Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

stella

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  CZARNA BIAŁOSTOCKA
 1. stella

  Konkurs "Aktywni z dzieckiem"

  My aktywnie każdy dzień spędzamy Codziennie rowerowe wycieczki urządzamy Bo bardzo sport kochamy ! Taka aktywność jest dla nas nie do zastąpienia ! Dzięki niej mamy zdrowie i fajne wspomnienia Różowe okulary czasami wkładamy I nigdy w rutynę nie popadamy Omijamy wszelkie na drodze wyboje Kręcimy kilometry i robimy krótkie postoje Świat rowerem przejechać cały chcemy Może z naszą aktywnością Kiedyś w Księdze Guinessa się znajdziemy:)
 2. Kreatywność mego synka nie zna granic :) Oprócz malowania i budowania domków z klocków Uwielbia układać z różnych przedmiotów swoje ulubione postacie z bajek :)Najchętniej całą szafę wziąłby ze sobą na plac zabaw :)
 3. stella

  Konkurs "Czas z dzieckiem"

  Uwielbiamy kreatywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Wymyślaliśmy różne zabawy z kredą, tworzymy postacie z bajek,gramy w klasy i w kapsle Tak jak to było za moich czasów :)Pokazuję synkowi że by się dobrze bawić nie trzeba pięknych i drogich zabawek Własnoręcznie wykonana zabawka daje więcej frajdy niż ta którą można otrzymać z półki sklepowej:) Chociażby statek, wykonany ze steropianu, również pływa po wodzie i wcale nie tonie:) Ale nie tylko tworzymy i malujemy:)Razem z synkiem uwielbiamy bańki Robimy duże,kolorowe banie i powiem szczerze że przy tej zabawie było dużo chętnych na bieganie :) No bo przy takich pięknych bańkach trudno w miejscu o ustanie:)Więc nie tylko my się dobrze bawimy.zachęcamy też inne dzieciaczki do wspólnej mydlanej zabawy :)
 4. stella

  Konkurs "Bohater"

  Gdyby moce superbohatera mój synek posiadał Na pewno często do Mikołaja z wizytą by wpadał:) Cały rok Boże Narodzenie by trwało A każde dziecko co dziennie prezenty by dostawało:) W Święta w końcu śniegiem by sypało Wszędzie byłoby radośnie i biało I Nikt by już nigdy nie chorował! Bo mój superbohater każdy wirus by zlikwidował! Jego moce tak działają,że dzieci żadnych chorób nie znają! Nie było by szpitali ani lekarzy On zawsze sam by stał na straży! Przy nim nic złego nikomu się nie zdarzy! Bo taką siłę ma w sobie Że zawsze jest chętny w pomocy drugiej osobie:)
 5. Oto Najsłodsza Minka Mego Synusia Kacperka:)
 6. stella

  Konkurs "Zabawa z dzieckiem"

  Bo zabawa jest od tego aby bawić się na całego :)
 7. stella

  Konkurs "Trolle"

  Choć włosków mam mało to i tak na Trollka uczesać się dało :)
 8. Super zabawa i super minka Kacperka lat 6 :)
 9. Słodko-kwaśna minka Kacperka lat 6 :)
 10. BAJKA O MAŁEJ WITAMINCE Za górami,za lasami za siedmioma strumykami Stał wielki zamek z małymi oknami Było tam ciemno i szaro Słoneczko do niego nie zaglądało i swych promieni do środka nie wpuszczało Mieszkał w nim Król z małą Królewną Jednak szczęśliwi oni nie byli,bo ciągle po ciemnych komnatach chodzili Pewnego dnia rzecz straszna się stała Mała Królewna ciężko zachorowała Król widząc swą córkę zemdloną Pisał listy o ratunek i wysyłał w każdą Świata stronę Różni medycy na Zamek przybyli,ale Królewny z choroby nie wyleczyli I gdy Król nadzieję już tracił Przed bramą swego Zamku małego chłopca zobaczył Był to syn ogrodnika.Mądry i silny niesłychanie,bo zawsze warzywa i jajko jadał na śniadanie Stanął przed Królem ,pokłonił się nisko i rzekł: -Przynoszę lek dla Królewny,mój Panie -Gdy go wypije na pewno zdrową się stanie Król westchnął i powiedział: -Tylu medyków tu było i mej córce pomóc nie potrafiło A Ty powiadasz,że cudowny lek posiadasz? -Tak! Mój Królu-mówi dalej chłopiec -Dostałem go od Słoneczka,witaminka D nazywa się ta kapsułeczka -Każdy kto ją przyjmuje,nigdy nie choruje! Królewna więc lek szybko połknęła i po chwili pięknie się do wszystkich uśmiechnęła Dziękując chłopcu,szybko z łóżka wstała Uzdrowiona cały dzień tańcowała Król z tej wielkiej radości,ogłosił bal i sprosił dużo gości Chłopca na Tron swój mianował i pół królestwa mu ofiarował Zamek dziś nie jest już smutny i szary Ma duże okna i ładne filary Na koniec wszyscy oznajmili: -Teraz Słoneczko każdego dnia gościć będziemy Bo z niego Witaminkę D czerpiemy I wszyscy w zdrowiu żyjemy :) poniżej dodałam naszą bajeczkę napisaną i ilustrowaną na książeczce :)
 11. Razem aktywnie swój czas spędzamy I zawsze dobrą zabawę przy tym mamy :) Kacperek lat 6
 12. Bartek- to lepsze jutro!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...