Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Plecy oj tak.. Odkąd śpię na plasko czyli praktycznie bez poduszki i poduszka miedzy nogami to dużo lepiej.. Spaceruje dużo. Na poczatku bylo ciężko rozchodzić te plecy ale teraz to jest nieźle. A i nie siedzieć na krześle z noga na noga! Z własnego doświadczenia mowie ;)

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 ale masz fajny, taki okrąglutki brzuszek na moje oko to dziewczynka rosnie :)

U mnie bole glowy od 3 dni, mierze ciesnienie i wydaje mi sie ze za niskie. Jak cos porobie to troche przestaje bolec. Najgorzej jak zmienia sie pogoda i cisnienie na zewnatrz...

Pojechalismy wczoraj na te urodziny do mojego siostrzenicy, oczywiscie z prezentem, drobnym ale wymalowala chyba ze 3 strony :D
A i dostalam pudlo ubranek i torbe pampersow bo dla szwagierki malej sa juz za male. a wiec na start mamy dade z biedronki.

Jak sie obrobie to przejrze te ubranka i wstawie te najfajniesze :D jedynie co dojrzalam to taki slodki kombinezonik polarowy... :D

Milego dzionka zycze :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jest drazniaca, wczoraj zimno i pochmurnie, dzisiaj sloneczko ale mokro jeszcze a jutro znowu deszcz od rana ma padac, ja sie pytam- gdzie jest ten piekny maj?!?!?! Lezaczki zakupilam zeby moc leniuchowac a tu w polary poki co sie trzeba ubierac, ale coz, w koncu na biegunie zimna mieszkam ;(

Odnośnik do komentarza

zabcia27 Jeśli chodzi o wózek o którym wspominasz to mi też bardzo się podoba. To jest firma Bebetto a wózek o nazwie Torino i najnowsza wersja Torino S-line. Ja jeszcze nie widziałam na żywo tylko online więc jeszcze się nie zdecydowałam ale na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. Chyba że Tobie chodzi o inny wózek?
Co do bólu pleców to u mnie masakra. Moja ginekolog poleciła basen i gimnastykę. Od przyszłego tygodnia zamierzam zapisać się na zajęcia "Aktywna Mama", mam nadzieję że mi to pomoże.
Co do picia kawy zbożowej to ja piję bo nie lubię mleka, jogurtów itp., więc chociaż tą inkę wypijam. Miłego dnia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

agatka89 tak o ten wozek mi chodzi dobrze mowisz :) jest mega fajny tak na zywo mojemu mezowi sie spodobal i jest miejsce na tak zwane picie :D mezowie mowia ze na piwo :) wypilam inke i czuje jak bym wypila 3 kawy normlanie tyle mam energi
zuzia.be27 ja tez uwielbiam kawe czarna ale dzidziulek rosnie i nie pije :)) brzuszek rosnie :))) Milego dnia ide zeznawac :) dobrze mnie kawa postawila na nogi to ogarne tam wszyskich :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

Kilka ubranek ktore dostalam.... najfajniejszy kombinezonik z mikolajem :D zdjecie troche nie wyrazne i kolory wyblakniete ale na zywo lepiej wygladaja.

Niestety nie moge sie doprosic jeszcze swoich ubranek ktore pozyczylam do szpitala. Mam do nich sentyment, bo w koncu to dla Agatki były. Bede o nie walczyc jak "lwica" :D

Nie mam juz sily na nic a musze jeszcze pozmywac i powoli szykowac co zabrac na wyjazd.

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29263.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Fobianka, dziękuję za zainteresowanie na priv, niestety pisze teraz z telefonu i nie mogę na priv odpisać. U mnie ok,nic niepokojącego się nie dzieje,staram się funkcjonować normalnie choć bywa ciężko. Wciąż jest tęsknota. Do tego okazuje się że chyba mąż bardziej przeżył te stratę ciąży niż by się wydawało. Jest skłonny do depresji i widzę że chyba go dopadło. To taki milczek, trzeba z niego wyciągać emocje wołami... To co jam się przytrafiło okazało się przykrym doświadczeniem.
Czytam Was czasami i tak sobie myślę co działo by się u mnie...i jest wtedy ciężko. Dlatego nie udzielam.się za bardzo no moja rana nigdy się nie zagoi. Martwię się o.młoda Julke i nasza Kamiodke. Nic nie piszą.
Jestem z Wami wszystkimi całym.sercem i modlę się żebyście urodziły zdrowe dzieciaczki i miały siłę. Czerpcie radość z każdej chwili,serdecznie pozdrawiam,monika

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłam prasowanie. Wiem, że jeszcze raz będę to wszystko prała,prasowała, ale no kurczę nie dość, że nudy to jakoś w ten sposób czuję się jeszcze bliżej mojego maleństwa.

Strasznie bolą mnie piersi, ale jak czytałam nie tylko mnie :).
Najważniejsze, że czuję już mojego skarba. No, a jutro dowiemy się z tym moim większym skarbem co kryje się w brzuszku. Nie możemy się doczekać <3.<br />
Wstawiam zdjęcie Naszej szafy robione przed chwilką (na te wszystkie ciuszki wydałam razem może z 80zł i tak jak Wy kocham lumpeksy).

Pozdrawiam wszystkie mamusie :*.

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29266.jpg

Odnośnik do komentarza

Happy który to tydz? Juz masz wszystko gotowe :o u mnie nie wiem kiedy się za to zabierzemy. Teraz egzaminy, za tydz mąż jedzie. Potem dalej egz do lipca. Nie mam teraz głowy a chciałabym mieć już wszystko naszykowane... choć córka miała urodzić się końcem lipca a my pokój robiliśmy końcem czerwca. Choć rzeczy miałam już kupione i pochowane.

Czy jest tu jakaś mama, która nie będzie karmić?

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...