Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!
Życzę owocnych wizyt!

Ja dziś mialam okropne sny. Ciągle biegam do łazienki by sprawdzić czy się spełniły:/

Dziś obiecałam małej ze weźmiemy ja do Krakowa ,oglądnąć samochody z bajek :) wczoraj byłyśmy na kulkach. Moi jeszcze śpią a ja zaraz biorę się za dodawanie zdjęć z pracy i kasę fiskalna.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

hey pazdziernikowe mamusie;) dziewczyny;) plisss powiedzcie jak tu przetrwacjesze dwa tygodnie do kolejnej wizyty,na ktorej juz powinno bic serduszko? jak powiedziala doktorka;) Nasze 2 mm Szczescie daje o sobie znac co jakis czas bolem brzucha, pieknie zaokraglonym,choc bolacym biustem i hustawka hormonow;) boje sie,ze okaze sie,ze moze sie nie rozwija,badz nie tam gdzie trzeba;( . Tez macie takie mysli? a w dodatku ostatnio przysnilo mi sie najgorsze,co moze byc dla Kobiety,ktora jest w poczatkowej ciazy i nie wie,czy Kruszynka sie rozwija... dziewczyny, mialyscie tak,ze w 5 tygodniu nie bylo jescze nic widac?

Odnośnik do komentarza

10kowa mamusia88 - jak pojdziesz teraz na usg w 5 tyg to pewnie bedzie widac ciaze i ale nie bedzie widac serduszka wiec bedziesz sie jeszcze bardziej stresowac.
Ja podchodze do tego na luzie nie latam co chwila na bete i na usg. Poczekalam do 8 tygodnia bez zadnych stresow (oczywiscie martwilam sie czy wszystko ok) i zobaczylam piekne malenstwo i pieknie bijace serduszko. Nie ma co sie stresowac i ciagle nakrecac bo to szkodzi malenstwu.
Trzymam za Ciebie kciuki. Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Kaja_pazdziernik 2015 dziekuje;** ja bym nie szla teraz,ale w zasadzie w grudniu umowilam sie na wizyte kontrolna na lutego;),a ze akurat miesiaczka mi sie spozniala tydzien,3 testy byly pozytywne,to lekarka mnie zbadala,ale sama uznala ze to za wczesnie;) ja bety wogole nie robilam,mieszkamy z mezem w Niemczech,cala rodzine mamy w Polsce... Dziekuje Ci za slowa otuchy:** 5 marca napewno dam znac:** a jak sie czujesz?;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomóżcie sprawdzonymi sposobami, dziś rano obudziłam się z suchym kaszlem, tak kaszlałam, że myślałam, że mi płuca wyrwie (nawet 1 raz zwróciłam śniadanie). Wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek i bojąc się, żeby się nic nie rozwinęło pobiegłam do apteki, dostałam syrop STODAL, pani polecała i mówiła, że bezpieczny. MIał go ktoś? Nie mam żadnych innych objawów, wzięłam już 2 dawki syropu i kaszel zamienił się w mokry.... czy to dobrze?

Odnośnik do komentarza

ankaskakanka102015 - przeczytałam Twoj poprzedni post, mamy dokładnie tak samo :D u mnie tez pierwszy dzien ostatniej miesiączki był 18,01, w walentynki test juz byl pozytywny zrobiłam 3 dni temu bete 481 - co wskazywało wg laboratorium 4-5 tydz wczoraj znowu robiłam bete i wyszła 1324 - czyli potroiło się co mnie niezmiernie cieszy! :D skakałam ze szczęscia dosłownie :D termin mamy ten sam :D wszystko będzie dobrze na pewno, nie martw się 16 lutego mojego bąbelka nie było widac na USG teraz kolejne mam 3 marca - dczekać się nie mogę. Ale musze przyznać że po 2 wyniku bety nerwy spadły o połowe, jestem dobrej myśli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-) od paru dni Was czytam i chciałam również dołączyć do grupy. Dziś jestem w 7 tyg + 3 dni ciąży. Moje maleństwo wczoraj na usg miało 8mm i pięknie bijące serduszko. Według usg ciąża jest młodsza o 3 dni i z tym sie zgadzam, bo miałam trochę późno owulacje. Termin mam na 7 października. Ogólnie czuję się dobrze, tylko czasem męczą mnie popołudniowe mdłości. W jednym dniu lepiej w drugim gorzej. :-)

Odnośnik do komentarza

koniczyka - tak to możliwe żeby kaszel przerodził się w mokry tak szybko, podejrzewam że suchy kaszel może wynikać z tego iż masz małą wilgotność w mieszkaniu, warto to sprawdzić. Ja jestem chorowitkiem od dziecka i niestety teraz w dorosłym wieku nie wiele się zminieło i z doświadczenia wiem że zbyt suche pomieszczenie wywołuje u mnie kaszel plus ból gardła. Polecam wietrzenie pokoju przed snem lub po prostu nawilzacze powietrza :) jak maszteraz suchy kaszelto pij duzo wody, herbaty zsokiem malinowym + cytrynka - domowe sposoby zawsze lepsze niż farmaceutyka. No i pisze to jako ciężarna pielęgniarka więc conieco się znam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

Po studiach przeprowadziłam się do Niemiec i teraz tutaj mieszkam. Jeszcze nie pracowałam w zawodzie, bo jestem na etapie nostryfikacji dyplomu tutaj. Chodzę codziennie do szkoły i uczę się języka. Jeśli chodzi o bijące serduszko to naczytalam się w internecie, że w 6 tygodniu już powinno być i jak poszłam do lekarza w pierwszym dniu 7 tygodnia i jeszcze nie było, a moja kruszynka miała dopiero 2 mm to się trochę wystraszylam. Ale lekarz i położna powiedzieli mi, że to jest normalne i mam się cieszyć ciążą, a na następnej wizycie zobaczę na 100% serduszko i tak też się stało :-) Troszkę jestem przewrazliwona, bo poprzednią ciążę stracilam w grudniu w 5 tygodniu. Jestem teraz dobrej myśli :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Domka0116

Kaja_Pazdziernik. 2015. No wlasnie to fajny lekarz ale pracuje na slabym ,starym sprzecie...ale chyba mimo to powinno byc widac. Termin wg mnie to 7 pazdziernik. A i pochwalcie sie dziewczynki jaka macie temperature ciala? W ciazy jest ona troszeczke wyzsza i tu tez probowalam znalezc punkt zaczepienia ale nic z tego bo utrzymuje sie 36.6. No ale nic o niczym nie przesadza natura jest niejednoznaczna:)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie musimy być wszystkie dobrej myśli, ja też poroniłam 6 lat temu i nie ukrywam jest to fakt który mnie przeraża w obecnej ciązy, ale staram się myśleć pozytywnie :) będzie dobrze, musi być!
Zdążymy się jeszcze napracować w naszym zawodzie... chociaż ja już prawie 4 lata pracuje na oddziale właśnie z dzieciaczkami maleńkimi ale niestety bardzo chorymi...

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...