Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Martyn wiem co przeżyłaś ze starszą też wylądowałam w szpitalu jak miała 5 tyg. też próbkę z wkłuciem potem wenfoln nie trzymał się i codziennie kłucie od nowa KOSZMAR !!!! Dużo zdrówka dla Was i obyście nie musieli wracać

Michaś usmarkany żadne z Nas nie jest chore więc albo ząbki albo za lekko go ubrałam na spacer. Kurczę już spał na noc i gilos go obudził oj czeka mnie dziś ciężką nicka :-(

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Daga i ja Ciebie pamietam, super ze jestes. Zdrowka dla was. I oby dalej sie dobrze ukladalo. U nas tez zabkow nie ma tak 3-4 dni w tygodniu i u nas marudzenie sie wlacza od zabkow ale ciezko ida. Ale wkoncu kiedys wyjda.

Martyn zdrowka wam zycze i oby ta bakteria nie wracala. Wspolczuje i wytrwalosci zycze.

No wlasbie 4mama nie uciekaj od nas a amadeo zagladaj do nas czesciej i namow dziewczyny tez

U nas usypianir na noc trwalo okolo 30min. Ale Nataszka miala faze na smianie az jej przeszlo i zasnela. Tylko musialam jej pilniwac zeby sie na brzuszek nie przekrecila. Dobrej nocki wam i sobie zycze. I naszym maluszkom.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tak najpierw opuściłam grupę, potem usunęłam profil z FB. Nie używam FB, dlatego bez sensu trzymać mi tam konto, założyłam je tylko na potrzeby udziału w tej grupie.
Ja się nie nadaje do takiego jazgotu i doszukiwania się problemu tam, gdzie go nie ma. Te teorie spiskowe, ze na forum wykradlam nick... Zeby inwigilować grupę mamusiek! W jakim celu się pytam? Ktoś powinien zasięgnąć porady psychiatry, bo to sie nazywa schizofrenia maniakalna! Tak jak juz mówiłam dla mnie to strata czasu. Widac, ze kilka dziewczyn tam kompletnie nie pasuje, są wyważone i mają klasę. Pozostałe to towarzycho wzajemnej adoracji, które juz tu na forum zalewało wszystkich swoimi prymitywnymi gadkami i jeszcze jedna drugą chwaliła za to.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!
Martyn to się maluszek nacierpial,a ty pewnie jeszcze bardziej patrząc na te wszystkie igły i wenflony w jego główce.
Na szczęście już jesteście w domu. Też na twoim miejscu zrobiłabym posiew moczu częściej. Lepiej dmuchać na zimne.
U nas jedzenie idzie całkiem dobrze ale zjada tylko kaszki, kleiki i ze słoiczków obiadki, owoce, a czasem jogurtowy deser.Nawet ostatnio zjadła kanapkę z jajkiem. Zamiast do zupy rozgniotlam jej na chlebek i poradziła sobie super. A dzis była kanapka z białym serkiem.A to dla mnie wyczyn bo jakoś mam obawy podawać jej takie"dorosłe" jedzenie
Niby powoli dociera do mnie ze ona może już jeść dużo więcej rzeczy a nie tylko rozgniecione papki. Tylko jakieś dziwne obawy mam dac jej i nie mam pojęcia czemu
Kasik_81 u Hani dopiero coskończył się katar i też nie wiem skąd, wszyscy zdrowi. Myślę że synuś zawsze coś ze szkoły przyniesie mimo wszystko.
4 mama, spójrz na to z tej strony ze będziesz miała więcej czasu być z nami:-)

Odnośnik do komentarza

Monika34 fajnie, że mała tak fajnie jada. Moj to wszystkim poza papką się dławi. Dzisiaj musiałam odebrać bardzo ważny tel a tem akurat marudził i za chwile byłby ryk, nie myśląc wiele dałam mu wielką twardą bułkę. Jaka radość nastała! Całą ją wylizał i się cały nią wypaćkał, ale mogłam spokojnie dokończyć rozmowę. Jak mu zabrałam to był lament. Jutro planuję pierwszy raz owoce z jogurtem pomieszać, po jutrze może cos z twarożkiem.

Daga81 - nie ma co do tego wracać. Szkoda tylko, ze kontakt z Tobą, Amadeo3, SheViolet i kilkoma fajnymi kobietami jest przez ten FB mniejszy. No ale widzisz Osłona tez nie dała rady na FB. To wartościowa mama, od której wszystkie mogłybyśmy sie wiele nauczyć. Może nas tu odwiedzi! Widzę, ze niektóre to tam sobie kramy z usługami reklamują. Napewno ma to swoje plusy. Ja zostanę jednak tutaj.

Chciałam jakies zdjęcie z Chrzcin wstawić, ale sama nie zrobiłam w tym amoku żadnego... Muszę podzwonić po rodzinie, bo wiem ze robili.

Odnośnik do komentarza

Martyn to straszne przez co przeszliscie. Niech synuś jak najszybciej wraca do zdrowia. Masz rację z tymi badaniami, dla świętego spokoju i bezpieczeństwa warto o to zadbać. Także nasze zakatarzone maleństwa niech Wam zdrowieją.
Ja Małemu do tej pory podałam jabłko i banana. I zastanawiam się co dalej :)
W sumie dopiero 2 razy dałam słoiczek ale tak jak u większości zjadł jedynie połowę. Także nie mogę się przyzwyczaić do tego ze można podawać więcej "dorosłego" jedzonka.
4 mama miałam niedawno podobna sytuacje z użyciem wybawicielskiej bułki. Od tego momentu Szymus zaczął płakać gdy mu się coś zabierze.

Odnośnik do komentarza

Ancia91 do siateczki dałam mu dzisiaj ugotowaną marchewkę i smakowało! Bo jak mu wczesniej podałam ziemniaka w tym to wyrzucił na podłogę.

Ale to wielka twarda buła to była taka radocha;-))) ja to jestem ostrożna z glutenem i trochę miałam wyrzuty sumienia, ale do tej pory nic mu nie jest więc chyba mu nie zaszkodziła. Od 20 spi grzecznie w łóżeczku. Przynajmniej wiem, jak reagować w sytuacjach kryzysowych.

Martyn trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie maluszka!!!

Odnośnik do komentarza

Ale się dzisiaj zdenerwowana dziewczyny. Od kilku dni planujemy z mężem wyjazd do Holandii odwiedzić kuzyna a dziś mąż leży przychodzi z pracy i mówi że nie wie czy pojedziemy bo tyle ludzi na chorobowym i szef szuka kogoś na zastępstwa. W zeszłym roku musiałam tak Paryż odwołać więc teraz walczę ale jak nikogo nie znajdzie to chyba nie pojedziemy. Każdym razie jutro się dowiem bo w nocy mamy wyjeżdzać. Taki długi weekend dobrze by nam zrobił.

Czyli siateczki to istotny hit! Aż żałuję że tak późno odkryłam.
Dziewczyny jak zaczynacie dzieciom podawać stalsze pokarmy. Jak poznać czy dziecko jest już gotowe na coś więcej niż papkę? Trochę na razie się boję. I od czego zacząć?

Martyn zdrowia dla Twojego maluszka! To straszne jak takie maleństwo musi takie coś przeżywać. Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza

4mama a jak nazwać to co ty zrobiłaś /jak się zachowałas...to zwyczajne oszustwo i to ty powinnaś zasięgnąć porady specjalisty!Kto normalny dodaje zdjęcie aktorki i uparcie uważa że to jej a urodę zawdzięcza hormonom i makijażowi.Weź ty się kobieto ogarnij.Po drugie oszukałas wszystkich pisząc że jesteś lekarzem w szpitalu w Poznaniu po sprawdzeniu okazało się że nikt taki tam nie pracuje ba nawet nikt o takiej lekarce nie słyszał.Ciekawe czyje jest zdjęcie dziecka które tu wstawiłas?Dziewczyny na fb szybko cie rozgryzly i dlatego ucieklas a tu dalej cała reszte robisz na szaro.

Odnośnik do komentarza

Uu afera? :P nie lubie afer, nawet na pudelku. Moze lepiej prywatne wiadomosci albo sobie odpuscic?

A Madzia podroz zniosla dzielnie, przespala cala, jedna pobudka na karmienie tylko. I mamy teraz wakacje na wsi... przeziebila mi sie. :( w dodatku wyrzyna sie pierwszy zabek. I tak juz trzecia noc nieprzespana, licze na szybka poprawe, bo i ja jestem przeziebiona, i bez snu glowa boli coraz bardziej :(

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09tgf6q1ldij01.png

Odnośnik do komentarza

Martyn, wiele przeszliscie :/ dużo zdrówka!
Ism, super ze tak podroz bez problemu minęła :) I dla Was dużo zdrówka.
Co do pojenia po podaniu dania ze sloiczka, to daje cyca do popicia, bo butelka w dalszym ciągu jest be.
Tak chwalicie te siateczki do pokarmu, ze musze w to koniecznie zainwestować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribrcdwmnww.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37j48akwbw2z53.png

Odnośnik do komentarza

No wlasnie- pojenie :/ moja tez nie toleruje butelki, a odkad zaczelam jej podawac jedzonko ze sloiczka, to lyzeczka picia juz nie chce. Probowalam kubkiem doidy cup, ale sie krztusi, bo zbyt lapczywie sie na niego rzuca, wiec juz sama nie wiem, jak jej wode, albo sok podac. Jesli bede jej podawala cycusia od razu po papce, to obawiam sie, ze nie zrozumie idei nornalnego jedzenia, bo cycus bedzie zawsze, wiec dojdzie do wniosku, ze mozna sobie te papki darowac, bo mama i tak poda zaraz to co lubie najbardziej czyli cycusia :/ Ciezko z rozszerzaniem u nas. Wiem, ze w porownaniu do Waszych chorujacych maluszkow, to maly problem i szczerze Wam wspolczuje. Duzo zdrowka dla Skarbow i sil dla Was kobietki :)
Tez sie dolaczam do prosby, zeby afery wyjasniac przez wiadomosci prywatne, bo wplynie to na atmosfere na forum, a tej chyba nie chcemy popsuc :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usavcqgksnzvxwk.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy ☺ mam nadzieje ze infekcja się już nie powtórzy ..choć posiew i tam kontrolne co miesiąc chce robić .

U nas tez siateczka się sprawdza choć nie wiem czy nie lepszy byłby silikonowy gryzak tzn lepiej utrzymać w czystości tylko czy dzieciaki go zaakceptują ..

Kuba z początku tolerować butelkę moim mlekiem ..później butelkę całkowicie odrzucił. . A teraz jak ma ochotę to pije herbatę ( Kubuś malina i dzika róża .. bądź wodę Mama i ja ..) smoczka od początku nie toleruje ..

Afera .. hmm jak komuś coś nie podoba się to niech się nie udziela .. a nie wprowadza nie miła atmosferę ..

Czy dobrze zrozumiałam ze dajecie juz chlebek maluszka ? Ja chyba za bardzo się boje ze się zaksztusi. . Choć bardziej chyba mąż mnie tak nastawia ze tego jeszcze nie i tego tez nie .

Odnośnik do komentarza
Gość Angel16

Dobrze, że można zawsze tu wejść i się pocieszyć, że nie tylko ja mam takie problemy z dzieckiem. Bo moja tez zupełnie nie akceptuje butelki:( jeszcze na początku piła, ale potem przez jakiś czas nie miałam potrzeby dawania jej butli, bo jej nigdzie nie zostawiałam i jej się odwidzialo :( ja na początku też dawałam jej popić obiadki piersią, ale potem stwierdziłam, że lepiej żeby nie miała tego komfortu, bo potem wyczai, że jak nie zje to i tak dostanie mleka i daje jej do popicia wodę łyżeczką.

Odnośnik do komentarza

Aniaba85 ja mam kubek niekapek czasami Michaś więcej wypluje niż wypije ale po każdym posiłku zawsze daję mu wodę zawsze coś tam połknie no i często jest cały do przebrania mokry.
Ja ostatnio kupiłam słoiczki bobovotity po 6 mies. i tam są już kawałeczki i pomimo moich obaw Michaś ładnie sobie radzi.

Widzę że siateczki na owoce lub warzywa robią furorę:-) może i ja spróbuję

ism zdrówka życzę:-) oby szybko Wam przeszło

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Ucięło mi wypowiedź:-(

Kama nic dziwnego że się wkurzyłaś no ale czasami nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć :-( trzymam kciuki oby wszystko potoczyło się po Twojej myśli

W kwestii afery postanowiłam nie zabierać głosu.

A gluten wprowadziłam nieświadomie podając kaszkę Nestle zdrowy brzuszek ;-)

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

U nas flipsy to na okrągło Kubuś wcina . Bo jest to mięciutkie i chwila moment rozmoknie. . Ale taki chrupki ryżowe po 7 msc z Hippa kupiłam ale dość twarde mi się wydają i boję się mu je dać. Banan zawsze blendowalam teraz gniot widelcem żeby były małe kawałeczki

Odnośnik do komentarza

Czytam Was i czytam... Jak wy już dużo dajecie pociechom do jedzenia. Ja daje małej tylko 2 razy coś innego niż pierś.Raz zupke ok 14 i obiadek z miękkiej ok 18 i co parę dni owoce i nie dopajam woda. Boję się że jak więcej coś dostanie to coraz mniej piersi będzie chciała i skończy się karmienie a zależy mi żeby jeszcze przez wakacje pokarmić.

Ale i ja kupiłam siateczki do pokarmów i będziemy próbowały tak jeść :-)

Zdrówka wszystkim życzę :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzkrhmyazn2yo4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...