Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mnie mdłości na szczęście odpuściły, nie wiem tylko na jak długo. Czuje się natomiast zmęczona na okrągło, prawie każdego popołudnia muszę choć chwile się przespać. Coś mnie jednak niepokoi, od wczoraj czuje co jakiś czas kłucie w okolicy lewego jajnika. Tak sobie tłumacze, że to może jest spowodowane tym że wczoraj długo jeździłam samochodem a drogi u nas zwłaszcza boczne nie należą do idealnych i trochę mnie wytelepało. Czy też macie takie bóle? co o tym myślicie, czy jest czym się martwić czy może jestem już przewrażliwiona??

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki ;)
Odliczam dni do piątku , ponieważ idziemy na wizytę do ginekologa ;) Tak bardzo się cieszę ;) Na dniach będziemy jeżdzić po meble do nowego mieszkania ;) Mam nadzieję , że damy radę z przeprowadzką ;)
Chwilę nie zaglądałam do was , a tyle się podziało;)
Zapomniałam się pochwalić ;) Mojemu syneczkowi wyszłą wczoraj pierwsza jedynka ;)
http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjg6e05lmr2.png

Odnośnik do komentarza

agusia_m123
Dziewczyny mnie mdłości na szczęście odpuściły, nie wiem tylko na jak długo. Czuje się natomiast zmęczona na okrągło, prawie każdego popołudnia muszę choć chwile się przespać. Coś mnie jednak niepokoi, od wczoraj czuje co jakiś czas kłucie w okolicy lewego jajnika. Tak sobie tłumacze, że to może jest spowodowane tym że wczoraj długo jeździłam samochodem a drogi u nas zwłaszcza boczne nie należą do idealnych i trochę mnie wytelepało. Czy też macie takie bóle? co o tym myślicie, czy jest czym się martwić czy może jestem już przewrażliwiona??

Mnie gin mówiła w poprzedniej ciąży ze po lewej stronie klucie to od jelit i gazy.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Kochane mam pytanko :) być może głupie, ale wszystko mam teraz pod "czujnym" okiem i różne myśli zaprzątają mi głowę :) Czy posiadacie sprawdzoną wiedzę na temat kosmetyków używanych na co dzień? Chodzi mi tu m.in. o szampony do włosów, odżywki, lakiery do włosów i paznokci, fluidy, bowiem jestem od tego uzależniona i bez całej "oprawy" z domu nie wyjdę :) i dziś przyszło mi właśnie to do głowy, czy te produkty nie zaszkodzą w żaden sposób dziecince, czy może trzeba się przerzucić na jakieś "specjalne" środki?
pozdrowionka i uściski :*

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Przeczytałam od początku forum, aż w końcu stwierdziłam, że podzielę się swoją historią :)
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 18.01.2015
Cykle: 27-28 dni
Test płytkowy: 16.01 (rano) dwie kreski :) jedna słabsza
Test BetaHCG: 16.01. (wczesnym wieczorem) 396,1 !!!!
Test BetaHCG: 18.01 (wczesnym wieczorem) 1 108 !!!!
Termin z kalkulatorów internetowych: 25.10.2015 :)
Wizyta u lekarza odbędzie się dopiero 25 lutego, bo stwierdziłam, że wcześniej może nie być nic widać, więc wolę zaczekać parę dni. Jest to o tyle dla mnie trudne, bo dwa lata temu, będąc w 6tc dowiedziałam się, że niestety ale nie rozwija się zarodek (wówczas betahcg była na poziomie ok. 269 a po 48h wzrost był tylko o 16 punktów:/). Modlę się żeby sytuacja się nie powtórzyła, jestem też na innym etapie życia. Wtedy ciąża mnie zaskoczyła, teraz jej wyczekiwałam. I udało się kiedy rzeczywiście było sporo więcej innych problemów i zmartwień. Po paru miesiącach bezowocnych starań w końcu kupiłam testy owulacyjne, jak wyskoczyły dwie krechy to od razu z mężem wiedzieliśmy co robić. Biorę witaminy centrum materna +dha, taki kompleks polecił mi mój gin, mój styl odżywiania się jest nienaganny póki co :) 5posiłków dziennie - warzywa, nabiał, owoce, ryby, produkty zbożowe, mięso(w takiej kolejności).
Jestem strasznie senna, ale widzę, że ta senność dopada mnie co drugi dzień :) wczoraj na przykład miałam mega apetyt, a już dzisiaj normalnie. Od czasu do czasu odczuwam, tylko ciężko powiedzieć co, to nie jest ból, ani łaskotanie, po prostu zaczynam fizycznie czuć przez chwilę jajniki albo podbrzusze. To nie jest ani kłucie, ani nic innego, ciężko nazwać, po prostu czuję.
Nudności jako tako też jeszcze na szczęście nie mam, ale to pewnie kwestia czasu :)
Gratuluję Wam wszystkim, trzymam kciuki za każdą z Was, na pewno damy radę! Musimy! Zazdroszczę tym, które mają już za sobą i widziały już serducho, ja się boję ale nie mogę się też wizyty u gin doczekać....

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

koniczyka
Kochane mam pytanko :) być może głupie, ale wszystko mam teraz pod "czujnym" okiem i różne myśli zaprzątają mi głowę :) Czy posiadacie sprawdzoną wiedzę na temat kosmetyków używanych na co dzień? Chodzi mi tu m.in. o szampony do włosów, odżywki, lakiery do włosów i paznokci, fluidy, bowiem jestem od tego uzależniona i bez całej "oprawy" z domu nie wyjdę :) i dziś przyszło mi właśnie to do głowy, czy te produkty nie zaszkodzą w żaden sposób dziecince, czy może trzeba się przerzucić na jakieś "specjalne" środki?
pozdrowionka i uściski :*

Hahaha nie powinno być problemów :) :D normalnie się maluje , robię sobie tipsy i hybrydy sama a wczoraj fryzjerka mnie farbowala. W poprzedniej ciąży włosy robiłam co miesiąc . To nie przenika nigdzie :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

ankaskakanka102015 witaj! Wszystko będzie dobrze :)
adonis_25 uspokoiłaś mnie ;)) hyhy ale z tym farbowaniem włosów to się jednak jeszcze trochę wstrzymam (choć odrosty już widoczne :/ ale za dużo naczytałam się w internecie :)
Dziewczyny, które macie termin na początek października - czy Wy też macie już zaokrąglony brzuszek? Ja nie wiem czy za dużo jem (bo muszę zjeść coś małego dosłownie co godzinę, inaczej mdłości dają o sobie znać ) czy to może dlatego, że ostatnio miałam dość płaski brzuch, bo dużo ćwiczyłam i brzuszek jest wynikiem zaprzestania ćwiczeń i przejścia na bardziej urozmaiconą dietę :( w ogóle dziś mierzę się centymetrem- a tu już kilka cm w tali więcej - masakra, w takim tempie to ja chyba podwoje swoje rozmiary ;))

Odnośnik do komentarza

Nie czytaj. Odradzam. Ja się naczytalan poprzednio takich głupot ,że do tej pory gin się ze mnie śmieje :D
Gdybyś była fryzjerka i cały czas to wdychala To MOŻE Być Problem. Ale teraz farby są na wysokim poziomie.
Nie schizuj się. Ciąża to nie choroba i tez nie może zrobić z ciebie wystraszonego człowieka ;)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Domka0116

hej dziewczyny! :)
okresu juz nie mam ponad 3 tygodnie, zadnych objawow, zrobilam test w poniedzialek i dwie krechy :) dzis bylam u lekarza wg niego to 7 tydz . Na USG, nie widac bylo nic. mam wizyte za 2 tyg. Czy mozliwe ze ciazy nie ma? Wydaje mi sie ze juz powinno byc widac pokazny pecherzyk, a tu nic i jestem w kropce. Pzdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję:) jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie wszystko w porządku. Póki co nie mogę wyjść z podziwu swojego biustu- zrobił się taki pełny i w ogóle okrągły, że szok. I do tego wrażliwy na dotyk.
@Dominika a robiłaś betę? To by Ci wyjaśniło poniekąd sprawę. Niby piszą, że serducho zaczyna bić między 22 a 25. dniem poczęcia, ale natura jest dziwna i nieprzewidywalna, więc spokojnie (wiem, łatwo się mówi) trzeba poczekać. Trzymam kciuki!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

@koniczynka Dziękuję:) jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie wszystko w porządku. Póki co nie mogę wyjść z podziwu swojego biustu- zrobił się taki pełny i w ogóle okrągły, że szok. I do tego wrażliwy na dotyk.
@Dominika a robiłaś betę? To by Ci wyjaśniło poniekąd sprawę. Niby piszą, że serducho zaczyna bić między 22 a 25. dniem poczęcia, ale natura jest dziwna i nieprzewidywalna, więc spokojnie (wiem, łatwo się mówi) trzeba poczekać. Trzymam kciuki!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Czesc dziewczyny. Dzis bylam na drugiej wizycie. I juz wszystko bylo widac, malenstwo ma 1cm i slyszalam serduszko:) z tego wszystkiego zapomnialam zapytac o termin ale ostatnia miesiaczke mialam pod koniec grudnia wg kalkulatora termin ok 7 pazdziernika. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...