Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Malvina nie bylismy caly czas sie zastanawialam czy isc na usg 4d :-) bo u swojej gin mam usg na kazdej wizycie. Ale maluszek zawsze sie tak ulozy ze nic nie pokazuje :-) albo macha nozkami. W srode kolejna wizyta. Ale chyba pojde jeszcze gdzies prywatnie moze jeszvze przed porodem sie dowiemy kto tam w brzuszku siedzi. W poprzedniej ciazy wiedzialam od 12 tyg ze bedzie corcia:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rcmv5lyjm.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie
Fiolet gratuluję. Z tego co zauważyłam to przeważnie przy drugim i kolejnych dzieciach idzie zazwyczaj szybciej. Dziewczyny z którymi leżałam ledwo zdążyły do szpitala ( jedna 2 dziecko a druga 3) Ja 7,5 h ale Miki jest moim pierwszym.
Dzisiaj noc w miarę spokojna.Mój K poszedł spać do pokoju obok. Dopiero co skończył chorobę, remont dalej w trakcie więc go rozumiem. Zresztą angażuje się, juz 2 razy kąpał małego, pilnuje go jak muszę siebie ogarnąć i pomaga przy uspokajaniu jak może. Udało mi się z nim. :)
Dziewczyny nierozpakowane życzę rozwiązań bez komplikacji. Ja 3 dni przed terminem się rozpakowałam więc jeszcze troszkę cierpliwości. A te co juz po terminie... Lekarze i położne zrobią na pewno wszystko by maluszki wyszły szczęśliwie takim czy innym sposobem.

Odnośnik do komentarza

Roksi,
a miałas już w 35 tyg. przygotowaną torbę?
Ja wtedy dopiero kompletowałam wyprawkę i zaczynałam urządzać pokój :)
No nigdy nic nie wiadomo, ale wyparłam mysl, że nie zdążę...
Niestety praca do 8 miesiąca zdrowo mnie zastopowała w przygotowaniach, teraz ledwo się ruszam a muszę wszystko ogarnąć, łacznie z domem i dwojką szkolnych dzieci...Od kilku dni wciąż ucze angielskiego albo przyrody, bo klasówki mają....
I jeszcze osoba, która mnie zastepuję w w pracy w h... rozwala zespól i układ zadań, jaki wypracowałam przed L4, bo durna jest i musze interweniowac, bo mi pracownicy płaczą przez telefon.... Chciała mieć w papierach, że kreowała się w p.o. kierownika, ale zapomina, że manager to zarządzanie zadaniami, a nie bezmyslne rządzenie ludźmi....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Fiolet
to Ty z pierwszym też tak strasznie długo się nie meczylas szczesciaro:)i mnie pierwszy od podania oxy i pierwszych skurczy trwał 10 godzin więc liczę teraz chociaż na 5-6 godzin:)
co do skurczów macicy przy karmieniu to już to wiem że będą także na to już jestem nastawiona:)

Odnośnik do komentarza

Ja juz czwarty dzien pomykam z bólem plecow i skurczami. Maly sobie sie bawi w brzuszku i elegancko kopie, chyba po zoladku, bo zjadlam obiad i zwrocilam go w sedes...
No jak ja Wam zazdroszcze tych szybkich akcji... oby u mnie bylo tak sprawnie. Dzis jade na zakupy, moze jak pochodze wiecej to coś sie ruszy.

Tez myślałam dzisiaj o Kalince. Obiecała ze bedziemy razem rodzic a tu o !!! :-) pobiegla pierwsza.
Juz nie moge sie doczekac jak ja Wam opisze swoj porod.

I rzeczywiście malo nas na tym forum. Duzo dziewczyn ucieklo. A co do wagi w ciazy. U mnie 20kg na plusie, wzrost 175, poprzednia waga 62. Wszystko praktycznie poszlo w brzuch. Troche dupka sie poszerzyła, ale pocieszaja mnie ze musiała, i uda.... z udami masakra. Cellulit az kapie i na jednym fioletowy rozstep. Moj luby twierdzi ze to nie rozstep.... ehhhhhhh. Biedny, on sie w ogole nie zna na cellulicie i rozstepach.

Peonia

A Ty to chyba musisz byc bardzo energicznym osobnikiem:-) tu dzieci, tu praca, tu ciaza, tu jeszcze cos, wszędzie Ciebie pelno :-)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny.

Fiolet gratulacje!! Pieknie Ci poszło :)

Ja sie smieje ze nie rodze dopóki nie dostane wypisu Lary ze szpitala :) Jeszcze ok tygodnie pewnie tu polezymy. Potem moge jechac prosto na porodówkę. W srode mam termin i wizyte, zobaczymy czy Liwia chetna do współpracy.

U mnie pewnie 18- 20 kg na plusie. Ale ponoć nie widać. Tu w szpitalu kazdy w szoku ze już termin.
Ogólnie to lekarze oddychają z ulga pod koniec swojego dyzuru , ze na ich zmianie nie zaczęłam rodzić.

http://lb1f.lilypie.com/wO6Zp1.png

Odnośnik do komentarza
Gość andzia1987

Fiolet gratulacje! Choć w głębi duszy myślałam że poczekasz na mnie i Beatke :-)
Położna wspominała na szkole rodzenia, że widziała takie przypadki, że naprawdę nic już nie pomagało a olejek się sprawdzał, także jak już naprawdę bardzo będzie mi zależeć na konkretnym terminie to chyba też zaryzykuję:-) Mój Ł jedzie na szkolenie 15-tego a termin mam na 13-tego więc będziemy pewnie kombinować.

Trzymajcie się! Nie wiecie może co z Nica555? Ona też miała podobny termin.

Odnośnik do komentarza

Fiolet gratulacje ekspresówko! :D Synuś spory chłopak :)
Ja właśnie wróciłam od gina i usłyszałam, że niby coś się zaczyna dziać, ale nie na tyle, żebyśmy się jeszcze za tydzień nie spotkali... Szyjka skrócona, ale rozwarcie dosłownie na opuszek palca czyli prawie wcale. Mały już główką napiera, bo 10 dni temu główka była jeszcze wysoko.
Co do opuchlizny, to od kilku dni zaczęły mi dłonie i stopy trochę puchnąć, ale to jest raczej normalne na tym etapie ciąży. Wybuchy gorąca też mi się zdarzają. W sypialni mam wręcz zimno, a spać nie mogłam, bo tak mi gorąco było...
Też się zastanawiam co z Kalinką.

https://www.suwaczek.pl/cache/2c01276c29.png
https://www.suwaczek.pl/cache/591061f541.png

Odnośnik do komentarza

Inferno też czytałam o tym olejku bo zainteresowało mnir to przez Fiolet i raz działa i wywołuje poród a raz tylko przeczyści zależy ile tego wypijesz.
I powiem wam że nawet poszłam do apteki i go kupiłam, mój D nalał mi do szklanki z sokiem pomarańczowym 15 ml ale stchórzyłam i nie wypiłam, w sumie sama nie wiem czego się boje tego że nie podziała czy że zadziała i to już bedzie to.
Zależy mi żeby do piątku urodzić teściu i brat mają urodziny i nie chciałabym w ich dniu rodzić

To co Inferno bierzemy przykład z Fiolet? Bo samej tak mi ciężko:)

Odnośnik do komentarza
Gość andzia1987

Jak coś to ja się mogę dołączyć do picia ale dopiero w czwartek po wizycie u giną, bo jestem ciekawa co tam z szyjką. Do lekarza idę rano także po południu mogę próbować ale jedną łyżkę jak Fiolet chyba nie więcej bo mam stracha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...