Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Niuska współczuję nerwów i szpitalnego pobytu, ważne że jest wszystko ok i już jesteś w domu :)
Franek bardzo ładne imię, Antek też, jakbym miała syna to by był Staś :)
Co do wizyt lekarskich to ja miałam co miesiąc. Teraz idę w sobotę i kolejne spotkania z panią dr będą już co dwa tygodnie :)
Dzisiejsza noc nieprzespana. Mała kopie stanowczo za mocno, pachwiny ciągną, wszystko ciągnie i brzuch się nadyma.
Jeszcze dzisiaj dostaliśmy telefon, że na wózek będę czekała nie do 14 dni roboczych ale do 5 tygodni!! Mają tyle zamówień na ten model, że się producent nie wyrabia....fakt, że pewnie prędzej urodzę niż wózek przyjdzie, ale poczekam, bo już mam dosyć szukania, itp itd...tym bardziej, że to już druga taka sytuacja kiedy się okazuje, że wózka nie ma albo trzeba dłużej czekać. Znajomi pożyczą nam wózek, gdyby nasz nie dotarł na czas.
Nie wiem ile mam cm w obwodzie...kiedyś w pasie 60....ale przytyłam 11,5 kg. Nie mam ani jednego rozstępu, pępka mi nie wywaliło. Ogólnie brzuch wygląda bardzo ładnie (ach...skromność).

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34447.jpg

Odnośnik do komentarza

Daga81 ja mialam tyle w 23/24 tygodniu, ale każdy kto mnie widzi mówi "to już na dniach, prawda?" a tu jeszcze zgodnie z OM 2 miesiące!!
Drożdżówka Ciebie takimi tekstami nie zaczepiają. Ja się wcale tak grubo nie czuję mam tylko mega piłkę z brzucha, a ludzie "ojej" i w domyśle pewnie "to jak Ty będziesz wyglądać do porodu!?"
Mój dzidzi ważył tydzień temu 1374g, a jak Daga81 i Drożdżówka u Was??

Niuśka32 bardzo Ci współczuję przejść i to jeszcze w te masakryczne upały. Zdrówka dla Ciebie i maleństwa.

Moni40 i 10tkowa jesteście? Co u Was??

A adonis_25 gdzie zniknęła??

Odnośnik do komentarza

crispnlight
Hej Dziewczyny! Sto lat mnie nie było. Czytuję sobie Was co jakiś czas, ale jakoś nigdy nie mam go na tyle, żeby sie odezwać. Nadrobiłam tylko ostatnie rozmowy, bo niespełna 1000 stron nie dam rady :)
Moje Małe jest chłopcem. Prawdopodobnie będzie miał na imię Franek. Ładnie? Bo co komuś się chwalę to pytają: Franek? Jejku, dlaczego? Nie rozumiem... mi się podoba :P
Waży już ponad 2 kg, jest ogromnie ruchliwy i chyba lubi swojego tatę - jak tylko mój Adam znajdzie się w pobliżu i coś powie, to Mały nawet jak mocno śpi, momentalnie budzi się i rozrabia. A jak jeszcze tatuś do niego zaczyna mówić i go głaszcze, to już jest kompletne szaleństwo :D
Od kilku dni kopniaki dzielą się na te przy których się uśmiecham i na te przy których się krzywię. Niestety zaczynają mnie boleć. Szczególnie niemiłe jest wrażenie jakby Mały chciał rękę wystawić już na zewnątrz...
Czytałam o Waszych rozmiarach brzuszkowych i zaciekawiona się również zmierzyłam - 116 cm. Tyle, że ja startowałam z 92 kg, a co za tym idzie z ogromnym przerostem wlasnego brzuszka :) Na szczęscie jak narazie przytyłam tylko 6,5 kg, więc nie przekroczyłam magicznej "setki" której się panicznie boję. Mimo niewielkiego przyrostu wagi czuje sie ogromna i ciężka i czasem nie mam sily przekulać się z boku na bok, a niestety cały czas leżeć nie mogę, bo jednak i domem się zająć trzeba i chłopem czasem :P

Spóźnione urodzinowe dla wszystkich urodzinowych :* Nie martwcie się - faceci czasem tak mają. Mój ma ogólny problem z datami i chociaż cały czas pamietał, to jak przyszło co do czego, umowil się do pracy. także urodziny spędzilam z moja mamą :)

Starczy tego rozpisywania... muszę się zebrać, ubrać ładnie (haha, ciekawe w co) i jadę do ZUSu, ponieważ mi też kontrolują L4. Tym dokladniej, że prowadzę firmę i sama z wszystkiego musze sie tłumaczyć... :/

Trzymajcie się Dziewczynki :*

Imię śliczne! Sama rozważałam Franka, Stasia i Jasia.
W wersji dla dziewczynki żadne z tych imion nie przeszło niestety - mąż, tez Adam nie akceptuje takich żeńskich odpowiedników niestety.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

My byliśmy z synem 3 godziny na placu zabaw ale zaczęło grzać słońce więc się zwinelismy do domu i oglądamy bajki :-D
Dzisiaj miałam takie skurcze i małe zaczęło tak fikac, że myślałam, że zaraz urodzę...
Ja od początku ciąży, wizyty mam co 3 tygodnie, na każdej wizycie usg.
Tez chciałam dodać zdj ale nic z tego nie wychodzi :-/
Drożdżowka termin mam na 2.10. A Ty? :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgjoxdzcht.png

Odnośnik do komentarza

Aska123
U nas mial byc Fanek albo Antek (maz wybieral) i zdecydowalismy Antek. Tez kazdy sie krzywil, ze co to za imie- Antoni. W polaczeniu z naszym nazwiskiem (koncowka -icz) to brzmi jak dla 80letniego dziadka. Ze jest milion Antkow itd kazdy marudzil. Ale my jakos sie nie przejmujemy tym bo to nasz syn i nasz wybor.

My mamy Antka i staropolskie nazwisko, do tego na -ski.
Na szczęście nikt nie odważył się komentować naszych wyborów :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mleczyk1
Daga81 ja mialam tyle w 23/24 tygodniu, ale każdy kto mnie widzi mówi "to już na dniach, prawda?" a tu jeszcze zgodnie z OM 2 miesiące!!
Drożdżówka Ciebie takimi tekstami nie zaczepiają. Ja się wcale tak grubo nie czuję mam tylko mega piłkę z brzucha, a ludzie "ojej" i w domyśle pewnie "to jak Ty będziesz wyglądać do porodu!?"
Mój dzidzi ważył tydzień temu 1374g, a jak Daga81 i Drożdżówka u Was??

Niuśka32 bardzo Ci współczuję przejść i to jeszcze w te masakryczne upały. Zdrówka dla Ciebie i maleństwa.

Moni40 i 10tkowa jesteście? Co u Was??

A adonis_25 gdzie zniknęła??

Moja tyle ważyła w 31 tygodniu.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam z zakupów dla siebie do szpitala i trafiłam na fajne koszule w Textil Market kupilam dwie rozpinane do karmienia i jedną nierozpinana do porodu ceny od 20 do 40 zl wiec nie sa jakies masakryczne a i są modele bez dziecinnych misiaków czy innych laleczek jak to lubią drukować na piżamkach :P w sobote czeka mnie reszta zakupow dla maleństwa i wyprawka powolutku skompletowana uff bo juz ciśnienie się podnosi jak patrzy się w kalendarz :P
Przesyłam moje zdjecie bębenka kilka osób mowi ze mam juz brzuch nisko , a mnie sie wydaje ze ona zawsze taki byl, w obwodzie u mnie 102 cm w najszerszym miejscu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34458.jpg

Odnośnik do komentarza

Mieczyk1 jak milo ze pamietasz,owszem podglądam was bo martwie sie i trzymam kciuki za szczesliwe rozwiązania. Nie udzielam sie bo nie ma sensu. Nawet nic nie doradze bo rodzilam juz dawno temu wiec,ciaze,wyprawki wszystko jest teraz inaczej prowadzone. Za kazda z osobna trzymam kciuki,dziewczyny bądzcie dzielne,sluchajcie poloznych i prosze nie panukujcie. Wszystko bedzie dobrze. Jestescue wspaniale,dzielne i juz jestescie przed finiszem...
U mnie raczej bez dalszych prób. Zostanie rak jak jest mam doroskych prawie synow i to jest piekne,bede miala wiecej czadu dla siebie i nude.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Doczytalam!
Witamy z Juniorem nowe mamusie!
Moje dziecie zawsze bylo bardzo ruchliwe ale dzis po prostu przeprowadzil zamach na moje zycie:-) majtal sie po swojemu jak zawsze, nagle wyprostowal sie, zesztywnial na paredziesiat sekund i tym samym spowodowal odciecie mi doplywu tlenu i brak czucia w nogach. No taki cyrk odstawil pierwszy raz, mam nadzieje, ze ostatni.
Nam jeszcze z wyprawki troche zostalo do kupienia ale z grubszych rzeczy to juz chyba tylko wozek. Maz na szczescie nie miesza sie w sprawy ciuszkowo-dekoracyjne. Remont pochlonal go do reszty. Swoja droga ciekawe czy wyrobi sie do porodu, ktory nasz lekarz przewiduje raczej na wrzesien. Z tego co czytam to troche z nas tu moze zostac wrzesniowymi mamami.
Niuska ciesze sie, ze dalej jestescie w dwupaku. Nie urodzil jeszcze nikt:-)

Odnośnik do komentarza

Izabela123 ja męża też biorę ale bardzo boję się porodu i chciała bym mieć kogoś zaufanego przy sobie, przy drugim porodzie miałam problem z urodzeniem dziecka ciężko było dużo by pisać w skrócie powiem tylko tyle że moja córcia walczyła o życie 3 tyg ma intensywnej terapii, i wiem że gdyby ten poród byłby inaczej poprowadzony to tak by się to nie skończyło

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane.Przepraszam za tak długie milczenie a trochę się działo i kompletnie nie miałam głowy do niczego.My nadal pod opieką specjalistów,sytuacja ciągle nie pewna.Ostatnio dostałam brązowego plamienia i lekko z krwią,znowu panika bo myślałam że już się zaczyna,na szczęście po lekach się unormowało.Poza tym zaczęłam puchnąć.Synek ma ok.2500g.I jeśli dotrwam do końca września to lekarze uważają że może dobić do 4 kg,a wtedy cesarza bo naturalnie nie dam rady.Zwariować można w tym szpitalu,trzymajcie się i oby żadnej z Was nie spotkało to co mnie.Ja dałabym wiele by być w domu...

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Beata33
Ja też nie wiem ile to kosztuje :-) ale za tydz mam ktg to się zapytam, ta położna ma dobre recenzje w moim mieście no i pracuje w tym szpitalu co chcę rodzić. Jak się dowiem to wam powiem i mi doradzicie czy warto

Beata, a gdzie chcesz rodzić, bo pisałaś że z okolic Częstochowy jesteś, a ja mam 20km do Częstochowy i mam zamiar rodzic w szpitalu na Mickiewicza.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj szalejecie :D
Witam wszystkie nowe mamusie - troche was dzisiaj przybyło ale to dobrze bo w kupie raźniej:D

Dziewczynki jak to w końcu jest bo już zgłupiałam jak pierwsze dziecko urodziło się przez cc to drugą robią z "urzędu"??
Bo z moim ginem jakoś się dogadać nie mogę w tej sprawie... albo on mnie nie rozumie o co pytam albo ja jego jak on tłumaczy....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3j6yx7bf5d25v.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydhh1z4tu5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...