg mój mąż jest biedny, bo on zawsze ma na mnie apetyt, ja mam dobry czas między 12-14.00 w ciągu dnia, jak on jest w pracy, bo jak wraca to już umieram z bólu głowy. No więc chęci są po obu stronach tylko timing na razie nam się rozjeżdża ;( obydwoje więc czekamy 17tc z niecierpliwością :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny;) mam pytanko do Was... Jestesmy w polowie 14tygodnia i od okolo 2tyg przesypiam cale dnie.. Zauwazylam ze od okolo tyg mam strasznie twardy brzuch przy jakiejkolwiek aktywnosci nawet chodzeniu zaczyna mnie kuc w brzuchu. Mam wrazenie ze mi niedlugo brzuch eksploduje a urosl jak cholera. Troche mnie niepokoi to pobolewanie:/ co myslicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...