Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

aha

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  bierzglin
 1. 5letnia Irenka swoją uśmiechniętą minkę przebrała za smutnego Arlekina
 2. ośmiomiesięczny Olafek jak widać nie ma ochoty na sen...
 3. aha

  Konkurs "Gram z Sówką Zuzią"

  Irenka (5 lat) wykonała sowią rodzinkę. tata Michał wykonany z balona, skrzydła z papieru i oczy, dziób z pianki, mama sowa Asia wykonana z plastikowej butelki obklejonej piankowymi elementami i sowie dzieci- muffinki bananowe udekorowane ciastkami markizami i cukierkami m&ms. Irenka z żółtymi oczami, Olaf z czerwonymi, Kruszynka z zielonymi i Aleksander z niebieskimi oczami.
 4. 5 letnia Irenka uczy swojego 6-miesięcznego braciszka wierszyka Kto Ty jesteś? Polak mały...
 5. aha

  Konkurs "Opalanie z Floslek"

  najchętniej pojechałabym z moją rodzinką na wyspę spokoju moich rodziców RODOS, czyli ich Rodzinnym Ogródkiem Działkowym Ogrodzonym Siatką znajdującym się na wsi, wyposażonym m.in. w basen, piaskownicę, można się lać wodą z węża i świetnie się bawić cały dzień z jedzeniem, piciem i łakociami na miejscu bez szukania restauracji, sklepu itp. wszystko pod ręką... a słońce grzeje tam naprawdę ostro...
 6. Nasza Rodzinka oczami 4,5 letniej Irenki wykonana pisakami i guzikami, taki był pomysł Irenki i jej wykonanie. Na pracy widać tatę z zielonym brzuchem, mamę z czerwonym, Irenkę z pomarańczowym i jej 3-miesięcznego braciszka Olafka z brzuszkiem niebieskim.
 7. super, dziękujemy bardzo. Gratulujemy pozostałym zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w konkursie za wspaniałe budowle i wielką wyobraźnię...
 8. gratulacje dla wszystkich...
 9. 4,5 letnia Irenka wykonała Dzwoneczka (zwaną przez Irenkę Dzyndzołkiem) z ciastoliny ze skrzydełkami z piórek i ubrała ją w bluzkę z kawałka wyciętego materiału, a spódniczkę z połówki cytryny. Cynka ma parasol z liści i torbę podróżną na ramię na kiju, w której mieści się na zimne dni czapka z łupinki z orzecha i pelerynka z krepy wiązana na szyi sznureczkiem.
 10. 4,5 letnia Irenka zbudowała wieże, w której uwięziona jest Roszpunka z długim warkoczem, który oplata wieżę (tutaj pomoc mamy, która wykonała warkocz ze złotej krepy). Nikt nie może się dostać do wieży przez fosę i most zwodzony(tutaj pomoc wujka, który zamontował sznurki do mostu), jedynie książę na swym białym koniu z karetą dla księżniczki. Wszyscy czekają na to wydarzenie: zwierzęta, autobus z turystami, policjant w samolocie i pomoc medyczna(Irenkę poniosła wyobraźnia). Na fosie pływają kaczki, a także łódka z parą zakochanych. Irenka miała przy tym dużo radości i bawi się udając różne scenki z wielką przyjemnością.
 11. aha

  Konkurs "Pinokio"

  gratulacje dla wszystkich wyróżnionych
 12. aha

  Konkurs "Pinokio"

  Pinokio wykonany przez 4,5 letnią Irenkę. 1. Pinokio z żoną z plasteliny, 2. Pinokio pacynka z rajstopy, głowy styropianowej, czapka z filcu i piórka, dodatki z krepy, oczy ruchome i nos z plasteliny, 3. Pinokio z buteleczki po actimelu, głowa po niespodziance z kinder jajka, nos, buzia i guziki z plasteliny, ruchome oczy, czapka z tektury i piórko, ręce z drucików kolorowych.
 13. aha

  Konkurs "Kiki ucieka z cyrku"

  dziękujemy bardzo i gratulacje dla pozostałych...
 14. aha

  Konkurs "Kiki ucieka z cyrku"

  pani clown Irenka (4,5) w stroju przygotowanym z pomocą mamy...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...