Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Aneczasek, ja też poszłam za wcześnie do lekarza. 7lutego- pozytywny test, 10 lutego byłam u lekarza i nic, a 13 lutego pojawił się już pęcherzyk ciążowy 4mm :) nie martw się. Ja jestem w 5/6 tygodniu, niestety serduszka jeszcze nie widziałam. Kolejną wizytę mam 27 lutego i mam nadzieję, że je zobaczę:) Trzeba być dobrej myśli. Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

Maniusia_90
Ania777 to mamy termin prawie na ten sam dzień ;) Ja wyliczyłam że powinnam mieć termin na 21.10. W sobotę pierwsza wizyta u lekarza. Myślicie że będzie już serduszko widać?

Sama się zastanawiam czy jest sens iść w przyszłym tygodniu, czy już coś będzie widać, daj znać po wizycie :)

A termin różne kalkulatory w internecie różnie mi liczą, ogólnie wychodzi mi termin między 20 a 22 października, różnice pewnie stąd, że cykle mam 27 dniowe, a nie 28 jak standardowo się przyjmuje. Zobaczymy jak lekarz mi wyliczy.

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się ,że ta niechęć do jedzenia to po prostu brak apetytu a to są cholera mdłości. Pije tylko herbatę z cytryną bo to daje rade pić i nie mam w ogóle smaku na cokolwiek. Na obiad jadłam frytki z piekarnika i grahamkę z sałatą. Na szynkę i wieprzowe mięso nie mogę patrzeć.

Wy myślcie coś dobrego do zjedzenia bo padne za chwile...:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja też jakoś specjalnie apetytu nie mam, wmuszam czasami w siebie bo coś jeść trzeba.
Staram się dużo pić, bo męczą mnie bóle głowy a nurofen już mnie nie poratuje.
Kawy nie piłam przed ciążą, to mam o tyle łatwiej, że nie muszę z niej rezygnować, za to wypijałam kilka herbat czarnych dziennie, staram się teraz ograniczać do jednej i zastępować resztę owocowymi czy ziołowymi.
Wody niegazowanej nie przełknę więcej niż 2 łyki, więc pijam te herbatki, bo gazowanego wolę unikać.

Mdłości miałam wczoraj, za to dziś nic.
Jedyne co mi dokucza to te pobolewania brzucha jak na okres i kłucie jajnika.
No i latam do wc sprawdzać wkładkę co chwilę, bo ciągle mam wrażenie jakbym okresu dostała.

Odnośnik do komentarza

Ja tak sprawdzałam w pierwszej ciąży :)

Ja znalazłam fajna wodę niegazowana smakowało wiśnia z żywiec zdrój. Super bo nie mdli po niej. Ja pije earl grey z cytryną.
Mam właśnie takie dni jak ty piszesz, że jem na siłę ale czasem są takie jak dzisiaj, że nie mogę nawet pomyśleć o jedzeniu. Na śniadanie jadłam 2 kromki z masłem bo nic nie wchodzi.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Siostra mi polecała na mdłości mały łyczek wygazowanej coca-coli :)
Dobrze też mieć coś w zasięgu ręki przy łóżku do picia i przed wstaniem rano napić się jeszcze w pozycji półleżącej i chwilkę odczekać.
Ale to wszystko tylko metody na złagodzenie, całkiem mdłości nie wyleczą, muszą same minąć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam potwierdzenie, że druga ciąża jest zupełnie inna. W pierwszej ani raz mnie nie zemdlilo.

Zuzia bo na każdego działa co innego:)

Ania ja w pierwszej na zgagę piłam cole. I normalna. Nie wypijałam hektolitrów ale czasem pomagała. Potem od 6 msc walił am juz rennie bo nie mogłam funkcjonować normalnie.

Ja muszę się czymś zająć by nie myśleć albo zasypiam i jak wstaje to mdłości są słabsze.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

O!
Spać... Spać mi się chce strasznie!
Już wcześniej byłam śpiochem, ale teraz mogłabym ciągle spać.
U nas w rodzinie póki co nikt jeszcze nie wie, chcemy poczekać do usg.
Nie wiem jak uda mi się wszystko ukrywać jeszcze 3 tygodnie, po drodze 5 osób w rodzinie ma urodziny, czyli będą imprezy do późna, a ja zasypiam na stojąco jak jeszcze nie zdąży się ściemnić.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza
Gość niesia37

u mnie tragedia z mdłosciami!!!od 3 dni leze nic nie moge robic rano to jeszcze ale od 16 do nocy to tragedia!!!jestem załamana nigdy w ciazy tak strasznie sie nie czułam a jutro impreza rodzinna co ja im powiem?! a jeszcze nie mówiłam moze cos poradzicie

Odnośnik do komentarza

Niesia tez mam straszliwe mdlosci wiec lacze sie w bolu. Ostatnio bylam na imprezie to byl koszmar, trzeba bylo robic dobra mine do zlej gry. Ja powiedzialam, ze biore antybiotyk na zab dlatego nie pije i ze zmeczona jestem i niewyspana ze wzgledu na dziecko bo zeby ida. Na szczescie nikt nie dopytywal, bo pewnie bym sie wygadala, jakos nie umiem klamac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...