Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Beata361

Użytkownik
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Sokółka
  1. Kogut namalowany plakatówką na płótnie przez Zuzię lat 10
  2. Sowę namalowała kredkami Zuzia lat 9.
  3. Książeczka już u nas. Duże litery i krótkie rozdziały zachęcają dzieci do czytania. Narazie czyta Ania. Jeszcze raz dziękujemy.
  4. Ania lat 10 swoją rodzinkę przedstawiła w formie collage z przeróżnych materiałów. Głównie to filc, ścinki materiałów, nicie, kolorowy papier i plastelina i ...to co miała w swoim pudle. Siebie niechcący umieściła gdzieś z tyłu( bo tam tylko było miejsce- tak powiedziała). Siostra Zuzia jest między rodzicami.
  5. Klocki są wciągające. Póki nie powstał ten zamek Zuzia lat 8 nie mogła przestać budować.
  6. W podróży czy też nie Dzwoneczek musi mieć sukienkę z liści- dlatego zielona W razie niepogody ma pelerynkę z płatków kwiatów. Buciki też są wygodne z kwiatków. Zabiera ze sobą walizkę na kółkach. Podróżuje lecąc nad łąkami.To wszystko powiedziała mi Zuzia lat (prawie 9), która pracę wykonała.
  7. Ania lat 1o bardzo lubi kwiaty i dlatego namalowała ogród kwiatowy. kwiaty plakatówką, a tło akwarelą.
  8. Wymarzony ogród Zuzi lat 9. Najpiew pomalowała akwarelą kartkę na kolorowo, a potem czarnym markerem rysowała elementy ogrodu. Kwiaty, owady, oczko wodne z fontanną, trampolina, huśtawka, a w samym rogu jeszcze ogródek warzywny- o takim ogrodzie marzy Zuzia.
  9. Beata361

    Konkurs "Pinokio"

    Pinokia z wykorzystaniem różnych materiałów stworzyły Ania lat 10 i Zuzia lat 9. Skoro był z drewna to nogi, szyję i nos wykonały z patyczków po lodach, a palce z połamanych zapałek.
  10. Ania lat 9 za towarzysza chciałaby mieć smoka. Płaskorzeźbę zrobiła z plasteliny.
  11. Gdyby Zuzia lat 8 byłaby czarodziejem to jej towarzyszem byłaby sowa. Jedną pracę namalowała farbkami, a drugą zrobiła z powycinanych serduszek.
  12. Ania lat 9 namalowała farbami radiowóz policyjny i policjanta.
  13. Beata361

    Konkurs "Rosnę i poznaję"

    Taką kolorowankę z misiem narysowała Zuzia lat 8.
  14. albinka Podróż łodzią podwodną po morzu.Rysunek powstał metoda wydrapywania. Julia lat 8. Zdradzisz mi jak powstał ten obrazek. Pastela się tak ładnie nie wydrapuje, kredka woskowa też nie, może jakiś podkład z wosku? Efekt bardzo mi się podoba, praca śliczna.
  15. Beata361

    Konkurs "Panda Bonia"

    Panda inna niż wszystkie, bo wykonana z serduszek. Mama przygotowała odpowiedniej wielkości szablony, a Ania lat 9 odrysowała serduszka i stworzyła z nich PANDĘ.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...