Skocz do zawartości
Forum

Daria28

Użytkownik
 • Postów

  0
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Wielkopolska

Osiągnięcia Daria28

0

Reputacja

 1. ~Głos Głosowanie powinno być np. na Facebooku, gdzie można określić, czy osoba oddająca głos jest realna, czy konto jest jednak fikcyjne. Głosując w taki sposób każdy może powiedzieć, że ma firmę która liczy 10 000 osób i tyle oddać głosów, a tak naprawdę to będzie firma jednoosobowa. Popieram
 2. Majowa minka Sebastiana, 2 lata i 11 miesięcy :)
 3. Daria28

  Konkurs "Trolle"

  Trollowa fryzurka mojego synka, Adama lat 6,11 msc :)
 4. Zawstydzona minka dwuletniego Sebastianka ;)
 5. Kogut w wykonaniu Adama (6,5). Wykonany ze styropianu, pomalowany brązową farbą, łapki i dziób wykonane są z plastikowych sztućcy,łapki owinięte bibułą, tak samo "grzebień". Dziób pomalowany lakierem do paznokci. Całość wyklejona kolorowymi piórkami, oczko zrobione z guziczka :)
 6. " Kłótliwe witaminki" Był pewien Król co Zdrowie się zwał, nie jedną Królewnę w pałacu miał. By czuły się równe, Król bardzo sprytny, nadał im tytuł jakże zaszczytny! Tytuł brzmiał Witamina, i tu się kochani problem zaczyna. Bo każda dla Zdrowia ważniejsza być chciała, więc szybko niezgoda zapanowała. I tak wrzeszczała Witamina C : - Czy ktoś się ze mną kłócić chce? To najpewniejsza na świecie rzecz, że przeziębienie przegonię precz! I na dodatek odporność zbuduję, więc rzadko ktoś - no a jak już, to krócej choruje! Na to skrzywiła się D Witamina : - Ze mną szczęśliwa jest każda rodzina! Bo mają zdrowe zęby i kości, każda z Was pewnie mi tego zazdrości!? B Witamina nie wytrzymała, ze swego miejsca się zerwała : - Ja tutaj jestem najważniejsza - wspomagam pamięć, jest najcenniejsza. Koncentracja to też moja dola, czy nie widzice jak ważna ma rola? Teraz wkroczyła A Witamina, choć zawsze z niej była spokojna dziewczyna, teraz napięcia nie wytrzymała i upust swej złości donośnie dała : - Czy nie widzicie mego uroku? Przyczyniam się wszak do lepszego wzroku! Dużo wyraźniej zobaczyć można jak słońce świeci, jak nad strumykiem bawią się dzieci. Do głosu doszła Witamina E : - Ja w końcu też coś powiedzieć chcę! Więc powiem Wam teraz, całkiem nie skromnie - na wydolność mięśni wpływam ogromnie. Beze mnie nie byłoby Siłacza żadnego, jestem najważniejsza, wiecie już dlaczego. Witamina K oburzona wstała, zmęczona kłótnią, która długo trwała : - Lepszej ode mnie nie ma, krzepliwość krwi to ma domena. Dzięki mnie krwotok krwotoczkiem się stanie, więc skończcie już te swoje gadanie! I tak kłóciły się długo, niezmiernie, a król za drzwiami słuchał ich wiernie. Kłótliwe jajko zjadły królewny - stąd cała kłótnia - władca był pewny. Wszedł do komnaty, cisza nastała, każda królewna na baczność stała. - Moje drogie witaminki, me królewny, królewinki, każda z Was jest inna, lecz tak samo ważna, więc zrozumieć to powinna, że to kłótnia nie poważna.
 7. Słońce dzisiaj niczym król, wyłoniło się zza chmur. Tata siłacz - to jest pewne - zbudził córkę - swą królewnę. Mama w kuchni się krzątała, pyszne danie przyrządzała. Jajko, rybka, pyszny sok - w stronę zdrowia duży krok. Teraz na spacerek czas, bo pogoda jest w sam raz! Bo gdy słonko pięknie świeci, witamina D strumieniem leci!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...