Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jak rodziłam zoske to wszyscy huczeli, że johnsons najbardziej uczula. Miałam tylko pampersy pampersa i kosmetyki nivea. Co gorsze moja córka ma AZS (lekka postac) na jej skórę najlepsze są kosmetyki Johnsona :)

Krem na odparzenia jest lepszy niż sudocrem . Chwałę ta firmę i balneum.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

motyleczek
Co do prania i prasowania ja bede wszystko robiła we wrześniu jak bede już na zwolnieniu i bede miala większość ubranek. Myslicie ze nie za pozno sie za to wezme?

Ja myślę że początek września będzie w sam raz. Jestem zdania że 3-4tyg przed terminem wszystko powinno czekać bo nie wiadomo kiedy dziecko wyjdzie.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Monik40, mój mąż też koszmar nie przeżył stratę dziecka, pamiętam jego szloch...na wspomnienie mam świeczki w oczach...teraz staramy się nabierać nadziei ,że uda się.kiedy dowiedział się ,że doktor zobaczył na USG małą ,,cipeczke,, omal nie poplakał się ze wzruszenia,a potem 2 dni chodził rozanielony:-) malutka właśnie puka:-) chyba hałas odkurzacza ją obudził:-) życzę Wam Moniki decyzji ,która pozwoli Wam dalej żyć razem szczęśliwie.Moja tęsknota trwa u mnie nadal,myślę,że pozostanie z nami już na zawsze. Dla mnie to rodzaj czekania,bo jak już kiedyś przekroczeniu bramę Piotrową spotkam naszego Aniołka.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

Może i za wcześnie, ale nie mogłam patrzeć już jak te ciuszki walają się po szafach . Zabrałam się za to z nudy i przynajmniej wiem ile czego mam i czego jeszcze będę potrzebowała.
Jeśli chodzi o kosmetyki to zakupy robię raczej z głową i na datę zwracałam wielką uwagę. :).
Nie należę do grupy ludzi, których stać by kupić wszystko na raz dlatego też postanowiłam, że będę już po trochu zbierała. Wiem, że już się tego nazbierało, ale to tak czy siak część moich oczekiwań. Wolę przeznaczyć na to więcej czasu i być porządnie przygotowaną. Taka już moja natura i nie oczekuję, że ktoś będzie brał ze mnie przykład.
We wrześniu przed samym końcem będę robiła wszystko jeszcze raz tzn. chodzi tu o pranie i prasowanie :). Może się komuś wydawać bez sensu, ale jak pisałam teraz zrobiłam to tak oo z własnej woli i z nudy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Osłona,bardzo Ci dziękuję za wsparcie. My jednak już nie będziemy się starać to była ostatnia szansa. Mamy dwóch dorastajacych synów i ta zbliżającą się starość nam tylko pozostaje. Bardzo chciałam tego maluszka jednak zapewne los ma dla nas inne zadanie. No kolejne próby nie ma czasu,przekroczyła już 40 mąż jest starszy o 5 lat odemnie i boi się bardziej niż ja. Gdyby okazało się że są jakieś wady,nie poradziłem sobie ze robiłam coś na siłę. Tak jak piszesz pewnie kiedyś spotkamy te nasza dzidzia w innym świecie. Wierzę że tak będzie.,, niebo istnieje naprawdę,to tytuł filmu
Tam jest pokazane że maluch opiekuje się nami..Tak więc cieszcie się swoimi maluchami,cieszcie sie oczekiwaniem.
Buziaki dla was

Odnośnik do komentarza

Ja też mam zamiar już powoli gromadzić rzeczy, bo ja już wcześniej pisałam cięzko później na raz kupić wszystko. A dziewczyny jeśli chodzi o łóżeczko czy myślicie,że jak je postawie 2 miesiące przed to za wcześnie będzie? Będziemy sie przeprowadzać do nowego mieszkania i jak skonczymy remonty to myślałam żeby już łóżeczko złoży w sypialni żeby było już na tip top rozmieszczenie w sypialni. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Happy93
Może i za wcześnie, ale nie mogłam patrzeć już jak te ciuszki walają się po szafach . Zabrałam się za to z nudy i przynajmniej wiem ile czego mam i czego jeszcze będę potrzebowała.
Jeśli chodzi o kosmetyki to zakupy robię raczej z głową i na datę zwracałam wielką uwagę. :).
Nie należę do grupy ludzi, których stać by kupić wszystko na raz dlatego też postanowiłam, że będę już po trochu zbierała. Wiem, że już się tego nazbierało, ale to tak czy siak część moich oczekiwań. Wolę przeznaczyć na to więcej czasu i być porządnie przygotowaną. Taka już moja natura i nie oczekuję, że ktoś będzie brał ze mnie przykład.
We wrześniu przed samym końcem będę robiła wszystko jeszcze raz tzn. chodzi tu o pranie i prasowanie :). Może się komuś wydawać bez sensu, ale jak pisałam teraz zrobiłam to tak oo z własnej woli i z nudy.

Pozdrawiam!

Ja nie pytam by cię krytykować :)
Nie wiem czy ja nie powinnam tez się zabrać za coś. Ta ciąża jest dla mnie inna ... czekałam długo ateraz nic mnie nie cieszy. Nie ciśnie mnie tak do robienia czegokolwiek lub kupowania. Przykro mi.
Ale cieszy mnie widok tej twojej szafy ;)
Ja też wyprawa ciuchy i spakowane czekają na jesień. Jak coś na ciuchach wpadnie mu w ręce to tylko dokładam do tej torby.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Happy za wcześnie czy nie i tak wkońcuusimy się za to zabrać. Troszkę pozazdrościłam ci szafy nie powiem. Mi kupno wózka w tym miesiącu szarpnęło po kieszeni więc ubranka itp. Odkładam na czerwiec. Sama nawet nie mam jeszcze komody dla dziecka ale spokojnie i stopniowo wszystko ogarniemy.
Co do łóżeczka to sama na wakacjach się przeprowadzam i zaraz po remoncie rozkładam łóżeczko tylko zostawię je pod przykryciem bez poćcieli w domu nic mu się nie stanie a przynjmniej materac się przewietrzy. Potem wystarczy przetrzeć ubrać i gotowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdania, że warto już kompletowac rzeczy, bo ja tez wole rozłożyć koszta na kilka miesięcy. Ja tez bym sie juz wziela za pranie i prasowanie bo nie moge sie doczekać, ale czasu brak i zazdroszcze Wam które juz maja wolne i mogą sie skupić tylko na malenstwie :)

Co do łóżeczka my moze jeszcze nie będziemy rozstawiac ale kupic na pewno kupimy w lipcu ;) chciałabym już wszystko we wrześniu miec bo rozne sa sytuacje i lepiej być przygotowanym ;)
Dzis idę polować w lumpeksiku hehe

A i wczoraj usłyszałam od męża, że mam seksowny brzuszek i bardzo mu się podoba :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

agatka89
zabcia27 Jeśli chodzi o wózek o którym wspominasz to mi też bardzo się podoba. To jest firma Bebetto a wózek o nazwie Torino i najnowsza wersja Torino S-line.

My mamy upatrzony Bebetto Holland - bardzo podobny, stelaż nieco inny :) Ogólnie śliczne wózki ta firma robi i cenowo też ok :)

zabcia27
MAMY pijecie inke w ciazy ?:)

Codziennie rano :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ja też jak już coś znajdę w lampie to kupuje, z większą ilością rzeczy ciężko bo nadal trwa remont i nie wiem kiedy się skończy... Mamy że 4 miesiące opóźnienia przez głupie okna. Ja już się wkurzam bo chciałabym żeby chociaż się wejść dało bez urodzenia się pyłem, strasznie wolno to idzie..

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlk6nl24kqgggb.png

Odnośnik do komentarza

Happy super ta Twoja szafa, zazdroszcze Wam tego polowania w lumpeksach:-)
Bardzo dobrze, ze juz zaczynasz ja tez planuje mam kilka rzeczy a z zakupem reszty zaczekam az zobacze co po innych dostane:)
Kosmetyki, pieluszki juz mam zamiar kupowac bo wiem ile to kosztuje wszystko jestem na bierzaco w temacie hehe, ja do kapieli tylko olianu uzywac bede oczywiscie na poczatku bo pozniej co na promocji:)

Ja tez jakos nie moge sie ogarnac zeby wszystko zaczac ogarniac blizniaki wysysaja ze mnie wszystkie sily. No ja bym chciala juz z koncem sierpnia miec wszystko gotowe bo u mnie to wszystko moze sie zdarzyc twutwu!

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...