Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjazna ty to odważna jesteś...ja bym się w życiu nie odważyła zjeść pączka ...nawet gryza...w takiej sytuacji jak jestem ;) może jednak powinnam odpóścić...ale z tego co widzę vto u mnie cukier bardziej skacze niż u Ciebie bo na kolację zjadłam w kromeczki chleba graham z małym -cienkim plasterkiem żółtego sera + 2 plasterki pomidora + 1 mandarynka i już miałam cukier 138 :( wiec jakbym zjadła pół pączka to sumienie nie dało bym mi żyć :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72106.png

Odnośnik do komentarza
Gość misia i nadia

Juz urodzilam. Zdecydowalismy ze nie chcemy widziec kruszynki naszej chcemy ja tak zapamietac jak na obrazie Usg. Nie moglam jednak sie powstrzymac to spojrzalam I widzialam tylko mala nozke I to mi wystarczy. Sama sobie sie dziwie jestem taka spokojna nie placze nie rozmyslam it'd mysle ze bog ma mnie w swoich ramionach dlatego tak spokojnie to przyjmuje :)teraz czeka nas tylko pogrzeb I piekne wspomnienia jak nadius byla blisko mamy

Odnośnik do komentarza

Misia chylę głowę przed tak cudowną mamą i kobietą. Jesteś dla mnie wzorem miłości matczynej. Jestem przekonana, że niedługo będziesz cieszyć się z dwóch kreseczek. A Nadia tam z góry będzie pilnowala ziemskiego rodzeństwa.
Teraz przed Tobą ciężki czas. Nie bój się płakać. Pisz do nas, jeśli będziesz potrzebować. Dla nas zawsze będziesz częścią tej grupy.

Trzymaj się cieplutko.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k0jtif8mx.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, duzo sie tu dzieje, jak zawsze.
Ale macie wszystkie piekne brzuszki! Patiszatan moj podobny do Twojego ;)
Lacze sie z Wami w nastrojach - tez mnie duzo rzeczy irytuje, maz nalezy do tego zbioru czasem tez, niestety. Przedemna badanie glukozy we wtorek, mam nadzieje, ze bedzie w normie.
Mlody kopal mnie w pecherz i zebra przez dwa dni, az sie przestraszylam ze sie ulozyl juz jak do porodu a tochyba za wczesnie co nie,(27tydz), ale teraz znow ruchy odczuwam bardziej po bokach brzucha..
Misia tak mi przykro, wierze, ze niedlugo zobaczysz dwie kreseczki. Sciskam mocno.

Odnośnik do komentarza

Misia żadne słowa nie oddadzą tego co chciałabym napisać. Z każdego złego wydarzenia w życiu staram się wyciągnąć ten kawałeczek dobry. Wierzę że ten kawałeczek u ciebie to miłość przeogromna która miałaś do kruszynki. Ona na zawsze zostanie. Jesteś bardzo dzielna i życzę żebyś niedługo cieszyła się znowu :*

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64cwa1yu7e8ww5.png

Odnośnik do komentarza

Misia bardzo mi przykro a zarazem podziwiam ze taka dzielna jestes... ja wczoraj mialam wizyte u gin i wszystko jest ok tylko moja dziewczynka jest duza jak na 30 tydz wazy juz 1800 g i ciaza wg usg jest starsza o jakies 3 tyg wiec zmienil mi sie termin na połowę stycznia..niestety coraz mniej czasu mam a wyprawki zero...musze sie sprezyc...cukrzycy nie mam

Odnośnik do komentarza

Ela Evi ja na ostatniej wizycie też dowiedziałam się że mój maluszek jest "dwa tygodnie" do przodu. I mimo, że nie mam cukrzycy lekarz zalecił mi ograniczenie pewnych produktów jak u słodkich mam w diecie. W pierwszej kolejności ograniczenie do minimum słodkiego (choć prawie go nie jem), rezygnacja z produktów mącznych typu pierogi, naleśniki, kopytka itd. Wszelkie kasze i ciemny ryż, mięsa i ryby gotowane i pieczone. Zamiana białego pieczywa na ciemne, bez cukru, miodu z pełnymi ziarnami. Warzywa i owoce choć te drugie bez gruszek, winogron i bananów. To tak w skrócie :-) Tu dziewczyny na pewno coś więcej Ci powiedzą ;-)
A dziś zobaczymy jak tam moje wyniki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mm1iwir8w0.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane!

Po pierwsze, dziękuję dziewczyny za interpretację wyników :) dzisiaj mam wizytę u gina i zobaczymy co mi powie. Dodam, że wyszła mi tak dobra morfologia jakiej nie miałam nawet przed ciążą :) Wyszła leciutka niedokrwistość, ale to można szybko nadrobić przy lepszej diecie.

Co do wózka, też patrzyłam na evo :) Jest super cena za pakiet 3w1.

Joanna, na pewno opanujesz do perfekcji dietkę i później będzie ok!

Mami, wow! Torby masz solidne :) Sylwek tuż, tuż i to już :)

Misia, bardzo mi przykro. Czasami opowiadam m. co się dzieje u nas na forum i mówię mu o różnych historiach, i zrobiło nam się smutno jak napisałaś...
Życzę Tobie, abyś szybko zobaczyła dwie kreski na teście. Jestem zawsze zdania, że po burzy przychodzi słońce i nastają chwile nagrody, i w Twoim mega pozytywnym nastawieniu na pewno też tak się stanie ;) Trzymam za Ciebie kciuki!

Dałyście mi takiego smaka na ciasto marchewkowe, a mam popsuty robot kuchenny :((( kurczę... On jest taki dobry, mniam...

Dzisiaj miałam ciężką noc. O 2 obudziłam się na siku, a pół godziny później poczułam się głodna...:/ Zrobiłam sobie kanapki, a potem nie mogłam zasnąć...Musialam o 8 wstać i teraz dalej leże w łózku :P

Odnośnik do komentarza

Aha! I wczoraj byłam pierwszy raz na refundowanych zajęciach do szkoły rodzenia i powiem Wam, że jestem zachwycona. Prowadząca to moja przyszła położna, bo w tej szkole rodzenia, można wybrać którąś z nich. Super atmosfera, dużo śmiechu, fajnych historii i ważnych informacji.
Dostaliśmy siaty prezentów i dostałam 2 x po butelki Aventu 125 ml, 2 x smoczki Aventu i masę próbek. Cieszę się, że jednak się wybraliśmy, a po wczorajszych zajęciach m. miał zdecydować, czy będzie chciał chodzić i powiedział, że będzie chodził :)

Odnośnik do komentarza
Gość misia i nadia

Kochane dzisiaj wychodze ze szpitala wszystko dobrze po szpitalu jade zalatwiac sprawy zwiazane z pogrzebem mam nadzieje,ze dzisiaj wszystko zalatwie . Jestem pod wrazeniem opieki w szpitalu dbaja o nas, sa bardzo mile I na kazdej pytanie odpowiadaja I to tyle Milego dnia wam zycze I bardzo duzo kopniaczkow :)

Odnośnik do komentarza

Niunia dziekuje Ci bardzo za wskazowki co mozna jesc ale nie wiem czy dam rade na takie wyrzeczenia ale czego sie nie robi dla zdrowka mojej wymarzonej coreczki ...musze dac rade...u mnie przekrecilo sie jakies ze 2 tyg twmu juz i caly czas jest dupcia pod biustem...czuje jak mi sie tutaj wypina...

Odnośnik do komentarza

Hejka! Dzieciaki mogą się jeszcze przekręcić, wiec na razie nie ma się co stresować :-)
Mami szalona jesteś! Ja dopiero kupiłam jedna koszulę do karmienia, a gdzie reszta. ... chyba trzeba na poważnie zająć się tą wyprawką :-)
Jeśli chodzi o dietę cukrzycową to rezygnacja z białego pieczywa, produktów mącznych, rozgrywanych warzyw, słodkich owoców, o słodyczach, ciastach, ciasteczkach juz nawet nie wspominam :-)
Oczywiście jemy chude mięso, d dużo ryb, surowe warzywa lub al denne na parze, nabiał, pieczywo żytnie pełnoziarniste itp zdrowe rzeczy :-)
Polecam owsiankę i koktajle warzywno owocowe :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

niunia31
Ela Evi ja na ostatniej wizycie też dowiedziałam się że mój maluszek jest "dwa tygodnie" do przodu. I mimo, że nie mam cukrzycy lekarz zalecił mi ograniczenie pewnych produktów jak u słodkich mam w diecie. W pierwszej kolejności ograniczenie do minimum słodkiego (choć prawie go nie jem), rezygnacja z produktów mącznych typu pierogi, naleśniki, kopytka itd. Wszelkie kasze i ciemny ryż, mięsa i ryby gotowane i pieczone. Zamiana białego pieczywa na ciemne, bez cukru, miodu z pełnymi ziarnami. Warzywa i owoce choć te drugie bez gruszek, winogron i bananów. To tak w skrócie :-) Tu dziewczyny na pewno coś więcej Ci powiedzą ;-)
A dziś zobaczymy jak tam moje wyniki :)

Co mi się jeszcze nasuwa to jesli zupa to gotowana na warzywach, nie na mięsie. I warzywa lekko nie dogotowane lepiej niż rozgotowane to samo ryż i ciemny makaron. Owoce oprócz śniadania i kolacji jako dodatek do posiłku.

Dziewczynki czy któraś jadła naleśniki np z mąki razowej ? Ciekawa jestem jak cukry po niej.

No ja nie mogę przekonać się do owsianki ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...