Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Gwiazdy przeznaczenia"

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak by to było, posiadać wyjątkowe moce? Wasze dzieci z pewnością wiele razy udawały, że potrafią czarować, prawda? A wiadomo, że czarodzieje i czarodziejki bardzo często mają swoich pomocników - zwierzęta!

Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy magicznej książki! To pierwszy tom nowej serii "Chowańce" od Wydawnictwa IUVI - "Chowańce. Gwiazdy przeznaczenia":

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/chowance_okladka_front_OK.jpg

Chowańce to zwierzęta obdarzone mocą, a więcej na ich temat i na temat całej serii znajdziecie na stronie chowańce.pl.

Recenzja książki

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka na temat: "Gdybym był/a czarodziejem/ką, to moim towarzyszem byłoby takie zwierzę..." - technika dowolna.

Odpowiedzi zamieszczajcie z zarejestrowanych profili w tym wątku konkursowym do 26 kwietnia 2015 roku do północy. Wyniki ogłosimy w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Towarzyszem Piotrusia ( 11 lat ) byłby kotek . Do wykonania kotka Piotruś wykorzystał wszystkie zbędne materiały ( stare gazety, folie) Do torebek wkładał pogniecione gazety, następnie uformował kształt kotka i okleił taśmą. Później owinął kotka czarną bibułą, przykleił oczy, wykonał nosek wąsy i inne elementy. Sam zamienił się w czarodzieja;) A oto efekty;)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28163.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28164.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28165.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28166.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstawiamy czarodziejską papugę 7letniej Hani
ptak nie tylko potrafi mówić, jego niebieskie piórka mają wyjątkową moc- wystarczy nimi dotknąć bolącego miejsca i... ból mija :-)
poza tym jest to królewska papuga i rozumie mowę wszystkich zwierząt (może być tłumaczem ze zwierzęcego na polski)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28182.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje zwierże to mrówkojad.
byłby moim towarzyszem ,pomocnikiem-dlatego chcaiłabym aby jeżdził na magicznym-ekologicznym rowerze,miałby magiczne lustro,gdzie mógłbym widzeć,widzieć gdzie jest mój pomocnik.Mój byłby przebrany "po ludzku"tak żeby nie wyróżnił sie z tłumu i nie dziwił nikogo a swoje robił;-))
Aleksander 6lat

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córeczka Julia 4,5 roku postanowiła, że gdyby była czarodziejką to jej towarzyszką stałaby się Sarenka, więc namalowała siebie i zwierzątko w zaczarowanym lesie :).

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28268.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amelka ,lat 7postanowiła że jej pomocnik bedzie wielbłądem.
On bedzie nosił co potrzeba czyli zcarodziejską rózdzke,zwierciadło i ważną magiczną książkę moją;-))
Amelka postanowiła wykonać zwierzaka pomocniaka z gazety ,z tego co było w domu dziś.

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28272.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lenka (lat 5 ) uwielbia wszystkie książki i baśnie opowiadające o losach czarownic i czarodziejek . Wzorując się na swojej ulubionej postaci ze świata magii ( Harry Potter ;) ) Lenka stwierdziła ,że gdyby tylko udało się jej zostać czarodziejką to jej pomocnikiem zostałaby SOWA bądź KOT . Zdaniem córki zwierzęta te muszą posiadać magiczne zdolności i być jedyne w swoim rodzaju dlatego na jej rysunkach są kolorowe ;) . Swoich pomocników namalowała za pomocą flamastrów w sztyfcie -Malunki zostały wykonane na szkle ;)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28326.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28327.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córcia Daria, 8 lat, marzy o słoniku. I nie jest to zwykły słonik - jest czarodziejski :) I, jak widać na zdjęciu, interesuje się modą :)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28345.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiedź Nikoli (8 lat) brzmi tak: "Gdybym była czarodziejką, to moim towarzyszem byłby kameleon. Dlaczego? Bo jest mistrzem kamuflażu! Wtapiałby się w otoczenie i pomagał mi w czarodziejskich sztuczkach..."

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28382.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje dziewczyny obie by za pomocnika chciały mieć kota - w sumie nie wiem dlaczego może przez to, że one kociary i o kotku marzą.
Pasiasty kot jest prawie 8 letniej Wiktorii a drugi trochę bardziej kolorowy 5 letniej Kasi :)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28432.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja 5 letnia malarka Madzia postanowiła stworzyć trzy prace na których jest wróżka Madzia i obowiązkowo ukochany kot Edek. Madzia podczas malowania stanowczo stwierdziła, iż czarodziejka bez kota jest jak czar bez magii:)

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28473.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28474.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28475.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4,5letnia Irenka gdyby była czarodziejką to jej towarzyszem byłby dinozaur. pierwszy wykonany z wytłaczanek i tektury a drugi z tektury, guzików i cukierków m&m's na ogonie...

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28516.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28517.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28518.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28519.jpg

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28520.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daniel stworzył swojego towarzysza za pomocą za małej skarpetki ,waty,kawałków pomarańczowego filcu,druciku.Skąd moje 10 letnie dziecko czerpie pomysły to nie wiem ale sama jestem pod wrażeniem ,że ze zwykłej skarpetki można stożyć kota.Skarpetę wypchał watą otwór zaszył (samodzielnie nawet nie wiedziałam ,że potrafi)Głoweę zrobił obwiązując jeden z końcy potem namalował oczy flamastrem i przyszył guzik imitując nos .Wąsy z drucików ogrodniczych.Łapy i uszy od środka usztywnione drucikiem i doszyte.Na szyje założona kokarda która została po czekoladowy zajączku :)A dlaczego kot ? to odpowiedział ,że przecież czarodziej bez kota nie może być a kot to takie słodkie zwierzątko.

monthly_2015_04/konkurs-gwiazdy-przeznaczenia_28559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...